Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisi hangi durumlarda uygulanır

  Ortodonti yunanca bir kelime olup 'orto' düzgün, dont ise diş demektir. Ortodonti tedavisinin amacı çapraşık dişlerin düzeltilmesi, alt ve üst çenenin birbirleri ile olan ilişkisinin iyileştirilmesidir.  Eskiden ortodonti tedavisi sadece çocuklara uygulanır diye bilinirdi. Günümüzde toplumun bilinçlenmesi ile yetişkin hasta sayısı çocuk hasta sayısını geçmiştir. Sonuç olarak ortodonti tedavisi her yaşta güvenle uygulanan bir tedavidir.

 

    Toplumda insanların hemen hepsinin ortodonti tedavisine ihtiyacı vardır. Ortodonti tedavisi bazen ağız ve diş sağlığının sağlanması ve korunması açısında gerekli olurken, bazen ise sadece estetik açıdan yapılmaktadır.
    Dişlerin çapraşık olması ağız hijyeninin tam olarak sağlanmasına engel olur. Bu durumda diş çürükleri, diş taşları, lekeler ve ağız kokusu kaçınılmazdır. Dişleri çapraşık olan insanlar dişlerini temizlettikten sonra günde 5 kerede olsa dişlerini fırçalasalar dahi dişlerinde yine leke oluşacaktır. Çünkü dişlerinin yüzeyinde diş fırçasını hiç değmediği alanlar vardır.
  Dişlerinizin görüntüsünden rahatsızsanız ve protez diş yaptırmak istemiyorsanız, ortodonti tedavisi yaptırabilirsiniz. Yalnız ortodonti tedavisi dişlerinizin konumunu değiştirir. Dişlerinizin renginden rahatsızsanız diş teli tedavisinden sonra beyazlatma yaptırabilirsiniz. Kliniğimizde diş teli tedavisinin sonunda detaylı temizlik işlemi yapılmaktadır. Temizlik işleminden sonra lekeler kaybolacağından beyazlatma isteyip istemediğimize temizlikten sonra karar vermelisiniz.
  Aynı zamanda dişlerinizin formundan da rahatsızsanız(örneğin dişlerinizin daha uzun olmasını istiyorsanız yada bir tanesinde kırık varsa yada biri diğerinden daha küçükse) ortodonti tedavisinden sonra laminate vener, zirkonyum kaplama gibi yöntemlerle istediğiniz forma kavuşabilirsiniz. Daha basit yöntemlerle istediğinize ulaşmak istiyorsanız bonding uygulaması yaptırabilirsiniz.
   
Etiketler: ortodonti tedavisi ortodonti nedir

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail