Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

 Diş teli fiyatları ve diş teli tedavisi

 
  Diş teli tedavisi özellikle son zamanlarda çapraşık dişlerin tedavisi amacıyla estetik diş hekimliğinde kullanılan önemli bir tedavi yöntemi haline geldi. Bunda yaklaşık 10 yıl önce hem ortodontistlerin sayısındaki yetersizlik hemde toplumdaki bilinçsizlik sebebiyle diş teli tedavisi kolay ulaşılabilir bir tedavi değildi. Eskiden diş telinin kötü görüntüsünden insanlar çekinirdi. Diş teli tedavisi gören insanlar gülerken ağzını kapatırlardı. Şimdi ise özellikle okul çağındaki hastalar için diş teli tedavisi bir trend haline geldi. Özellikle metal diş tellerinin üzerine takılan renkli lastikleri her kontrollerinde değiştirilmesini isteyerek geçler diş tellerinin dahada belirgin olmasını istiyor. Ve adeta orta okul öğrencileri diş tellerinin renkleri konusunda birbirleriyle adeta yarışıyor.
  Diş teli tedavisinin önceden kolay ulaşılır olmamasına karşın şimdi ise hem ortodontist sayısındaki artma hemde toplumdaki bilinçlenme sebebiyle kolay ulaşılabilir olması diş teli fiyatlarını da olumlu yönde etkiledi. Eskiden diş teli fiyatları 4000 tl gibi fiyatlardan başlıyorken günümüzde insanlar 1500 tl'ye bile diş teli tedavisi yaptırabiliyor.
  Diş teli tedavisi zahmetli ve uzun süren bir tedavi olmasına karşın tedavinin sonundaki mükemmel estetik bütün zahmetini ve zorluğunu unutturuyor kliniğimizde diş teli tedavisi gören hastalarımız tedavi sırasında uzun süremesinden dolayı bıkkınlık duyduklarını belirtselerde tedavi sonundaki estetiği gördüklerinde "İyi diş teli taktırmışım" diyorlar.
  Özellikle son zamanlarda diş teli tedavisi gören hastaların sayısındaki artış sebebiyle tellerin kötü görünümünün oluşturduğu toplum baskısının azalmasıyla ve tedavinin sonucunun gerçekten etkileyici olması sebebiyle ve diş teli fiyatlarının daha makul olması sebebiyle diş teli tedavisine talep çok büyük oranlarda artış gösterdi.
  Diş teli tedavisine alternatif olarak kullanılan diğer estetik diş hekimliği uygulamaları estetik problemi çok daha kısa sürede çözümlüyorken maliyetinin çok daha yüksek olması ve diş üzerinde bir takım değişiklikler yapması sebebiyle diş teline hiç bir zaman tam br alternatif olamaz. Çünkü diğer uygulamalarda ya diş üzerine bonding gibi eklentiler uygulanır. Yada traşlanarak küçültülür ve kaplanır. Yani sonuç doğal değildir. Diş teli tedavisinde ise tedavi sonrasında dişlerde tedavi öncesine kıyasla hiçbir fark yoktur. Diş teli tedavisini diğer tedavilerden ayıran en büyük fark ve tercih edilme sebebi de budur.

 
Etiketler:

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail