Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

 Ortodonti tedavisinde invisalign sistem

 
  Ortodonti tedavisi dişlerdeki konum bozukluğunu diş teli aracılığı ile düzelten ve daha güzel bir gülüş kazandıran bir tedavidir. Ortodonti tedavisi hastamıza güzel bir gülüşün ötesinde birçok şey kazandırır. Ortodonti tedavisinin kazandırdıkları hakkında daha detaylı bilgi için neden ortodonti tedavisi isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

  Ortodonti tedavisi hastamıza bir şey kazandırırken, birçok zahmetide beraberinde getirir. Dişlerin üzerine yapıştırılan ve sabit olan diş tellerini kullanmak pek kolay değildir. Diş telleri zaman zaman dudaklarda ve yanaklarda yaralanma yapabilir. Bununla beraber diş telleri ile yemek yemek pek kolay değildir. Dişlerinizin ve diş tellerinizin arasına yiyecek artıkları dolar ve bu yiyecekleri temizlemek pek kolay değildir. Her yemekten sonra dişlerinizin ve diş tellerinizin arasına dolan yiyecek artıklarından kurtulmak için dişlerinizi fırçalama ihtiyacı hissedersiniz. Bütün bu zahmetlerinin yanında birde kötü görünürler. Diş tellerinin bu zorluğu bilim adamlarını; dişleri düzeltebilecek yeni sistem arayışına sevk etmiştir. Diş tellerinin kötü görünümünü ortadan kaldırmak amacıyla clear braces denilen seramik braketler üretildiysede seramik braketlerle kötü görünmesi haricinde diğer zorlukların önüne geçilememiştir. Daha sonrasında bilgisayar ortamında dişleri düzeltme özelliği olan bir seri plaktan oluşan şeffaf plak tedavisi geliştirildi. 
  Şeffaf plak tedavisini ilk geliştiren şirket "invisalign system" isimli Amerika şirketidir. İnvisalign sistem bahsettiğimiz şeffaf plak tedavisini geliştirdikten sonra tedavinin patentini aldığı için diğer şirketler uzun yıllar bu sektöre girememişlerdir. Bu durum "invisalign system" isimli şirketi marka haline getirmiştir. Şeffaf plak tedavisi denildiğinde akla gelen ilk ismin invisalign sistem olmasının sebebi budur.

 

  İnvisalign sistem dişleri düzeltmek amacıyla kullanılan seri plaklardan oluşur. Bu plaklar bilgisayar ortamında üretilir. Her plak dişleri bir miktar daha düzeltir. Plaklarınızı ne kadar sıklıkla değiştirmeniz gerektiğine doktorunuz karar vermelidir. Daha önceki yazılarımızda şeffaf plak tedavisini ayrıntılı bir şekilde anlatmıştık. Ayrıntılı bilgi için Blog bölümümüzde yer alan ortodonti tedavisinde şeffaf plak tedavisi bölümümüzü inceleyebilirsiniz.
Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi şeffaf plak tedavisi invisalign sistem

Yorum Yazın

2 Yorum

...

Ayşe Gezgin · 13 Şub, 2015

Dişlerimdeki bozukluktan dolayı diş teli tedavisi önerildi ancak estetik kaygılarımdan dolayı diş teline sıcak bakmıyorum. Bu şeffaf plaklar her ağız yapısına uygulanabiliyor mu?

...

Cem Can · 13 Şub, 2015

Şeffaf plak, diş teline göre tedavi süresini kısaltır mı?Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail