Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisine ihtiyacım var mı?

 
  Ortodonti tedavisi, bildiğiniz üzere dişlerin minesine genellikle diş teli yapıştırılarak, bazende damaklık yada şeffaf plaklar gibi apareyler kullanılarak belirli bir süreç içerisinde dişlerinizdeki konum bozukluğunun düzeltildiği tedavidir.
  Ortodonti tedavisinde amaç, dişlerin hem fonksiyonel olarak daha kullanışlı hale getirilmesi, hemde estetik olarak daha güzel görünmesini sağlamaktır. Dişlerin estetik olarak daha güzel görünmesini sağlamak konusunu incelediğimizde dişlerdeki kötü görünüme sebep olan problemin tam olarak tespit edilmesi gerekir. Tespit edilmesi gerekir ki problemin hangi tedavi yöntemi ile daha güzel çözülebileceği konusunda doğru karar verilebilsin. Örneğin; ortodonti tedavisi dişlerdeki yamuklukları, çapraşıklıkları, diş ayrıklıkları gibi knum bozukluklarını mükemmel bir sonuçla dişlere hiçbir zarar vermeden düzeltir. Yalnız ortodonti tedavisinin, dişlerinizin renkleri, formları yada şekilleri üzerinde bir etkisi yoktur. Yani tedaviden önce dişlerinizin renkleri şekilleri ve formları nasılsa tedaviden sonrada aynı kalır. Sizi rahatsız eden dişlerinizdeki renk problemi ise ortodonti tedavisi yerine diş beyazlatma yöntemini tercih etmelisiniz. Yada dişlerinizin şekli güzel görünmüyorsa, kesici kenarlarında aşınmalar ada kırılmalar varsa, istediğiniz kadar uzun ve belirgin değilse lamina kaplama, zirkonyum kaplama gibi bir yöntem tercih edebilirsiniz. Bazı estetik problemlerde ortodonti tedavisi ile birlikte kombine olarak uygulanır. Örneğin dişlerdeki şekil bozukluğu ile birlikte konum bozukluğu da varsa, dişler önce ortodonti tedavisi ile sıralanmalı, ortodonti tedavisi sonrasında lamina yada zirkonyum yada bonding uygulamaları gibi estetik çalışmalarla şekil bozukluğu düzeltilmelidir. Bu şekilde birkaç tedavinin birlikte uygulandığı tedavilere " Multidisipliner tedavi" denir.
  Ortodonti tedavisinin ise  diğer tedavilerden en büyük farkı, sorun dişlerinizin konum bozukluğuysa, dişlerinize hiçbir zarar vermeden düzeltir.
  Sonuç olarak ortodonti tedavisi yaptırarak probleminizi çözüp çözemeyeceğinize yada daha güzel bir gülümseme için ihtiyacınız olan en doğru tedavinin ortodonti tedavisi olup olmadığına doktorunuzla birlikte karar vermelisiniz.
Etiketler:

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail