Görüntü
Alpdent ile Sağlıklı Gülüşler
Alpdent ile Sağlıklı Gülüşler

 

Ağız ve diş sağlığı bireyler için büyük önem taşımaktadır. Alpdent olarak sizlere ağız ve diş sağlığınızı korumanın önemli ipuçlarını vermekte, süreç boyunca destek sunmaktayız. Gerekli tedavi planı ve müdahaleler çerçevesinde süreç değerlendirmelerini sürdürmekteyiz.

Koronavirüs pandemisi sürecinde devam etmekte olan diş teli uygulamaları ve ek müdahalelerde süreç değişimi gözlenmiş, aciliyet durumuna göre müdahaleler gerçekleştirilmiştir. Alpdent olarak her bireyin muayene ve ilerleme sürecini değerlendirmekte, sürecin getirisi olan kurallara bağlı olarak sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek durumlara karşı önlemler almaktayız.

En çok kaygı durulan konu koronavirüs sürecinde diş ağrısı belirtileri gösteren kişilerde gözlemlenmiştir. Bu durumu değerlendirirsek bireysel muayene sonucunda hangi müdahale sürecinin ne denli önem kazandığına bakmak önemli olacaktır. Koronavirüs sürecinde diş teli tedavisi de süreç içerisindeki aciliyet durum değerlendirmesine uygun bir tedavi planı ile şekillendirilmektedir. İşlemler gerçekleştirilirken önem gösterilen kurallarımız uygulanarak sağlığı olumsuz yönde etkileyebilecek her durum üzerinde ilerlenmektedir.

 

Ortodonti Tedavisinde Önemli Adımlar Nedir?

Ortodonti tedavisinde öne çıkan ilk adım ortodonti sürecinin planlanması olmaktadır. Süreç planlanması sırasında ilk olarak sürece dâhil olan bireylerin soru işaretlerini düzenlemek gelmektedir. Diş teli nedir? Diş teli fiyatları nedir? Diş teli fiyatları nasıl belirlenir? Gibi sorularla süreçte karmaşa yaşayabilmektedirler. Diş teli fiyatları değerlendirilmelerinin yapılması için bireysel muayene sürecinin ilk olarak yapılarak analiz edilmesi gerekmektedir. Ek müdahaleler diş teli fiyatları üzerinde etki sahibi olacağı için birlikte kararlaştırılarak ilerletilmesi önemlidir.

 

Diş Teli Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Diş teli fiyatları değerlendirmelerinin yapılmasında bireyin getirdiği problem durumunun analizi çok önem taşımaktadır. Muayene bulgularına dayalı olarak düzenlenen süreçte hangi müdahalelerin yapılacağı, hangi durumların analiz edileceği belirlenerek ilerlemektedir. Diş teli tedavi sürecinde gelişimeler de bu bağlama eklenerek hangi tedavi planı içerisinde bireyin yer alacağı belirlenmektedir. Fiyatlar da değişme göstermektedir. Alpdent olarak bireye özgü fiyatlandırmalar ve ödeme koşulları sağlayarak sizlere destek vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile süreç boyunca ve sonrasında güven içerisinde işlemleriniz yapılmakta ve ağız sağlığınız en üst seviyede tutularak koruma sağlanmaktadır.


Share: