Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti fiyatları

  Bazı kliniklerde ortodonti tedavisi dolar ile fiyatlandırılırken bazı kliniklerde tl üzerinden fiyatlandırılır. Ortodonti fiyatları 1500-5000 tl arasında olup birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Ortodonti fiyatlarında tedavinin yapıldığı şehir bile fiyatı etkilemektedir. Örneğin Adana'da ortodonti tedavisi yapan bir doktor tedavi ücretini 3000 tl olarak belirlerken aynı tedaviyi aynı doktor İstanbul'da 4000 tl ye yapmaktadır, ilginçtir. Sağlık bakanlığına bağlı bir hastahaneden ortodonti tedavinizi özel kliniklerde yaptırmak üzere sevk aldığınızda devlet diş ortodonti tedavsinin toplam ücretinin % 10 unu size geri öder. Sevkli hastalara fatura kesilerek tedavi edildiği için diş hekimleri odasının belirlediği fiyatlar üzerinden fatura kesilir ve bu fiyatlar piyasada uygulanan tedavi ücretlerinden zaten % 15 kadar fazladır. Dolayısıyla devlet geri ödeme yapsa dahi fiyat değişmemektedir. Bazı klinikler sevkin resmi prosedürü ile uğraşmamak için faturasız işlemler yapmaktadırlar.

 

  Ortodonti fiyatlarını etkileyendiğer faktörler; kullanılan malzemelerin cinsi, kalitesi, toplam tedavi süresi, dişlerdeki çapraşıklığın miktarı...

  Ortodonti tedavisinde kullanılan malzemeler tedavi fiyatını değiştiren faktörlerden birisidir. Örneğin kullanılan metal diş tellerinin tedavi fiyatı seramik diş tellerine göre biraz daha hesaplıdır.

  Kısa süreli tedaviler uzun süren tedavilere göre biraz daha hesaplıdır.

  Hafif düzeyde çapraşık dişler aşırı çapraşık dişlere göre daha uygundur.

  Çin malı malzemeler ile yapılan ortodonti tedavisinin maliyeti avrupa yada Amerikan malı malzemelerle yapılan ortodonti tedavisinin maliyetine göre oldukça hesaplıdır.

 

 

Etiketler: ortodonti ortodonti fiyatları ortodonti fiyatı diş teli fiyatları

Yorum Yazın

3 Yorum

...

Mete · 31 May, 2018

Merhaba hocam ben 20 yaşındayım ve alt ve üsteki 6 dişim yamuk fiyatı nedir acaba ? ve adresinizi verirmisiniz.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

Merhaba; Bu tarz vakalarda alt üst diş teli tedavisi uygulanması gerekiyor, tedavi maliyeti ise dişlerdeki bozukluğun miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. Adresimiz; Büyükdere Caddesi Cevahir AVM'nin 100 metre ilerisinde Cem Plaza ve İş Bankası yanı. Fransız Lape Hastanesi karşısı, Pehlivan Lokantası üstü Damla Apartmanı No:21 Kat:3. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sila sekal · 20 Şub, 2016

Merhaba ben 15 yasindayim ust cenemin ust kisminda 2 dis cikti .muayne oldum ust cenem dar oldugu icin ustten çıktığını tel takilmasi gerektigini soylediler fiyat ne kadar

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2016

Tahmini fiyat 2000-3000 tl civarı olacaktır. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu talep ediniz.( 0212 219 09 08)

...

Ali Sarı · 29 Mar, 2015

Emre bey 30 yıllık dişçi fobi mi yememe yardımcı olan doktorum. Her yapacağı işlemi anlatması beni muthiş rahatlattı.Dış teli ve Kanal Tedavisi yaptırdım. İşlem sırasında da sonrasında da en ufak bir ağrı hissetmedim.Güleryüzu ilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim.Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail