Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Türkiye'de diş teli fiyatları ve tedavi kalitesi Avrupa ülkelerine göre nasıldır

 

  Diş teli fiyatları, birçok faktörden etkilenen ve değişkenlik gösteren bir göstergedir. Diş teli fiyatlarını etkileyen faktörleri önceki yazılarımızda detaylı bir şekilde incelemiştik. Bu konuda daha detaylı bilgi için önceki yazılarımızı okuyabilir ve youtube' ta yayınladığımız diş teli fiyatları başlıklı videomuzu izleyebilirsiniz.
  Türkiye'de ise diş teli fiyatları, Avrupa ülkelerine göre genellikle daha ucuzdur. Bu 
  Avrupa ülkelerinde sağlık hizmeti veren kliniklerin sayısı Türkiye'ye oranla çok daha az olduğu için Avrupa ülkelerinde diş teli fiyatları daha pahalı. Sektörde rekabet Türkiye standartları a göre daha az.
  Avrupa ülkeleri sağlık sektöründe genellikle pahalı çalışıyorlar. Bu sebeple ülkenin en refah kesimi doktorlardan oluşuyor.
  yazımızda sizinle Türkiye'de diş teli fiyatlarının ucuz olma sebeplerini inceleyeceğiz.
Diş teli fiyatlarının Türkiye'de ucuz olmasının sebeplerinden birisininde Avrupa ülkelerinde yaşam standartlarını daha yüksek ol asından kaynaklandığını düşünüyoruz. Çünkü birçok sektörde Avrupa ülkelerinde birim fiyatları bize kıyasla tam 3 katı.
  Tedavi kalitesi açısından değerlendirildiğinde ise Türkiye diş tedavisiyle ilgili diğer uygulamalarda da olduğu gibi diş teli tedavisinde de açık ara önde. Türkiye'de yapılan dişler genel olarak hem çalışma prensipleri, hem malzeme kalitesi, hem işçilik kalitesi, hem sağlamlık hemde uzun ömürlülük açısından değerlendirildiğinde avrupa ülkelerinin uygulamaları a kıyasla açıkara önde. Bu sebeple implant tedavisi, kaplama diş, takma diş gibi tedaviler için avrupa ülkelerinden insanlar tedavi olmak için Türkiye'ye geliyorlar. Yurt dışından gelen hastaların Türkiye'de kalacak yerlerini ayarlayıp tedavilerini yaptıran ve bu tedavi süresince hastalarına refakat eden şirketler dahi var. Anlattığımız bu sektörün adı "sağlık turizmi"dir. Hatta bazı klinikler sadece sağlık turizmi ile gelen hastaları tedavi etmekte ve tercüman aracılığı ile çalışmaktadır. Hal böyle olunca diş tedavisi için Türkiye'ye gelen binlerce hasta varken diş tedavisinin fiyatlarının Türkiye' de daha ucuz olmasının sebebinin düşük kalite olduğunu söyleyemeyiz.
Etiketler:

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail