Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisi yaptırılabilecek kliniklerin kriterleri nelerdir

 
  Öncelikle ortodonti tedavisi yaptıracağınız bir kliniğe ihtiyacınız var ise bu kliniği seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlayabilmeniz için öncelikle ortodonti tedavisinin nasıl bir tedavi olduğunu iyi anlamanız gerekir. Bu sebeple önce sizinle ortodonti tedavisinin diğer diş tedavilerinden farkını paylaştıktan sonra klinik seçiminde dikkat etmeniz gereken kriterleri paylaşacağız.

 

  Ortodonti tedavisi herşeyden önce uzun soluklu bir tedavidir ve diğer tedaviler gibi birkaç hafta gibi bir sürede bitmez. Hatta aylar yıllar sürer. Bu sebeple tedavi olduğunuz kliniğin ve doktorunuzun bu süreç içerisinde ulaşılabilir olması gerekir. Çünkü tel tedavisi boyunca zaman zaman problemler yaşayacaksınız, teliniz kırılacak, braketiniz kopacak, teliniz yanağınıza batacak. Bu gibi sıkıntılar yaşadığınızda probleminizin hem tedavi konforu açısından hemde sağlık açısından vakit kaybedilmeden müdahale edilmesi gerekir. Bazı kliniklerde ortodontist 2 haftada bir yada ayda 1 gelerek o kliniğin ortodonti hastalarına bakar. Düşünün; böyle bir klinikte tedavi oluyorsunuz ve diş telinizin bir kısmı çıktı ve yanağınıza batıyor ve sizi çok fazla rahatsız ediyor. Bu durumu klinik çalışanlarına söylediğinizde size ortodontistlerinin 10 gün sonra geleceğini söylediler ve 10 gün sonraya randevu yazalım dediler. Hiç hoş değil değil mi?
  Ortodonti tedavisi uzun soluklu bir tedavi olup bazı kliniklerde 2 haftada bir bazılarında ise ayda bir olmak üzere kontrol randevuları verilir. Bu sebeple ilerleyen zamanda bıkkınlık oluşmaması için seçeceğiniz kliniğin size çok aşırı uzak olmamasına dikkat edin.
  Ortodonti tedavisinde seans aralarını bir ay yapmak bazı istisna durumlar haricinde tedavi süresini uzatır. Bu sebeple kontrollerinizin genelde iki haftada bir yapılacağı bir klinikte tedaviye başlamanız tedavi sürenizi kısaltacaktır.
  Diğer nokta ortodonti tedavisinde kullanılan malzemelerin kalitesini siz bakarak doğal olarak anlayamazsınız. Piyasada aynı iş için kullanılan 460 dolarlık bir malzeme varken, görüntü olarak diğeri ile yanı ve çin malı olan aynı işi yaptığı iddia edilen 12 dolara da malzeme vardır. Bu sebeple ortodonti tedavisi yaptıracağınız klinikte bütün sistem karşılıklı güvene dayalıdır. Ortodonti tedavinizi size bu güveni veren bir klinikte ve doktorda yaptırmalısınız.

  Diğer nokta ortodonti tedavisi teknik bir tedavidir. Dişlerinizin güzel görünmesi tedavinin amaçlarından birisidir ve sizin ilgilendiğiniz nokta da budur. Yalnız hem tedavinin kalıcılığı açısından hem fonksiyonel olarak rahat kullanabilmeniz açısından hemde çene eklemlerinin ve çene kemiklerinin sağlığı açısından alt ve üst dişlerin birbirleri ile ilişkisinin tedavi sonunda düzgün olması gerekir. Bu konu hastaların ilgilenmedikleri bir konu olduğu için çoğu doktorunda atladığı bir konudur. Ortodonti tedavisinde de kalite farkı da tam olarak bu noktada ortaya çıkar. Bu sebeple ortodonti tedavisi yaptıracağınız kliniğin tedavinin bu aşamasına verdiği önemi değerlendirin. Bunu ancak kliniğin referans gösterebileceği hastaların tedavi öncesi ve tedavi sonrası fotoğraflarına bakarak anlayabilirsiniz.
Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi diş teli tedavisi klinik seçimi diş teli

Yorum Yazın

1 Yorum

...

Tuncay Bakır · 2 Nis, 2015

Çook çok memnun kaldım dişlerimin bu denli değişeceğine ihtimal vermezdim çok teşekkür ederim...Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail