Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti nedir?

ortodonti nedir

Ortodonti diş hekimliğinin bir dalı olarak bilinmektedir ayrıca diş-çene kemikleri ve kafa kemikleri arasındaki bağ ile ilgilenir. Bu dal ile ilgilenen bir uzman, çene ve yüzdeki bozuklukları bulmada ve tedavisinde rol oynar.

Ortodontik tedavi ile dişlerdeki bozukluklar giderilir ve sağlıklı bir diş yapısına kavuşulması sağlanır. Ortodontik hastalıklar doğuştan olabileceği gibi sonradan oluşan fiziksel durumlardan da kaynaklı olabilir.Örnek vermek gerekirse; çocuk yaşa kadar emzik emmek, tırnak yemek, üflemeli alet çalmak, parmak emmek, diş sıkmak, devamlı aynı tarafta yatmak, ağızdan nefes alma, beslenme sorunları gibi fiziksel hareketler ortodontik bozukluklara neden olabiliyor. Bu bozuklukların giderilmesi her yaşta mümkündür ancak erken teşhiş bu konuda çok önemli. Bu şekilsizliklerin giderilmesi için en uygun yaşlar ise 12 yaş civarıdır. Ortodonti alanında uzmanlık yapmış ortodondistler bu şekil bozukluklarını kolayca tedavi edebilirler.

Ortodontik müdahale sırasında dişlerin çürüme ihtimali artar. Bunun nedeni ise braketler arasında yiyecek birikebilir ve çürümeye neden olur. Bu riski azaltmanın en önemli yolu ise dişlerin sürekli temizlenmesidir.

Ortodontik tedavi esnasında braketler takılırken herhangi bir acıya neden olmaz. Braketler kendine has bir yapıştırıcı kullanılarak monte edilir. İlk zamanlarda ağız içinde ufak yaralanmalar olabilir ancak zamanla ortadan kaybolacaklardır. Hiçbir olumsuz durumun oluşmaması için ortodonti uzmanı gerekli önlemleri alacaktır.

Çocuklarda erken önlemler ile tel vs. takılmadan da tedavi yoluna gidilebiliyor. Ortodontik bozuklukların önünü kesmek için küçük yaştaki çocuklar için aileleri fiziksel etmenleri engellemeliler. Ancak genetiksel olan durumlar için yapacak çok fazla bir şey yok. Genetiksel bozuklukların tedavisini sağlamak içinde küçük yaşta ortodonti uzmanından destek alınmalı.

Halk ortodonti konusunda çok fazla bilgi sahibi değil bu nedenle ortodontik bir tedavi görmeyi kafanıza koyduysanız öncelikle tedavi çeşitlerini ve süreçlerini araştırın yada ortodonti uzmanınızdan detaylı bilgi isteyin. Yoksa daha sonra süreç uzun gelebiliyor, ağızdaki değişikliklere uyum sağlanamıyor yada seanslar uzadıkça ücret konusunda sıkıntı yaşanabiliyor.

 

Etiketler: diş teli fiyatları diş teli çeşitleri diş teli nasıl takılır ortodonti nedir görünmez diş teli

Yorum Yazın

9 Yorum

...

rüstem cicek · 14 Eki, 2017

emre bey candir: )

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Teşekkür ederiz, Rüstem Bey haftaya görüşmek üzere randevunuz yaklaştı :)

...

elif · 30 Mar, 2015

Hersey icin tesekkurler alpdent,

...

Berra Türk · 30 Mar, 2015

Ilk muayeneye annem ve babam zorla getirmişti. Şimdi rahatlıkla gidiyorum. Emre abinin taktığı renkli dış telleri çok tarz ve cok güzel duruyor. Çok teşekkür ederim.

...

Alev · 30 Mar, 2015

Emre beyin diş tedavisindeki becerisi çok iyi. Hastalara yaklaşım tarzı da gayet güzel. Diş rahatsızlığı çekiyorsanız iyi ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, kurumsal kimliğe sahip Alpdenti öneriyorum.

...

Edenur · 30 Mar, 2015

Gülmemi sevdiren insan teşekkürler İşinde uzman kaliteli doktor:)

...

fehmi · 30 Mar, 2015

Artik cekinmeden sirita biliyorsam sebebi alpdent clinigidir tskler emre bey

...

Can Atkaraca · 29 Mar, 2015

27 yıl boyunca çarpık olan 3 ön dişimi emre bey düzeltti. Ilgili ve emeği için teşekkür ederim.

...

Mehmet Ali · 29 Mar, 2015

Ortodonti tedavisini Alpdent'ten Emre Bey'den kardeşim görüyor. kendisi hem tedaviden hem de Emre Bey'in hastalara yaklaşım tarzından çok memnun. adım adım ne yapacağını anlatıp korkusunu yendiriyormuş. Emre Bey gibi hem güleryüzlü olup hem de işi tam ciddiyetle yapan kaç doktor kaldı ki? Biz gittik memnun kaldık. ve doğal olarak geri bildirmek istedik.

...

sokrates · 5 Şub, 2015

kardeş adamı beğendim 20 lik dişimi çektirdim hiç hissetmedimKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail