Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisinde klinik seçimi

 
  Ortodonti dişlerdeki eğrilikleri belirli bir süreç içerisinde çoğunlukla birkaç yılda düzelten ve estetik olarak güzel bir gülüş kazandıran tedavidir.

 

  Ortodonti tedavisinde tedavi seyrinin düzgün olabilmesi için özellikle İstanbul gibi bir yerde klinik seçimini çok iyi yapmak gerekir. Çünkü kaliteli bir tedavi yapmaktan ziyade kısa sürede para kazanmak amacıyla bu işi yapanlar malesef ki vardır.
  Klinik seçimi yaparken öncelikle ortodonti tedavisi yaptırmayı düşündüğünüz kliniğin daha önceden tedavi edilmiş hastalarını görmemiz, tedavi öncesi ve tedavi sonrası durumlarını incelemeniz klinikle ilgili ön fikir edinmeniz açısından oldukça faydalı olacaktır.

 

  Ortodonti tedavisi 2 kısımdan oluşur. Birinci kısım diş telleri ile yapılan ve dişleri düzelten aktif kısım iken ikinci kısım pekiştirme tedavisi denilen pasif kısımdır. Pekiştirme tedavisi lingual retainer denilen dişlerin dile bakan tarafına yapıştırılan tel ile ve şeffaf plaklarla yapılır. Pekiştirme tedavisinin amacı aktif tedavi ile düzeltilen dişlerin yeni konumlarını korumak ve bozulmasını engellemektir. Ortodonti tedavisinde dişlerin bozulmadan yeni konumlarında kalması dişlerinizin düzelmesi kadar önemlidir. Ortodonti tedavisi yaptırmayı düşündüğünüz klinik içinde pekiştirme tedavisi önemli olmalıdır. Bazı klinikler pekiştirme tedavisine gereken önemi vermezler.
  Doktorunuzun istediğiniz zaman yani ihtiyacınız olduğu zaman ulaşılabilir olması gerekir. Bazı kliniklerde ortodontist, kliniğe 2 haftada 1 yada ayda 1 gelir. Böyle bir durumda rutin kontrolünüzden sonra diş tellerinizde sizi rahatsız eden bir durum oluşursa (tel batması yada çıkması gibi) 2 hafta yada 1 ay boyunca randevu gününüzün gelmesini beklersiniz. Çünkü doktorunuz o gün gelecektir kliniğe. Böyle bir sıkıntıyla karşılaştığınızda doktorunuza ulaşabiliyor olmanız gerekir. 
  Ortodonti tedavisi yaptırmayı düşündüğünüz klinikte diş teli tedavisi haricindeki diş tedavilerinin de yapılıyor olması işinizi kolaylaştıracaktır. Şöyleki; ortodonti tedavisi sırasında kanla tedavisi, diş çekimi, dolgu gibi tedavilere ihtiyacınız olabilir. Eksik bir dişiniz için protez yada implant planlaması yapılabilir. Böyle bir durumda diğer tedavilerinde aynı klinikte yapılıyor olması başka bir kliniğe gitmeden tek bür klinikte bütün işlemleri bitirebilmenize olanak sağlayacaktır. Ayrıca diğer doktorlarınızda aynı kliniğin doktorları olduğu için aralarındaki kordinasyon ve fikir alışverişi çok daha iyi olduğu için hedefe daha net bir şekilde gideceklerdir. 

 

  Klinik seçiminizde bütün bu saydıklarımızdan daha önemli nokta ise doktorunuza güvenmenizdir.
Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi klinik seçimi diş teli tedavisi

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail