Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş teli fiyatları ne aralıktadır ve neye göre belirlenir?

 

 

  Diş teli tedavisi dişlerin üzerine braket adını verdiğimiz metal, porselen, safir yada sert plastikten üretilen cisimlerin özel kimyasallarla  yapıştırılmasıyla dişlerdeki çarpıkların uzun bir süreç içerisinde düzeltildiği tedavidir. Diş teli fiyatları 1000-6000 tl arasında uygulanır. Diş teli fiyatları, gördüğünüz gibi oldukça değişken olup birçok faktörden etkilenmektedir. Bu yazımızda sizinle diş teli fiyatlarını etkileyen faktörleri açıklayacağız;
 
-Kullanılan malzemenin cinsi
  Dişlerin üzerine yapıştırılan braketlerin üretildiği malzeme diş teli fiyatlarını etkileyen bir faktördür. Örneğin metal braketler ucuzken estetik braketler adı verilen seramik braketler daha pahalıdır. Çift çene tel tedavisinde estetik braketlerin fiyat farkı 500 tl- 500 $ arasında klinikten kliniğe değişmektedir.
-Kullanılan malzemenin kalitesi
  Diş teli tedavisinde kullanılan malzemelerin her sektörde olduğu gibi çin malları da vardır ve çin mallarında malzeme maliyeti % 80 oranlarında daha azdır. Genellikle düşük fiyatlara diş teli tedavisi hizmeti veren kliniklerin tercih etmek zorunda kaldıkları malzemelerdir.
-Toplam tedavi süresi
  Diş teli tedavisinin 6 ay sürdüğü vakalarla 2,5 yıl sürdüğü vakaların diş teli fiyatlarının aynı olmaması normaldir.
-Dişlerdeki çarpıklığın miktarı
  Dişlerdeki çarpıklığın miktarı toplam tedavi süresini belirleyen faktördür ve diş teli fiyatlarını etkiler.
-Diş teli tedavisinin tanımı
  Diş teli tedavisi dişlerdeki çarpıklıkların düzeltildiği aktif kısım ve düzeltilen dişlerlerin yeni konumlarının korunduğu pasif kısım olmak üzere 2 kısımdan oluşur. Aktif kısım yukarıda bahsettiğimiz gibi dişlerin üzerine braketlerin yapıştırılmasıyla dişlerdeki yamuklukların düzeltildiği kısımdır. Pasif kısım ise diş telleri ve braketler çıkarıldıktan sonra başlar. Dişlerin iç tarafına dışarıdan görünmeyen ince tel yapıştırılmasıyla ve üzerine de takılıp çıkarılabilen şeffaf plakların takılmasıyla uygulanır. Bu tedaviye "Pekiştirme tedavisi" denir. Pekiştirme tedavisi, düzeltilen dişlerin bozulmaması açısından en az aktif tedavi kadar önemlidir ve vakanın durumuna göre1-3 yıl sürer. Fiyat teklifi aldığınız tedavi pasif tedaviyi de içeriyor olması gerekir. Pekiştirme tedavisi ile ilgili detayları diğer yazılarımızda bulabilirsiniz.
Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli tedavisi ortodonti tedavisi

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail