Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş teli fiyatı neye göre belirlenir

 
  Diş teli tedavisi dişlerin üzerine braket adı verilen diş tellerinin yapıştırılmasıyla, dişlerdeki eğriliklerin belirli bir sistem içerisinde düzeltildiği uzun süren bir tedavidir.

 

  Diş teli tedavisinde alt ve üst dişlerin birbirleri ile ilişkisi ve fonksiyonel olarak konforlu kullanılması en az dişlerin estetik olarak güzel görünmesi kadar önemlidir. Diş teli fiyatı aldığınız tedavide dişlerin düzeltilerek düzgün görünmesinin sağlanmasıyla birlikte alt ve üst dişlerinde birbirleri ile ilişkisinin düzeltilmesi gerekir. Çünkü sadece dişlerin düzeltildiği diş teli tedavisi hem kısa sürelidir hemde daha ucuzdur. Ama bu tedavide diş telleri çıkarıldıktan sonra dişleri yeni konumlarında kalmasını sağlayacak bir sistem yoktur bu sebeple doğru bir uygulama değildir. Aldığınız diş teli fiyatı yukarıda anlattığımız sebeplerden dolayı tam bir diş teli tedavisinin fiyatı olmalıdır.
  Diş teli fiyatı kullanılan malzemenin kalitesine de bağlıdır. Şöyleki; piyasada aynı amaç için kullanılan 400 dolara satılan bir braket varken 12 dolara çın mallarıda satılmaktadır. Ve siz bu iki sistemin farkını fark edemezsiniz. Yalnız kullanılan braketin kalitesi sizin tedavinizin kalitesini etkileyen önemli faktörlerden birisidir.
  Diğer nokta kullanılan diş telinin özellikleri diş teli fiyatını etkiler. Örneğin aynı marka ve aynı kalitede metalik diş telleri ile seramik diş tellerinin fiyatı aynı değildir.
  Diş teli tedavisinin süresi diş teli fiyatını etkiler. Örneğin 10 ay gibi bir zamanda bitecek bir tedavi ile 30 ay sürecek bir tedavinin fiyatı sizde takdir edersiniz ki aynı değildir. Diş telinin dişlerinizi süreç içerisinde nasıl düelttiğini merak ediyorsanız makalemizde sizin için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.

  Diş teli fiyatlarında önemli noktalardan birisi de diş teli tedavisinden sonra dişlerin bozulmaması gereken ve kontrol edilmesi gereken dönemi de kapsamasıdır. Diş teli tedavisi iki kısımdan oluşur bumlardan birincisi aktif ortodontik tedavi diğeri pasif ortodontik tedavidir. Pasif ortodontik tedavi diş telleri çıkarıldıktan sonra dişlerin bozulmasına engel olan bir tedavidir. Yani diş telleriniz çıktığında dahi diş doktorunuzla işiniz bitmez. Kliniğimizde diş telleriniz çıktıktan sonra bir yıl boyunca 2 ayda bir, sonrasındaki 3 yıl boyunca da 6 ayda bir yapılan kontrollerle dişlerin bozulmasının önüne geçmek amaçlanır.
Etiketler: diş teli tedavisi diş teli fiyatı diş teli fiyatları ortodonti fiyatları ortodonti tedavisi

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail