Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Şeffaf plaklarla ortodonti tedavisi

  Şeffaf plaklar ortodonti tedavisinde bir devrimdir. Ortodonti tedavisinde kullanılan braket ve ark tellerinin kötü görünümünden rahatsız olan hastalar için üretilmiştir. 

  Ortodonti tedavisinde kullanılan şeffaf plaklar hasta tarafından takılıp çıkarılabilir.
  Takıldığında şeffaf olduğu için belli olmaması ve farkedilmemesi, diş telleri gibi yanaklarda ve dudaklarda yara yapmaması, yemek yerken çıkarılabilmesi, ağız hijyenini bozmaması ve diş fırçalamayı zorlaştırmaması şeffaf plak tedavisinin önemli avantajlarındandır. Bu avantajlar ile günlük konforunuzdan ödün vermeden dişlerinizi düzelttirebilirsiniz. Şeffaf plakların günlük 20 saat takılması gerekir. Günlük toplam takma süresi tamamen sizin tedavinize verdiğiniz önemle ilgilidir. Plaklarınızı ne kadar iyi takarsanız dişleriniz o kadar hızlı düzelecektir. Bununla beraber şeffaf plak tedavisi her çeşit bozukluğu düzeltemez. Bu durum şeffaf plak tedavisinin kullanım alanını daraltır. Diş telleri kadar yaygın kullanım alanının olmaması önemli dezavantajlarından biridir. Toplam tedavi süresi tamamen hastamızın plaklarını günlük takma süresi ile ilgilidir. Bu da tedavi seyrini hastaya bağımlı kılar. Tedavisinin ciddiyetinin farkında olan prensipli hastalarımızda bu durum dezavantaj oluşturmaz. Yalnız  ciddiyetin farkında olmayan hastalarımız için bu durum ciddi bir dezavantajdır. Diş teli şeffaf plaklar gibi değildir. Diş teli, plaklar gibi takılıp çıkarılamaz. Dolayısıyla takıldığında hastamızın çıkarma lüksü yoktur ve dişler hasta bağımlılığı ol adan hızla düzelir.
 
  Şeffaf plakların hazırlanışı
 
  Hastadan alınan ölçüler optik okuyucular aracılığıyla bilgisayar ortamına aktarılır ve dişler yine bilgisayar ortamında biraz düzeltilip yeni bir ölçü elde edilir. Bu yeni ölçünün üzerinde bir plak oluşturulur. Ve dişler bilgisayar ortamında biraz daha düzeltilip bir plak daha oluşturulur. Bu işlem defalarca tekrar ederek 15-20 tane seri şeffaf plak oluşturulur. Bu şeffaf plaklar 2'şer hafta aralıklarla değiştirilerek kullanılır.
 
  Şeffak plak tedavisinin ücreti
 
  Şeffaf plak tedavisi diş teli gibi ağırlıklı olarak diş hekimi tarafından yapılan bir tedavi değildir. Diş teli ile yapılan ortodonti tedavisi de doktorunuzun maniplasyon yeteneği ve estetik anlayışı ön plana çıkar. Dolayısıyla tedavi kalitesinde doktorunuzun etkisi büyüktür. Bununla beraber şeffaf plak tedavisinde doktorunuz ölçülerinizi alır ve plaklarınızı üretecek olan firmaya gönderilir. Firma tarafından üretilen plaklarınızı belirli bir sırada doktorunuzun kontrolünde kullanırsınız ve dişleriniz düzelir. Aslında 10.000 tl ye yaptıracağınız şeffaf plak tedavisi aslında 5000 tl ye yaptıracağınız klinik arasında pek bir fark yoktur
Etiketler: şeffaf plak tedavisi ortodonti ortodonti tedavisi invisalign sistem

Yorum Yazın

7 Yorum

...

Muhammet · 11 Tem, 2018

Dişlerim hafif aralıklı bu yüzden şeffaf plak tedavisi olmak istiyorum fiyatı ne olur bide Kanal ve dolgulu dişlerim var tedaviye engel teşkil eder mi

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2018

Şeffaf plak tedavisinin etkinliği diş tellerine göre belirgin azdır. Normal fiyattan yaklaşık 2 kat fazla maliyeti vardır. Ancak aynı sonucu görünmeye diş telleri ile de elde edebilirsiniz. Onun fiyatı ise alt üst çene metal diş teli tedavisi 4500-6000 ise 1000 tl daha fazla olabilmektedir. Kanal ve dolgu yapıldıktan sonra diş teli takılmalıdır. Tedavi olmuş ise gerek yoktur, engel teşkil etmez. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

E. Z. · 27 Ara, 2017

Diş hekimim tel takmadan önce bir dişimi çektirdi çenen küçük diyerek ve o boşluğu kapatmak için dişlerimi kaydırdı. Tellerim çıkalı 3 sene oldu fakat dişlerim ortalı değil ve fotoğraflarda bile çok belli oluyor. Tekrar tel takmadan düzeltilebilir mi? Dişleri kaydırmak gerek sol tarafa. Tekrar tel takılırsada soldanda mı diş çekilmeli?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Keşke tedavi planını başlarken hekiminiz sizle paylaşsa idi. Diş çekmeden düzeltilme yapılabilir ayrıca kayma miktarı tedaviye yanıtı belirler. Net değerlendirilmesi gereken bir durumdur. Lütfen ücretsiz muayenemiz için randevu alınız.

...

Nisa · 29 Mar, 2016

Ben diş teli kullanıyordum dişlerimin yeri bozulmasın diye plak verildi bu plağı kaybettim plak fiyatı ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Mar, 2016

Her bir plak yaklaşık 150-200 tl arasıdır. tabii bunlar şeffaf plak tedavisi plağı değil , idame tedavisi plaklarıdır.

...

eda · 10 Şub, 2016

şeffaf diş apereyi ağzımdayken yanlışlıkla bi yudum sıcak içecek içtim apareye zarar vermiş midir diye korkuyorm bişey olur mu

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Şub, 2016

Hiç bir sıkıntı olmaz içiniz rahat etsin.

...

Gözde · 31 Mar, 2015

Uzun zamandır şeffaf diş telini araştırıyorum bazı doktorlar senin ağzına şeffaf diş teli olur diyor. Bazıları olmaz diyor.Fiyatlarda çok farklı5.000-12.000 tl arasında. Arada uçurum var yani. Sizin yorumlarınızı da okudum. Mantıklı şeylerden bahsediyorsunuz.Hastalarınızda sizden çok memnun görünüyor. Sizde tedavi olmayı düşünüyorum yalnız gelmeden önceBenim dişlerime şeffaf diş telinin olup olmayacağını öğrenebilmem mümkün mü? bir de sizde fiyatları nasıl?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Kas, 2015

Merhaba Gözde Hanım Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Şeffaf plak tedavisinde tedavi boyunca kullanılaca plak sayısı çapraşıklığın miktarına bağlı olduğu için hem fiyat noktasında hemde bu tedavinin sizin dişlerinize olup olmayacağı konusunda bilgi verebilmem için sizi muayene etmemiz gerekiyor. Çünkü şeffaf plak tedavisinde, fiyatta kullanılacak plak sayısına göre belirleniyor. Bu sebeple uygun olduğunuz herhangi bir zaman kliniğimize uğrarsanız istediğiniz konularda size bilgi verebiliriz. Bu arada ilk muayenemiz ücretsizdir. İyi günler dilerim.

...

Zeynep H. · 29 Mar, 2015

Ben şu an Alpdent group'ta çalışan Emre Bey'den plak tedavisi görüyorum. Tedavimin 3. ayındayız. Ve şimdiden gözle görülür şekilde olumlu yönde ciddi değişim var. ayrıca bu tedavinin en güzel noktası diş telinin batması yok, kullanımı rahat ve estetik olarak da dişlerimin normal halinden hiç farkı yok. kesinlikle bu sistemi tavsiye ediyorum.

...

Ahmet T. · 3 Şub, 2015

Çok faydalı bir makale olmuş. Başarılar.Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail