Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Bu vakamızda düzeltilmesi gereken 2 problem vardı. Bulardan birincisi dişlerdeki eğrilik. Diğeri ise ön dişlerindeki kırıklar. Dişlerdeki eğrilik düzeltilse dahi kırık parçalar estetik olarak yerine koyulmadığı sürece güzel bir gülümseme estetiği kazanmak imkansızdı. Kırık olan parçaların estetik olarak yeniden kazandırılması konusunda önümüzde tercih edebileceğimiz 2 yöntem vardı. Bunlardan birincisi kırık olan dişlerin 3 boyutlu olarak kesilip tıraşlanarak küçültülüp estetik bir kaplama ile güzel bir görünüm kazandırılması. Bu yöntem uygulandığında çapraşıklıklarda bir miktar düzeltildiği için diş teli tedavisine de ihtiyaç kalmıyor. Ve güzel bir görünüm kazandırılıyor. Bu yöntemin dezavantajı ise dişlerin orjinal yapısı bozuluyor, dişlerin yapısına zarar veriliyor ve hasta artık geri kalan hayatını ön dişlerinde kendi vücuduna ait olmayan kaplamalarla geçirmek zorunda kalıyor. Mali olarakta diş teli tedavisinin yaklaşık 2 katı maliyeti oluyor. İkincisi ise dişleri diş teli tedavisi ile düzelterek tedavi sonrasında kırık dişlere maliyeti çok daha düşük olan bonding uygulamaları güzel bir görünüm kazandırmak ve böylece Hem maliyeti azaltmak hem de dişleri koruyarak orjinal haliyle güzel bir gülümseme estetiği kazandırmak., Biz hem hastamızın bütün dişlerindeki eğrilikleri düzeltmek, hem hastamızın dişlerini keserek dişlere zarar vermemek için hem de daha ekonomik bir tedavi planı sunarken estetik görünümden ve sağlıktan ödün vermemek için diş teli tedavisi ve sonrası da bonding uygulamasını tercih ederek tedaviye başladık.

Diş teli tedavisinden sonra teller çıkarıldı ve ön dişlerdeki kırık hatları basit bonding uygulamalarıyla restore edildi.

Bildiğiniz gibi dişlerdeki çapraşıklık ve konum bozukluğu diş teli tedavisi ile düzeltilebilir. Yukarıda hastamızın 1 yıl süren diş teli tedavisinden hemen sonra bonding uygulamalarından hemen önce çekilmiş fotoğrafını görüyorsunuz.

Kliniğimize 14 yaşında gelen hastamızın ağız içi muayenesini yaptığımızda ön 2 dişinde kırık olduğunu, ve hem alt hemde üst dişlerinde ileri derecede çapraşıklık olduğunu tespit ettik. Hastamızın tedavi öncesi dişlerinin genel durumunu birçok açıdan çektiğimiz farklı fotoğraflarla kaydettik. Hastamızın tedavi öncesi fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğraflar ise tedavi sonrası çekilmiş bitim fotoğraflarıdır.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail