Görüntü
Diş Teli Fiyatları 2021 Yılında Ne Olacak?
Diş Teli Fiyatları 2021 Yılında Ne Olacak?

Diş teli fiyatları 2021 yılı düzenlemelerine göre pek çok etmenin birlikte ele alınması ile şekillenmektedir. Süreç içerisinde tüm durumların ele alınarak analizinin sağlanması gerekmektedir. Tüm adımların işlemlenmesi önemlidir. Bu yazımızda diş teli fiyatları 2021 yılı düzenlemeleri nelerdir? Nelere dikkat edilmelidir? Kliniklerde diş teli uygulamaları nasıldır? Gibi sorulara değineceğiz. 

 

Diş Telinin Gelişimi

Diş telinin gelişimi metal türlerden başlayarak ilerlemektedir. Metal türler ilk çıkan ve tercihi yüksek olan türlerdendir. Metal braketlerin süreç içerisindeki başarısı kanıtlanmış ve bireylerin de tercihini almıştır. Yetişkin bireyler için bazı estetik kaygıları da içerebilmektedir. Bu noktada önemli olan durum  ihtiyacın ve beklentilerin netleştirilmesidir. Diş teli tedavisinde gerekli olan adımlar atılarak süreç ilerletilmelidir. 

 

Metal Diş Teli Fiyatları 2021

Metal türlerin fiyatları tek ve çift çeneye göre değişim gösterebilmektedir. Metal türler daha ekonomiktir. Kullanımı da yaygın olmaktadır. Diş sağlığını önemseyen malzemeler ile üretimi sağlanmıştır.

 

Şeffaf Diş Teli Fiyatları 2021

Şeffaf diş teli metal türlerin estetik görünümüne destek olmak amacı ile üretimi sağlanmıştır. Bireyler özellikle yetişkinler estetik görünüme destek olmak amacı ile şeffaf diş teline yönelmektedirler. Fiyatları metal türlerden daha yüksektir. İstanbul’da yer alan kliniğimiz olan Alpdent’de sizlere diş teli fiyatları 2021 düzenlemelerine uygun fiyatlandırmalar sunmaktayız.

 

Lingual Diş Teli Fiyatları 2021

Lingual braketler görünmez teller olarak bilinir. Dişlerin arka kısımlarında yer alan tür ile ağzınız sağlıklı ve estetik gülüşe açılacaktır. Fiyatları diğer türlere oranla daha yüksektir. Bunun nedeni ilk bakışta tamamen görünmemesi olabilmektedir. Dişlerin arka kısmında yer alır. Günlük hayatta sosyal yaşamda herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Temizlenmesine dikkat etmek gerekmektedir. Diğer dikkat edilecek noktaların belirlenmesi ve size uygun olup olmadığının belirlenmesi adına Alpdent olarak İstanbul’daki ağız ve diş sağlığı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tek ve Çift Çene Tel Tedavisi

İki çeneye tel tedavisi uygulamak zorunda mıyım? Diye düşünen pek çok birey mevcuttur. Bu durumda ağzınızın detaylı analizi yapılmalı ve gerekli durum analizlerinin yapılması gerekmektedir. Alt ve üst çene arasındaki denge durumunun sağlanması ile gerekli tedavi süreci ilerletilmektedir.

  


Share: