Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş Teli Fiyatlarını etkileyen faktörler

  Diş teli fiyatları kullanılan malzemelere,uygulanan tedavi planına ve dişlerdeki çapraşıklığın miktarına,malzeme kalitesine, tedavi süresine göre değişmektedir.

1) Kullanılan malzemenin kalitesi

Her söktörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de piyasada çin malı diş telleri bulunmaktadır. Bazı kliniklerde tedavi maliyetlerini düşürmek amacıyla bu malzemeler tercih edilmektedir. Çin malı malzemelerin kalite problemi tedavi başarısını net bir şekilde etkilemektedir. Diş teli tedavisini daha ucuz fiyata yapabilmek amacıyla bu malzemelerin kullanılması doğru değildir.

2) Kullanılan malzemenin cinsi 

  Kullanılan malzeme metal ise diş teli fiyatları daha uygunken porselen diş teli kullanılırsa daha maliyetli olacaktır. Çünkü porselen diş teli metale göre daha pahalıdır.

3) Toplam tedavi süresi

  Diş teli tedavinin süresi dişlerdeki konum bozukluğunun durumuna göre değişmektedir. Dişlerdeki çapraşıklığın az olduğu vakalar 8-10 ay kadar kısa sürebilirken, çapraşıklığın çok olduğu vakalar 2-3 yıla kadar uzayabilmektedir. Dolayısı ile uzun süren tedavilerde hem emek hemde kullanılan diş teli malzemesi fazla olduğu için tedavi maliyetide fazladır.

4) Tedavi Planı

  Diş teli tedavisinde çekimli tedavi diye bir kavram vardır. Çapraşıklığın çok fazla olduğu durumlarda yer kazanmak için diş çekimi yöntemi tercih edilir. Çapraşık dişler diş çekiminden sonra ortaya çıkan boşluklara doğru yayılarak düzeltilir. Yalnız bazı vakalar vardır ki tam sınırdadır. Yani diş çekimi yapılarak tedavi edilirsede çekim yapılmadan tedavi edilsede güzel sonuçlar verir. Aralarındaki fark çekimsiz yapıldığında uygulanacak tedavi protokolündeki farklılıktır. bu sebeple böyle bir sınır vakada çekimsiz tedavinin diş teli fiyatları çekimli tedaviden daha pahalıdır.

 Çekimli diş teli tedavisi sağlam dişlerin çekilmesi sebebiyle aileler tarafından soğuk karşılanmaktadır. Yalnız bazı vakalarda çekim kaçınılmazdır ve Çekimle ortaya çıkan boşluklar tamamen kapatılır ve hasta bu sonraki hayatında hiçbir şekilde diş eksikliği hissetmez. Böyle vakalarda diş çekimi gerçekten etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Bu sebeple eğer diş teli tedavisi için diş çekimi gerekiyorsa doktorunuza güvenmenizi tavsiye ederiz.  

  Aşağıdaki videoda çekimli tedavinin dişleri nasıl düzelttiğini göreceksiniz:

Etiketler: diş teli fiyatları diş teli fiyatı ortodonti fiyatları diş teli

Yorum Yazın

5 Yorum

...

Ayşe Burgaz · 25 Mar, 2015

Tel Tedavimi yapan Emre Bey' e ilgisi ve emeği için teşekkür ederim.

...

serkan elcicek · 25 Mar, 2015

Diş teli taktıran ve diş tedavilerini burada yapan bircok arkadasım cok memnun kaldı.Bende dis teli taktırmak istiyorum umarım bnde memnum kalırım.

...

Seyhan · 24 Mar, 2015

Fiyatlar gerçekten çok uygun,müşteri memnuniyetide cabası...

...

serkan elçiçek · 24 Mar, 2015

Arkadasım burada diş telini yaltırdı çok memnun kaldı bende yaptırmak istiyorum buranın kalitesini birçok kişiden duydum

...

mehmet can akca · 5 Şub, 2015

diş telimi burda taktırdım memnun kaldım ben fiyatlar da makulKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail