Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisinin avantajları nelerdir?

  Ortodonti tedavisi; dişlerin ortodontik kuvvetler aracılığı ile hareket ettirilmesi, böylelikle dişlerdeki konum bozukluklarının düzeltilmesi aracılığıyla daha güzel gülüşlerin kazandırıldığı  bir tedavidir. Ortodonti tedavisi; büyük çoğunlukla dişlerin üzerine metal, porselen yani seramik, yada safir braaketlerin çok kuvvetli kimyasalların yapıştırılmasıyla yapılır. Tedavi sonunda dişlerin üzerinde kalan yapıştırıcı malzemelerin doğru bir yöntemle temizlenmesi koşuluyla sanki dişleirn üzerene hiçbirşey yapıştırılmamız gibi olur: Ve dişler sanki hiçbir işlem görmemiş gibi olur.

 Dişlerin düzeltilmesi ve daha estetik bir görünüm kazandırılması için uygulana başka yöntemlerde vardır ve bütün bunlar estetik diş hekimliği dalının altında toplanır. Bu yöntemler, zirkonyum kaplama, empress kaplama, lamina kaplama, full seramik kronlar, bonding uygulamaları gibi başlıklar altında sıralabilir. Yalnız bütün bu yöntemleri değerlendirdiğimizde hemen hepsi dişe zarar veren işlemlerdir. İşte ortodonti tedavisi tam olarak burada diğer yöntemlerden fark oluşturur. Çünkü ortodonti tedavisi dişlere zarar veren bir işlem değildir. Tedavi sonunda dişlere yukarıda bahsettiğimiz gibi sanki hiçbir şey yapılmamış gibi olur. Dişte herhangi bir tıraşlama kazıma gibi işlemlere gerek kalmadan dişleriniz düzelir. Yalnız tedavi başında dişleriniz şekil, renk ve boyut olarak nasılsa ortodonti tedavisinden sonra da öyle olacaktır.

 

Yani dişlerinizdeki yamukluk yada herhangi bir konum bozukluğu sizi rahatsız ediyorsa ortodonti tedavisi ile dişleriniz istediğiniz hale gelebilir, hemde dişlerinize hiç zarar vermeden. Ama sizi rahatsız eden dişlerinizin rengi yada şekli yada boyutu ise bu durum ortodontii tedavisinden sonra da aynı kalacaktır. Dolayısı ile dişlerinizin görünümünden rahatsız iseniz ve durumdan  kurtulmak istiyorsanız rahatsız olduğunuz durumun tam olarak tespit edilmesi ve duruma yönelik bir planlama yapılması gerekir. Bu bahsettiğimiz aşamaları ise sadece işinde iyi anlayan ve sizin dişlerinizin durumunu bütün estetik diş hekimliğine ait tedavi yöntemleri ile birlikte değerlendirebilecek bir klinikte mümkün olabilir. Herşeyden önemlisi size bu bilgiyi verecek olan kliniğin ikincil bir kazancı olmadan bu yarumları yapabilecek olgunlukta olup olmamasıdır.

 

 

Etiketler:

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail