Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti fiyatları klinikten kliniğe değişir mi

 

  Ortodonti tedavisi belirli bir zaman içerisinde hastasına güzel bir gülüş kazandıran en doğal tedavilerden birisidir. Ortodonti fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır ve ortodonti tedavisi yapan klinikler bu kriterleri kendi bünyelerinde değerlendirerek bir fiyat belirlerler. Her kliniğin tedavi kriterleri ve kullandığı malzemeler aynı olmadığı için ortodonti fiyatlarının da aynı olmaması normaldir. Ortodonti fiyatlarını etkileyen faktörler ise; dişlerdeki yamukluğun miktarı, tahmini tedavi süresi, kullanılan malzemenin cinsi, yine kullanılan malzemenin kalitesi, ortodonti tedavisinin kalitesi gibi sıralanabilir. Şimdi bu kriterlerin ortodonti fiyatlarına etkisinin nasıl olduğunu beraberce inceleyelim. 
Dişlerdeki çapraşıklığın miktarı
  Dişlerdeki çapraşıklık miktarı arttıkça kullanılan malzeme çeşiti ve miktarı, bununla birlikte de harcanan zaman da artar. Kullanılan malzeme miktarındaki ve harcanan emekteki bu artış ortodonti fiyatlarını da artırır.
Tahmini tedavi süresi
  Tahmini tedavi süresi dişlerdeki çapraşıklığın miktarı ile doğru orantılıdır. Dişlerdeki çapraşıklık ne kadar fazla ise tedavi o kadar uzun sürer ve tedavi maliyetide o kadar fazla olur.
Kullanılan malzemenin cinsi
  Diş teli tedavisinde dişlerin üzerine yapıştırılan ve braket adı verilen cisimlerin seçimi dişlerdeki çapraşıklığın durumuna ve hasta tercihine göre belirlenir. Seçenekler arasında damon braketler, self-ligating braketler, estetik braketler ve standart braketler sayılabilir. Bu braket çeşitlerinin hepsinin malzeme maliyeti farklı olduğu için tedavi maliyetini de etkiler.
Kullanılan malzemenin kalitesi
  Her sektörde olduğu gibi ortodonti sektöründe de kullanılan malzemenin kalitelisi olduğu gibi çin malı da bulunur. Çin malı malzemeler genel olarak tedavi maliyetini düşürmek amaçlı kullanılır. Yalnız bu malzemeler teknik özelliklerinden dolayı istenilen verimi vermezler. Ortodonti hastalar genel olarak aradaki farkı fark edemeselerde, çin malı diş telleri özellikle küçük diş hareketleri konusunda başarısızdır.
Ortodonti tedavisinin kalitesi
  Bu konu başlı başına bir konu olup sadece bu konu üzerine yazı yazılabilir. Ortodonti tedavisinin kalitesi derken; tedavinin kalıcılığı estetik anlamda eldeki malzemelerle yapılabileceğin en iyisinin yapılıp yapılmadığı, tedavi süresinin mümkün olduğunca kısa sürede bitmesi gerektiği gibi etkenler sayılabilir. Bu kısım genellikle karşılıklı güvene dayalıdır.
Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli tedavisi ortodonti tedavisi

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail