Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Kliniklerde diş teli fiyatlarındaki farkın bu denli büyük olmasının sebebi nedir

 

Kliniklerde diş teli fiyatlarındaki farkın bu denli büyük olmasının sebebi nedir

  Diş teli tedavisi; genellikle dişlerin dudağa bakan dış taraflarına çeşitli malzemelerden üretilen ve braket adı verilen cisimlerin yapıştırılmasıyla dişlerin hareket ettirildiği bir tedavidir. Diş teli fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Bu faktörleri daha önceki bloglarımızda paylaştık. Bu faktörleri kısaca hatırlamak gerekirse; kullanılan malzemenin cinsi ve kalitesi, dişlerdeki bozukluğun durumu, tedavi süresi, tedavinin neleri kapsadığı ve kalitesi gibi sıralanabilir. Yalnız bu kriterlerin aynı olduğu farklı kliniklerde dahi farklı fiyatlarla karşılaşıyoruz. Peki bunun sebebi nedir?
 
  Diş teli fiyatlarını etkileyen önemli bir faktörde yapan elin tecrübesi ve piyasadaki yeterliliğidir. Başarısını ispatlamış bir klinikte tedavi olmayı tercih ederseniz daha fazla ödeme yaparsınız. Ama genç bir klinikte tedavi olmayı tercih ederseniz diş teli fiyatları sizin için daha ekonomik olabilir. Bu daha kötü bir tedavi hizmeti alacağınız anlamına gelmez, hatta başarının ispatı için gösterilen çaba sayesinde daha kaliteli bir tedavi hizmeti dahi alabilirsiniz.
  Bu durum implant tedavisinin fiyat politikasında da aynı böyledir. Piyasada 500 ün üzerinde implant üreten firma vardır. Bunlardan bazıları 40 yıllık bir geçmişe sahipken bazılarının 10 yıllık bazılarınında birkaç yıllık geçmişi vardır. Daha köklü olan firmaların uzun dönem başarısı ispatlanmış olduğu için diğerleri e göre 2 katından fazla miktarlarda pahalıdır. Bu durum demek değildir ki genç firmaların ürettiği implantlar kalitesiz. Sadece uzun dönem başarısı henüz bilin iyor demektir. Bu da üretici firmanın ticari ve insani özelliklerine ve iş disiplinine göre aslında önceden öngörülebilir.
   Özel kliniklerin uyguladıkları fiyat politikası tamamen serbest piyasa mantığıyla oluşturulur. Örneğin kliniğin hasta sayısı taşıyabileceği maksimum hasta sayısına ulaştığında tedavi fiyatları artırılırken, ihtiyaç halinde de ne yazıkki düşürülüyor. 
  Bazı kliniklerde ise ortodonti doktoru klinikte prim usülü çalışır. Ortodonti hastalarından kazanılan paranın % 30 u kliniğindir. Dolayısıyla size söylenen fiyat tedavinin hakkı olan fiyatın % 30 fazlası olabilir. Bu durumda hem tedavinizi yapan doktora hemde kliniğe ödeme yapmış olursunuz.
  Sonuç olarak tedavinizi yaptırmaya karar verdiğiniz klinik en güvendiğiniz klinik olmalıdır.
Etiketler: diş teli fiyatları diş teli ortodonti fiyatları diş teli tedavisi

Yorum Yazın

3 Yorum

...

ahmet A. · 30 Tem, 2015

Aynen zaten nerede aşırı bir fiyat var ya ortada marka vardır yada kazıklanıyosunuzdur

...

hande · 30 Tem, 2015

Öyleyse bu yazınızından aşırı yüksek fiyatların gereksiz olduğunu çıkarabiliriz

...

hasan · 29 Tem, 2015

Hep merak ediyordum fbu farkın sebebi ne diye teşekkür ederim gayet anlaşılırKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail