Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş teli fiyatlarını devlet karşılıyor mu, özel kliniklerde tedavi olabilir miyim

 

  Bunda 8-10 yıl önce sgk diş teli fiyatlarını eğer tedavinizi özel kliniklerde yaptırıyorsanız karşılamıyordu. Bununla birlikte eğer tedaviniz devlet hastahanesinde yapılıyorsa yaş sınırlaması olmaksızın hastadan sadece diş yeli tedavisi de kullanılacak malzeme ücretini alıyordu. Buda yaklaşık 1.000 tl civarında tutuyordu. Yıllar içerisinde hem doktor sayısının azlığından hemde tedaviye talebin çok fazla olmasıdan dolayı diş teli tedavisinde hasta yığılması olmaya başladı. Bı sebeble devlet özel kliniklerden hizmet satın almaya başladı.

  Günümüzde hasta 18 yaşının altında ve diş teli tedavisini devlet hastahanesinde yaptırıyorsa hastadan sadece tedavide kullanılacak diş teli malzemesinin ücreti alınıyor. Buda 1.000-1.500 tl arasında tutuyor. Yine hasta 18 yaşının altında ve tedavisine özel bir klinikte devam ediyorsa sgk toplam tedavi ücretinin %20'sini ödüyor. Yani her iki alternatifte de yaş sınırlaması var. Hasta 18 yaşının üzerindeyse hem devlet hastanesinde hemde özel kliniklerde sağlık sigortasından faydalanamıyor.

  Diş teli tedavinizi devlet hastahanelerinde yaptırmak isterseniz, çok önceden sıra almanız gerekiyor çünkü sıranız başvuru tarihinizden 5-7 yıl sonra geliyor ve sıranız geldiğinde 18 yaşını geçmemiş olmanız gerekiyor. Yani hasta 10-12 yaşlarındayken devlet hastahanesine başvuru yapılması gerekiyor. Bazı diş ve çene bozukluklarında ise 12 yaşında tedaviye başlamak gerekiyor. Böyle bir durumda da 5-6 yaşları da hastanın ağzındaki bütün dişler süt dişiyken ve hiç ana dişi yokken olmayan dişlerdeki bozukluğu öngörmek gerekiyor. Buda pek mümkün görünmüyor.

  Diş teli tedavinizi özel klinikte yaptırmak isteseniz devlet hastahanesinden, tedaviye ihtiyacınız olduğuna ve yoğunluktan yada imkanların yetersizliğinden dolayı devlet hastahanesinde tedavi olmanız mümkün olmadığı için özel bir klinikte tedavinizi yaptırabileceğinize dair sevk almanız gerekir. Bu sevki almakta hiç kolay değildir. Daha sonra aldığınız sevkle birlikte doktorunuzun faturasını SGK ya vermeniz gerekir. SGK da birkaç ay içerisinde toplam tedavi tutarının %20'sini size geri öder. Yalnız burada şöyle bir problem vardır; SGK ile çalışan klinik faturalandırma işlemini Türk Diş Hekimleri Birliğinin belirlediği fiyat listesi üzerinden yapmak zorundadır. Bu fiyat listeside piyasada yaygın olarak uygulanan fiyatlara göre daha pahalıdır. Örneğin piyasada 4000 tl ye yapılan bir tedavi diş hekimleri birliğinin fiyat listesine göre hesaplandığında 5000 tl civarında tutar. Bu tutarın %20'si SGK tarafından ödendiğinde geriye kalan hastanın ödemesi gereken tutar 3800 tl'dir. Yani bütün bu resmi prosedürle uğraştıktan sonra yaklaşık 200 tl gibi bir kazancınız olur. Özellikle bu yükün altına girmek istemeyen klinikler diş teli fiyatlarını 3500-4000 tl arasında arasında belirleyerek problemi çözerler.

  Bütün bunlar değerlendirildiğinde devlet hastahanesinde yada üniversite hastahanesinde diş teli tedavisini devlet destekli yaptırmak istediğinizde 18 yaşının altında olmanız ve 5-7 yıl kadar beklemeniz gerekir. Özel kliniklerde devlet destekli tedavi olmak istediğinizde hem -8 yaşının altında olmanız gerekir hemde maliyet olarak sizin için birşey değişmez. Sonuç olarak sağlık sigortası diş teli tedavisi konusunda oldukça yetersizdir.

 

Etiketler: dis teli diş teli fiyatları ortodonti fiyatları ortodonti tedavisi ortodonti diş teli ssk diş teli devlet

Yorum Yazın

39 Yorum

...

Nurefşan Bayram · 6 Eyl, 2018

Merhaba ben 23 yaşındayım üst ve alt cenemde dört beş dişim ayrık ama sadece ön kısımlarda ayriklik var tedavi ne kadar sürer ve ortalama fiyat ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eyl, 2018

Alt ve üst çeneye herhalukarda diş teli takılmalıdır. Tedavi süreniz yaklaşık 14-15 ay sürer. Diş teli fiyatı 5000-5500 tl civarıdır .15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayla pi · 20 Ağu, 2018

Merhaba, üst çenemdeki 20'lik dişlerimin çıkmasıyla birlikte yan kesici dişlerim köpek dişlerim ile ön kesici dişlerimin arkasına geçti. Alt cenemde bu sorun oluşmdı. Özellikle sol köpek dişim sol yan kesici dişimin bir miktar üstüne gectiğinden tel taktırmak istiyorum. Tedavi süresi ve fiytı hakkında bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba; eğer alt dişlerinizde sorun yok ve alt ve üst dişlerinizin uyumunda bir problem yok ise sadece üst dişlerinize diş teli uygulaması ile problem çözülebilir. Tek çene diş teli fiyatları ortalama 3.000-3.500 tl arasında uygulanıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

farşad · 19 Ağu, 2018

merhaba ben 18 yaşındayım yeşilkartlıyım dişlerim yamuk ağız kokum var çürük dişlerim var acaba tel taktırmayı kaça yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Merhaba18 yaş üstü diş teli tedavisini sgk karşılamıyor. ÖZelde yaptırmalısınız. Kliniğimizde sadece diş teli tedavisi yapılıyor. Bu sebeple çürük dişleriniz ile ilgili fiyat konusunda bir bilgilendirme yapamıyoruz maalesef. Kliniğimizde diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak 4.500-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Gizem · 17 Ağu, 2018

Merhaba, sadece üst dişlerimde 1 dişim biraz geride ve orası boşmuş gibi duruyor tedavi ücreti ne kadar tutar diğer dişlerim düzgün teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Ağu, 2018

Diş teli tedavi süreniz 12-14 ay tutar ve diş teli fiyatı 3000-3500 tl civarıdır. 14 eşit taksitle ödeme yaparsınız. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

mahmut şerif · 12 Ağu, 2018

Merhaba, 20 yaşındayım alt çenem 1-2 cm geride ve üst dişler alt dişleri tamamen kapatıyor. Biraz araştırdğımda bu sorunun overbite derin kapanış denilen anomali olduğu sonucunu çıkardım. Acaba cerrahi müdahaleye gerek kalmadan diş teli ile bu sorun ortadan kaldırılabilirmi? Kaldırılabilirse fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Kapatılma ihtimali %90 lara kadar çıkar, ancak net değerlendirme için lütfen ücretsiz muayene için randevu alınız. Alt ve üst çeneye diş teli takılmalıdır. Tedaviniz tahmini 15-18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise 5500-6500 tl civarı olabilir. Ancak 18 eşit taksitle kolayca ödeme yapabilirsiniz.

...

Zehra Bozkurt · 26 Tem, 2018

Merhaba, 25 yaşındayımdayım ve üst dişlerim sağ tarafında fazlalık çıkmış bir dişim var. Bu diş diğer dişleri mi sıkıştırıyor ve alt dişlerimde çarpıklıklar var. Şeffaf diş teli kullanılabilir miyim? Tahmini ne kadar sürede iyileşir ve fiyatı ne kadar olur, bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Her 2 çeneye diş teli takılır ve diş sıkıştırma olayı ek çıkan dişe bağlı ise son seçenek çekilme zorunda kalabilir. Şeffaf diş teli fiyatı normalden 1000tl maliyet dolayısı ile pahalıdır. Şeffaf diş teli fiyatı 5000-7000 arasıdır. Tedavi süreniz yaklaşık 16-18 aydır . 18 ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ebru Temel · 21 Tem, 2018

merhaba, 19 yaşındayım üst ön iki dişim ayrık, tedavi süresi ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim teşekkürler şimdiden

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2018

Tedavi süreniz yaklaşık 12 aydır ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır . 12 eşit taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

hatice gül ozdemir · 12 Tem, 2018

merhaba 17 yaşındayım sadece dişlerimin arası açık onu düzeltmek istiyorum süresi ve fiyatı?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2018

Alt ve üst çene de ise 4500-6000 tl dir ve süre yaklaşık 12-14 aydır. 14 ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz

...

aygun koca · 12 Tem, 2018

merhaba ben 16 yasındayım su ana kadar sut dısım dusmedı ve onun yerıne damagımda ana disim cıktı . Sut disimin cekilp ana disimin yerrine gelmesi gererkiyor bunun fiyatı ne kadar olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2018

Yaklaşık 2500-3000 tl tutacaktır. Lütfen randevu alınız.

...

Fatma inci · 6 Tem, 2018

merhabalar 20 yasındayım ön dişlerim ikisi yamuk ve ön dislerim fazla önde sadece üst dişlere diş teli takabiliyormuyuz ve takılıyorsa fiyat ne olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Tem, 2018

Tabii sadece üst çeneye diş teli takabiliriz ve dişleriniz 12-13 ayda düzelicakr. Fiyatı ise 3000 tl civarıdır. 13 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Eylül Hamarat · 4 Tem, 2018

Merhaba, 14 yaşındayım üst ön dişlerin yanındaki dişlerden ikiside olması gerekenden önde duruyo tedavi süresi ve fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

MErhaba eğer alt dişlerinizde sorun yok ise ve tek çene tedavi için diş yapınız uygunsa diş teli fiyatı 2.000--3.000 tl arasında tutar. Tahmini tedavi süresi ise 6-8 ay civarındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

kartal sudden · 29 Haz, 2018

Merhaba, 20 yaşındayım ön dişlerin yanında ki yani yan dişlerden birisi geride diğeri de belli olmayacak derece de çarpık tedavi süresi ve fiyatı nedir.Ayrıca hem üst hem alt çeneye diş teli uygulanırsa tedavi süresi ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Tem, 2018

MErhaba benzer vakalar alt ve üst çeneye birlikte tel tedavisi uygulandığında 12-18 ay sürüyor. Sizin tedavinizin ne kadar süreceğini söylebilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekiyor. Ortalama fiyatları ise 4.500-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Gülşah · 28 Haz, 2018

Merhaba, yaklaşık 9 yıl önce başlayan çene ağrıları, çene takılmalarından kaynaklı çeneden çıkan garip sesler ve sonunda çene kitlenmesi sebebiyle doktora gitmeye karar verdim. O zamanlar henüz 16 yaşındaydım, gittiğim doktor sadece dişlerimi muayene etti ve çene problemimle hiç ilgilenmedi. 18 yaşımda yaklaşık 6 doktordan sonra dişlerimde ortodontik bir bozukluk olduğu söylendi ve ortodonti doktoruna yönlendirildim. Muayene sonrası açık kapanış bozukluğu olduğu tespit edildi ve tedavinin tek yönlü olamayacağına bir çene cerrahisi ile birlikte hareket edilerek bir tedavi süreci belirlenmesi gerektiğine karar verildi. Üst çenenin ileride alt çenenin geride olması sebebiyle hem diş tedavisi hem çene ameliyatı birlikte yapılacak ve uzun süren bir tedavi süreci olacak dendi. Ameliyat olmaktan korktuğum için tedaviyi reddettim. Şu an 25 yaşındayım ve merak ettiğim ameliyat olmadan sadece tel tedavisi ile bu kapanış problemi düzeltilebilir mi ve ücreti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Tem, 2018

Merhaba; kliniğimizde birçok kliniğin yalnız ortognatik cerrahi ile düzeltilebilir teşhisi koyduğu vakalar sadece diş teli tedavisi ile başarılı bir şekilde düzeltilebilmektedir. Diş yapınızın ve alt üst çene ilişkinizin bu tarz tedaviler için uygun olup olmadığını değerlendirebilmemiz için muayene etmemiz gerekiyor. Uygun olduğunuz bir ara kliniğimize kısa bir ziyaret yaparak olası tedavi seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu için 05325824050 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Emine · 11 May, 2018

Merhabalar, ben 39 yaşındayım kapanış bozukluğu var ve tel takılması gerekiyor. Fiyatı ne kadar olur ve bu yaşta işe yarar mı?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 May, 2018

60 yaşında dahi diş teli takılan ve düzgün dişlere sahip olan hastalarımız vardır. Tedavi süreniz 13-14 ay ve diş teli fiyatı yaklaşık çift çene için 5500 tl dir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

halil · 24 Nis, 2018

Merhabalar, özellikle öndeki dişlerim çarpık ve ön dişlerimden bir tanesi zedelenmiş durumda diş teli tedavisi uygulandığı takdirde bu zedelenme düzelir mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Nis, 2018

Diş teli tedavi öncesi veya sonrasında gereken müdehale yapılıp zedelenme giderilir. Merak etmeyiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

SORUM VAR · 30 Mar, 2018

Ön iki dişimin; sağında ve solundaki birer dişte yamukluk var ve 20 yaşındayım.Dişlerim ve çenemle ilgili başka bir problemim yok.Tedavi süreci ve fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Nis, 2018

Diş teli tek çeneye takılacak gibi görünüyor ve tedavi süresi dişlerdeki çarpıklık miktarına bağlı olmakla birlikte ortalama 15 ay kadardır. Diş teli tedavi ücreti 3000-3500 tl civarıdır. 15 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Berkay · 27 Mar, 2018

Hocam merhaba öndeki 1 dişim hafif önde tel taktırmak istiyorum tedavi süresi ne kadar olur ve fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Nis, 2018

Tedavi süresi 12-13 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise 3000 tl civarıdır. 3000/13 aylık 230tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

SORUM VAR · 26 Mar, 2018

Hocam benim üstte ön iki dişim ayrık bu durumdan rahatsız oluyorum.Devlet Hastanesinde tel taktırırsam fiyatı ne kadar olur?Tedavi süresi ne kadardır?14 yaşındayım.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Devlet hastahanesinde diş teli taktırmak istediğinizde önce kayıt yaptırıp sıraya giriyorsunuz ve 5-7 yıl sonra sıra size geliyor ve tedavinize başlanıyor. Bu arada 18 yaş üstü diş teli tedavisi sık tarafından karşılanmıyor ve ücretli oluyor. Bugün devlet hastahanesinde tedavi olmak isteseniz minimum 19 yaşınızda sıra size gelecek ve 18 yaşını geçtiğinizi için ücretli tedavi olacaksınız. Bu sebeple erken yaşlarda aynı maliyete özel kliniklerde diş teli tedavisi görmenizi tavsiye ederiz.

...

Recep · 24 Mar, 2018

18 Yaşındayım Üst Ön İki Dişim Yamuk Karşıdan Bakıldığında Sol Dişim Sağ Dişimin Altına doğru Gözüküyor Sağ Dişimde Dışa Bakık Diğer Dişlerimde De Ufak Dengesizlikler Var Net Fiyat Yada Tahmini Fiyat Ne Olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Tek çenede çarpıklık fiyat sizin durumunuzda 3000tl civarıdır. Tedavi süresi 13-15ay kadar olabilir. 15 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

selim karaman · 15 Mar, 2018

hocam benim iki çocuğum var ufak olan kızımda(9) diş teli takılacak büyük olan oğlumada(12) alt çenesinde öne kayıklık var vede onada tel takılacak çene tedavisi ve tel ücretleri ne kadar bi fiyat tutar sgk dan ne kadarını alabilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2018

Diş teli fiyatı büyük çocuk için çift çeneden dolayı 4000-5500 tl ve küçük çocukta tek çene tedavisi olur ise 2500-3000 tl civarı. Toplamda 7000-8500 tl civarı olabilir. Diğer indirim noktaları ücretsiz muayene randevusu alırsanız netleşecektir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayse · 14 Mar, 2018

13 yaşındayım .2 üst ön dişim büyük ve 'çok hafif' çarpık. Ön dişlerim büyük olduğu icin yanındaki dişte de çarpıklaşma başladı yavaş yavaş. Alt dişlerimde hic sorun yok. Diş teli fiyatı tam ne kadar olur. Ayrıca kac taksit yapılabilir.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Mar, 2018

Tedavi süresi 12-14 ay ve diş teli fiyatı ise 3000tl civarıdır. 14 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Beyza · 9 Mar, 2018

İki ön dişim buyuk ve on disimin yanindaki disimde carpiklik var 14 yasindayim fiyar ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2018

Diş teli fiyatı 3000-3500 tl civarı ve tedavi süresi 13-14 ay kadardır. 14 ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Masal Guler · 5 Mar, 2018

16 yasimdayim cenemde darlik varmis sag ust kopek disim yaninda olmasi gereken disin ustunde cikti fiyat ne kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Mar, 2018

Darlık nedeniyle tedavi 18-20 ay kadar sürer. Her 2 çeneye de diş teli takılmalıdır. Tedavi fiyatı 4500-6500tl civarıdır. 20 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

kadiri · 26 Şub, 2018

ben 16 yaşındayım alt çenemdeki köpek ve kesici dişlerin hepsi yamuk üst çenemdeki kesici dişlerim 2si önde 2si arkada tel taktırmak nekadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Alt ve üst çene birlikte diş teli tedavisi görmeniz gerekiyor. Bu tarz vakaların Tahmini tedavi süresi 12-18 ay arası olup diş teli fiyatları 4000-6000 tl arasındadır.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

uzaydakikedi · 25 Şub, 2018

merhabalar benim dişlerimden bir tanesi eksik ve 10 yıldır cıkmıyor 17 yaşındayım ve dişlerim giderek eksik dişimin yerini doldurmak için ayrlıyor sizce ne kadar tedavi sureci gerekir ve maliyeti nedir acaba ??

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Şub, 2018

Olayın ilerlememesi için en kısa sürede diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi yaklaşık 12 aydır . Diş teli fiyatı ise 2500-3000tl civarıdır. 12 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

saliha ay · 21 Şub, 2018

merhaba benim üst damağım dar dişlerim öne doğru gidiyor ortodonti bana ameliyat dedi gerekli mi sizce yoksa tel ve damakla düzelir mi 18 yaşındayım ve fiyat nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Damak ve çene anatomik bozukluklarda diş teli tedavi sınırlı katkı sağlayabilir. Fiyat 5000-6000tl civarı ve süre 18-24 ay kadar sürebilir. Ameliyat gerekliliği , Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Nazlı · 10 Şub, 2018

Merhabalar. 21 yaşındayım üst çenemde ön iki dişim yirmilik dişlerim çıkarken yamuldu. Bunun için tel tedavisi yaptırmayı düşünüyorum. Devlette ve özelde fiyatları nasıl olur? Sadece ön iki diş yamuk olsa dahi tüm dişlerime mi tel takılır? Bu sorunum için dişlerin arkasından tel takılabilir mi? Bu konularda bilgi verirseniz çok sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Şub, 2018

20 lik dişler tüm çenedeki olumsuz etkisine devam edebilir. Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Arkadan diş teli olasılığı eksi ve artıları ayrıntılı konuşmamız daha yerinde olur. Süre 12-14 ay ve fiyat ise 2500-3500tl civarıdır. 14 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

esmanur · 6 Şub, 2018

13 yaşındayım üst çenemde iki diş üst üstte ve alt çenemekiler ise öndekiler hafif yanuk kaç tl tutar sizde

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

15-16 ay süren tedavinizde her iki çeneye diş teli takıldığında diş teli fiyatı 4000-6000 tl civarındadır. 16 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

E.A · 6 Şub, 2018

Iyi gunler benim üstteki ön dişim arasında bir boşluk var onun harici dişlerimde gözle görünür bir problem bulunmamakta böyle bir tedavinin fiyatı ne kadar olur 18 yaşından büyüğüm

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Ayrıklık miktarına da bağlı olmakla birlikte tedavi süresi 13-16 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır.

...

mehmet tosun · 3 Şub, 2018

Merhaba.23 yasindayim.universite hastane diş hekimlik fakultesinde ortodonti tedavi duşünuyorum.Ama sira cok uzun oldugu ve geç tedavi ettigı internetteki açiklamalrda göruyorum.nerede tedavi olabilim.Yardimci olur musunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Gelip muayene olursanız gereken tüm bilgileri ,size özel tedavi seçeneklerini ve net fiyatı öğrenebilirsiniz.

...

Dişi Sorunlu · 31 Oca, 2018

Ben 18 yaşının altındayım dişlerim çok aralıklı ve çenem biraz öne doğru geliyor. Özel klinikte yaptırmak istiyorum ama 8 yaşının altında değilim. Bu durumda özel klinikte dış teli taktirabilirmiyim? Taktırabilirsem diş telini çeneme faydası olurmu? Fiyatlar ne civarında olur? Sorularimı cevaplarsanız çok sevinirim ☺

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Çene lokalizasyon patolojileri uzun sürebilen sorunlardır. Tedavi süreniz 15-18 ay ve çift çeneye diş teli takıldığında fiyat 4500-6000tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

erdem burak · 28 Oca, 2018

Merhaba Benim üste iki dişim öne doğru ve hafif boşluklar var altta ise küçük yamukluklar var tel fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Oca, 2018

Diş teli fiyatı 4000-6000tl civarı ve tedavi süresi 15-18aydır. 18 ay taksitle ödeme yaparsınız.

...

Ayse ozkay · 25 Oca, 2018

Merhabalar ben 18 yasimi gectim öndeki iki disim one dogru ve arasi ayrik dis teli mi takilmasi gerekir ve fiyati nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Diş teli tek çeneye takılmalıdır. Diş teli tedavi süresi 12-15 ay ve fiyat 3000-3500tl civarıdır. 15 taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

kural · 23 Oca, 2018

hocam üst tarafta ön dişlerim birbirinin üstünde alt tarafta 5-6 diş yamuk 18 yaşındayım sizce ne kadar fiyat çıkar

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Oca, 2018

Alt üst çene diş teli takılır ve tedavi 15-18 ay kadar sürer. Dİş teli fiyatı ise 4500-6000 tl civarıdır. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

ali şahin · 19 Oca, 2018

üst ön dişim yok ve alt ön dişlerim yamuk , üst ön düşlerimden bir tanesi yamuk ne yapmam gerekiyor, ( yamuk dedim ama öyle çok degil yani )

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

12-14 ay süren diş teli tedaviniz olur fiyat 2500-3500tl kadar olabilir. Sonrasında eksik dişinize implant yapılır. İmplant fiyatı ise 1200tl den başlar , üstüne zirkonyum ya da lamina kaplama yapılır. Lütfen randevu alıp -0212 219 09 08- ücretsiz muayene olunuz.

...

Cilgin_ · 12 Oca, 2018

Merhaba ben 12 yaşındayım ve ön dişlerim den sol taraftaki yamuk çıktı bunun için tel taktıracağım. Ne kadar bir maaliyet ödemem gerekir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

12 ay sürede düzelme bekliyoruz fiyat 2500-3500 tl civarıdır. Eşit taksitlerle 12 ayda ödeme yapabilirsiniz.

...

Keziban Durak · 1 Oca, 2018

Merhaba benim dişlerim alt üst olmak üzere yamuk üst ön dişler ve köpek dişleri dışa doğru alt dişlerim çarpık 18 yaşındayım sizce tel fiyatı ne kadar olur yardımcı olursanız sevinirim 😊 teşekkürler şimdiden

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Diş teli tedavi süreniz 14-18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatınız ise yaklaşık 4500-6000 tl civarı tutar. 18 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Burak ataktur · 7 Ara, 2017

Merhaba ben 12 yaşındayım benim sadece üst 2 dişim yamuk diğerleri düz fiyat kaç tl olur

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Ara, 2017

Yaşınız küçük olduğu ve sadece tek çene olduğu için diş teli tedavisi 12 ay kadar sürer ve fiyatı yaklaşık 2500-3000 tl arasıdır .200-250tl taksitle 12 ayda ödersiniz.

...

ilyas akkuş · 28 Eki, 2017

Diş teli alt üstü 2400 tl yapa poisnikler varmı istanbul tarafında bazılar 4500 tl fiyat çıkartıyorlar sigortam var 20 yaşındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhaba diş teli tedavisini 18 yaş üzerinde sgk karşılamıyor. 2500 tl ye diş teli takan bir klinik bu güne kadar duymadık. Ama varsa bile orayı tercih etmeminiz öneririzKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail