Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

   

  Diş teli fiyatları nasıl belirlenir?

   Diş teli tedavisinde sabit bir fiyat yoktur. Kullanılan malzemenin cinsi markası,üretim yeri, özelliği, tedavinin toplam süresi, diş telinin ağızda kalma süresi, dişlerdeki çapraşıklığın miktarı ve tedavinin tek çeneye mi yoksa çift çeneye mi yapılacağı diş teli fiyatlarını belirleyen önemli faktörlerdir.

  Diş teli tedavisinde kullanılan malzemeler; metal braketler estetik braketler, şeffaf plaklar ve lingual braketler olmak üzere gruplandırılabilir. Bu malzemelerin içinde en ucuzu metal braketlerdir. Yalnız yanlış anlaşılmaması gereken nokta en ucuzu metal braketler derken en kalitesizi demek istemiyoruz. Yukarıda saydığımız malzemelerin hepsinin yaptığı iş, dişleri düzeltme miktarı aynıdır. Hatta metal braketler ile daha çapraşık vakalar daha basit bir şekilde düzeltilebilir. Metal braketlerin ucuz olmasının sebebi kalitesinin az olması değil, yapımında kullanılan malzemenin ucuz olmasıdır.

 

  Şeffaf braketlerde kullanılan marka çok önemlidir. Çin malı şeffaf braketler oldukça ucuzdur. Hatta bazı çin malı şeffaf braketler metal braketlerden dahi ucuzdur.Bu şeffaf braketler sert plastikten üretilirler. Sert plastik braketler zamanla renk değiştirdikleri için ve esneme özellikleri olduğu için pek tercih edilmezler. Avrupa ve Amerikan malı şeffaf braketler ise oldukça pahalıdır ve bu braketler seramik yada safirdir. Safir ve seramik braketler renk değiştirmedikleri için ve esnemedikleri için hem tedavi süresince güzel görünürler hemde diş hareketlerini daha stabil yaptırırlar. Braketlerle yapılan diş teli tedavisi içinde diş teli fiyatları en yüksek olan kaliteli bir safir yada porselen braket sistemidir. 

  Şeffaf plaklar ile yapılan diş teli tedavisi aslında diş teli kullanılmadan yapılır. İnvisalign sistem ortoaligner, cleanaligner gibi ticari isimleri ile piyasada bulunmaktadır. Pahalı sistem olmasıyla beraber sağladığı konfor düşünüldüğünde verilen paranın hakkını fazlasıyla vermektedir.

  Lingual diş teli yaklaşık 15 yıl önce diş tellerinin görünmesinden rahatsız olan yetişkin hasatların beklentilerini karşılamak, sosyal hayatlarını etkilemeden dişlerini düzeltebilmek amacıyla üretildi. Tedavi süresini uzatması pahalı olması ve ağız içerisinde özellikle dilde sık sık yaralanmalara sebep olması önemli dezavantajlarındandı. İlk çıktığı yıllarda alternatifinin olmaması kullanılması için bir sebepti. Şeffaf plak tedavisi uygulanmaya başladıktan sonra populeritesini kaybetti. Günümüzde diş tellerinin görünmesini istemeyen hastalarda, şeffaf plak tedavisi ile düzeltilemeyecek ağır çapraşıklık vakalarında, tercih edilmektedir.Diş teli fiyatları fiyat performans açısından değerlendirildiğinde lingual diş teli tekrar tekrar düşünülmesi gereken bir konudur.

Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti nedir görünmez diş teli şeffaf diş teli

Yorum Yazın

4 Yorum

...

hakan · 21 Şub, 2018

merhabalar öncelıkle dişlerimde alt ve üst çene olmak üzere çarpışıklıklar mevcut 24 aylık bir süreçte maksimum ortodonti tedavi ücretim ne kadar tutar bilgi almak istemekteyim

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

24 aylık sürede maksimum diş teli ücretini 6500tl olarak öngörüyoruz. 24 taksit sürecek ise tedaviniz, 24 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Ancak herhalde extra bir durum için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız. (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08)

...

leyla akgün · 19 Şub, 2018

uzun yıllardır tedavi gören bir hastayım . her gittiğim yerde bana başk şeyler söylediler . son çareyi burda buldum . teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Şub, 2018

Biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla...

...

Ahmet bagmancı · 28 Mar, 2015

Ucuzluğun ve en önemlisi kalitenin doğru adresi

...

Ali Müslim Aydın · 5 Şub, 2015

mekanları çok temiz ve lüks benim hoşuma gitti ilgi de güzel daha ne olsun :DKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail