Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Günümüzde birçok klinikte diş teli tedavisinin fiyat aralığı 1.500-5.000 tl arasında uygulanmaktadır. Kliniğimizde buna ek olarak tedavi süresi boyunca taksitlendirme yapılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Örneğin 12 ay sürecek 2400 tl maliyetindeki bir tedaviyi, 12 ay boyunca ayda 200 tl gibi bir taksitlendirme ile ödeyebilirsiniz.

Diş teli fiyatları belirlenirken birçok faktör birlikte değerlendirilir. Diş teli fiyatlarını etkileyen bu faktörler:

  • Toplam tedavi süresi
  • Dişlerdeki çapraşıklığın miktarı
  • Kullanılan malzemenin türü
  • Kullanılan malzemenin kalitesi
  • Hasta yaşı

Kliniğimizde bütün bu etkenleri yanısıra diş teli fiyatları ssk güvencesi olan hastalarımıza indirimli uygulanmaktadır.

Diş Teli Fiyatları ve SSK

Diş teli fiyatları bundan 10 yıl önce 6000-8000 tl civarıda iken şimdi 1500-5000 arasındadır. Fiyattaki bu düşüşün birçok sebebi vardır. Öncelikle eskiden diş telinin kötü bir görünüm oluşturduğu düşünülürdü. Şimdi ise özellikle gençler ve ilk öğretim öğrencileri arasında trend haline geldi. Hatta ilköğretim öğrencileri metalik diş teli taktırıp kızlar pembe, mor gibi renkleri erkekler ise sarı lacivert, sarı kırmızı yada mavi gibi renkleri tercih ederek arkadaşları arasında fark oluşturmaya başladı. Bu gibi sebeplerle diş teli hastası sayısında büyük bir patlama oluştu. Bu patlamanın sektörde oluşturduğu rekabet sebebiyle diş teli fiyatları azaldı.

Diş Teli Örneği

Eskiden diş tellerini üreten firmalar tekeldi ve diş teli malzemeleri oldukça pahalıydı. Şimdi ise bir çok firmanın piyasada farklı ürünlerinin olması malzeme fiyatında rekabet oluşturdu. Ve doktorlar tedaviyi daha ucuza mal etmeye başladılar.

Şu anda diş teli tedavisi yapan kliniklerin %90 ı türk diş hekimleri birliğinin belirlediği asgari fiyat listesinin altında tedavi yapmaktadır.

18 yaşından küçük hastalar üniversite hastanelerinde sadece malzeme fiyatına tedavi olabilirler. Üniversite hastahanelerinin tercih ettiği diş teli malzemelerinin fiyatı ise 1500-2000 tl civarındadır. Yalnız üniversite hastahanelerinde randevular en az 5 yıl sonraya verildiği için başvuran hastalar tedavi sırası geldiğinde çoğunlukla 18 yaşını geçmektedir. Bu sebeple devlet desteğinden faydalanmak isteyen ebeveynlerin üniversite hastahanelerine erken yaşta başvurmalarını öneririz.

Son zamanlarda sağlık bakanlığı kendi kadrosundaki ortdontistlerin iş gücü ile üstesinden gelemediği hastaları özelde çalışan doktorlara sevk etmeye başladı. Faturalandırılan tedavi giderinin %20 sini karşılayacağını taahhüt etti. Yalnız bu % 20 lik ödeme sevk eden hastahanenin döner sermayesinden yapıldığı için hastahaneler dışarıya hasta sevk etmek istemiyorlar. Hastaların bu sevki alabilmesi için bayağı bir uğraşması gerekiyor, ödemeyi devletten alabilmesi için bir dizin evrak hazırlaması gerekiyor ve ödemesi 6 ay gibi bir dönemin sonunda yapılıyor. hastalarını bu zorluklarla uğraştırmak istemeyen klinikler tedavi ücretini fatura etmeleri gereken tedavi tutarının % 20 altında belirleyerek problemi çözüyorlar.

Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli nasıl takılır diş teli çeşitleri

213 Yorum

...

Melek Rezayi · 23 Tem, 2017

Merhaba ben 14 yaşındayım ve bir dişim hariç öbürleri düz bir köpek dişim 2 yıl önce çok üstte çıktı hala çok üstte tel taktırmak istiyorum metal tel ne kadar sürer ve fiyatı ne kadar teşekkür ederim saygılar...

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Tem, 2017

Tek bir diş için 14 yaş avantajı da eklenince tek çene tel tedavisi başlanmalıdır. 12 ay kadar tedavi sürebilir. Fiyat 3000 tl civarı tutar. 12 aya bölerek ödeyebilirsiniz. Lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Nurgül Demir · 22 Tem, 2017

İyi günler. Benim üstte köpek dişlerimden bi tanesi hem eğri hem de içe doğru. Eğri olduğundan çok aralık var. Diğer dişlerim arasında da aralık var. Diş teli taktırmak istiyorum fiyatlarını öğrenebilir miyim acaba. Bide dişlerim tam oturmuyo. Ona göre fiyatları öğrenebilir miyim lütfen

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Tem, 2017

Diş teli tedavisi ile üst çenedeki dişleriniz 12 ay gibi bir süre de normale dönebilir. Ancak dişlerin oturmaması ve aradaki boşluklar için her 2 çeneye diş teli takılmalı ve çiğneme ve gülüş tasarımı yapılmalıdır. Tedavi süresi 24 aya kadar uzayabilir. Ücreti 5000-7000tl arası olur. Tedaviniz kaç ay devam edecek ise o kadar taksitle ödeyebilirsiniz.

...

AbdullahKyr · 21 Tem, 2017

Merhaba benim alt ve üst dişler yamuk ve çarpıklık var üst çenem alt tarafa göre önde nekadar sürer ve fiyat alabilirmiyim teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Diş teli tedavisi 18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 4000-6000 tl civarında tutar. 18 ay taksite bölerek ödeyebilirsiniz.

...

Yasin emre · 20 Tem, 2017

Alt cenemdeki ortadaki 4 dişin 2si ilerde ikisi geride birbirine alıp tel takılıyor sanırım fiyatı ve tedavi süresi ne kadardır teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Sadece Alt çene problemlerinde diş teli tedavisi 12-15 ay kadar sürer.Diş teli Fiyatı 3500-4500 civarı tutar.

...

Adilcan topal · 20 Tem, 2017

Merhaba 15 yaşındayım dişlerimde çarpıklık var ve alt çenem biraz uzun üst çeneme oranla bunu diş teli ortodontik tedavi ile çözme şansımız varmı ameliyat istemiyorum ki olsa bile fiyat ne kadar ? diş teli her türlü taktıracağım. ancak alt çene düzelirmi bi bilgim yok çok merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Diş çarpıklığı tamamen ve çene bozuklukları diş teli tedavisi ile büyük oranda düzelebilmektedir. Ancak tedavi süreniz 2 yıl kadar sürer. Fiyat 5000-7000 tl olabilir. Ücretsiz muayene ile lütfen size özel tedavi planları hakkında bilgi sahibi olunuz.

...

Esma yaren · 20 Tem, 2017

merhabalar benim ön dişleriö arasında 1-2 mm boşluk var. köpek dişlerimden birinde üniversite hastanesine gittiğimde çift sinirlilik ve çekilmesi gerektiği söylendi. orda tadavi olmadım size fiyatı ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Diş teli tedaviniz 18 ya kadar sürer. Tüm diş teli tedaviniz ise 4000 tl civarı tutar. 220 tl taksitle ödeyebilirsiniz.

...

DENİZ · 19 Tem, 2017

merhabalar, 22 yaşındayım maxillamda toplam 11 diş var 2 dişim doğuştan çıkmamış diğer dişimde düştü. aralardaki boşluklar diş teli ile kapatılabilir mi ve ortalama fiyat ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

Eksik dişlerin %80 i diş teli tedavisi ile kapatılabilir. Tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Sadece maxilla ya diş teli takılırsa fiyatı 3500 tl civarı olacaktır.

...

Hilal gitti · 19 Tem, 2017

Merhaba ben 20 yaşındayım. Benim sadece üst dişlerim önde kaç paraya olur

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

12 ay kadar sürer diş teli Fiyatı 3500 tl civarı olur 12 ay taksitle ödersiniz. Net fiyatı randevu alıp muayene olarak öğrenebilirsiniz.

...

zeynep · 19 Tem, 2017

merhabalar benim bi sorum olcaktı. üst köpek dişlerim yukarıdan çıkmış. çene bozukluğundan dolayı. birde alt ön dişlerim çeneden dolayı yamuk çıkmış. tel taktırsam ne kadara mal olur ve süre ne kadar olur tahminen ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

Çene bozukluğu durumlarında süre ve fiyat vermek pek kolay değildir. Süre 24 aya kadar sürebilir. Fiyat ise 5000-7000 tl civarı da olabilir. Randevu alıp ücretsiz muayene olursanız size özel tedavi ve uygun taksitle ödeme planlaması yapılabilir.

...

anonim · 18 Tem, 2017

Merhabalar.Benim üst ön dişlerim çok az yamuk ve alt ön dşlerimden biri diğer dişlerime göre geride.Tedavi süresi ve ücretini öğrenmek istiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

Görünüşe göre her 2 çeneye de diş teli takılması gerekecektir. Tedavi süresi 12 ay civarı olabilir. Dİş teli fiyatı 4000-5000 tl olabilir. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

anonim · 18 Tem, 2017

Merhabalar.Benim üst ön dişlerim çok az yamuk ve alt ön dşlerimden biri diğer dişlerime göre geride.Tedavi süresi ve ücretini öğrenmek istiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Tem, 2017

Alt üst çene tel tedavisi gerekecektir. Tedavi süresi 15 ay kadar sürer. Alt üst çene diş teli fiyatı 4000-5500 tl civarı tutacaktır. Aylık 300 tl taksitle ödeyebilirsiniz. Ancak net değerlendirme için ücretsiz muayene olunuz.

...

deniz akkuş · 18 Tem, 2017

merhabalar. benim alt azı dişlerim önde ve sol üst dişim sağ dişim biraz üstüne geliyor tedavi ücreti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

Diş teli tedavisi her 2 çene veya sadece üst çene olarak planlanabilir. Ücretsiz muayene ile karar verilmelidir. Tek çeneye diş teli takılır ise tedavi 12 ay sürebilir. Diş teli fİyatı 3500 tl civarı tutabilir. 12 ay taksite bölüp ödeyebilirsiniz

...

başakşehir şahintepe no45 · 18 Tem, 2017

merhba yaşım 18 benim sorunum çene bozuklugu ve aralarında boşluk olan 2 diş bana 6000tl fiyat verdiler özel hastanede

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

İsterseniz ücretsiz muayene ile diş teli tedavisi noktasında teyit alırsınız. Extra seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tedavi süresi ne kadar sürer ise o kadar taksite bölüp ödeme yapabilirsiniz. Hangi kurum size uygun ise ona karar verirsiniz.

...

Yunus Kurt · 18 Tem, 2017

Merhabalar ben size zaten dün sormuştum geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.Günde kaç tane diş teli tedavisi yapıyorsunuz ? Verdiğiniz randevu süreleri ne kadar ve doktorlarınızın tecrübeleri nelerdir ? Ayrıca sadece muayene yapmak ücretsiz mi ve ne zamana randevu verebilirsiniz ? Bunlara göre gelip yaptırmayı düşünüyorum.Teşekkürlerimi sunarım

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

Diş teli kontrolleri, 2-4 haftada bir olabilmektedir. Günde yaklaşık 80-100 arası hasta bakılmaktadır. İmplant ortodonti ve protez alanlarında ayrı doktorlarımızla hizmet vermekteyiz. Diş teli noktasında şimdiye kadar hastalarımızın (kontrollere düzenli geldiği taktirde) tamamının dişleri düzelmiştir. Telefonla randevu -212 219 09 08 nolu telefondan 1-3 gün için randevu verilmekte, yine günler içinde -bazen aynı gün de olabilir- 20dk kadar süren diş teli takma için size de uygun zamanda başlama randevusu verilmektedir. Muayenelerimizin tamamı ücretsizdir.

...

Selçuk Kıy · 17 Tem, 2017

Merhabalar 16 yaşındayım benim alt çenem üst çeneme göre önde bunun tedavisi ne kadar sürer ve fiyatı ne kadardır.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

Diş teli tedavisi ile çözüm mümkündür 18-24 ay kadar sürebilir. Fiyatı 4000-6000 tl civarı olacaktır. Taksit taksit ödeyebilirsiniz.

...

kubra a · 17 Tem, 2017

Merhabalar 21 yasindayim sut disim yeni dustu. On sag 4. Dis yerim bosluk kaldi. Dis teliyle boslugu kapatmanin maliyeti ve suresi ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Diş teli tedavisi 12-15 ay kadar sürer. Ancak o boşluk çok büyük ise implant önerilebilir. Ancak bu küçük bir olasılıktır. Diş teli Fiyatı 4000 tl civarı olur. 12-15 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net tedavi seçeneği için lütfen 212 219 09 08 nolu telefondan ücretsiz muayene için randevu alınız.

...

Yunus Kurt · 17 Tem, 2017

Merhabalar benim ön üst dişlerim 3 sene evvel çürümüştü ama ben korkup çektirmemiştim bu sebeple yeni yaş dişlerim arkadan ve yandan çıktı.Aklım başıma gelip çürük olanı çıkardığımda ise yamuk yumuk 3 dişim göründü.Alt dişlerim gayet iyi durumda.Sadece üste taktırsam kaç ay sürer ve fiyatı nedir ? Yaşım 16 bu arada.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Üst çeneye diş teli taktırılırsa diş teli fiyatı 3000-4000 civarı olacaktır. Süre ise yamukluğun düzeyine bağlı olup 12 ay -18 ay kadar sürebilir. Erken yaş her zaman avantajdır.

...

ecenur türk · 17 Tem, 2017

üst dişlerim ayrık ve onları yaptırmak istiyorum kaç ay kalır

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Ayrık dişlerin tedavisi yaklaşık sizin durumunuzda 12 ay civarı sürer. Fiyat 3500 tl civarıdır. 250-300 tl taksitle 12 ayda ödeyebilirsiniz.

...

ecenur türk · 17 Tem, 2017

randevu kaç gün sonraya veriliyor ve kaç gün sonra diş teli taktırabilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Randevu klinik yoğunluğuna bağlı 2 gün içinde verilir. Ve kadar verdiğiniz taktirde 3-4 gün içinde başlama randevusu verilebilir. Kliniğimiz çalışma randevuları dolu olabildiğinden bu süre size optimal şartlarda hizmet verebilmek için en geniş zamana verilir. 212 219 09 08 nolu telefondan ücretsiz muayene randevusu alınız, size uygun başlama randevusu verelim. Ayrıca SGK veya üniversite öğrenci indirimi talep edebilirsiniz. Taksitle de ödeyebilirsiniz.

...

fehmi · 17 Tem, 2017

üst dişişlerimden 1 tanesi yumuk ama şöylebi yamukluk nerdeyse iki dişin üstüne gelen bir yamukluk. alt çenemde ise 1 tane dişim çıkmadı yandaki iki dişin arasında kalmış durumda ne kadar sürede ve ne kadar ücretle tedavi olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

15 ay gibi bir sürede diş teli tedavisi tamamlanır . Her iki çeneye diş teli takıldığında diş teli fiyatı 3500-6000tl arasında tutabilir. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Abdulkadir D · 17 Tem, 2017

Merhabalar, dişlerime tel taktırmak istiyorum yalnız bir adet damak almak üzere 2 dişim eksik. Damaktaki bir dişim de dolgu, böyle bir tedavinin tahmini olarak ücreti ne kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Diş teli tedavisi mutlaka ücretsiz muayenemiz sonrası tasarlanmalıdır. Şu şekilde olmaktadır; Hekimimiz eksik dişlerin diş teli tedavisi ile kapatılıp kapatılmayacağını size iletir. Kapatılamayacak ise yaklaşık 18 aylık sürecek diş teli tedavisi sonrası implant veya köprü protez seçeneğini sunar. Buna göre tedaviniz şekillenir. İmplant her bir implant için malzeme kalitesine göre 1250-2000 tl ve Diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasında değişir. 18 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

evrim çiçek · 16 Tem, 2017

merhabalar üst soldaki köpek dişim önde onun dışında bir şikayetim yok. telsiz bir çözüm var mıdır? ya da sadece üst çeneye tel takılabiliyorsa maliyeti ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Diş teli tedavisi en etkili yöntemdir. Şeffaf plakta kullanılabilir ama başarısızlık ihtimali %10-20 olabilmektedir. Sadece üst çene diş teli takılırsa diş teli fiyatı 3500tl civarı tutar 12 ay taksit taksit öder, hem de dişleriniz düzelir.

...

Farmanur · 14 Tem, 2017

Ben 16 yaşındayım üst dişlerim çok yukarıda olduğu için alt dişerimle üst üste basmıyor ve alt çenem biraz önde diş teli taktırtsak tedavi ne kadar sürer fiyatı ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

Kısa süre içerisinde diş tel tedavisine başlamak gerekir. Yaşınız küçük olduğundan diş teli tedavisi daha çabuk sonuç verecektir. Alt üst çeneye tel takılıp çiğneme için hizalama yapılacak ve daha rahat bir gülüşe kavuşacaksınız. Alt üst çene için diş teli fiyatı 4000-6000 arası olacak ve süre 12-15 ay kadar sürebilecektir. Ancak sonucun bu kadar tedavi süresine değdiğini ay ve ay göreceksiniz. Ücretsiz muayene için randevu alınız, böylece daha net rakamlar verilecek ve taksit taksit ödeyebileceksiniz.

...

Ersin · 13 Tem, 2017

Merhaba, Alt sağ tarafta diş kaybım var. Bu nedenle alt dişlerde sağ kısım tam ortadan kayba doğru kaydı, tedavisi ne kadar sürer? Ücreti nedir? İmplant da gerekiyorsa bilgi ve fiyat verebilirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Tem, 2017

Diş bozukluğuna neden olan diş kaybı implant ile düzeltilmelidir. İmplant fiyatları malzeme kalitesine göre 1250-2000 arası değişmektedir.Tek çene diş teli tedavisi 3000-3500 civarı olur. 15-18 ay tedavi sürebilir. Bu süre sizin taksit sayınızı belirler. Net fiyat ve tedavi seçenekleri için lütfen ücretiz muayenemizden yararlanınız.

...

ecenur türk · 12 Tem, 2017

merhaba ben 14 yasındayım alt dişlerim düzgün fakat üst dişlerim ayrık sağlık sigortası ile kaç tl olabilir eger uygun bi fiyat olursa burada yaptıracagım ilginiz icin teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Tem, 2017

Diş teli fiyatı tahmini 2500-3000 civarı olur. Aylık 150-200 taksitlerle 15 ayda ödeyebilirsiniz.

...

Murat E · 12 Tem, 2017

Merhaba, 26 yaşındayım. Ön üst dişlerimden 6 tanesi yamuk. Alt dişlerimde yamukluk olduğunu düşünüyorum. Alt dişlerimden birindeki dolgum düştüğü için bir dişim de kırık durumda. Dişlerim fazla güçlü değil. Tedavi ne kadar tutar ve ne kadar sürer? Kart kullanmıyorum Nakit ödemeyi de taksit olarak yapabilme şansımız var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Tem, 2017

Alt üst çeneye diş tel teli takılması gerekecektir büyük ihtimalle. Tedaviniz 18-24 y sürer.Diş teli Fiyat 4000-6000 tl arasında olur. Bu miktarı tedavi süresince 18-24 ay taksite bölüp 200-300 tl taksitlerle ödeyebilirsiniz. Net fiyat için lütfen randevu alıp muayene olunuz.

...

merve mutlu · 9 Tem, 2017

benim ön dişlerim öndeözellikle 2 ön dişim önde ve üst üste cıkmış durumdafiyatı nedir.aylık taksit kaç olur. 18 yasındym

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

18 yaşından dolayı ve ön dişlerin düzelme süresi 12-15 ay civarı olur. Diş teli tek çene olursa 1500-3000 tl tutar , ancak alt çene ve. çiğneme disfonksiyonu var ise , yani alt üst çene kapanma problemi var ise alt - üst tel takılabilir, fiyat 2500-5000 civarı olabilir, 15 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Ancak kesin tedavi planlaması için randevu alıp ücretsiz muayene olabilirsiniz.

...

Tugay karataş · 6 Tem, 2017

Merhaba ben 17 yaşındayım. En öndeki iki büyük dişimden bir tanesi yamuk. Ne kadara yaptırabilirim .

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Sadece dediğiniz problem var ise tedaviniz 12 ay dan kısa sürer ve fiyatı (tek çene tel) 2000-3000 arası tutar ve 12 taksitle ödeyebilirsiniz. 200tl x12 ay gibi...

...

sametbeyazaslan · 6 Tem, 2017

benim dişim dişimin üstünden çıkıyor tel dedi doktar ne kadar maliyet olur

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Yaşınız önemli tabii, ve tek dişte ya da diğerlerinde bozulma var mı değerlendirme yapmak daha önemli, ancak sadece dediğiniz problem var ise 12 ayda kısa sürede dişleriniz düzelir. 12 ay boyunca 150-250 tl taksitlerle tedavinizi 2000-3000 tl civarına tamamlayabilirsiniz.

...

dursun demirel · 5 Tem, 2017

merhaba ben 18 yaşındayım benim alt çenem üst çenemden uzun ve bu durumdan çok zorlanıyorum çok çok çok şikayetçiyim ve ön dişler im de ayrık olunca gülmek bana haram oldu hiçbir şekilde gülemiyorum hep ağzım kapalı gülmek zorunda kalıyorum , hem alt çenem düzelsin hemde ayrık dişlerim düzelsin istiyorum bunun için ne yapmalıyım bilmiyorum ve sanırsam fiyatta çok çok pahalı olduğu için ailem bu duruma olumlu bakmıyor sanırım ömür boyunca gülmeyeceğim ne kadar kötü bir durum cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Dişlerdeki ayrılık tedavi edilebilir ve 12 aylık tedavi yetecektir. Alt çene incelemesi yapılıp çene bozukluğu var ise önce dişteli takılması sorunu %60-70 azaltabilir. Çene cerrahisi gerekliliğini de minimale indirebilir. Her halükarda randevu alıp ücretsiz bir muayene ile tüm sorularınız daha somut şekilde cevaplanabilir. 0 212 2190908 i arayıp randevu alınız

...

Caner · 3 Tem, 2017

Merhaba ben 13 yaşındayım ve azı dişlerim damağımda çıkıyor acaba ne kadar tutar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

En kısa zamanda o dişlere müdehale edilmesi ve diş teli tedavisine geçilmesi gerekir. ilerleyişe göre fiyat 2500-3500tl civarı tutabilir. Lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Cagdas · 2 Tem, 2017

18 yaşındayım Sadece alt çenemde çarpıklık var tel taktırsam ne kadar sürede düzelir ve ne kadara mâl olur

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

12-15 ay arası sürer. 3000-4000 tl ye tedavi olabilirsiniz. Aylık 250-300 tl ödemelerle rahatça istediğiniz gülüşe kavuşabilirsiniz.

...

yaren · 30 Haz, 2017

Merhaba 16 yasındayım ön dişlerimden iki üç tanesi yamuk ve alt dişlerimde de çarpıklıklar var ortodontiste gittiğimizde 6000 tl fiyat söylediler ve ailem fazla buldu bencede fazla ben çok istiyorum taktırmak güzel bir gülüşe sahip olmak sizce fiyat ne kadar olur yardımcı olabilir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Bizim fiyatımız 2500-6000 arası değişiyor, ancak en büyük avantaj tedaviniz kaç ay sürecek ise o kadar taksite bölmemiz, rahatça ödemenizdir. Net fiyat için ücretsiz muayene olmanız kararlarınız netleştirecektir.

...

Selay · 29 Haz, 2017

15 yaşındayım ön dişim diğer ön dişimin üzerinde o yüzden köpek dişlerim biraz havada çene yapısında falan bir sıkıntım yok yalnızca üst çeneye şeffaf diş teli taktırmayı düşünüyorum. Maliyeti ve tedavi süresini öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Tek çene diş teli tedavisi yaklaşık sizde 15 ay sürecektir. Fiyat ise 2500-3000 civarı olmaktadır. 150-200 tl taksitle 15 ayda ödeyebilirsiniz.

...

turancan · 25 Haz, 2017

21 yaşındayım üst ön şilerimin arası doğuştan açık aralıklı yani maliyeti ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

1 yıl süresince diş teli takmanız sorunu çözer. Fiyat 2500-3000 arası olur. Ayrıntılı değerlendirme-muayene daha doğru rakamlar verecektir.

...

ıraz tokby · 25 Haz, 2017

merhaba ben 17 yaşındayım.üst ve alt ön dişlerim çarpık duruyorlar .tedavim tahminen kaç yıl sürer .birde fiyatlar ne kadar olur sizce

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Diş teli Tedaviniz 18 ay ya da daha uzun sürebilir. Fiyatın ise 3000-5000 arasında br rakam olması muhtemeldir.

...

Nisa Mutlu · 23 Haz, 2017

Merhabalar benim alt çenem önde ve üst köpek dişlerim yukarıda ön dişlerimin arası açık ve yan kesici dişlerim geride ücreti yaklaşık ne kadar olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Sizin mutlaka ücretsiz muayenemizden yararlanmanız gerekmektedir. Ancak tahmini olarak tedavi süresi 24 ay kadar sürer. Fiyat 4500-6000 civarı olur. Tüm bu miktarı 24 ay boyunca ödeyebilirsiniz.

...

DERYA · 23 Haz, 2017

MERHABA BEN 22 YAŞINDAYIM ÜST KÖPEK DİŞLERİM ÇOK AZ YUKARDA DURUYOR.ÖN ANA DİŞLERİM DE YİRMİLİK DİŞLERİMİN BASKISIYLA ZAMANLA ÇARPAŞIK HAL ALMAYA BAŞLIYOR.UYGUN BİR YER ARIYORUM.FİYAT BİLGİSİ ALABİLİR MİYİM?TEŞEKKÜRLER..

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Yirmilik dişlerin diğer dişlere basısı ile tüm çene yapısı bozulabilmektedir. Kısa süre içerisinde yirmilik dişlerinize müdehale edilip dişlerde ilerleyen bozulma durdurulmalı ve diş teli takılmalıdır. Tedavi 18-24 ay sürer. Fiyat 4000-6000 arası değişebilir.

...

Deniz Güler · 14 Haz, 2017

Merhabalar ben 41 yasindayim.benim ust cene gerdide bunun icin tel tedavisi istiyorum.bana sure ve fiyat bilgisi verirmisiniz lutfen.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Diş teli tedavisi Süresi 18-24 ay sürecektir. Çene bozuklukları için alt ve üst çeneye tel takılıp düzgün çiğneme yüzeyi elde edilmektedir. Diş teli fiyatı 4000-6000 arası olacaktır. 24 taksite bölüp ödeyebilirsiniz.

...

Melis akbayram · 9 Haz, 2017

Merhaba benım sadece ust yan dısımde yamukluk var acaba sadece ust dıslere tel takılırsa fıyat ne olur sımdıden tesekkurler

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Tem, 2017

Üst çeneye diş teli takılırsa fiyat 2500 tl civarı olur. 12 taksitte ödeyebilirsiniz.

...

Pinar · 9 Haz, 2017

Merhaba, 32 yaşındayım ve bundan 10 sene önce diş teli taktirmıştım sadece ön tek dişim için, tamamen düzeldi ancak doktorum 20 lik dişlerim çıktığında tekrar müdahale gerektiğini söyşemedi ve 20 lik dişlerim geldiğinde eski haline döndü, 20 lik dişlerimi aldırdım. tekrardan tel taktırmak sorun yaratır mı? aynı yamukluk için aynı yerin tekrar değişimi ileride sorun yaşatır mı? teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Tem, 2017

Diş teli tedavisinin tekrarlanması sorun oluşturmaz , çünkü her yeni yamukluk, diş teli endikasyonudur.

...

kaan · 8 Haz, 2017

merhabalar, ben 21 yaşındayım. birincisi, ön sağ dişim diğerinin biraz üstünde, ikincii ise köpek dişim ile ön dişimin arasında kalan küçük diş kendi ekseni etrafında biraz dönmüş vaziyette. şeffaf braket kullanılarak kaç yıl zaman alır? fiyat ortalama ne çıkar? ve son olarak tel takılmadan diş çekimi hangi durumlarda zorunlu olur? teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Tem, 2017

Şeffaf braket ile sorun 24 ayda çözülebilir. Bu braketler bilgisayar ortamında yapılıp kademeli olarak uygulanıyor. Her halükarda düzelme oranı şeffaf braket için ( şeffaf diş teli değil) %80-90 civarıdır. Yani düzelmeme riski vardır. Dİş çekilmeden tabii ki uygulanabilme ihtimali vardır. Şeffaf braket fiyatı 4000-7000 tl arasındadır.

...

Hacer · 8 Haz, 2017

Merhaba benim önde bir disim düştüğünden dolayi kirildi ve bende çektirmek zorunda kaldım ve şuan yeri bos diğerddişlerimde bundan dolayi biraz aralikli oldu ben simben simdi ilk önce tel tedavisi görüp sonra diş ektirmem lazim degilmi peki ben boyle yaparsam maliyeti ve tedavi suresi ne kadar sürer ?? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Tem, 2017

Çekilen diş boşluğu görülmeli ona göre diş teli tedavisi uygulanmalıdır. Ancak bazen öncesinde bazen sonrasında implant-protez uygulanmak zorunda kalınabilir. Diş teli fiyatı tek çene için 2500-3500 arası değişir. Süre 15 ay kadar olur.

...

bilal akıllı · 7 Haz, 2017

merhaba 29 yaşındayım üst çenedeki dişlerim ayrık ayrıca tel takılma süreci kaç gün sürer tedavi ve maliyet ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Tem, 2017

Tek çene diş teli tedavisinin maliyeti 3000 tl civarı olur. Tel takma işlemi 20-30 dk sürer içinde gerçekleşir. Tedaviniz tahmini 1 yıl sürer.

...

ece · 6 Haz, 2017

merhaba ben 14 yaşındayım da ön dişlerimden biri arkada ve kötü duruyor süresi ve fiyatı ne kadar olur tahmininizce

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Tem, 2017

12 ay - 15 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı sizin durumunuzda tek çene için 2500-3500 tl arasındadır.

...

Semanur · 5 Haz, 2017

Merhaba ben 15 yaşındayım alttan bir gömük şimdi var diğer dişlerim yamuk ,SSK var ama diş eli fiyatı kaç tutar.yardımcı ursanız sevinirim...

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Tem, 2017

Gömülü diş çekilmez ise tüm dişlerinizi bozabilir .Daha sonra diş teli takılmalıdır. Taksit avantajından faydalanarak 2500-6000 arası fiyatı ort.18 ay taksite bölerek rahatça 250-300tl ödeyebilirsiniz.

...

osman özberk · 2 Haz, 2017

merhaba ben 15 yaşındaym. üst önde iki dişim yamuk yani sadece üst köpek dişleri ve alt köpek dişlerim yamuk onun dışında bşka bşe yok

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

15 yaş erken bir yaş olduğundan tedaviniz 12 ay kadar kısa bile sürebilir. Ama her halükarda her iki çeneye diş teli takılmalıdır. Öğrenci indirimi ve taksitlendirme ile birlikte 3000-4000 civarı olan diş teli fiyatı 12-15 ay taksite bölerek ödeyebilirsiniz.

...

emre · 31 May, 2017

Merhabalar ben daha önce üst dişlere tel taktırdım ama plastik şeffafı kaybettiğimden ön diş öne çıktı tedavisi ne kadar sürer bir de maliyeti ne kadar acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

Diş teli Tedaviniz 9-12 ay kadar sürer,diş teli fiyatı yaklaşık 2500-3500 civarı olur.

...

Esra Kale · 30 May, 2017

Meraba benim ön iki dişimin arasında büyük bi boşluk var ayrıyeten üst köpek dişlerimden de baya ayrılar tel taktırmak istiyorum sizce fiyat nasıl olur ve kaç yıl sürer

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

Diş teli tedaviniz 15-18 ay kadar sürebilir. Daha kısa da olabilir. Diş teli Fiyatı tek çeneye diş teli takılırsa 3000-3500 civarı tutabilir. 15-18 ay taksite bölerek ödeyebilirsiniz. Net tespit -süre ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Bünyamin · 17 Mar, 2017

Merhaba 23 yasındayım üst çene sol tarafta yan diş üst taraftan geldi birde iç tarafta bir diş çıktı tel taktırmak istiyorum maliyeti nedir acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

Diş teli görünüş itibari ile tek çeneye takılır.Diş teli Fiyatı 3500 tl civarı olur. Diş teli tedavisi 15 ay kadar sürebilir. Net diş teli fiyatı ve süresi için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Sümeyye · 16 Mar, 2017

Öncelikle merhaba, 21 yaşındayım üst çenemde darlık olduğunu söyledi doktor üst dişlerimde ve alt dişlerimde çarpıklık eğrilik var.. Sizden fiyat öğrenebilirmiyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

Çenede darlık komplike ve zor bir tedavi süreci manasına gelir. Ancak diş teli tedavisi ile çok büyük oranda düzelme sağlanır. Diş teli fiyat alt ve üst çene 5000-7000tl arası tutabilir, Tahmini diş teli tedavi süreniz olan 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

ekrem · 16 Mar, 2017

merhaba ben 14 yaşındayım üst çenedeki köpek dişlerim normal olması gereken yerin üstünde çıktı fiyatı ne kadar olur ve ne kadar sürer

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Tem, 2017

14 yaş daha hızlı diş teli tedavisi manasına gelir, Kısa süre içinde diş çekilmeden diş teli tedavisine başlanır ise 12 ya sürede olay çözülür. Daha net değerlendirme ve net diş teli fiyatı için lütfen randevu alıp ücretsiz muayene olunuz.

...

CAHİT · 15 Mar, 2017

Ön alt 4 dişim yamuk tedavi süresi ve fiyatı tahminen ne kadar olur . Bi de ön de 1 tane dişim biraz geride onu da ekleyeyim

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Diş teli fiyatını belirleyen tek çene- çift çene olması ve eğrilik oranlarıdır. Sizde olay tek çene de ise ve çiğneme bozukluğu yok ise Diş teli tedaviniz 15-18 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 3500 tl civarı olur 15 aya bölerek ödeyebilirsiniz. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

demet · 15 Mar, 2017

Merhaba, 23 yaşındayım 2 numaralı dişler içerde biraz ve çok rahatsız oluyorum. Şeffaf braket düşünüyorum fiyat ve süresi hakkında bilgi rica ederim. İyi çalışmalar..

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Şeffaf braket dediğiniz kolay görülmeyen porselen braketlerdir. Diş tellerinin dişlere bağlantı noktalarıdır. Şeffaf diş teli Fiyatı 4000-7000 arası değişebilir. Şeffaf plak tedavisi ise plastik diş kalıplarıdır. Yemek yerken çıkarılabilir. Şeffaf plak tedavi fiyatı 5000-8000 tl arasında değişebilir. Diş teli tedaviniz 18 aya kadar sürebilir.

...

şimal · 14 Mar, 2017

Ben 14 yaşındayım ön damağım önde dilerimde çoğu yamuk ve çaprazlama gidiyor ne kadar süre takılır diş teli ve ne kadar sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Diş teli tedavisi için 18 yaş altı her zaman süreyi kısaltır. Ancak diş teli alt ve üst çeneye takılmak zorunda, tedaviniz 18 ay kadar sürebilir. Diş teli Fiyatı 4000-6000 tl arasında değişecektir. Ancak net diş teli fiyatı ve ayrıntılı bilgi için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Arda · 14 Mar, 2017

Yaşım 15 üst çenemde ön dişimin hemen sağındaki diş geriye doğru,tel tedavisi maliyeti ne kadar eder ve ne kadar sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Alt çeneye diş teli takıldığında sizin durumunuzda tedavi süresi 12 ay kadar sürebilir. Diş teli tedavi fiyatı 3000-3500 tl arasındadır.

...

bedia · 14 Mar, 2017

Merhaba, ben 16 yasindayim diş teli taktirmam gerek devlet ücreti karşılıyormu?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Devlet diş teli tedavisi için gerek görürse 3-4 ay sonraya randevu veriyor ve belli bir yüzdeyi ödüyor diye teyide muhtaç bilgimiz bulunmaktadır. Ancak sgk lı hastalara indirim yapmaktayız, ayrıca tedavi süresince taksite bölerek kolaylıkla ödeyebilirsiniz

...

yiğitcan yılmazer · 12 Mar, 2017

merhaba ben 16 yaşındayım benim ön iki ana dişim ikiside yamuk biraz tedavi ne kadar sürer ve fiyatı nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Sizin durumunuzda Sadece tek çeneye diş teli takılarak yapılacak tedavi 12 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 3000 tl civarı tutabilir. Net diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Enver · 11 Mar, 2017

Merhaba, ben 21 yasindayim. Benim bütün sağ üst dişlerim carpık ve çenem az yamuk olduğu için, agızımda yamuk gözüküyor. Ne yapabilirim ve ne kadar tutar. Saygılarla

...

BURCU · 10 Mar, 2017

Merhaba ben 18 yaşındayım. Üst ön dişlerimde çok hafif bir yamukluk var şeffaf plak kullanmak istesem kaç tane ve ben kadar süre kullanmam gerekir. Ücreti ben olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Şeffaf plak tedavisi 3 kür halinde üçerli plaklar halinde bilgisayar ortamında üretilmekte ve basamak basamak uygulanmaktadır. 12 ay kadar sürecek tedavinizde. şeffaf plak fiyatını malzeme maliyeti büyük oranda belirler, fiyat 5000-8000 arası değişebilir. Ücretsiz muayene ile tüm sorularınız net bir cevaba kavuşacaktır.

...

Gamze · 8 Mar, 2017

Merhaba benim sağ üst köpek dişim gömülü diğer sol kopek disimde damaktan geldi ortalama tel fiyatı ne kadar olur bilgi verirseniz eğer sevinirim teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Tem, 2017

Diş teli tedaviniz yaklaşık 15 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise 3500 tl civarı olacaktır. Ancak tek çene veya. çift çeneye diş teli takılması için gereken ücretsiz muayenemiz size daha somut veriler sunacaktır.

...

seda · 26 May, 2016

iyi günler ben 20 yaşındayım. Önlerde toplam 16 dişim mevcut. arkada bulunan dişlerim ise bu yaşıma kadar çıkmadı ve şuan gömülü durumdalar. Gitmiş olduğum doktor bana gömülü dişlerimin tel takılarak bir ihtimal yukarı çıkarılabıleceğini söyledi. Çıkma konusunda da kesinlik vermedi.Sizce kaç yıl sürer ve ücreti ne olur? Bu durumun uzun yıllar süreceğini düşünüyorum acaba kısa yoldan herhangi bir işlem yapılamaz mı ya da sizce ne yapılabilir? Mesela öndeki dişlerim sökülüp implant taktırsam ön kısmına uygun olur mu? zor durumdayım yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Dişlerinizde bozukluk olup olmadığını yazmamışsınız. Çıkmayan dişleriniz genetik olarak sizde normalde sayılabilir. Eğer sıkıntı vermiyor ise detaylı diş grafisi çekilip tedaviniz planlanabilir veya dişleriniz kontrollerle izleme alınabilir. Lütfen randevu alınız. Muayenemiz ücretsizdir. 212 219 09 08

...

Yesim · 25 May, 2016

Merhaba cevaplarsaniz cok seviniirm. Benim üst ön iki fazla öndeler damakla birlikte. Doktora gittim ve 4.500 5000 dediler iki dis yamuklugu icin cok fazla geldi . Ailemde izin vermedim 3000 desenelr hemen olucakti. Doltorlarla nasil anlasabilirim nasil inidrttebilirim baska cozumu yokmu. En som o iki disi cektirip kaplama yaptiricam ama gene cenem yapisi önde cok kotuyum aynalara küstüm litfen acikliyici bir cevap istiyorum. Tesekkurler

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Diş yapınız ileri derecede bozuk ise ve damak yapısıda etkilenmiş ise maliyet artabilir. Ancak tedaviye başlamamış iseniz Diş teli uzmanımızla bu tecrübelerinizi paylaşırsanız size fiyat ve tedavi noktasında yardımcı olmaya çalışacaktır . Lütfen randevu alınız. Muayenemiz ücretsizdir. 212 219 09 08

...

Elifnur · 25 May, 2016

Merhaba. 22 yasindayim ve sadece ust ondeki bir disim capraz sekilde duruyor. Tedavisi kac yil surer ve fiyati nedir acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tedaviniz 1 yıl sürecektir. Maliyeti ise aylık 250-300 tl ödemelerle 3000 tl civarı tutar.

...

zülkf · 25 May, 2016

merhaba.. 23 yaşındayım sanırsam 20 lik dişlerden ötürü alt köpek dişi öne doğru kaydı ve alt çene kesici dişlerde aşırı olmamakla beraber çarpıklaşma var. ilerleyen günlerde 20 lik dişleri aldırmayı düşünüyorum. bundan sonraki süreçte sadece belirttiğim alt çenedeki dişler için tel tedavisinin ortalmaa maliyeti ne olur ? teşekürler..

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tek çene tel takılması görünen seçenek gibi görünüyor. Kısa sürede 20 lik dişlerinizi çektirip tedaviye başlamalısınız. Tedaviniz 18 ay civarı sürebilir . Maliyeti diş bozukluğuna bağlı olmakla birlikte 3500-4000 tl civarı olabilir. Ücretsiz muayene- 02122190908- ile daha net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

rümeysa · 24 May, 2016

ben 14 yaşındayım alt dişlerimde sorun yok ama üst dişlerimde ön iki dişimin birisi azcık öne doğru ben bunda çok rahatsız oluyorum takıntı haline gelmeye başladı gülerken kendimi kötü hissediyorum ücretler çok pahalı ama para biriktirmeye çalışıyorum dişlerimde fazla sorun olmadığı için bana tel takarlar mı?kesin düzelir mi?ne kadar olur ücreti?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Dişleriniz kesin düzelir diyebiliyoruz çünkü tüm hastalarımızda %100 memnuniyet sağlamaktayız. Para biriktirmek zorunda değilsiniz. Aylık 250 tl ödeyerek dişlerinizi çok düzgün hale getirebiliriz. Ücretsiz muayene- 02122190908- ile daha net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

Nilay · 23 May, 2016

Merhaba benim sadece ust dislerim yamuk ona tel taktirmak istiyorum ve sigortamiz var 18 yaşından küçüğüm ne kadar bir fiyat tutar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Üst çeneye diş teli takıldığı zaman , maliyeti 2500-3000 tl civarı tutacaktır. Ücretsiz muayene- 02122190908- ile daha net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

kübra · 22 May, 2016

merhaba ben 15 yaşındayım üst çenemde 2 dişim yamuk sadece tedavi süresi ve fiyat ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Genellikle erken yaş olduğundan 12 ay kadar sürer tedaviniz, maliyet 3000 tl civarı olur. Ücretsiz muayene- 02122190908- ile daha net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

emirhan · 21 May, 2016

benim dişlerim ayrık 2 tanede yamuk dişim var tel taktırmayı düşünüyorum maliyeti ne olur ve dişlerim cok sarı

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tek çene ve çift çene fiyatı değişmekle birlikte ortalama 3000-5000tl arası fiyat tutar ve aylık taksitlerle ödeyebilirsiniz. Tedavi sonrası ücretsiz dişlerinizi beyazlatabiliriz.

...

Kamuran · 21 May, 2016

Merhabalar. Alt ön dişler çarpışık ve sol üstte öndeki dişerlin önünde diş var. Tedavi süreci ve fiyatı ne kadar? Teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tedavi 18 ay kadar sürer. Sizde diğer hastamız gibi aylık 300 tl 18 ay süre boyunca ödeyerek düzgün dişlere sahip olabilirsiniz. Ücretsiz muayene ile daha net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

mustafa · 20 May, 2016

merhaba ben 18 yasındayım üst yan kesici dişlerimden birisinde ciddi bi yamukluk ve alt çenemde bir köpek dişim ve 4 kesici dişimde yamukluk var diş teli taktırmam gerekiyor galiba maliyeti ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tedavi süreniz 18 ay civarı olur . Fiyatıda aylık 300 tl ödeyerek 18 ayda bitirebilirsiniz.

...

Akın · 19 May, 2016

Yaşım 27, alt ve üst çenede darlık ve bununla birlikte alt ve üst dişlerimde bozukluk bulunmakta. Yaş itibarı ile tedabi mümkün müdür? Ayrıca ortalama bir fiyat ve tedavi süresi ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Çene darlığı problemleri çene cerrahları tarafından çözülmekle birlikte. Diş teli ile ameliyat gerekliliğini belirgin azalttığımız bir çok hastamız olmuştur. Komplike bir olay olduğundan fiyat vermemiz mümkün görünmemektedir. Ücretsiz muayene ile fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

Abdulkadir · 18 May, 2016

Hocam merhaba ben 19 yaşındayım diş teli taktırmak istiyorum fakat üst çene dişlerimin 2 si çürük sıkıntı olur mu

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Diş teli tedavisine çürük dişlerin tedavisini yaptıktan sonra başlıyoruz. Tüm tedaviyi sizle beraber planlayacağız

...

Büşra · 17 May, 2016

Merhaba ben 21 yaşındayım üst dişlerim önde ve aralıklı durumda. Damağım şiştiği için doktora gittim alt dişlerimin oraya baskı yapıp zedelediği için şiştiğini ve tel taktırmam gerektiğini söyledi. Henüz 20lik dişlerim de çıkmadı. Bu konuda yadımcı olabilir misiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Dişlerin basısı bazen horizantal değil vertikal yani öne arkaya da olmaktadır. Bu nedenle panografik grafi çekip diş teli ile çözüme ulaşabiliriz diye düşünüyoruz. Ücretsiz muayene ile net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

Şahin · 16 May, 2016

Merhaba ben 21 yaşındayım. Ön kesici iki dişimin arası açık. Bu açıklık bir kaza sonucu oldu yani doğuştan değil. Sadece bu açıklık için tel taktırmak istiyorum. Sizce ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tedaviniz 12-15 ay arası sürer, Sizde aylık 250-300 tl civarı ödeme yaparak 3000tl civarı maliyetle tedavinizi sonlandırabilirsiniz. Ücretsiz muayene ile daha net fiyat ve tedavi planını belirleyebiliriz.

...

Aysun · 16 May, 2016

Merhaba Ben 19 yaşındayım benim sadece üst iki ön dişimde sorun var büyük ve azcık önde duryolar diş teli taktrsam tahmininizce maliyeti ne kadar olur ? Bir şefaf diş tedavisi warmış onun maliyeti ne kadar olur ? İlginiz için teşekkür edrm.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 May, 2016

Tek çene tedavisi, ile 12 ayda sorun çözülebilir. Aylık 250-300tl ödeyerek 3000tl civarı tedaviniz planlanabilir. Şeffaf plak tedavisi daha konforlu olmasına karşın maliyeti fazla olması fiyatı yükseltir. 4000tl civarı olacaktır.

...

Fatih · 14 May, 2016

Merhaba ben 18 yaşındayım 2 ön dişim arası açık tel taktıracagım maliyeti nekadar olur ve tedavi ne kadar sürer

64x64

Alpdent Dental Group · 16 May, 2016

Tedavi 1 yıl kadar sürer ve sadece tek çene takılacak ise 3000 tl civarı fiyat olur. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Batuhan · 11 May, 2016

16 Yaşındayım Yan Kesici dişlerimin ikisi de geride ve Köpek Dişlerimin ikisi de Eskiden altında Süt dişim olduğu için Havada Diş Teli Tedavisi Yaptırmak İstiyorum. Fiyat Aralığı Ne olur Anlattıklarıma Göre ? Ve Tedavi Süresi Nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 May, 2016

16 yaşında başlanan tedavi çoğunlukla kısa sürede 12 ay sürede düzelir. Tedavi ücreti 4500 civarı olur ve 12 ay taksite bölünebilir. Diş çekmemek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

...

Onur · 11 May, 2016

Her soru cevaplanıyorsa benimde bir sorum olucak. Şuan 19 yaşındayım 2 yıl önce alt çenede 20likleri çektirmiştim nedeni ise alt çenede en önde bulunan 2 dişten bir tanesinin içeri doğru kaymasıydı ve dişler çekildikten sonra düzelir diye bıraktık ancak halen bir düzelme yok hatta ağırıyor bile. Tahminimce alt çeneye arkadan takılacak bir diş teli onu hizaya getirecektir. Bunun net fiyatını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 May, 2016

Net fiyat için mutlaka ücretsiz muayenemize gelmeniz gereklidir. 20 lik yaş dişi bozulmaya sebep olur ,ancak çekilmesi bozulmayı düzeltmez sadece uyguladığı itme kuvveti kesilmiş olur. Tek çene tedavisi ile 12-15 ayda tedaviniz tamamlanır. Fİyatı ise 3000-3500 civarı olur.

...

Mücahit · 10 May, 2016

İyi çalışmalar 23 yaşımdayım alt ve üst dişlerimde 2 tane yamuk dişim var. Fiyat ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 16 May, 2016

Alt ve üst çeneye tel takılması gerekecektir. Fİyat 4500 civarı olacaktır.

...

Eda · 8 May, 2016

Merhaba ben ben 22 yaşındayım 11 yaşındayken tel taktım dişlerim öne doğru olduğu için çapa hastanesinde 2 3 yıllık bir tedavinin ardından telim çıktı ama şuanda 20lik dişlerimin çıkması tekrar ön dişlerimin sıkışmasına neden oldu ve ön dişimden biri diğerinin önüne geçti. Acaba tekrar tel taksam bu tedavi ne kadar sürer ve fiyatı Nasıl olur şimdiden teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 9 May, 2016

20 lik yaş dişlerinizin çekilmesi gerekli gibi görünüyor. Ayrıca diş teli tedavisi 12 ay kadar sürsede bozulmayı önleyecek tedaviye 1 yıl süre devam etmeniz extra önem taşımaktadır. Diş teli fiyatı tek çene için 2500-3500 civarıdır.

...

Murat C. · 7 May, 2016

Hocam merhaba, yaşım 17 ,dişlerim önde olduğu için bir doktora gittim, overjet teşhisi konuldu, ameliyat dendi, ameliyatın riskleri var mıdır, ayrıca ameliyat olmadan ne kadar düzelme olabilir, ben sadece dişlerinin biraz geriye gelip, aralarındaki boşluğun doldurulmasını istiyorum, damağım önde olsun fakat üst damağımdaki dişler kendi damağında düzgün olması yeterli, bu mümkün müdür, mümkünse tedavi şekli, ne kadar sürede olucağını fiyat belirtir misiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 May, 2016

Overjet olaylarında diş teli bir nebze faydalı olabilir ve ifade ettiğiniz beklentileri karşılayabilir. Ameliyat ihtiyacını büyük oranda da azaltabilir. Ancak ücretsiz muayenemiz ile net bir şekilde bilgilendirilirsiniz. Tedaviniz 24 ay sürecektir. Fiyat ameliyattan çok daha uygun olmakla birlikte diş yapınız görüldüğünde verilebilir. (çene darlığı ve bozukluğu öngörülemez tedavi şekillerine yönlendirebilir.)

...

ceyhun · 7 May, 2016

Merhaba bana tel takıldı çenem de önde emeliyaat önerildi fakat babam olumsuz baktığı için olmadim şimdi olmak istiyorum tel takıldı nasıl olcak

64x64

Alpdent Dental Group · 8 May, 2016

Tel tedavisi bitene kadar ameliyat ertelenmesi daha mantıklı olur. Ama diş tel takan ortodontist ile tekrar görüşmeniz daha uygun olur.

...

erkan · 6 May, 2016

İyi çalışmalar. 24 yaşındayım. Alt çenedeki ön dişlerim ve üst çenedeki bir çok dişim çarpık durumda. Ve üst çenemde darlık var. Tedavinin masrafı ne kadar olur ve tedavi ne kadar sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 May, 2016

Dişlerdeki bozukluklar diş teli ile çözülebilir. Ancak çene darlığı için kısa sürede lütfen muayeneye geliniz. Çene darlığı ileri boyutta değilse diş teli ile çözülebilir. Ancak eskisine göre belirgin düzelme sağlanır. Komplike diş yapısına sahip olduğunuzdan dolayı diş teli fiyat ve süresi noktasında bilgi vermek pek uygun olmaz.

...

Hatice gümüş · 6 May, 2016

Ben 17 yaşındayım üst dişlerim çok büyük ve arasında boşluk var alt düşlerimde çok küçük bir bi üstünde diş teli taktırmak istiyorum fiyatı ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 May, 2016

Diş teli tedavi ile eskisinden çok daha güzel ve normal bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tedavi süresi 1.5 yıl kadar sürebilir. Aylık 300 ödeyerek 5000 tl civarına tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

...

ece · 6 May, 2016

ben 12 yaşındayım ve üst dişlerim dier dişlerime göre azıcık önde ama beni rahatsız ediyor fiyatı ne kadar ? süresi ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 May, 2016

12 yaşında tedavi daha etkili ve kısa süreli olur 12 kadar sürer, ve fiyatı 3000 tl civarı olur

...

tugce · 5 May, 2016

İki ön disimin birisi birinin ustunde ve uste cikik disimin yanindaki disim disari dogru cikik fiyat ne kadar olur ve tedavi suresi

64x64

Alpdent Dental Group · 5 May, 2016

Fiyat 3000-4000 arası olur ve 12 aylık bir tedavi yetebilir.

...

Ayse · 4 May, 2016

Merhaba ben 20 yaşındayım diş teli taktirmak istiyorum fakat tedavi için diş çekimi gerekiyormuş.Çekilen dişler için ekstra ücret alınıyor mu yoksa ortodonti fiyatına dahil mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 May, 2016

Diş teli için elimizden geldiği kadar diş çekimi yapmadan tedavi etmek isteriz. Ancak tedaviye başlamadan önceki diş çekimi veya sonrası diş beyazlatma ücretsizdir.

...

betül · 2 May, 2016

merhaba 21 yaşındayım dişlerime alt üst şeffaf diş teli taktırmak istiyorum sizce maliyeti ne kadardır. üstte 4 dişimde yamuk altta yamuk diş yok fakat yinede ikisine bir taktırmak istiyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 May, 2016

Şeffaf diş teli maliyeti tüm çeneye 4000-5000 maliyeti olur. Ancak tam değerlendirme için ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

merve · 1 May, 2016

Devlet hastanelerinde hasta seçimi varmış ortodonti tedavisine.bunun için birkaç yıl bekleyenler varmış. Çok şaşirdim yani tedavi görebilmek için doktorların ilgisini mı cekecegiz o yüzden özelde yaptırıcam babam sgk çalışanı dişlerimde fazla bir çarpıklık söz konusu değil ne kadara mâl olur

64x64

Alpdent Dental Group · 5 May, 2016

3000-4000 tl civarı olur diye düşünüyoruz. Ama muayene olursanız net fiyat verilebilir

...

furkan · 1 May, 2016

Benim sadece ust cenemde bir tane dişim geride bu tel tedavisi ile duzelirmi tedavi suresi ucreti vs biraz acıklayabilirmisiniz. Şimdiden teşekkurler ..

64x64

Alpdent Dental Group · 5 May, 2016

Evet düzelir, muhtemelen 15 aydan önce düzelir. Tek çene tel gerekir ve f,yatı 3000 tl civarı olur aylık 200tl taksitle ödeyebiirsiniz

...

Ali · 28 Nis, 2016

Merhaba yaşım 16 üst bir dişim kırık ve alt dişlerimede tel taktırmayı düşünüyorum maliyeti ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Nis, 2016

3000-3500 tl gibi bir fiyat olacaktır. Tabii diş bozukluğunuz için muayene olmanız çok daha verimli olur.

...

nur · 28 Nis, 2016

merhaba 16 yaşındayım bu yaz gibi şeffaff tel taktırmayı düşünüyoruz ön iki dişim yamuk ve köpek dişim üstten çıkmış kaç ayda düzelebilir dişim öğrenebilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 1 May, 2016

Dişleriniz 12 ay ile 15 ay arasında düzelecektir.

...

Isim · 27 Nis, 2016

Sayfanızdaki bilgileri okudum, online chat kısmında "dis teli 1500-5000 ve seffaf dis teli ise 2000 ile 6000 arasinda" değiştiği söylendi otomatik cevap tarafindan. Fakat bu tek çene için mi? Cift cene icin mi belirtilmedi. Bilgilendirir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 May, 2016

Çift çene için fiyat 4000-6000 civarıdır. Tek çene için ise 2500-3500 civarı değişmektedir. En ucuz fiyat metal braket, sonra porselen braketli diş teli ve maliyeti yüksek olduğundan sıralama da en yüksek fiyat şeffaf plak tedavisinde olmaktadır.

...

Berkan · 27 Nis, 2016

Merhaba ben 20 yaşındayım 13 yaşındayken dişleklik problemi yüzünden tel taktırdım çenemin dar olduğunu söylediler ve 4 dişim çekildikten sonra tedaviye başladılar çok da güzel sonuç aldım fakat ön dişlerim eskisi gibi olmasada tekrar öne çıktı sadece üst tarafa tel takılırsa maliyeti ne kadar olur ve tedavi ne kadar sürer

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Nis, 2016

İdame tedavisi uygulanmadığı için tekrar bozulmuş olabilir. Sadece üst tarafa takılan diş teli fiyatı 2500-3000 tl civarı olur. Tedavi 12 ay kadar sürer.

...

esen · 27 Nis, 2016

Merhabalar. Ben 28 yaşındayım, üst ve alt dişlerimin ön tarafları yirmilik dişlerin çıkmasıyla yamulmaya başladı. Üst üste binen dişim yok sadece hafif yamukluklar var. Diş teli taktırsam tedavi ne kadar sürer ve ücreti ortalama ne kadar olur? Ve asıl sormak istediğim diş teli takılıyken hamile kalmamın herhangi bir sakıncası var mıdır? Mesela haziranda tel taktırıp eylülde hamile kalmanın sakıncası var mı? İki üç ay sonra da ağrıdan kaynaklı ilaç kullanmam gerekebilir mi ya da iltihap riski var mı? Malum hamileyken ilaç kullanmamak gerekiyor. Ve doğumda da bir risk söz konusu olur mu?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Nis, 2016

Diş teli hamileliğe engel bir durum kesinlikle değildir. 20 lik yaş dişlerinize müdehale edilmez ise dişlerinizin yapısını zamanla daha da bozacak gibi görünüyor. Gerekli bir tomografi sonrası, 20 lik dişlere müdehale yapılabilir. Dİş teli tedavisi 18 ay ile 24 ay arası sürebilir. Fiyat ise 4000-5000 civarı olabilir.

...

zeynep · 26 Nis, 2016

iyi günler, ben 17 yaşındayım. ve dişlerim sağa doğru üst üste yamukluk var. alt dişlerimde de hafif bir yamukluk söz konusu. sizin fikrinizce bu diş telinin ücreti ne kadar olabilir ? ve ne kadar süre durur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Nis, 2016

Diş teli tedavisi 18 ay kadar sürer ortalama ve fiyatı tüm çene için 4000-5000 civarı olur.

...

esra · 24 Nis, 2016

Merhaba . ben 16 yaşındayım. alt dişlerim çok düzgün . ve dişlerime çok sağlıklı bakarım . sadece ön iki diş ayrık ama fazla göze batacak kadar değil. diş teli taktırsam ne kadar vermem lazım?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Nis, 2016

Sadece 2 diş olsa bile tek çeneye tel takılması gereklidir. 2500-3000 tl civarı tutabilir, tedavi 12 ay sürer ortalama.

...

serhat · 24 Nis, 2016

Merhaba benim 2 ön dişim ayrık ve 4-5 dişime kanal tedavisi yapılacak denildi kanal tedavileri ve tel taktırsak maliyeti ne kadar olur (yaşım 16)

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Nis, 2016

Kanal tedavisi ve tek çene tel tedavisi maliyeti 4000-4500 civarı tutar.

...

ali_arol@hotmail.com · 23 Nis, 2016

merhaba, ben 23 yaşındayım alt ve üst ön dişlerim yamuk, 20 lik dişim de çıktı ve daha da dişlerim iç içe girdi, aynaya baktığımda dişlerim çürük gözükmüyor ama diplerinde ve yamuk dişlerimin arasında çürükler ya da siyahlıklar gözükmeye başladı nasıl bir tedavi görmeliyim ve fiyat olarak ne kadar öderim.

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Nis, 2016

Tüm dişleriniz müdehale yapılmalıdır, önce çürüklere dolgu yapılmalı sonra her iki çeneye diş teli takılmalıdır. Tedaviniz 18-24 ay arası sürer. fiyat ise tüm bu uygulamalar nedeni ile 6000-7000 tl civarı olabilir.

...

Nurullah · 20 Nis, 2016

Merhaba. Diş teli yaptırmak istiyorum. Önce fiyat araştırması yapmak istedim. Üst ön dişimden biri diğerinin üstüne binmiş durumda çok az. Diş teli mi gerekiyor onuda bilmiyorum. Tedavi nekadar sürer vs. bilgi verirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Diş teli de uygulanabilir, şeffaf plakta uygulanabilir. Tedavi 12 ay kadar sürer. Şeffaf plak maliyeti ,diğer diş tellerinden biraz daha maliyetlidir. diş teli 2500-3000 civarı, şeffaf plak 3500-4000 civarı olabilir. Ancak ücretsiz muayene ile daha net değerlendirebiliriz.

...

kadir can · 17 Nis, 2016

Merhaba benim on disimin biri kirik on dislerimde yamulma var , ve alt dislerim duzgun degil acaba ortalama gidecek tutar ne kadardır ssk li değilim , tesekkur ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Tedavi süreniz 24 ay civarı olacaktır. Alt üst çene tel tedavisi gerekir. Aylık 200-300 tl ödeyerek 5000-6000 tl ye dişleriniz düzeltilebilir.

...

Sinem · 16 Nis, 2016

Ben 17 yaşındayım ama henüz başvuru yapmadım. 18 yasimdan önce başvuru yapsam ama tedavi 18'den sonra başlasa fiyat artar mı

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Erken gelmeniz , tedavinizin daha faydalı olmasını sağlayacaktır. İstediğiniz şekilde fiyat ayarlamasını 17 yaşından itibaren yapabiliriz.

...

Sümeyye · 15 Nis, 2016

Merhaba ben 18 yasindayim alt cenem sol tarafa doğru yamuk sağ taragimda diş etim içe doğru çöķük gibi ve köpek dislerim birazcik usten geliyor o yuzden aradaki on dişler küçük görünüyor tedavisi nasil olur ve fiyat araligi nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Çene bozukluklarında çoğunlukla çene ameliyatı (biz yapmıyoruz) önerilmektedir. Çene ameliyatı fiyatları çok yüksektir. Ancak kliniğimizde dişleriniz ve çenenizdeki problem değerlendirilir ve diş teli tedavisi ile (ameliyat olmadan) çözülebilecek olup olmadığı size söylenir. En kötü ihtimalle tel tedavisi ile ameliyat ihtiyacınız ciddi bir şekilde azaltılabilir. Ancak kesinlikle randevu alıp muayene olmalısınız. Muayenemiz ücretsizdir.

...

Turgay · 13 Nis, 2016

Merhabalar Hocam, Yaşım 30 üst çene dişlerimde boşluklar var. 6 dişimde sıkıntı vardır. SGK çalışanıyım. diş tedavim ne kadar tutar. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Merhaba , tedaviniz 12-15 ay kadar sürer, dişler arası boşluklar 12 aydan önce kapanır ancak idame tedavisi için süre biraz daha uzayabilir. Fiyat 4000-5000 civarıdır.

...

zafer · 12 Nis, 2016

merhaba ben 31 yaşındayım benim üst yan dişlerim hizalı durmuyo geriden çıkmışlar bunun için şeffaf diş teli tedavisi nekadar sürer ve maliyeti ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

12 ay ile 15 ay arası sürede düzelirler ve tedavi maliyeti tek çene ŞEFFAF diş teli takıldığı zaman 3000-4000 civarı olabilir.

...

Ilaydakomur · 12 Nis, 2016

benım üst dışlerden azı dışlerı bıraz daha yukarıdan çıkıyor sadeçe üst tarafa şeffaf dış telı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Sadece üst çene ŞEFFAF diş teli fiyatı 3000-4000 tl olabilir.

...

arda · 12 Nis, 2016

merhaba. yaşım 22 benim üst ön iki dişimin yanındaki dişler 2-3 mm arkada duruyor. tedavi ne kadar sürer.

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Tedaviniz 12-15 ayda bitecektir .

...

Samet · 11 Nis, 2016

merhaba ben 15 yaşındayım ve ust kesici dişimin birisi diğerinin önüne geçmiş ve bu yüzden diğer dişlerimde yamuk tedavi yaptırsam kaç ay sürer ve ücreti ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Tedavi ücreti tek çene için 3000 tl civarı olacaktır. her 2 çene de problem varsa 5000 tl ye kadar çıkabilir. Ancak tedaviniz 15 yaşında olduğunuzdan dolayı 12 ay civarı sürecektir.

...

erdem ergin · 10 Nis, 2016

yasım 30 ön dişlerim yamuk onun dısında arka dişlerimde çürükler mevcut içleri boş ve bu durumdan cok rahatsız olmaya basladım sigortalı calısıyorum şeffaf diş teli artı cürük tedavisi masraf ne kadar tutar acaba şmdiden tesekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Tedaviniz uzun sürecek ve komplike bir tedavidir. 24 ay kadar sürebilir. Çürük dişlerin tedavisi ve ŞEFFAF diş teli tedavisi ile 6000-7000 civarı olabilir.

...

Sena · 8 Nis, 2016

Merhaba. Ben 16 ekimde tam 17 olucam SSK'lıyım babamın üstüne yaşım geçiyo ve diş taşlarım var sol tarafımda alt ve üstte ve çenem ön dişlerime göre 2-3 milim arkada ön tahmini ne kadar Zaman sürer ssk olunca ne kadar öderiz ve fiyat ne kadar yazarsanız çok sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Tedaviniz ortalama 15 ay sürer ve ücret 4000-5000 civarı olur. Ücretsiz muayene olursanız sorularınızın cevaplarını net olarak alabilirsiniz.

...

kadir kurt · 6 Nis, 2016

Hocam merhaba benim çocukluğumdan beri çenem yamuk 25 yaşındayım alt ve üst çeneme tel taktırmak istiyorum ve beraberinde çeneminde düzelmesi mümkün mü ? Ortalama bir fiyat ta söylerseniz sevinirim..

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Çene yamukluğu problemi aslında çene cerrahi operasyon endikasyonudur. Ancak ücretsiz muayenemize gelebilir iseniz cerrahi uygulanmadan diş ve çene yapınızı düzeltme yoluna gidebiliriz. Ancak bunun için kesinlikle muayene olmanız gereklidir. Her diş bozukluğu ve özellikle çene yamukluğu tel tedavisi ile düzelememektedir maalesef. Yapamayacağımız hiç bir işe başlamayız. Bu konuda net bir şekilde bilgilendirilirsiniz.

...

Ahmet · 6 Nis, 2016

Merhaba, 26 yasındayım SGK çalışanım üst çenemde dişlerde çarpıklık var,daha once çapaya kontrole gıttıgımde alt cene bıraz ondeymıs tedavı gormek ıstıyorum klınıgınızde kontrol muayenesi ücretsiz midir ortalama maliyet ne kadardır.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Kliniğimizde ücretsiz muayene olabilirsiniz. 212 219 09 08 nolu telefondan randevu aldığınızda sgk indirimli fiyat verilir ve tüm miktar tedavi süresince taksite bölünecektir. Muayene sonucu net fiyat verilebilir. Ancak ortalama 3000-5000 tl civarı olmaktadır.

...

Gizem · 4 Nis, 2016

Merhaba 18 yaşındayım dişlerimde yamukluk yok sadece ön taraflarda aralıklar var altlı üstlü diş teli fiyatı tahminen ne kadar tutar ve ne kadar zaman takmam gerekir?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Dişler arası boşlukları kapatmak için dişlerin büyük kısmını saran diş telleri takılması gerekecektir. Her iki çene için 3500-5000 arası fiyat olabilir. Tedaviniz ortalama 12 ay kadar sürer.

...

hatice · 4 Nis, 2016

merhabalar ben Tekirdag Cerkezkoyde yasiyorum henuz yasim 16. ust on dislerim yamuk ice dogru bir sekilde. ve bundan cok rahatsizlik duyuyorum dis teli taktirmak istiyorum fakat fiyatlari hakkinda yeterince bilgiye sahip degilim. ve babam sskli isci bu yuzden babamin ssk indiriminden yararlanabilir miyim bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkür ederim :)

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Tedaviniz 12-15 ay kadar sürebilir. Diş teli takıldığını düşünürsek %20 lik SGK indirimi ile birlikte 3000-4000 arası olacaktır. Aylık 250-300 tl ödemeler ile dişleriniz düzelecektir.

...

Zeyneb · 3 Nis, 2016

Merhaba. 23 yaşındayım ve üst ön dişlerim üstüste binmiş durumda. 20'lik dişlerde çıkınca daha da bozuldu. Ön sağ üst dişim daha fazla üste gelmeye başladı. Akabinde yanındaki dişte onun üzerine. Tedavi ne kadar sürer ve ne kadara mâl olur takriben? Ve bir sorum daha dolgu yapıyor musunuz ve ne kadara yapıyorsunuz? Teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Dişlerinizde ciddi bozulma tanımlamışsınız. Tedavi süresi 18 ay kadar sürebilir. Fiyatı 4000-5000 civarı tutabilir. Diş teli tedavisi başlandığında dolguları ücretsiz yapmaktayız.

...

Şerif bülbül · 1 Nis, 2016

Merhabalar Benim sorunum sadece üst cenemde orta 4 disim arasinda 1mm enfazla 2mm bosluk var eskiden disim cekildigi icin baska bir sorunum yok. (http://www.distedavi.com.tr/on-dislerim-ayrik.html) Örnek fotograftakine benzer sgk liyim. 19 yasindayim Beyazlatmayla birlikte ortalama fiyat ne kadardir ? (Tek cene)

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Tek çene diş teli tedavisi gerekecektir. Fiyatı 2500-3000 tl civarı tutacaktır. 12 ayda 200-250tl lik taksitlerle ödeyebilirsiniz

...

Melis Krkş · 1 Nis, 2016

Merhaba , ben 16 yaşındayım kucuk yastan beri cene geriligim var dislerim tam duzgun birsekilde kapanmiyor üst sol dislerim alt sol dislerimin uzerine gelmis durumda yani biraz fazla kapali :) babamin sigortasi var acaba üniversitedemi tedavi olsam ozelde mi ve fiyat ne olur seffaf taktirmayi istiyorum ve en fazla bir sene surer degil mi?? Abim de 23 yasinda onunda cene geriligi var ve ust disleri biraz onde ve sut disleri cok hafif carpik onun kendine ait sigortasi var acaba onda ne kadar tutar fiyat ?? Ve tedavi ne kadar surer yasi geregi biraz gec kalmadi mi ? Ve heryerde taksit uygulamasi gecerli mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Nis, 2016

Yaş ile ilgili önemli durum , 18 yaşından önce başlanan tedaviler daha kısa sürmektedir. Ancak sizde çenede gerilik olduğu için diğer diş problemleri ile birlikte tedavi süresi 24 ayı bulabilir. Üniversiteden randevu almaya çalışabilirsiniz. Bizlerde sgk lı hastalarımıza %20 indirim olmaktadır. Fİyatı sizdeki dişlerdeki ve çenedeki bozukluk yükseltecektir. Ortalama 4500-6000 tl fiyat verebiliriz. Ücretsiz muayene olarak daha net bilgi edinebilirsiniz.

...

Miray · 29 Mar, 2016

Merhaba ben 14 yaşındayım ve babamın sigortası var. Eskişehirde yaşıyorum. Ben şeffaf diş teli taktırmak istiyorum. Fiyatı ortalama ne kadar fark eder ve ne kadar süre takınmalıyım ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Mar, 2016

14 yaş erken yaş olduğu için tedavi süreniz tahminizce en fazla 15 ay sürecektir. Fiyat ise metal braketler için 4000 tl civarı tutacaktır.

...

Seyma · 26 Mar, 2016

Merhaba dış teli hersey dahil ücret ne kadar. Dış beyazlatma bunun içindemi, ayrıca dış beyazlatma nin ücreti ne kadardir.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Mar, 2016

Diş teli tek çene 2500-3000 , alt üst çene 4500-6000 tl kadardır. Diş beyazlatma tek başına 500-600tl arasıdır. Çoğunlukla diş beyazlatma diş teli fiyatına dahil edilmektedir.

...

Cebrail · 24 Mar, 2016

Merhaba. 18 Yaındayım. Üstteki 2 kesici dişin arası çürük ve dişlerim yamuk üst alt tel taktırmak istiyorum. Ortalama maaliyet ne kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Mar, 2016

Çift çene ve extra dolgu vs gibi tedavilerle birlikte toplam 5000 tl civarı tutacaktır.

...

F. · 22 Mar, 2016

Önceliklle tüm soruları ve cevaplarınızı okudum. O yüzden kendi sorunumu da yazmak istedim. yaşım 27, diş dizilimim düzgün değil, ve daha önceden azı dişimi çektirmiştim ona bağlı hafif çene bozukluğum da var. Ortodontik tedavi görmek istiyorum. Bunun için fiyat ve tedavi süresi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Mar, 2016

Merhaba tedaviniz 24 ay kadar sürebilir. Çene bozukluğu eklendiğinde tedavi süresi ve işlemler biraz daha artmaktadır. Ancak tüm çene ve diş sorunlarınızın çözülmesi çok büyük oranda gihtimalle gerçekleşecektir. Fiyat 4000-6000 civarı olmaktadır. Tedavinizi 24 ay eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Kamil · 17 Mar, 2016

Dişlerim ayrık 15 yaşındayım, babamın sigortası var .Diş teli fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2016

Merhaba ; Sigortadan faydalanabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmamış olmanız gerekiyor. Devlet hastahanesinde tedavi olmak isterseniz üniversite hastahanelerini tercih edebilirsiniz. Fakültelerden sıra almanız gerekir, aldığınız sırada yaklaşık 5-7 yıl gibi bir sürenin sonunda geliyor İstanbul'da. Dolayısıyla sıra size geldiğinde 18 yaşını doldurmuş oluyorsunuz. Şayet bu sırayı beklemeden tedaviye başlayabilmenin bir yolunu bulursanız sizde kullanılacak diş teli malzemelerini almanız kaydıyla ücretsiz tedavi oluyorsunuz. Malzemelerin maliyetide yaklaşık 2000 TL tutuyor. Kliniğimizde ise diş teli fiyatları dişlerinizdeki bozukluğun durumuna bağlı olarak 2000-6000 tl arasında değişiyor. Bununla birlikte eğer sigortanız var ise %20 ssk indirimi, öğrenci isenizde artı % 10 öğrenci indirimi uygulanıyor.

...

esma · 17 Mar, 2016

iyi günler diş teli taktırmak gibi bir düşüncem var fakat tedavi masrafları için taksitlendirme aylık nakit ile olabilyor mu yoksa kredi kartı şart mı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2016

Merhaba Esma Hanım; Kliniğimizde tedavi ücretleri tedavi süresince taksitlendiriliyor. ortodonti tedavisi belirli bir süreç içerisinde uygulanan bir tedavi olduğu için kredi kartı kullanmanız şart değil. Örneğin 20 ay sürecek tedaviniz için 3000 tl fiyat belirlendi. Ödemeleriniz ayda 150TL şeklinde taksitlendiriliyor.

...

Asiye · 17 Mar, 2016

Ben 18 yasima yeni gerdim. Dislerim carpik ve on dislerim onde. Kapanis bozuklugu mu var yoksa cene geriligi mi bilmiyorum. Sigortamiz yok, bu yuzden ozele hic gitmedim. Ilde arastirma hastanesi var oraya randevu alicam ama 5 yil demissiniz. Yani artik duzelmesini istiyorum, annem hic onemsemiyor. Yasima gore Kapanis problemi ne kadar surede iyilesir, tam iyilesme olur mu, parasi ne kadar Cene geriligi ne kadar surede iyilesir, tam iyilesme olur mu, bunun parasi ne kadar Yesil kart ucretleri karsilar mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2016

Merhaba; sorularınıza net cevap verebilmemiz için mutlaka diş yapınızı görmemiz gerekir. Ücretsiz muayene randevusu almak için 02122190908 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz. Kliniğimizde tedavi süresince taksitlendirme sistemi uygulaması ile ödem kolaylığı oluşturuluyor.

...

Alperen · 15 Mar, 2016

Benim yaşım 20 ve üniversite öğrencisiyim ama şu yaşıma kadar çok düşündüm diş teli taktırmayı ama fiyatlar hep gözümü korkuttu, dişlerim ayrık köpek dişlerimden itibaren yani ön altı diş ve aşağıda da benzer bir durum var tahmini ne kadara malolur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2016

Merhaba; Diş teli fiyatlarımız 2000-5000 tl arasında değişiyor. Net fiyat için diş yapınızı görmemiz gerekiyor. Ücretsiz muayene randevusu almak için 02122190908 nolu telefonummuzu arayabilirsiniz. Facebookta Alpdent Dental Group isimli sayfamızdan dişlerinize benzer vakaların sonuçlarına bakarak tedaviniz ve sonuçları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

...

Faruk · 15 Mar, 2016

Merhaba ben 21 yaşındayım manisada yaşıyorum özel bir ortodontise gittim ve diş teli taktırdım yaklaşık 1 ay önce. Sorun üstteki köpek dişlerimin ikisinin yukardan çıkması yani 3.dişlerin ve 2.dişlerimde onun altında kaldğı için 4.dişlerimin çekilmesi gerektiğini söyledi. Alt dişletimdende 5.ci dişlerin çekilmesi gerekiyormuş. Ayrıca dolguda yaptırdım bir kaç tane daha. Şuan üst dişlerimde tel takılı altlara daha başlanmadı ve ben bu tedavi için 5500 lira vericem ayrıyrtten 1500-2000 liramda dolgu ve çekimlere gitti sizce bu para normal mi yoksa pahalıyamı patladı bana acil yorumlarını bekliyorum tedaviyi yarıda bırakmaya kararlıyım fiyatın çok yüksek olduğunu düşünüyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2016

Merhaba Öncelikle geçmiş olsun. Diş teli fiyatlarını belirleyen birçok faktör var biz bu anlattıklarınıza bakarak bu tedavi pahalı yada ucuz diyemeyiz. Size önerimiz madem tedaviye başladınız doktorunuza güvenin. Belki daha ucuza yaptırabileceğiniz biryer bulabilirsiniz, belkide bulamazsınız, ama hatalı bir tedavi yaptığını düşünmüyorsanız doktorunuza güvenmelisiniz. Çünkü bu sizin sağlığınız ve para ile değer biçilemez.

...

Betül · 15 Mar, 2016

Merhaba ben 20 yaşındayım öndişlerim ve yanındaki dişlerimde aralıklı ve üst çenemde öndeymiş ama çok kötü durmuyor dişlerim düzgün sadece birleşmesi gerek ve bana 6binlira tutar dedi diş hekimi sizce normal bir fiyat mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2016

Merhaba Öncelikle geçmiş olsun. Diş teli fiyatlarını belirleyen birçok faktör var biz bu anlattıklarınıza bakarak bu tedavi pahalı yada ucuz diyemeyiz. Önemli olan yaptıracağınız kliniğin dişlerinizi düzeltebilecek yetiye sahip olmasıdır. Yani Güvendiğiniz bir klinik olması gerekir. Kliniğimizde ise ağır çapraşıklık vakaları haricinde belirlediğimiz fiyatlar daha hesaplı.

...

yasar · 14 Mar, 2016

Merhaba 30 yasindayim üst on dislerim ve köpek dislerimin arasındaki dislerim doğuştan eksik bu yüzden kköpek dislerimin geriye çekilmesi için dış teli taktirmam gerekiyor sadece tel ücretini öğrenmek istiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Mar, 2016

Tedavi 12 -15 ay kadar sürecektir. Fiyatı 2500 tl civarıdır. Aylık 200 tl ödemelerle tedavinizi sonlandırabilirsiniz

...

yunus · 12 Mar, 2016

öncelikle merhabalar ; ben 23 yaşındayım 20 lik dişim cok düzensiz cıktığı için ön taraftaki üst tarafta bulunan kesici dişlerimin düzenini bozdu ve iki kesici dişimi ise hafiften olmak kaydıyla catlatmış bakınca cıplak gözle görülmüyor ancak ışık vurunca görüle biliyor catlaklığı bunun için sadece tel taktırmamız yeterli olurmu ve bide ücreti ne kadar olur ? şimdiden teşekürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Mar, 2016

20 lik dişiniz halen çekilmedi ise bu süreç ilerleyecek ve dişlerinizde şekil bozukluğu daha görünür hale gelecektir. Ancak ön dişleriniz çatlatacak kadar yüksek basınç oluştu ise , en kısa zamanda 20 lik yaş dişi çekilmeli ön dişleriniz tel tedavisi ile sabitlenmeli ve bozulma sürecine dur denilmelidir. Tek çene tedavisi uygulanması olasıdır. Fiyat 2000-3000 civarı olabilir.

...

hande · 11 Mar, 2016

merhaba. ben 31 yaşındayım. benim dişlerimdeki bozukluk için açık kapanış deniyor sanırım. dişlerimi üst üste çakıştıramıyorum. alt çenedeki dişler daha düzgünce ama alta da tel takılır mı bilmiyorum. şöyle ki görüntü çok kötü değil eğrilikler çok ileri derece değil ama bu görüntü sevimli bir ifade yaratıyor. bu yüzden tel taktırmak istiyorum. sizce tedavi süresi ve fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Mar, 2016

Kapanıştaki açıklık olması alt üst çene arasındaki uyumsuzluğa işaret eder. Bazen çene yapısından, çoğu zamanda dişlerin yapısal bozukluğundan kaynaklanır. Tedavi 18 ila 24 arası sürebilir. Her 2 çeneye tel takılması büyük olasılıktır. Fiyat 4500-6000 arası olacaktır.

...

Nur · 11 Mar, 2016

İyi akşamlar. 19 yaşındayım. üst sağ 2-3 numara 2-3-4 numara alt sağ 3-4-5-6 sol 2-3-4 numaralı dişlerimde eğrilik var. 20lik diş çekimi ve dolgularım bittikten sonra ortodontiye başvurdum 2 ay sonrasına gün verdiler iyi bir fırçalama gerekliymiş. Tahmini olarak kaç yıl tel takarım?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Mar, 2016

Dişlerinizde belirgin problemler olduğu için 24 ay diş teli takmanız gerekmesi büyük olasılıktır.

...

Merve · 8 Mar, 2016

Ben 21yasındayım üst çenemde kayma varmış tavşan dişlerimden bir tanesi maalesef yok onun yerine tek diş protez kullanıyorum gülünce de dişlerim arasında boşluk oluyo acaba yalnızca üst tarafa tel taktırsam olurum ve ne kadar olur ltfn yardımcı olurmusunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2016

Üst çene de kayma tabiri , çene pozisyon bozukluğu anlamına gelir ve, çiğneme fonksiyonunu olumsuz etkiler, Bozukluğu stabilize edebilmek için alt üst çene tedavisi gerekecek gibi görünüyor. Fiyat olarak 4000-6000 arası fiyat aralığı olacaktır. Protez dişiniz sorunlu ise implant tedavisi uygulanabilir. Randevu alıp gelebilirseniz bu komplike durumu basite indirgeyebiliriz.

...

Sedef · 6 Mar, 2016

14 yaşındayım ön iki dişim ayrık diş teli taktırsam ne kadara mââl olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2016

Yaşınız küçük olduğundan 12 ay kadar süren tedaviniz olacaktır. Fiyatı 2000-3000 arası olur.

...

Duygu · 5 Mar, 2016

Merhaba. 29 yasindayim. Ust 2 kopek disim cok yukarda. Tedavi ne kadar surer ve maliyeti ne olur? Bilgi rica ediyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2016

Tedavi 12-15 ay kadar sürecektir. Tek çene tedavisi yetecek gibi görünmektedir. Ancak alt üst çene uyumsuzluğu var ise alt çeneye de tel takılması gerekebilir. Fiyat 2500-3500 civarı olacaktır. Tüm meblağı 12-15 ay taksite bölebilirsiniz.

...

tugba · 1 Mar, 2016

Ben erzurumda ozel bi klinikte tel taktrdim simdi isttanbul beykent tasindim . 2 aydr tellerim degismedi hicyer bulqmadim kutfen yardimci olur musunuz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2016

Mutlaka diş teli uzmanı değerlendirmesi gerekir. 212 2190908 nolu telefondan randevu alırsanız tedavinize nasıl devam edeceğinize yönelik endişeleriniz kaybolacaktır.

...

nermin · 29 Şub, 2016

ben tel taktırmak istiyorum renkli tel taktırsam fiyat değişirmi

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Şub, 2016

Merhaba renkli tel diye bahsedilen diş telleri metal diş tellerinin üzerindeki lastiklerin renkli takılmasıdır ve kliniğimizde ek ücreti yoktur

...

mehmet · 28 Şub, 2016

Merhaba ben 21 yaşındayım üniversite öğrencisiyim benim sağ üst köpek dişim ve onun solundaki dişim ikiside üstten çıktı zamanla biraz indir fakat ikiside üstten çıktığı ve birbirine temas ettiği için daha fazla inmedi ve kötü bi görünüm oluşuyor nasıl bi tedavi öneriyorsunuz ve fiyatı ne olabilir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Şub, 2016

Kısa süreli (10-12 ay) tel tedavisi ile çözüm bulunabilir. Ağrısız ve aylık 200tl ödeyerek 2500 civarı fiyatla düzgün dişlere sahip olabilirsiniz.

...

Pınar · 28 Şub, 2016

merhaba ben 15 yaşındayım sadece bir dişim geride ve onun yanındaki dışarı çıkık çok rahatsız değilim. ama güldüğümde ön iki dişim biraz büyük görünüyor diş teli taktırıcam ama ön iki dişim için ne yaptırabilirim?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2016

Diş teli tedaviniz en fazla 12 ay sürer büyük ihtimalle. Büyük ön iki dişinize lamina yada zirkonyum kaplama yapıldığında sorununuz çözülecektir.

...

esra · 28 Şub, 2016

merhaba ben 12 yaşındayım ve alt dişlerim yamuk ama üst dişlerimin hepsi düzgün bir tek alt dişlerim yamuk ve birbirinin üstüne geliyorlar BUNUN için kaç TL fiyat öderim??

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Mar, 2016

Alt dişlere tel takılması yaş küçük olduğundan en fazla 12 ay sürecektir. Fiyat ise tahmini aylık 200tl civarı ödemelerle 2000-2500tl civarı olur.

...

Aaa · 27 Şub, 2016

Merhaba ben 17 yaşındayım üst iki dişim birbirinin üstünde olduğu için tel taktırmak istiyorum üniversite hastanelerinde sıra 5 yıl sonra geliyormuş ama birisi bana dişlerde ki eğiklik azsa 1 yada 2 aya da sıra gelebileceğini söykedi ne kadar doğru? Cevaplarsanız sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Mar, 2016

Diş teli tek çeneye ve tüm dişlere uygulanmak zorunda olduğundan aynı zahmet ve maniplasyon tüm hastane ve özel kliniklerde aynı muameleye tabii olacaktır. Üniversite hastanelerinde erken sıra gelmesi noktasında avantaj olabileceğini düşünmemekteyiz.

...

hakan · 25 Şub, 2016

merhaba ben 18 yasındayım sadece üst önde iki dişim yamuk ve üst üste binmiş durumda alt dişlerde hiçbir sıkıntı yok.Tedavi süreci ne kadar sürer ve minumum ne kadar ücret öderim?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Mar, 2016

Tedavi süreci tahminen 12-15 ay kadar sürer. Ücreti 2500 civarı olur. Aylık 250 tl civarı ödeyip tedavi olabilirsiniz.

...

sema · 23 Şub, 2016

Merhaba . 18 yasindayim ön disim diğer on disimin üzerinde o yüzden kopek dişlerinin biraz havada farkli çene falan bir sıkıntım yok ama fiyat olarak 5.000 TL aldim sizce çok mu ne yapmam gerekiyor

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Şub, 2016

Tek çene tedavisi uygular isek tedavi maliyet 2000-2500 tl olabilir. Her 2 çene ise öğrenci indirimi ile birlikte 4000-4500 tl olacaktır. Ama dediğiniz gibi ise tek çene tedavisi ile sorununuz çözülecektir.

...

Oktay eroğlu · 23 Şub, 2016

Merhabalar 23 yasindayim 2 tane kök dış cektirdim diğer dislerimde problem yok ancak bana biri duzelir diğeri biraz çukur implant olur dediler acaba başka doktorlar veya siz implantsiz bu işi halledebilirmisiniz veya implant yapıyorsanız genel anestezi yapiyormusunuz. Teşekkürler simdiden

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Şub, 2016

Diş teli ile ile bir miktar diş eksikliklerinden kalan boşluklar düzeltilebilir. Ancak aralık fazla ise protez ve ya implant uygulanabilir. İmplantı tamamen ağrısız yapmaktayız. Anestezi uygularken dahi iğnenin acısını hissettirmeyecek solusyonlar kullanıyoruz. İmplant yapılma süresi 10-15 dk kadar sürmektedir. Yani kanal veya dolgudan bile kısa sürede bitmektedir.

...

Nizam · 23 Şub, 2016

Tesekkur ederım bılgınız ıcın..yo hayır kızım henuz kucukdu 1,5 yasında )) ben Çene maniplasyonu yaptırmasam tek dıs telı takdırsam olmazmı? o zaman ucret dusermı cene manıplasyonu yaptırmasam..tek alt dıslerımde 6 tane dısde carpaklıklar var ust dıslerım qayet guzel..

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Şub, 2016

Diş teli tedavisi ile sadece dişler değil , çene bozukluğu da düzeltilmektedir. 2 tedavi aynı diş teli ile olmaktadır. Ancak diğer ayrıntıları muayene olursanız, öğrenebilirsiniz

...

Mesut · 23 Şub, 2016

Merhaba ben 15 yaşındayım ve sol üst dişlerim ve sol alt dişlerim ağzımı kapattığımda birbirine temas etmiyor ve ayrıca ön,alt sol köpek dişimde yamukluk var.Sizce ben bu sıkıntıları ne kadar paraya düzelttirebilirim?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Şub, 2016

Diş teli tedavisi ile 12 ay ile 15 ay sürede toplam 3500-4000 tl ye ayda bir 250 tl ödeyerek tamamlayabilirsiniz.

...

Nizam · 22 Şub, 2016

Merhaba ben 34 yaşımdayım bır kızım var. Alt dişlerimde diş ve çene kayması var alt çenem bır az önde tel tedavisiyle mümkün mü maliyeti ne tutar eşimin üzeriden ssk lıyım? cevaplandırırsınız cok sevınırım..Tesekkurler..

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2016

Diş teli tedavisiyle çenenizdeki sorun çözülebilir diye düşünmekteyiz. Tedavi süresi 18 ile 24 ay sürebilir. Çene maniplasyonu dişlerden biraz daha zahmetlidir. SSK indirimi ile birlikte 5000-5500 tl civarı fiyat verilebilir. Ancak muayene olursanız net tedavi planı ve fiyat verilebilir. Gelmeden önce lütfen telefonla randevu alınız. Randevularımız çoğunlukla doludur. Kızınızda da dişler veya çenede problem var ise ise küçük yaşta -9 yaşından sonra- tedavi başlanması hem ilerlemeyi durdurur, hem de daha çabuk düzelme sağlar.

...

Metin · 22 Şub, 2016

Merhaba Benim ön iki dişimin hem ortası hem de yanları boş. Geri kalan gayet düzgün. Maliyeti ve yapılacak işlemler nedir acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Şub, 2016

Merhaba Metin Bey; Yapılacak işlemin ne olduğunu, nasıl bir süreçte uygulanacağını ve maliyetini sizinle paylaşabilmemiz için mutlaka diş yapınızı görmemiz gerekir. Çünkü boşluğun dişin neresinde ve ne kadar olduğuna bağlı olarak uygulanabilecek tedavi alternatifleri değişir. Daha net bilgi vermemiz için mail adresimize dişlerinizin fotoğrafını göndermeniz yada kliniğimize muayene için gelmeniz gerekir.

...

sezgin · 22 Şub, 2016

merhaba ben 20 yaşındayım alt çenemde arkadaki dişlerde aralık(daha önce çürük dişlerim vardı onları çıkardım) ve ön dişlerde kayma var(1-2 mm aralıklı), ben şuan öğrenciyim sigortam var.Tel taktırmak istiyorum ve gereken diğer işlemler için tedavi maliyeti minimum ne kadar olur sigortam maliyet olarak ne kadarını karşılar? teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2016

SGK da devlet ten sevk alındığı taktirde %15-20 kadarını devlet karşılayacaktır. Alt üst tel tedavisi indirimle birlikte 4000 tl civarı ve sadece altlara tel takılacak ise 2000 tl civarı olacaktır. Tedavinizi 12-18 ay taksite bölebilirsiniz. Eğer çekilen dişlerden kalan boşluklar fazla ise ve tel tedavisi ile çözülemeyecek ise implant tedavisi önerebiliriz. Tek implant indirimli fiyatı ise tek diş için 1000 tl olmaktadır. Muayene ile net bilgi verebiliriz. Lütfen randevu alınız...

...

Sevinc · 21 Şub, 2016

Merhabalar benim üst çenem önde neyapmam gerekir ama kaplama yaptırdım yan taraftaki dişleri 7 yıl önce neyapmaliyim

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2016

Merhaba; Dişlerinizi kaplama yaptırsanız dahi, kaplamaların üzerinden de diş teli tedavisi uygulanarak üst dişleriniz geri alınabilir. Diş teli ile dişlerinizin nasıl geri alınacağı hakkında fikir sahibi olmak için için ilgili videoyu izleyebilir ( https://www.youtube.com/watch?v=d1a8dToQgrQ ), daha ayrıntılı bilgi için 02122190908 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Birisiii · 20 Şub, 2016

Öncelikle merhaba. Benim alt dislerim geride üst ceneme göre. Ve üst dislerim dar herhalde çene yapım dar, gülünce ust dislerimin devamindaki kenarlar bos. Yani üst dislerim ağzımı gukumsyince tam doldurmuyor. Üst dislerimde on en önemli dislerim yamuk. Alt dislerjm de arasi hafif açık.Tedavi süresi ve fiyatı ne olur ? Şimdiden teşekkür ederim ve iyi akşamlar

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2016

Verdiğiniz bilgilere göre tedavinin ilk amacı çene düzeltilmesine yönelik olmalıdır. Sizin durumunuzdaki bir çok hastaya cerrahi kliniklerde çene cerrahisi yapılmaktadır. Bu cerrahi işlemin maliyeti 15 bin ile 20bin civarı olmaktadır. Biz çoğunlukla çene cerrahisi yerine diş teli tedavisini öncelikle önermekteyiz. %50-60 vakayı diş teli ile çözebilmekteyiz. Bazı hastalarımızın ise tel tedavimiz ile dişleri büyük oranda düzelmekte ve cerrahi gereksinimleri azalmaktadır. Kesinlikle üç boyutlu olarak dişlerinizi görmek zorundayız. Ciddi kararlar vermek için gereken düzgün verilerdir şüphesiz. Lütfen 212 219 09 08 nolu telefon hattımızdan randevu alınız. Fiyat ise 4000-6000 civarı olur muhtemelen.

...

esra · 19 Şub, 2016

merhaba ben daha 17 yaşımı doldurmadım ve sadece üst dişlerimde yamukluk var köpek dişim yukarda ve bi dişim geriye doğru bunun maliyeti ve süresi ne kadar sürer acaba . teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2016

Genç yaşlarda dişlerin düzelmesi daha kısa olmaktadır. tedavi süreniz 10-12 ay sürebilir. Ancak tedaviyi geciktirdiğinizde ilerleme ihtimali vardır. Fiyatı 2000-2500 civarı olabilir. Ayda 150-200 taksitlerle rahatça ödeyebilirsiniz.

...

sewda · 19 Şub, 2016

merhaba ben 24 yasındayım sadece ust dıslerımın 2 tanesınde proplemım war kopek dıslerı yukardan cıktı..alt dıslerım cok duzgun..kac ay veya ne kadar sure aralgında tel dıste kalır..sadece ust e mı tel takılır ve fıyat aralıgı ne olur sızce?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2016

Tek çene tel tedavisi muhtemelen yeterli olacaktır. Tedavi süresi 12 ay kadardır. Fiyat 2000-2500 arası olabilir. Alt çene dediğinize göre düzgün görünmekte ise de bazen alt üst çene çiğneme uyumsuzluğu olabilmektedir. Randevu alıp kısa bir sürenizi ayırırsanız, ücretsiz muayenede dişlerinizle ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

...

Furkan · 16 Şub, 2016

Merhaba ben 19 yasimdayim.Benim alt cenem ust ceneme gore geride.Tel taktirmak bu sorunu duzeltir mi?Yoksa baska cozumu mu var?Birde ucretini yazarmisiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2016

Evet , diş teli büyük ihtimalle bu sorunu çözecektir. Tedavinin süresi sıklıkla 18 ayı geçmektedir. Çene cerrahisi ile yapılabilecek tedaviyi diş teli ile yapmak bizim açımızdan zahmetli bir süreçtir. Ancak yinede 4500- 6000 civarı fiyat olup aylık 300 tl ödemelerle tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

pelin · 15 Şub, 2016

benim şuan dişlerimde tel var, öndeki iki dişim ayrıktı o yüzden taktırdım... dişlerimin ayrık olmasının sebebi ise iki dişimin arasındaki kas.. normalde o kasın alınması gerek ama ben teli taktırdığım doktora çok uzağım şuan muayeneye falan gidemiyorum... sanırım telimin değişme zamanıda geldi. devlet hastanesinde muayene olabilirmiyim .. ...... sigortalıyım ne kadar ödemem gerekir

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Şub, 2016

Tedaviniz esas olarak diş teli takan uzmanla devam edilmelidir. Devlet hastaneleri bu işi yapmamaktadır çok büyük oranda. Aradaki kas alınabilir. kas alma maliyeti 300-400 tl dir. Diş teli değişimi noktasında muayene olmanız gereklidir. Ücretsiz muayene olursanız. Tüm süreç gözünüzde canlanacaktır. 212 219 09 08

...

birisi · 14 Şub, 2016

Merhaba. Ben 17 yaşındayım. Üstteki köpek dişlerim ve onlardan bir öndeki dişlerim yukarı doğru çıkmış şekilde. Alt dişlerimin de öndeki 5 tanesi yamuk şekilde. Ve bunun için tel taktırmayı düşünüyorum. Peki bunun maaliyeti ne kadar tutabilir? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Şub, 2016

Sizde alt üst diş teli gerekecektir. Tedavi yaklaşık 18 ay sürer ve maliyet 3500-5000 arası olur. 200-250 aylık taksitlerle rahatça ödeyebilirsiniz.

...

Faruk · 14 Şub, 2016

Iyi gunler ben 16 yasindayim ust tarafta bir disim yamuk ve alt dislerimle ust dislerim ust uste gelmiyor bu yuzden dislerimi gosteremiyorum belki dislerimin kucuk oldugundan belki de cene yapimdandir bilmiyorum dislerimi gosteremedigim icin dis teli taktirmak istiyorum bi de ustteki yamukdan dolayi ust on iki disim de hafif ayrik. Bu sikayetlerimi giderecek dis telinin fiyati ne olur ve tedavi ne kadar surer?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Şub, 2016

Çene dar olabilir , önde veya geride olabilir. Sağ veya sola deviasyon olabilir. İlerleyici bir durumdur. Yaşınız 16 olduğu için erken tanı tedavi çok önemlidir. Yıllar sonra çene cerrahi ile düzeltilebilen durum 9-18 yaşları arasında sadece diş teli ile düzeltilebilir. Kısa sürede lütfen randevu alınız. Herhangi bir ortodonti uzmanı ile görüşebilir. Yada bizde ücretsiz muayene olabilirsiniz. Tedavi maliyeti yaklaşık4-6 civarı olabilir. Muayene acil gereklidir.

...

Şükrü · 13 Şub, 2016

Merhaba ben 17 yaşım benim üst köpek dişlerim ikiside biraz dış tan geldi birde alt köpek dişimin yanındaki süt azı dişim erken çekildiği için yeri daraldı alttan çıkacak olan diş sıkışmışgibi kenardan patlamış başka eğrilik yok maliyeti ne olur tahmini olarak cevap larınız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim hayırlı günler dilerim

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Şub, 2016

Görünüş itibariyle her iki çenenizde dizilim bozukluğunu tetikleyen olaylar olmuş. Alt üst çene tedavi gerekiyor. Tedavi süreci 18-24 ay sürebilir. Fiyat 4000- 4500 olabilir.

...

ömerrr · 9 Şub, 2016

tel taktırmak istiyorum 19 yaşındayım sigortalıyım ,sigorta karşılarmı?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Şub, 2016

Devlet hastanesinden sevk aldığınız taktirde SGK %15-20lik kısmını karşılamaktadır. Muayeneye geldiğinizde hem sevk hem de %15-20 indirim noktasında yardımcı olabiliriz.

...

Pelin · 8 Şub, 2016

Benim diş tellerin takılı şuan üst dişlerimde .. Sadece muayenesi ve teli değiştirmem için bide ondeki iki dişimin arasındaki kas alınacak ne kadar odemem gerek. Birde sigortalıyım...

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Şub, 2016

Sorunuzu daha net yazarsanız, konuyu daha iyi anlayıp cevaplayabiliriz.

...

Tolga · 7 Şub, 2016

Merhaba Benim alt çene ön dört dişimde yamukluklar var ve üst çene ön iki dişim geride onların yanındakilerse önde duruyor. Diş teli dişin arkasında kalıcak biçimde diş teli taktırmayı düşünüyorum. Bunun maliyeti ortalama ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Şub, 2016

Ortalama 4000- 4500 civarı olur. Ücretsiz muayene de değerlendirilirse daha isabetli karar verebilirsiniz.

...

Hilal · 6 Şub, 2016

Merhaba benim öğrenmek istediğim tek bişey var her diş şekline göre tel tedavisi fiyatları değişiyor mu ?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Şub, 2016

Diş şekline göre , tedavi süresi daha uzayabiliyor. Malzeme miktarı ve kalitesi değişebiliyor. Multifaktoriyel etmenlerden dolayı her hastanın süreci farklı olabilmektedir. Ancak sizin dişlerinize benzer hastalarımız mutlaka vardır. Geldiğinizde o hastalarımızın başlangıç ve bitiş fotoğraflarını görebilirsiniz.

...

Melikşah · 6 Şub, 2016

Merhaba benim alt çenedeki 6 ön diş üst dişlerler aynı mesafede. Yani altı dişlerim önde ve ayrık şekildeler dil iyimizden dolayı. Kapanış bozukluluğu da başladı. Tel taktıracağım fakat Kıbrısta okuyorum her ay Oraya gelmek zorunda olacak mıyım? Şimdiden teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Şub, 2016

2 çeşit tedavi vardır. Diş teli tedavisinde en geç ayda bir kontrole gelmek zorunluluğu vardır. Diğer tedavi size daha uygundur. Görünmez plak tedavisi ile 2-3 ayda bir gelebilirsiniz. Geldiğinizde ölçünüz alınır , günler sonra plak setiniz tasarlanır ve isterseniz adresinize gönderilir. izleyiniz ; https://www.youtube.com/watch?v=gqetSha3Z5g

...

Cem · 30 Oca, 2016

18 yaşındayım üst dişlerimden sadece bir dişim yamuk gülerken net bir şekilde belli oluyor diş telk tedavisinden başka nasıl bir tedavi uygulanabilir şeffaf plak tedavisi gibi bir tedavi sadece o dişe özgü bir tedavi yöntemi var mıdır? Fiyatı ve ne kadar sürceğinide yazar mısınız ? Rica etsem Tesekkur ederim şimdiden ;)

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Oca, 2016

Tek diş yamuk ise o dişi düzeltmek ya diş teli, plak tedavisi ile olacaktır, ya da o diş çekilip, yerine implant yapılacaktır. (implant süresi 2-3 ay) https://www.youtube.com/watch?v=fTLsjAM_eHM Ancak doğallığı korumak ancak diş teli veya görünmez plak tedavisi ile mümkündür. https://www.youtube.com/watch?v=gqetSha3Z5g Diş teli veya plak tek çeneyi kapsamalıdır ki diğer dişlerden destek alıp o dişi düzeltsin ve diğer dişlerdeki olumsuz değişikliklerin önüne geçsin. Yek çene tedavisi porselen diş teli için 2000-2500 civarı, görünmez plak tedavisi ile 3000 civarıdır. Tedavi süresi 12 -15 ay olabilir. 150-200tl aylık ödemeler ile tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

sevgi · 30 Oca, 2016

Bn 16 yaşndaym dişlerimde aralıklar var çok olmasada rahatsz,oluyorum ve bi tanede düşmemiş bi süt dişim var ve küçük onu çektirip şefaf diş teli takarsak maliyeti ne,olur

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Oca, 2016

Dişlerdeki aralıkla zamanla daha da açılabilmektedir. Diş teli tedavi gereklidir. Tek çene o çenenin diziliminin muntazam olması sağlamakta, ancak çoğunlukla tüm çene uyumu tam olmamaktadır. Çift çene tedavisi önerilebilir bu nedenle. Tek çene tedavisi fiyatı ve süt dişi müdehalesi toplam 2500 civarı olmaktadır. Aylık 150tl taksitlerle 18 ay sürede rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ancak net fiyat ve süre için randevu alın, ücretsiz muayene sonrası kararı siz verin.

...

Fatma · 29 Oca, 2016

Benim köpek dişim önde ve önde olduğu için yanındaki dişi geriye doğru itti ben diş teli taktırmak istiyorum ama fiyatları çok pahalı nasıl yapabilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Oca, 2016

Sadece tek çenede yamukluk var ise alt veya üst çeneye diş teli takılabilir. Fiyat ise yaklaşık 2000 civarı olur. 18 ay süren tedavi de ayda 100-120tl civarı ödeyerek tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

Murat C. · 28 Oca, 2016

Merhaba, benim üst dişlerim önde ve köpek dişlerimden sonrasında dişlerimin arasında aralık var. dişlerimi kapattığımda http://www.denizbaris.com/images/stories/ortonti/21.jpg fotoğraftaki gibi bir görünüm oluşuyor. araştırdığıma göre overbite deniliyor sanırım. nasıl bir tedavi uygulanabilir ve fiyatı nedir. 16 yaşındayım.

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Oca, 2016

Örnek resimde görüldüğü üzere çiğneme işlevi büyük oranda disfonksiyonedir. Yaklaşık 18 aylık diş teli tedavisi ile ön dişler geriye alınacak ve diğer ara boşluklarda sıkılaştırma ile kapatılacaktır. Bu tedavinin yaklaşık ilk 6 ayı sonrasında lastik kullanmaya başlayacaksınız, böylece çiğneme işlevi alt çene üst çene uyumu ile etkin bir hale getirilecektir. Bu şekilde tedavi ettiğimiz ve çok düzgün dişlere sahip hasta sayımız oldukça fazladır. Kliniğimizde benzer hastalarımızın başlangıç ve bitiş fotoğraflarını değerlendirirseniz, gelecekteki tahmini diş yapınızı şimdiden görebilirsiniz.

...

Aleyna · 27 Oca, 2016

17 yaşındayım ve tel taktırmak istiyorum, köpek dişlerim üstte bu beni rahatsız ediyor. Gülmeyi çok seven biri olarak açıkcası bir ortamda gülmeye çekiniyorum ağzımı kapatarak gülüyorum vs. Özelde yaptırmak biraz pahalıya geldiği için devlette yaptırmak istiyorum ama duyumlara ve araştırmalarıma göre 2-4 yıl sonraya randevu veriyorlarmış peki bu söylentiler 2016 yılında da hala geçerli mi? Özelde yaptırırsam diş telinin fiyatının bir kısmını devlet öder mi? İllaki devlette yaptırınca mı ödüyor yoksa?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Oca, 2016

Köpek dişlerinin düzgün olmaması, diğer dişler üzerinde olumsuz etkinin devam etmesine ve dolayısıyla ilerleyen diş bozukluğuna yol açacaktır. Bu nedenle kısa süre içinde tedaviye başlanmalıdır. Devlet hastaneleri randevuları büyük oranda doludur. Sevk aldığınız taktirde özel kliniklerde %15-20 kısmını devlet karşılamaktadır. SGK güvenceniz var ise kliniğimize geldiğinizde gereken %15-20 lik ücret avantajı ile tedavinizi tasarlayabiliriz. 12-18 aylık tedavi süresince kalan %80lik bölümü aylık olarak ödeyebilirisiniz

...

Cengizhan · 26 Oca, 2016

Merhaba ben 18 yaşındayım üst çenemde 1 dişim yamuk ve alt çenemde de 1 dişim yamuk yani dişlerin birbirini itmesi durumu var bu yapılacak işlem için fiyatı ve süreci öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 27 Oca, 2016

Dişlerin çarpıklığı, sorunlu diş veya diş grubunun tetiklemesi ve baskının devam etmesi -ittirmesi- sürecidir. Bu döngünün kırılması mutlaka gereklidir. Altta yatan dişe önlem alınmalı ilk olarak. Görünüşe göre alt üst çene tel takılacak, diş teli tedavisi 18 ay kadar sürecek bu tedaviye 6. ayda tahmini lastik tedavisi eklenecek(çiğneme kompozisyonu için) tedavi bitiminde 3-6 ay süreçte ise teller çıkarılıp stabilizasyon(dişlerin bozulmasının önlenmesi) işlemi yapılacaktır. Fiyat 3000 ile 5000 arası olabilir. Ödemelerinizi aylık 250 civarı ödeyerek kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

...

Özlem · 26 Oca, 2016

İyigünler ben 20 yaşındayım. üst dişlerim önde ve birazda ayrk tel fiyatı tahminen nekadar olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 27 Oca, 2016

Diş teli fiyatı üst çene için 1250-2500 arası olur diye düşünüyoruz. Ancak dişlerin efektif kapanması için alt dişlerin tedaviye eklenip eklenmemesi muayene sonrası size önerilebilir. İstediğiniz üzre tek çene tedavisi de mümkündür.

...

Burcin · 26 Oca, 2016

Meraba benim ust dislrrimin 2 tanesi geriye dogru yamuk sadecd 2 disimde problem var ucreti ne kadar olur ayda ne kadar verebilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2016

Büyük ihtimalle sadece üst çeneye tel takılacaktır. Tedavi 1500-2500 arası olacaktır. Aylık 150-200 lık ödeme yapmanız gerekebilir.

...

Ceren · 25 Oca, 2016

Iyi gunler benim sadece üst kesici disimin tekinde yamukluk var. Sadece bu yuzden ust tarafa tel taktirmak istiyorum. Fiyat hakkinda bilgi veririmisiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2016

Fiyat tek diş ve tek çene için 1000-2000 arası olabilir. Ancak ücretsiz muayeneye geldiğinizde daha net bilgi alabilir. Tedavi planının ne olması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Karar yine sizin olacaktır.

...

Meltem · 24 Oca, 2016

Merhaba benim üst çenemde 1 kök dişi eksiğim var arkadan gelen diş eksik olanın yerine kaydı bu da alt çenemle üst çenem arasında bi simetri kaymasına sebep oldu üst çenmdeki dişler sağa doğru kaymış durumda fakat dişlerimde bi çarpıklık yok üniversite öğrencisiyim 20 yaşındayım sigorta karşılamadığı için sadece üst çene için en uygun ne kadara tel taktırabilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2016

Aslında çiğneme fonksiyonu, bütünleşik çene hareketlerinden oluştuğu için , size optimal konforda çiğneme için 2 çeneye de tel tedavisi gerekebilir. Ancak tek çene ücreti 1500-3000 arası değişmektedir. Öğrenci olduğunuzu belirtirseniz %10 indirim yapılmaktadır.

...

Şeydacan · 22 Oca, 2016

Merhabalar iyi çalışmalar dilerim. Sorum şu 22 yasında üniversite ogrencisiyim, ust on iki disim arasında ki ayrikliktan baska bir problemim yok. Arkadan tel taktirmayi dusunuyorum. Tedavi sürecinin maliyeti ne olur? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Hosca kalın...

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2016

Burada diş teli tedavisi sadece ön iki dişiniz arasını kapatmayacak, ayrıca yer değiştirmeden dolayı diğer dişlerde de revizyon gerekecektir. Ancak tek çene olduğu için tedavi ücreti 1500-3000 civarı olmaktadır. Bu ücreti taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca görünmez plak tedavisi önerisinde de bulunabiliriz. Çok daha zahmetsiz olan bu tedavinin ödemeleri her plakla birlikte olmakta ve taksitlendirme marjı daha sınırlıdır Şu videomuzu inceleyiniz : https://www.youtube.com/watch?v=gqetSha3Z5g

...

Şimal Aslı Akar · 21 Oca, 2016

Dişlerimin arasında boşluklar var ben dişlerimi sıklaştırmak istiyorum fiyat ne kadar oluyor ??

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2016

Sıklaştırma tedavisi, dişteli sürecini beraberinde getirmektedir. Fiyat 2500-3500 civarı olmaktadır. Ancak tam değerlendirme muayene ile olmaktadır.

...

Gizem · 20 Oca, 2016

Merhaba ben 19 yaşındayım ve alt dişlerim birbirine yatık halde üst kopek dişim yukarıda iki dolgu var ağzımda düzenli fırçalamakta çürümenin önüne geçemedi. çok çirkin bir görüntü gerçekten diş teli takmayı düşünüyorum fakat biraz tedirginim zorlu bir süreç diyorlar ama yaptıracam.fiyat aralığı nedir ve süresi ne kadar tellerin.?ayrıntılı bilgi alabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2016

İyi günler Dişlerinizle olan çürüme sorunlarınız, diş köklerinde bir problemin sonucu olabilir. Öncelikle pansefalik bir diş röntgeni veya tomografi ile net bir şekilde görülmelidir. Sonucu beraber değerlendirdiğimizde şüpheniz olmasın, problem ve tedavi yöntemini tam olarak anlayıp sürece geçeceğiz. Ağrı rahatsız derecede olmamaktadır. Zamanla azalmakta ve kaybolmaktadır. Zorlu bir süreç hiç değildir. Fİyatlar dişlerinizin grafi ve muayene ile net değerlendirmeye bağlı olsada 2000-5000 arasında olmaktadır. Lise ve üniversite öğrencilerine %10 indirim yapmaktayız

...

elif · 14 Oca, 2016

Tel fiyatlarınız ne oluyor acaba benim üst köpek dişim yukarıda ve soldaki üstten baskı yapıp yanındaki dişi arkaya götürüyor :( gerçekten kötü görünüyor ayrıca alt dişlerim de yamuk alt üst fiyatlar tam olarak ne oluyor acaba tahminen

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2016

Diş teli fiyatları tüm çene için 3000-4500 civarı değişmektedir. Tedavi süresi 20 ay sürerse 150-200 tl aylık ödemelerle inci gibi dişlere sahip olursunuz. Dişlerinizdeki problemlerin net değerlendirilmesi gerekir. Kısa bir zamanınızı muayenemize ayırırsanız dişlerinizle ilgili tüm sorularınız çözüme kavuşacaktır.

...

Merve · 14 Oca, 2016

20 yasinda üniversite öğrencisiyim ve sgklıyım. Sadece üst dislerime tel taktirmak istiyorum fiyat konusunda yardimci oluyor musunuz anlaşmanız var mıdır sgk ile. Ve bana üst dişlere takilacak tel icin ortalama bir fiyat söyler misiniz.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2016

Diğer sorunuz cevaplanmıştır.

...

Merve · 14 Oca, 2016

20 yaşındayım ön dişimde yamukluk var ve üst sağ köpek dişim yukarıdan çıktığı icin tel taktirmak istiyorum. Sadece üst dişlerime taktırıcagım için fiyat aralığı tahminen ne olur yardimci olur musunuz? X5

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2016

Fiyat 1500 ile 2500 arası olur. Aylık 100-150 gibi taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

ezgi demir · 10 Oca, 2016

21 yaşındayım ,sadece alt çene de dişlerimde yamuklu var. Fiyat yarı fiyat mı oluyor o zaman. Yoksa üst tarafa da diş teli takılması gerekiyor. mu çiğneme işlevi için ?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Oca, 2016

Çiğneme işlevi alt üst çene ile birlikte yapılmaktadır. Ancak tek çene diş teli gerekliliği yani çiğnemenin optimum sağlanması için kararı, diş teli uzmanları vermelidir. Tek çene ücreti tabii ki daha düşük olmaktadır.

...

merve · 2 Oca, 2016

Merhaba diş hekimliği ogrencisiyim tel tedavisi olmak istiyorum. Ogrencisi oldugum icin fakultemde indirim olmasi mumkunmudur acaba? Sadece malzeme parasini odemek gibi. Lütfen cevap verirseniz cok sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Oca, 2016

Sorunuz hekimler ve meslekler arası etik kurallarla ilgilidir. Ancak umulur ki en güzel şekilde uygulama içinde olurlar.

...

Aysegul · 12 Ara, 2015

Merhaba ben 19 yasindayim. Önde üst ve alt 4 er dişim yamuk ama cok fazla degil, hafif. Gormeniz gerekir biliyorum ama ortalama fiyat nedir ? Ve tel ne kadar sure takili kalir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Oca, 2016

Tedavi 12 ile 20 ay arasında sürer. Fiyatı görmeden söylemek pek uygun olmamaktadır. Ancak alt üst çene tedavisi ortalama fiyatı 3000-4500 arası olmaktadır. Ödeme miktarlarını kendiniz belirler ve ay ay rahatça ödeyebilirsiniz.

...

Gamze Nur Tuaç · 10 Ara, 2015

Merhaba ben 16 yasindayim ve dis teli taktirmak istiyorum üniversitede taktirmak isteyince 5 yil sonrasina randevu verdigi icin 18 yasimi gececegimden devlet bunu karsilamiyor ve sag ust kopek disim ust taraftan cikmis durumda tel tedavisi icin ucret ne kadar olur ozel bir klinikte cevap verirseniz sevinirim tesekkurler

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Oca, 2016

Diş teli için başlama yaşı 9 ' dur. İlerlemesi için kısa sürede diş teli taktırmanız gereklidir. Eğitime katkı için öğrencilere en az %10 indirim yapmaktayız. Sgk lı hastalarımıza da %15-20 indirim yapıyoruz. Fiyatı görüşmek için kliniğimize gelmeniz uygundur. Öğrenci hastalarımıza en uygun imkanları tanıma noktasında kararlıyız

...

Yildiz · 6 Ara, 2015

Merhaba benim ust on dislerim ice dogru yamuk alt dislerim o kadar olmasada yamuk bana tel takarlarmi takarlarsa fiyati ortalama ne kadar tutar tesekkurler

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Oca, 2016

Tel takılmaması için hiç bir sebep göremiyoruz. Öyleki 60 yaşında tel takılan hastamız dahi vardır. Fiyatı dişlerinize göre ortalama 3000-4500 civarı olabilir. İstediğiniz miktarlarda aylık ödeme yapabilirsiniz.

...

Naz · 4 Ara, 2015

Merhaba. Suan dislerimde tel var. 1.5 sene oldu takalı. On 2 disimde kelebek modelı vardı sadece onun duzelmesı ıcın taktırmıstım. Fakat alt cenem bayagı geride simdi onun duzelmesini istiyorum. Doktorum duzelmesı ocın 2 dısının cekılıp alta da talılması gerektıgını soylemıstı. Cenemin duzelmesini istiyorum ama farklı bi doktorla gorusmek istiyorum. Acaba ust cenedekı teller varken bu tedavıyı baska doktor yapabılır mı tellerı cıkartmadan

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Oca, 2016

Başlanan tedavi de diğer bir hekim çoğunlukla müdehale etmek istemez. Ancak dişlerinizin durumu hakkında ayrıntılı 3 boyutlu görmemiz durumunda tedavinizde yeni bir açılım sağlanabilir. Kısa sürenizi alacak muayene için randevu alınız lütfen.

...

hatice kübra · 16 Eki, 2015

merhaba ben 17.01.1997 doğumluyum ve dişlerimde yamukluklar var tel için üniversite hastanesine mi yoksa özel kliniklere mi başvurmalıyım? ssk ile anlaşmalı klinikleri nerden öğrenebilirim?

...

Fatih · 15 Eki, 2015

Merhaba, Benim ön üst iki dişim hafiften ileriye doğru yamuk. Bunu tel tedavisiyle düzeltmek istiyorum acaba ne kadar tutar?

...

aLDENT DENTAL GROUP ADINA · 14 Eki, 2015

Merhaba; Ben dr Emre Aldoğan; Diş teli tedavisinde -n sonra dişler eski yerlerini unutmuyor ve bozulma eğilimi gösteriyor bu sebeple diş telleri çıkarıldıkdan sonra pekiştirme tedavisi dediğimiz pasif ortodontik tedavi başlıyor. Pasif ortodontik tedavide dişlerinizin iç tarafına dışarından görünmeyen ince sabitleyici bir tel takılıyor. Bu tel hiç görünmezken çok ince olduğu için rahatsız da etmiyor. Bu sebeple rahatça kullanılabiliyor. Bununla birlikte Dişlerini üzerine takılıp çıkarılabilen şeffaf plak adı verilen dişlikler hazırlanıyor. Ve seans aralıkları 2 aya çıkarılıyor ve pasif ortodontik tedavi dediğimiz bu süreç yaklaşık 3-4 yıl sürüyor. Böylece hem dişlerin durumu kontrol alında tutulurken hemde bozulması engellenmiş oluyor. Şimdi dişlerinizdeki hafif bozuklukları düzelttirmek için tekrar tel taktırabilirsiniz. Ben tekrar tel taktırmak istemiyorum derseniz İNVİSALİGN sistem gibi sistemlerle yani takma çıkmalı şeffaf plaklarla sadece geceleri kullanarak dişlerinizi düzelttirebilirsiniz. Hangisinin daha uygun olacağına karar verebilmemiz için muayene etmemiz gerekiyor. İlk muayenemiz ücretsizdir. Uygun olduğunuzda kliniğimize bekleriz. Hem kliniğimizde bu tarz hastalarımızın tedavi öncesi ve sonrası fotolarıyla tedaviden sonra nasıl olacağınızı görsel olarak anlatabiliriz. İyi Günler dileriz...

...

aLDENT DENTAL GROUP ADINA · 14 Eki, 2015

Merhaba İlknur Hanım; 18 yaşından büyüklerin diş teli tedavisi ücretini devlet karşılamıyor. Bu sebeple devlet hastahanesine gitmenizin birmantığı yok diye düşünüyoruz. Tedavi ücretleri ise 1500-5000 tl arasında değişiyor. Net fiyat alabilmeniz için mutlaka bir ortodontiste muayene olmanız gerekiyor. İyi günler dileriz...

...

aLDENT DENTAL GROUP ADINA · 14 Eki, 2015

Merhaba Ece; Devlet hastanesinde diş teli tedavisi olmak istiyorsan öncelikle tedavinin başladığı dönemde 18 yaşını doldurmamış olman gerekiyor. Çünkü 18 yaşından büyüklerin tel tedavisi ücretini devlet karşılamıyor. 18 yaşından küçüklerinde tedaviye başlayabilmesi için de kullanılacak malzemeleri kendileri almaları ve hastahaneye teslim etmeleri gerekiyor. Malzeme maliyeti de yaklaşık 1500 tl civarında tutuyor. Alternatif olarak SSK ile anlaşmalı kliniklerde tedaviye başlaman gibi bir seçenek kalıyor. Bu seçenekte de toplam tedavi tutarının % 20 si SSK tarafında ödeniyor. Kliniğimizde buna ek olarak kalan tutar 150-200 tl gibi taksitlere bölüyor ve tedvi süresince ödeme kolaylığı sağlanıyor. Umarım aydınlatabilmişizdir. İyi günler diliyoruz...

...

aLDENT DENTAL GROUP ADINA · 14 Eki, 2015

Merhaba Handan Hanım; Dişlerinizdeki bozukluğun durumuna bağlı olarak kullandığımız malzemeler ve tedavi süresi değiştiği için fiyat verebilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekiyor. Uygun olduğunuz bir gün kliniğimizi arayarak randevu alabilirsiniz. İlk muayenemiz ücretsizdir. İyi günler Dilerim.

...

aLDENT DENTAL GROUP ADINA · 14 Eki, 2015

Merhaba Yasemin Hanım; Ben Dr. Emre Aldoğan, Bizim kliniğimizde 45-50 li yaşlarda dahi tel tedavisi yaptığımız hastalarımız var. Yaşınız bizim için engel değil aksine. Bizim için genç hasta grubundasınız kemik yapınız henüz sertleşmediği için tedavi sürenizde uzama olmaz. 35 yaş ve üzeri hastalarımızda kemik serleşmesinden dolayı tedavi süresinde uzama oluyor ama sizde bu durum beklediğimiz bir durum değil. Toplam tedavi süresinin ne kadar olacağıda ancak muayene ederek karar verebileceğimiz bir durum. Bunun için müsait olduğunuz bir gün muayene olmak için kliniğimize gelebilirsiniz, ilk muayenemiz ücretsizdir. İyi günler diliyorum.

...

ALDENT DENTAL GROUP ADINA · 14 Eki, 2015

Merhaba Abdulaziz Bey ben Dr. Emre Aldoğan Kızınızın diş teli tedavisi ile ilgili en ekonomik yöntemlerle tedavi olmak için 2 ihtimaliniz var. Bunlardan birincisi; üniversite hastahanesinden sıra alacaksınız ve tedavi sıranız yaklaşık 5-7 yıl sonra gelecek. Ve malzeme maliyeti karşılığında tedavi olacaksınız. Bunun maliyeti yaklaşık 1.500 tl dir. İkincisi ise: SSK ile anlaşmalı bir klinikte tedavi olacaksınız. Bu durumda SSK toplam tedavi maliyetinin % 20 sini öder. Geriye kalan tutarda 3000 tl civarındadır. Bu tutarıda aylık 150 tl tutarında taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Abdülaziz · 14 Eki, 2015

Merhaba benim 8 yaşında bir kız çocuğum var ssk çalışanıyım tel takılması gerekiyor ben ücret ödemek zorunda mıyım acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Abdulaziz Bey ben Dr. Emre Aldoğan Kızınızın diş teli tedavisi ile ilgili en ekonomik yöntemlerle tedavi olmak için 2 ihtimaliniz var. Bunlardan birincisi; üniversite hastahanesinden sıra alacaksınız ve tedavi sıranız yaklaşık 5-7 yıl sonra gelecek. Ve malzeme maliyeti karşılığında tedavi olacaksınız. Bunun maliyeti yaklaşık 1.500 tl dir. İkincisi ise: SSK ile anlaşmalı bir klinikte tedavi olacaksınız. Bu durumda SSK toplam tedavi maliyetinin % 20 sini öder. Geriye kalan tutarda 3000 tl civarındadır. Bu tutarıda aylık 150 tl tutarında taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Şenay · 14 Eki, 2015

Merhaba. Benim ön dişlerim de yamukluk var ben 17 yaşındayım sigorta benim diş telimi karşılar mı yada bunun için nereye başvurmam gerek bana yardımcı olabilir misiniz aynı durum kardeşimde de var onun ki tamamen yamuk oda 15 yaşında bizim diş teli yaptırmamız gerek ama ikimizinkide çok yüksek maliyetli olduğu için yaptiramıyoruz bize bu konuda yardımcı olabilir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Şenay Hanım Ben Dr EMre Aldoğan; Diş teli tedaviniz ile ilgili malzeme ücreti hariç SSK dan faydalanmak istiyorsanız üniversite hastahanelerine başvurmanız ve tedavi sıranız geldiğinde de 18 yaşını doldurmamış olmanız gerekiyor. Üniversite hastahanelerinde de sıranız yaklaşık olarak 5-7 yıl sonra geliyor. YAni sıranız geldiğinde kardeşinde sende 18 yaşını doldurmuş oluyorsunuz. Diğer seçeneğiniz SSK ile Anlaşması olan bir klinikte tedaviye başlamanız. Bu sayede SSK toplam tedavi maliyetinizin % 20 sini ödüyor. Kliniğimizde geriye kalan tutar uzun dönemde taksitlendirilerek ödeme kolaylığı sağlanıyor.Bu sayede yaklaşık ayda 150 tl gibi düşük rakamlarla diş teli tedavisi olabilirsin. Daha fazla bilgi için kliniğimizi arayabilirsin. 0212304748

...

Şenay Durmaz · 10 Eki, 2015

Merhaba. Benim ön dişlerim de yamukluk var ben 17 yaşındayım sigorta benim diş telimi karşılar mı yada bunun için nereye başvurmam gerek bana yardımcı olabilir misiniz aynı durum kardeşimde de var onun ki tamamen yamuk oda 15 yaşında bizim diş teli yaptırmamız gerek ama ikimizinkide çok yüksek maliyetli olduğu için yaptiramıyoruz bize bu konuda bilgi verebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

...

Yasemin · 2 Eki, 2015

Merhaba Ben 27 yaşındayım dişlerime tel taktırmak istiyorum daha önce özel bi klinikte 20 lik dişlerimden ameliyat oldum ama tel takımını erteledim doktorum damağın küçük dişlerin olması gerektiği gibi demişti önde iki tane dişim dışarı çıkık bi şekilde yaşım biraz olgun olduğu için soruyorum tedavi uzun sürermi acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Yasemin Hanım; Ben Dr. Emre Aldoğan, Bizim kliniğimizde 45-50 li yaşlarda dahi tel tedavisi yaptığımız hastalarımız var. Yaşınız bizim için engel değil aksine. Bizim için genç hasta grubundasınız kemik yapınız henüz sertleşmediği için tedavi sürenizde uzama olmaz. 35 yaş ve üzeri hastalarımızda kemik serleşmesinden dolayı tedavi süresinde uzama oluyor ama sizde bu durum beklediğimiz bir durum değil. Toplam tedavi süresinin ne kadar olacağıda ancak muayene ederek karar verebileceğimiz bir durum. Bunun için müsait olduğunuz bir gün muayene olmak için kliniğimize gelebilirsiniz, ilk muayenemiz ücretsizdir. İyi günler diliyorum.

...

handan · 26 Eyl, 2015

Merhabaa bnm süt dişlarim biraz ondr ve azi disim cok az yukarda tahmini olarak fiyati ne kadar olur? Ve eger porselen olursa ne kadar fark eder cevap verirseniz cok sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Handan Hanım; Dişlerinizdeki bozukluğun durumuna bağlı olarak kullandığımız malzemeler ve tedavi süresi değiştiği için fiyat verebilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekiyor. Uygun olduğunuz bir gün kliniğimizi arayarak randevu alabilirsiniz. İlk muayenemiz ücretsizdir. İyi günler Dilerim.

...

Ece · 25 Eyl, 2015

Ben 16yasimdayim ve dişlerinin ortası açık her yeri araştırdım pendik devlet hastanesine randevu alicam ama yorumları okudukça 5 6yil sonraya veriyolarmis ben napicam peki devlet hepsini oduyo diye biliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Ece; Devlet hastanesinde diş teli tedavisi olmak istiyorsan öncelikle tedavinin başladığı dönemde 18 yaşını doldurmamış olman gerekiyor. Çünkü 18 yaşından büyüklerin tel tedavisi ücretini devlet karşılamıyor. 18 yaşından küçüklerinde tedaviye başlayabilmesi için de kullanılacak malzemeleri kendileri almaları ve hastahaneye teslim etmeleri gerekiyor. Malzeme maliyeti de yaklaşık 1500 tl civarında tutuyor. Alternatif olarak SSK ile anlaşmalı kliniklerde tedaviye başlaman gibi bir seçenek kalıyor. Bu seçenekte de toplam tedavi tutarının % 20 si SSK tarafında ödeniyor. Kliniğimizde buna ek olarak kalan tutar 150-200 tl gibi taksitlere bölüyor ve tedvi süresince ödeme kolaylığı sağlanıyor. Umarım aydınlatabilmişizdir. İyi günler diliyoruz...

...

ilknur · 23 Eyl, 2015

Merhabalar Ben 32 yaşındayın. Üst köpek dişimin bir tanesi yukardan geldiği için çok dışarda görünüyor. Biraz da alt ön dişlerin çarpık. İki tarafa da taktırsam kaça mal olur? Antaya'da yaşıyorum hangi hastaneyi önerirsiniz? Ya da hastane mümkün değilse özele mi gitmeliyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba İlknur Hanım; 18 yaşından büyüklerin diş teli tedavisi ücretini devlet karşılamıyor. Bu sebeple devlet hastahanesine gitmenizin birmantığı yok diye düşünüyoruz. Tedavi ücretleri ise 1500-5000 tl arasında değişiyor. Net fiyat alabilmeniz için mutlaka bir ortodontiste muayene olmanız gerekiyor. İyi günler dileriz...

...

nurnur · 23 Eyl, 2015

Merhaba. Ben yaklaşık 5 yıl önce diş teli takmıştım. Tellerim çıkartıldıktan yaklaşık 2 yıl sonra dişlerimde bozulmalar başladı. Üst çenemde 1 dişim ileri 1 dişim geri geldi. Çok belirgin olmasa da rahatsız edici bir görüntü oluşturuyor. Sizce ne gibi bir tedavi uygulanabilir?

...

elif · 20 Eyl, 2015

Merhaba ben 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Dişimde çaplık ve çene yapımda bozukluk olduğu için tel taktırmak istiyorum. Üniversite öğrencilerine indirim olduğu söyleniyor. Ne derece doğrudur?

...

irem · 9 Eyl, 2015

Merhaba 13 yaşındayım. Mart ayindan beri metal dis teli takıyorum bakirkoyde bulunan bir ortodonti uzmani ayrica cenemde kayma var. Yeni hi karar alarak renkli yaptırmaya karar aldim fakat fiyati ne kadar yada ucretsizmi onu ogrenmek istiyorum cevap verirseniz cok sevinirim

...

Ece Çakır · 5 Eyl, 2015

Benim üstte köpek dişimin yanındaki (azı dişim değil ) dişim geride çıktı bundan dolayida kopek disim biraz önde damaklik kullandım ama fayda vermedi altta da bir dişim yamuk fiyat ne kadar olur 12 yaşındayım manisa

...

Canan · 2 Eyl, 2015

Merhaba bn 19 yasindayim ust ve alt dislerim one egik ve bozukluklar var dislerimin arasinda 1 cm kadar bosluk var.bna 8 9 yasindayken tel tedavi uygulanmycgni soylemslerdi daha sonra da bn ihmal ettim ama artik bi sekilde tedavi olmaliyim cunku gulemiyrm konusmak istemyrm fiziksel olarak.bazi sitelerde durum ilerlemisse telin care olmayacagi yaziyr yasim tel tedavisine uygun degil midr illa cerrahi işlem mi olmali

...

Yağmur Kılıç · 30 Ağu, 2015

Merhabalar. Ben şuan 17 yaşındayım fakat 4 ay sonra 18 yaşına gireceğim. Diş teli taktırmak istiyorum özelde. Devlet bir kısmını karşılar mı ve diş teli fiyatları ne kadardır?

...

Alpdent · 27 Ağu, 2015

Merhaba Sn. Su Yirmilik dişlerin yer darlığı olduğu durumlarda ısrarla çıkmaları sonucunda dişlerde çapraşıklıklar yani eğrilikler meydana gelebilir. Yalnız yirmilik dişler çene herhangi bir yamukluğa sebep olmazlar. Eğer gerçekten alt veya üst çenenizde yamukluk yani konum bozukluğunuz varsa yaşınız itibari ile tel tedavisi ile düzelttirebileceğiniz son evrede olabilirsiniz. Bu sebeple vakit kaybetmeden bir ortodontiste muayene olmanızı ve gerekli ise ortodonti tedavisine derhal başlamanızı öneririz.

...

su · 26 Ağu, 2015

merhaba benim çenemde yamukluk olduğunu söylediler henüz 15 yaşındayım ve tel taktıracağım fakat ilerde yirmilik dişlerimin çıkmasıyla bu yamukluğun yenileneceğini söyledi siz ne diyorsunuz çenemde bariz bir yamulma görülmüyor hatta bu pek fark edilmiyor bile

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Sn. Su Yirmilik dişlerin yer darlığı olduğu durumlarda ısrarla çıkmaları sonucunda dişlerde çapraşıklıklar yani eğrilikler meydana gelebilir. Yalnız yirmilik dişler çene herhangi bir yamukluğa sebep olmazlar. Eğer gerçekten alt veya üst çenenizde yamukluk yani konum bozukluğunuz varsa yaşınız itibari ile tel tedavisi ile düzelttirebileceğiniz son evrede olabilirsiniz. Bu sebeple vakit kaybetmeden bir ortodontiste muayene olmanızı ve gerekli ise ortodonti tedavisine derhal başlamanızı öneririz.

...

Ömer güney · 6 Ağu, 2015

İyi günler benim üst ön dislerimden biri biraz geride ve alt ön dişlerim çok az şekilde çarpık.sorum ise; şimdi ben şu görünmez teller herhalde adı şeffaf teldi ondan yaptırmak istiyorum maliyeti hakkında bi bilgi verirmisiniz. Bide 19 yaşımdayım ,SSK indirimi felan varmı

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Ömer bey Öncelikle SGK dan faydalanabilmeniz için 18 yaşından küçük olmanız gerekir, Üzgünüz. Şeffaf diş teli tedavisinin kullanım alanı sınırlıdır ve her diş yapısını düzeltemez. Şeffaf diş teli fiyatları da kullanılacak plak sayısına göre belirlenir. Bilgi istediğiniz konularda size yardımcı olabilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekir. Muayenemiz ücretsizdir. Uygun olduğunuzda sizi kliniğimize bekleriz.

...

Derya · 5 Ağu, 2015

Ben 3 ay sonra 18 yaşıma giricem ...ustte fazla dış çıktı büyük onun tel tedavisi nasıl olur ücreti

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Derya Hanım Dişlerinizin diş teli ile düzeltilip düzeltilemeyeceğini eğer düzeltilebilecekse nasıl ve ne kadarlık bir tedaviye ihtiyaç duyduğunuzu, hangi malzemelerin kullanılacağına ve dolayısıyla fiyatına karar verebilmemiz için muayene olmanız gerekir. Muayenemiz ücretsizdir. Bekleriz.

...

ÖZGE · 3 Ağu, 2015

İYİ GÜNLER DİŞLERİMDE AZLIK SEYREKLİKLİK VAR BU BENİ RAHATSIZ EDİYOR RAHAT GÜLMEME SEBEP OLUYOR YAPTIRMAK İSTİYORUM MALİYETİ FAZLA ALTINDAN KALKAMAM DİYE KORKUYORUM ACA SGK YARISINI KARŞILIYORMU MUHAYENE ÜCRETİ NE KADAR TEL FİYATLARIN ARALIKLARI NE KADAR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Özge Hanım; Ben Dr. Emre Aldoğan; Öncelikle diş teli tedavisi ile ayrık dişler tedavi edilebilir. Benimde ön dişlerimin arasında 2şer mm boşluklar vardı. Diş teli tedavisi ile düzeldi. Bu diş ayrıklığı problemini yaşayan birisi olarak sizi çok iyi anlıyorum. SSK diş teli tedavisinin % 20 sini karşılıyor. Bu indirimle beraber tedavi maliyetinizin ekonomik olacağına inaniyoruz. Çünkü sektörde ekonomik bir fiyata kaliteli bir tedavi hizmeti alabileceğiniz nadir kliniklerden biriyiz. Diş teli fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Sizin tedavinizin ne kadar tutacağını söyleyebilmemiz için muayene etmemiz gerekir. Diş teli tedavisi ile dişlerinizin tedavi sonunda nasıl olacağına ilişkin sizin dişlerinize benzeyen hasta fotoğraflarını gösterebiliriz. Böylelikle tedaviden sonra dişlerinizin nasıl görüneceğine dair kafanızda daha somut bir sonuç oluşabilir. Bu sebeple muayeneye gelmenizi öneririz. Bu arada ilk muayenemiz ücretsizdir.

...

ALPDENT GROUP ADINA · 7 Tem, 2015

Dişlerinizdeki ve çene yapısındaki bozukluğu diş teli tedavisi ile düzelttirebilirsiniz. Diş teli tedavisinin süresi 6_18 ay arasında değişmekte, Tedavi fiyatları ise 1500-5000 tl arasında değişmektedir. Buna ek olarak kliniğimizde tedavi süresi boyunca taksitlendirme yapılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Örneğin 12 ay sürecek 2400 tl maliyetindeki bir tedaviyi, 12 ay boyunca ayda 200 tl gibi bir taksitlendirme ile ödeyebilirsiniz. Tedavi süresi ve tedavi ücretini etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Bu faktörler hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkte bulunan makelelerimizi okuyabilirsiniz. Sizin için hangi yöntemin uygun olacağı hakkında net bilgi almak için muayene etmemiz gerekir. Muayenemiz ücretsizdir, ve daha önce tedavi ettiğimiz hastalarımızdan diş yapısı sizinkilere benzeyen bir vakayı sizinle beraber inceleyerek dişlerinizin tedaviden sonra nasıl olacağı konusunda da fikir verebiliriz. Önerimiz bir diş hekimine muayene olmanızdır. Alpdent Dental Group adına güzel gülüşler dileriz.

...

oznur · 19 Haz, 2015

Merhaba ben 18 yasindayim 3 veya 4 yil once çapaya basvurdum ana dira hala gelmedi simdi kendim uygun bir yer arastiriyorum ve genellikle 4000 tl den bahsediliyor uygun bir yer varsa yardimci olabilir misinizYorum Yazın

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail