Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Görünmez diş teli özgürleştiriyor

 
  Eskiden ortodonti tedavisi dişlerin üzerine braket adını verdiğimiz kare şekilli cisimlerin yapıştırılması ve braketlerin arasından da ark teli denilen uzun telin geçirilmesiyle yapılırdı. Ve bu teller dişlerin üzerine yapışık olduğu için sabitti, tedavi sonuna kadar çıkarılamıyordu. Ortodonti tedavisinin sonuçları değerlendirildiğinde gerçekten diş tellerinin zahmetine değiyordu, fakat diş telleri ile uygulanan ortodonti tedavisi hiçte kolay değildi.
  Dişlerin üzerine yapıştırılan diş telleri özellikle ilk bir hafta olan alışma döneminde dudaklarda yanaklarda bazende dilde tahrişlere sebep oluyordu. Diş tellerinin yemek yerken çıkartılamıyor olması yiyecek parçalarının tellerin etrafına dolmasına sebep oluyordu ve bu yiyecek parçalarını temizlemek için ekstra özen göstermek gerekiyordu. Özellikle yakın zamanda mezuniyet, düğün, nişan yada iş görüşmesi gibi durumları olan hastalarımız için diş tellerini varlığı problemdi, görünümü problemdi.
  Görünmez diş teli ise; dişin üzerinde braketler gibi kabarıklık yapmadığı için dudaklarda ve yanaklarda yaralanmalara sebep olmaz. Takılıp çıkarılabildiği için yemek yerken sanki ortodonti tedavisi görmüyormuşsunuz gibi bir konfor sağlar. Hem yeyip içebileceğiniz yemeklerde ve içeceklerde kısıtlamanız yoktur hemde şeffaf plaklar diş telleri gibi yemek yemenizi zorlaştırmaz. Sizin için önemli bir toplantı olduğunda şeffaf plaklarınızı çıkarmanız yeterlidir.
  Bütün bu özellikleri ile tel tedavisinde fark yaratan görünmez diş telinin önemli bir dezavantajı vardır.Bu dezavantajıda hastaya bağımlı olunmasıdır. Tedavinin hızı ve dişlerin düzelme seyri tamamen hastamızın şeffaf plaklarının takmasına bağlıdır. Diş teli ile yapılan ortodonti tedavisinde diş teli hatamızın dişlerine takılır ve hastamız istesede istemese de bu süreçte dişleri düzelmeye başlar. Şeffaf plak tedavisi ise böyle değildir. Hastamız şeffaf plaklarının taktığı sürece dişleri düzelecektir. Biz görünmez diş teli tedavisinde kullanılan şeffaf plakların günde en az 20 saat kullanılmasını isteriz. Örneğin şeffaf plaklar günde 20 saat kullanıldığında 10 ay sürecek bir tedavi, 16 saat kullanıldığında 20 ay sürecektir. Gördüğünüz gibi şeffaf plak kullanımındaki küçük bir değişim toplam tedavi süresinde ciddi değişime sebep  oluyor.
  Sonuç olarak görünmez diş teli tedavisi hastalarımızı hem yaşam kalitesi hemde tedavi kalitesi noktasında özgürleştiriyor. Bu durumun dezavantaja dönüşmemesi için hastanın şeffaf plakları günde en az 20 saat kullanmanın önemini net bir şekilde bilmesi ve dikkat etmesi gerekir.

 
Etiketler: diş teli tedavisi diş teli ortodonti ortodonti tedavisi görünmez diş teli şeffaf diş teli

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail