Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş teli fiyatları neye göre belirlenir

  Diş teli fiyatları çok değişken olup tek çeneye mi yoksa çift çeneye mi uygulanacağı kullanılan malzemenin kalitesi, çeşiti, dişlerdeki bozukluğun durumu, tedavinin kaç ay süreceği gibi etkenlerle belirlenir. ,bu yazımızda diş teli fiyatlarının belirlenmesinde etkili  olan etkenleri inceleyeceğiz.

 

  -Diş telini tek çeneye yada çift çeneye uygulanması

 

 Tedavinin tek çeneye uygulanması daha ekonomik iken çift çeneye uygulanması tedavi maliyetini neredeyse iki katına çıkarır.

 

  -Diş teli tedavisinde kullanılan malzemenin kalitesi

 

  Piyasada kaliteli olarak kabul edilen ve yaygın olarak kullanılan Amerikan ve Avrupa malı belirli markalardaki diş teli malzemeleri pahalı iken, Çin malı diş teli malzemeleri daha hesaplıdır. Çin malı malzemeler Avrupa malı malzemelerden bazen 10  da 1 civarında bile ucuz olabilir. Bu sebeple güvendiğiniz bir klinikte ortodontik tedavinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

  -Kullanılan malzemenin çeşitleri

  Ortodontik tedavide kullanılan diş teli çeşitlerinden hangisinin kullanılacağına ihtiyaca göre kara verilir. Örneğin 12-13 yaşlarında diş tellerinin estetik görünümünü önemsemeyen bir hasta için kullanılabilecek diş teli çeşitleri ile 20-25 yaşlarında iş hayatına girmiş ve diş tellerinin görünmesinden rahatsız olabilecek bir hastada kullanılabilecek diş teli çeşitleri farklıdır. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi için diş teli çeşitleri menümüzü incelemenizi öneririz.

 

  -Dişlerdeki bozukluğun durumu

 

   Dişlerde hafif derecede bozukluk varken kullanılan malzemeler ile ileri derecede bozukluklarda kullanılan malzemeler farklıdır. Bu da totalde tedavi fiyatını etkileyen etkenlerden birisidir.

 

  -Diş teli tedavisinin kaç ay süreceği

 

  Haliyle diş teli tedavisi 6 yay süren bir hasta ile 18 ay süren bir hastanın diş teli fiyatları aynı olmayacaktır.

 

Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli nasıl takılır şeffaf diş teli görünmez diş teli

Yorum Yazın

1 Yorum

...

Özkan durmaz · 5 Ağu, 2018

Merhaba benim çenem dar ve 2 köpek dişim üstten çıktı tel takılacak dişimin çekilmesi lazımmı 16 yaşındayım ve maliyeti ne kadardır teli ne kadar kullanırım.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Ağu, 2018

Çene darlığı durumunda tedai süresi 18 ay kadar sürebilir. Alt üst çene diş teli takılır ve çene darlığında diş teli fiyatı 5500-6500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail