Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

İmplant Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Bu başlık altında implant için kullanılacak malzemenin, hizmet garanti süresinin, cerrahi ekibin yeterliliğinin, kullanılacak protez çeşidinin ve tabii ki implant tedavisi için hekim veya hasta tarafından tercih edilecek yöntemlerin implant fiyatlarını etkileyen faktörler olduğu işlenecektir.

 • Kullanılan İmplant Vidasının Markası

  Dental implant sektöründeki rekabet sebebiyle piyasada 500 den fazla implant üretici firma mevcuttur. Bunların içerisinde İsveç, Almanya ve Amerika’da üretilen A Plus markalar olduğu gibi Çin, Kore ve Pakistan gibi ülkelerde üretilen çok hesaplı çok ucuz markalar da vardır.

 • Yapılan İmplant Tedavisinin Klinik Tarafından Belirlenen Garanti Süresi

  Ulaşılabilir garanti süresi vaad eden klinikler ilerleyen dönemde sıkıntı yaşamamak için genellikle uzun dönem garanti verebilecekleri kaliteli tedavi yöntemlerini tercih ederler. Bu da tedavi maliyetini arttırabilir. Bunun tam tersine günü kurtarmaya yönelik çalışan klinikler ise tedavi maliyetini düşürmek esaslı farklı arayış içerisine girebilirler bu da maliyeti ve garanti süresini azaltır. Bu sebeple implant yaptıracağınız kliniği tercih ederken güvenebileceğiniz bir kliniği tercih etmenizi öneririz.

 • İmplant Tedavisini Uygulayan Cerrahi Ekibin Profesyonelliği, Tecrübesi ve Eğitim Düzeyi

  İmplant tedavisi sırasında en uygun cerrahi prosedürün uygulanabilmesi için tedavinin profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

 • Uygulanan İmplant Vidalarının Üzerine Yapılması Planlanan Protez Çeşidi

  İmplant üstü protezler implant tedavisinin başarısını etkileyen en önemli faktörlerdir. Doğru bir protez seçimi yapılmadığında implant vidalarının ömrü kısalır. İmplant üstü protezler porselen kaplama, zirkonyum kaplama, sabit protez, hareketli protez, vidalı protez, yapıştırmalı protez gibi birçok çeşitliliğe sahiptir. Hangi protez çeşidinin tercih edildiği implant fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Burada önemli olan ucuz-pahalı kriterine bağlı kalmksızın doğru endikasyonun belirlenip doğru protez çeşidinin tercih edilmesidir.

 • İmplant Tedavisi İçin Uygulanacak Yöntemlerin Tercihi

  İmplant tedavisi cerrahi aşama ve protez yapım aşaması olmak üzere iki aşamadan oluşur. Bu her iki aşama için tercih edilebilecek yöntemlerden bahsedeceğiz.

  Cerrahi Aşama

  Tek aşamalı cerrahi ve çift aşamalı cerrahi olmak üzere iki farklı yöntemle uygulanabilir.

  • Çift Aşamalı Cerrahi

   Birinci aşamada implant vidası yerleştirlir. İmplantın çene kemiğiyle birleşmesi için geçen süre içerisinde üzeri tamamen kapalıdır. Bu süre tamamlandığında cerrahinin ikinci aşaması uygulanır. Ve basit bir cerrahi ile üzeri açılarak görünür hale getirilir. Bu yöntemin avantajı, iyileşme döneminde implantın üzeri tamamen kapalı olduğu için enfeksiyon riski çok azdır. Dezavantajı ise ikinci bir cerrahi aşama gerektirmektesidir.

  • Tek Aşamalı Cerrahi

   Tek aşamalı cerrahide ise implant yerleştirildiğinde üzeri tamamen kapatılmaz ve dışarıdan bakıldığında görünür. Bu yöntemin avantajı, tek implant tedavisinin tek bir cerrahi işlemle yapılmasıdır. Dezavantajı ise implantın iyileşme döneminde üzerinin açık olması sebebiyle enfeksiyon riskinin daha fazla olmasıdır.

  Protez Yapım Aşaması

  Protez yapım aşamasında erken yükeleme ve geç yükleme isimleri ile tabir edilen iki farklı yöntem uygulanabilir.

  • Erken Yükleme

   İmplant cerrahisinden hemen sonra ölçü alınıp üç gün içerisinde dişlerin takıldığı yöntemdir. Bu yöntemde, yerleştirilen implantlar iyileşirken hasta aynı zamanda dişlerini kullanabilir. Bu yöntemin avantajı, implant tedavisinin uygulanabileceği en hızlı yöntem olmasıdır. Dezavantajı ise iyileşme sürecinde olan implant vidalarının üzerine gelen çiğneme basıncı implantların sağlıklı iyileşmesine engel olabilir. Yalnız doğru endikasyon seçildiğinde bu risk yok denecek kadar azdır.

  • Geç Yükleme

   Protez yapımından önce yerleştirilen implant vidalarının tamamen iyileşmesi için üst çenede en az 3 ay, alt çenede ise en az 2 ay beklenen yöntemdir. Bu yöntemin avantajı, iyileşme sürecinde implantların kendi hallerine bırakılması sebebiyle iyileşmenin çok daha sağlıklı olmasıdır. Dezavantajı ise implant uygulanan hastamızın iki üç ay dişsiz kalmasıdır. Bu süreç geçici diş yapılarak daha konforlu hale getirilebilir.

İmplant Ücretini SGK Karşılıyormu?

İmplant tedavisi, özel bir klinikte değil de devlet hastanelerinde yapılsa dahi ücretli uygulanan bir tedavidir.

İmplant Tedavisi Yaptıranlar İmplant Tedavisi ve Fiyatları Hakkında Ne Düşünüyor?

İmplant tedavisi tamamlanan hastalarımıza, tedavilerinin üzerinden bir süre geçtikten sonra implant tedavisi ve implant fiyatları hakkındaki görüşlerini sorduk. Umuyoruz ki bu tecrübeler implant tedavisi yaptırmayı düşünen hastalarımıza yardımcı olur.

 • Belli bir yaştan sonra tüm sağlık problemleri gibi diş sıkıntıları da çok fazla yaşanıyor. 50 sinden sonra artık diş ağrısı, kırılmalar ve yemekleri boş olan damakta gezindirmek beni bezdirdi. İnterneti pek kullanmıyorum, ancak yiğenim Şişli’de bir yer hakkında düzgün yazılar okumuş. Bana da adresini verdi, gittim. Diş vidalama yöndemi varmış onu önerdiler, videosunu izledim muayenehanede. imlantın faydaları, protezden daha fazla olduğunu gösteriyordu. Kendi dişlerin gibi oluyormuş. Garanti de verdiler, sizin yaşınızda tutmasa bile ücretsiz değiştiriyoruz dediler. Fiyatı da 2 sene önce 1000 liraydı, (geçen uğradığımda yorum yazarsanız memnun oluruz demişlerdi ,bnde yazayım dedim. ) Uzman olduğu belli ve güleryüzlü konuşkan bir diş doktoru 10 dk da bitirdi 2 tane dişimi. Çok dişim olmadığı için diğer diş tedavilerimi sonra yaptırmak gerekti , çünkü imlant vidası dişleri 2 ayda iyileşiyormuş. 2-3 ay sonra gittim üstüne kaplama yaptırdık, Bu arada diğer 3 dişime de imlant yaptırdım. 5 dişim tamamen diğer dişlerimden ayrı değil, aynı kendi dişim gibi. Arkadaşlara ve doktorlarıma çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Yerin adı alpdent.

  Selami Y. 57 yaş
 • Merhaba, ben Betül, mühendis olarak kamuda çalışıyorum, genç yaşta dişlerim kötü görünüyor. Eksik dişlerim fazla, zamanında belki boş yere çektirdim. Ailem çocukken diş doktoru olmadığını yeni öğrendiğim teknisyene götürürlerdi. Bazen kokuda oluyor, 1-2 protez yaptırmıştım, onlarda sallanıyor ara ara. İnternetten sürekli dişçi aradım. Korkarak ve daha uygun fiyata. Alpdent Dental Group sitesine rastladım, araştırdım yorumları okudum, doğrusu biraz güven verici idi, endişelerim olsa da telefonla aradım ve bana randevu verdiler. Gittim ilk muayene sonrası eksik dişler için en uygun seçeneğin implant diş olacağını söylediler. Onlardan sadece çok fazla ağrımamasını istedim ve uzun sürmeyecek bir tedavi programı söyledim. Sağ olsun ellerinden geleni yaptılar. implant fiyatları oldukça pahalı idi, buna rağmen bütçeme uygun bir ödeme çıkardılar, kredi kartımla da 12 ye böldürdüm, böylelikle implant fiyatları taksitle ödeme imkânım oldu. Borcu bitmek üzere, dişlerimde hayal edemeyeceğim gibi, ısrarla tavsiye ederim, çünkü ne kadar zor bir durum olduğunu inanın yaşayan olarak biliyorum.

  Betül Ç. 33 yaş.
 • Gülmekten de hoşlanıyorum ama dünya tersine derler ya, eksik dişlerim ve 2 dişimde az miktar yamukluk gülerken beni ikileme düşürüyordu. Eşimde doktor araştırıyordu bende alt kat komşumun annesinin dişlerini takip ediyordum. Bir kliniğe tedaviye gidiyordu, ama dişleri çok kötüydü önde 3-4 diş anca kalmıştı.4-5 ay sonra tekrar teyzeyi gördüm, çok şaşırdığımı itiraf edeyim. Sanki 10 yaş gençleşmiş ve konuşması da sesi de gençleşmişti. Peltek konuşmuyordu. Dişleri benimkilerden kat kat iyi olmuştu. Mecidiyeköy’de Alpdent diye bir yere gidiyorlarmış. Övdüler orayı ama zaten gördüğüm değişiklik övgüye gerek bırakmadı. Randevu aldım ve gittim. Fiyatı çok uygundu, 4 diş yapıldı üstüne araştırıp karar verdiğim zirkonyum kaplama yapıldı. Neden o kadar süre beklemişim çok üzüldüm sonradan . Tüm gayretleri ve Güleryüzleri çin Alpdent ekibine teşekkür ediyorum .

  Asiye G. 38yaş

Okumak İsteyebileceğiniz Diğer Makalelerimiz

İmplant nedir ve nasıl yapılır?

İmplant fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir?

Yorum Yazın

75 Yorum

...

Muhammed T. · 14 Ağu, 2018

Yaşım 45. Benim 3 dişim için implant tedavisi gerektiğini düşünmekteyim. İmplant fiyatları çok yüksek . Kliğinizde implant fiyatları nasıl ? Ayrıca yapacağınız bir implantın ömrü yaklaşık kaç yıl? Cevaplarınızı bekliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

İmplant uygulamaları kliniğimizde 5 yıl garantili uygulanıyor. Daha uzun ömürlü olması kişisel ağız hijyeni ile ilgili. Ağız hijyeni iyi olan vakalrda 45-50 yıllık çalışmalar mevcut. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sedat Koray · 14 Ağu, 2018

Mrb ben 35 yaşındayım . İmplant hakkında merak ettiğim şu her diş için farklı implant fiyatı mı oluyor ? Bazı dişleri çekmek kolayken bazılarını çekmek zor ya , implant yapımında da böyle midir? Dişin zorluğuna göre implant fiyatı değişir mi ?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba implant fiyatları dişten dişe değişmez, sabittir. İmplant fiyatları kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

...

Emriye F. · 14 Ağu, 2018

Merhabalar ben geçenlerde hekim muayenesine gittim. Hekimin kararı sol üst köpek dişinin olduğu yere implant yapılması. Fakat ben o hekime güvenemediğim için oraya bir daha gitmedim. İnternetten sitenizi buldum. Kliniğinizin implant fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum. Sitenizde okuduğum hasta görüşleri ve yorumları olumlu izlenim oluşturdu. Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba; bizim için pozitif düşünceleriniz için teşekkür ederiz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Süleyman Özer · 12 Ağu, 2018

Merhaba 35 yaşındayım. Alt çene ön iki dişimin bir kısmı geçenlerde geçirdiğim kaza sonucunda kırıldı. Çok kötü bir görüntü var şuan . Ben kaplama mi yoksa implant mı yaptırmalıyım? İmplant fiyatları nasıl? Gerçi fiyattan ziyade kullanışlılık benim için çok önemlidir. Ne tavsiye edersiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba; öncelikle geçmiş olsun talihsiz bir kaza geçirmişsiniz. Diş kırıklarında kalan parçanın sağlığı önemli. Kalan parça eğer hasar görmemişse kırık parça estetik bonding uygulamalarıyla yada kaplama uygulamalarıyla implanta gerek kalmadan yerine koyulabilir. Şayet kalan parça sağlıksız ve çekilmesi gerekiyorsa o zaman implant yaptırmalısınız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Handan T. · 12 Ağu, 2018

Merhaba ben 23 yaşındayım ve öğretmenim. Şu an 3 diş eksiğim var. Güldüğüm zaman görüntü olarak hiç hoş durmuyor. Size bir kaç sorum olacak. Ben bu eksik dişlerimi implant ile giderebilir miyim? Ayrıca implant yapıldıktan sonra güldüğümde dişlerim estetik duracak mı? İmplant fiyatları nedir? Çok fazla soru sordum. Merakla yorumunuzu bekliyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Merhaba; İmplant tedavisi eksik dişlerin yerine uygulanan en sağlıklı tedavi yöntemidir. ÜZerine yapılacak olan dişin yüzlerce renk seçeneği mevcut olduğu için yapıldığında sizin kendi dişlerinizden farklı görünmeyecektir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sevil C. · 12 Ağu, 2018

Kanal tedavili dişimde kırık oluştu. Öneriniz ne olur ? Kaplama mı yapılır yoksa implant mı yapılır? Kliniğinizde implant fiyatları ne kadar?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2018

Eğer dişinizin kökü sağlamsa ve kaplama ile uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi ise dişinizi çektirip implant yaptırmanızı önermiyoruz. Hiçbir şey kendi dişleriniz gibi değil. Koruyabildiğiniz kadar korumalısınız. Dişinizin üzerine kaplama yaptırdığınızda uzun ömürlü kullanamayacaksanız o zaman implant tedavisini düşünebilirsiniz. Dişinizin durumunu bir diş kliniğine giderek öğrenebilirsiniz.

...

Betül KORKMAZ · 12 Ağu, 2018

35 yaşındayım iki tane ön altta dişim eksik implant yaptırmak istiyorum ancak bazı korkularım var iyileşme süreci uzun ve ağrılı bir süreç midir? Ayrıca implantın iki diş için toplam maliyeti ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; implant tedavisi profesyonel bir cerrah tarafından uygulandığında basit bir dolgunun yapımından bile kolaydır hastalarımız için. Kliniğimizde implant uygulaması konusunda uzman doçent doktorlar tarafından yapılmaktadır. İyileşme dönemi de kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte genellikle zahmetsiz geçmektedir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yılmaz taşkaya · 11 Ağu, 2018

Merhaba Alpdent klinik.Yıllardır diş bakımımı düzenli bir şekilde yapamadığım için şimdi dişlerim çok kötü durumda en az 4-5 tane çürük var. Kırık diş ve sadece kökü kalmış dişte var. Dişlerimi yaptırmak istiyorum. Çevremden duyduğum kadarıyla implant diye bir tedavi varmış. Ben dişlerime implant yaptırmak istiyorum. En kısa ne kadar zamanda yaptırırım. Bunun bana maliyeti ne kadar olur ? Bir adet implant fiyatınız nedir? Cevabınızı bekliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; öncelikle implant tedavisine ihtiyacınız olup olmadığının tespit edilebilmesi için muayene olmalısınız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Öner Turna · 11 Ağu, 2018

Merhaba ben 50 yaşındayım. Ben protez diş yaptırmıştım. Protez dişim düştü. Şimdi onun yerine implant yaptırmak istiyorum. İmplant fiyatları hakkında bilgi verir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Aslı Toprak · 11 Ağu, 2018

Alt çene arka sol, sondan ikinci dişim ben lisedeyken çekildi. Buraya implant yapılması gerekiyormuş. Ancak şöyle bir problemim var: son dişim yıllar içinde öne doğru devrilmiş. Bu devrik dişime ne yapılabilir? Ve devrik diş olduğu halde boş olan yere implant yapılabilir mi? Yapılırsa implant fiyatı ve toplam Tedavi fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba bu durum devrilen dişinizin ne kadar devrildiği ve çekilen dişinizden kalan yerin ne kadar kaldığı ile ilgili. Eğer kalan yer implant yapımına uygun ise kısa zaman içerisinde daha fazla devrilme olmadan implant yaptırmalısınız. eğer devrilme fazla oldu ve kalan yer implant yapımına uygun değil ise o zaman kısa süreli ortodontik tedavi ile devrilen dişiniz düzeltilmeli ve ondan sonra implant uygulaması yapılmalı. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Anıl Moran · 11 Ağu, 2018

Merhaba Alttan ön iki dişimde problem var. Fiyatını burdan öğrenebilir miyim? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Feridun keskin · 11 Ağu, 2018

Merhabalar ,alt çenemde azı dişimi çektirdim azı dişlerine implant yapılıyor mu?Eğer yapılıyorsa fiyatları öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Kaybedilen bütün dişlere implant yapılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Pakize Çevik · 10 Ağu, 2018

Selamlar, bu hafta doktora gittim. Azı dişlerimden bir tanesinin kanal tedavisi ile kurtarılamayacağını söylediler. Bu durumda çektirmemiz gerecekmiş. Öncelikle implant mı köprü tedavisi mi önerirsiniz? İmplant fiyatlarının yüksek olduğunu duymuştum. Tek diş için implant fiyatı nedir? Taksit yapılabilir mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; köprü sistemlerinin uygulanabilmesi için komşu dişlerin kesilerek küçültülmesi gerekiyor. Bu durum komşu dişlerin erken dönemde çürümesi ile ve bazen kaybedilmesi ile sonuçlanabiliyor. İmplant uygulaması ise komşu dişlerinize zarar vermiyor. Başlangıçta implant tedavisi köprü sistemlerine göre biraz daha pahalı gibi görünsede, uzun dönemde tekrar diş yapımı gerektirmediği ve uzun yıllar kalıcı olduğu için daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayşe Seyhan · 10 Ağu, 2018

Merhaba’ 20 yaşımdayım dişime bir kaç yıl önce köprü yaptırmıştım. Şimdi köprüyü tutan dişimde çürüdü. Bu dişte çekilirse yanyana iki dişlik boşluk oluşacak. Bende implant yaptırmak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla fiyatlar çok yüksek. Kliğinizde implant fiyatları nedir? Öğrenmek istiyorum. Maille bilgilendirebilir misiniz? Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba; özellikle tek diş eksikliklerinde köprü tedavisi önermiyoruz. Çünkü kesilen komşu dişlerde ilerleyen dönemde çürük oluşuyor ve o dişlerin kaybedilmesiyle sonuçlanabiliyor. Eğer halen köprü çözümleri yaptırmayı düşünürseniz çürüyen dişiniznizin yanındaki dişte küçültülerek köprüye dahil edilmeli ve yıllar sonra o dişinizide kaybedebilirsiniz. Bu sebeple en kısa sürede dişlerinizdeki bu yıkımı durdurup implant tedavisi yaptırmalısınız. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Arda K. · 10 Ağu, 2018

Merhaba benim bir dişimde dolgu vardı. Zamanla dişim çürüyeyerek kırıldı. Sadece kök kaldı. Geçen gün kök dişim aşırı şekilde ağrıdı ve kurtulamayacak durumda olduğu için çekildi. İnternetten bu siteyi buldum. İmplant yaptırmak istiyorum. İmplant fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Diş çekiminden 15 günse implant uygulaması yapılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ELİF ÖZDAL · 9 Ağu, 2018

Merhabalar, 17 yaşında bir kızım var iki tane dişi eksik implant yapılabilmesi için yaş sınırı var mı ve bir implantın ömrü ne kadar olur? Kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba özellikle ön bölge implant uygulamalarında 20 yaş öncesi kemik gelişimi halen devam ettiği için implant uygulamasını pek doğru bulmuyor. Kliniğimizde bu durumdaki hastalarımıza 20 yaşına kadar kullanabileceği geçici bir çözüm uygulanıyor. Yirmi yaşından sonra ise o uygulama sökülüp implant tedavisi yapılıyor. Uygulanan implantlar kişisel ağız hijyenine bağlı olarak ömürlük kullanılabilir. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cansu Yılmaz · 7 Ağu, 2018

IMerhabalar, kardeşimin geçirdiği bir kaza sonucu ön iki tavşan dışı kırıldı. Öncelikle buna implant yapılabilir mi? Yapılırsa implant fiyatları nedir? Yani bize iki diş implant yapılırsa maliyeti ne olur? Kardeşim 17 yaşında bu arada, implant yapılabilir mi? Son olarak implant yaptırdığımız zaman fiyatı taksitlendirebiliyor musunuz?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba özellikle ön bölge implant uygulamalarında 20 yaş öncesi kemik gelişimi halen devam ettiği için implant uygulamasını pek doğru bulmuyor. Kliniğimizde bu durumdaki hastalarımıza 20 yaşına kadar kullanabileceği geçici bir çözüm uygulanıyor. Yirmi yaşından sonra ise o uygulama sökülüp implant tedavisi yapılıyor. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Esma CANDAN · 6 Ağu, 2018

Merhaba İmplant yaptırmayı düşünüyorum ama fiyatlar hakkında bir bilgim yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

EDA ÇELİKSOY · 6 Ağu, 2018

Merhabalar, implant yaptırmayı düşünüyorum toplam 4 dişim eksik dişim var. Birincisi 4 tanesi de aynı anda mı yapılır. İkinci sorum ise ne zaman eskisi gibi yeme içmeye başlayabilirim. Ayrıca fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Merhaba, öncelikle implantlarınızın 4 ü de aynı gün yapılabilir, özellikle yurtdışından gelen hastalarımıza tek uygulamada 14 implanta kadar yapabiliyor. İdealinde implant yapımından sonra üst çenede 3 ay, alt çenede ise 2 ay kadar beklemek gerekiyor, yani 2-3 ay sonra implantların üzerine dişleriniz takılıyor. İmplantların üzerine diş uygulamasında hemen sonra rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1.200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan protez çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ONUR SEVİNÇ · 6 Ağu, 2018

Kolay gelsin ön sağ üstte bir dişim ve altta iki dişim eksik. İmplant yaptırmak istiyorum ama tedirginim. Daha doğrusu diğer dişlerime etki eder mi zamanla onlara da müdahale etmek gerekir mi ? sorusu kafama takılıyor. İyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2018

Öncelikle Teşekkür ederiz. İmplant tedavisi komşu dişlerinize ekstra müdahelesi gerektirmeyen en uygun tedavi yöntemidir. Dişlerinizi İmplant harici bir tedavi yöntemi ile tedavi ettirirseniz, o zaman diğer dişlerinize müdahale edilmesinden edişe etmelisiniz, implant tedavisinde böyle bir durum söz konusu değil.

...

Ahmet T. · 30 Tem, 2018

Ön dişim kırık , ama kötü görünüyor , dolgu ile sağlam olmadı , çiğneme yapamıyorum. Ne kadar kısa sürede implant dişine sahip olurum. Fiyatı ne kadar olur . Lütfen acil cevap yazın .

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Öncelikle implantı o dişi kurtarma seçeceğiniz kalmadığında düşünmelisiniz. Eğer dişinizin kökü sağlamsa kanal tedavisi ve üzerine kaplama ile sağlıklı kullanabilirsiniz. Eğer dişiniz başarılı bir kanal tedavisine de uygun değil ise implant seçeceği ortaya çıkıyor. Erken yükleme seçeneği ile 2-3 gün içerisinde implant uygulaması ile dişinize kavuşabilirsiniz. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

aliye s. · 30 Tem, 2018

merhaba 34 yaşındayım Ön dişime 1 yıl önce protez yaptırmıştım şimdi o protez sallanıyor ve yan dişimin kökleri çürümüş kanal yapılacak ama doktorun fazla umudu yok. O dişi de çektirsem implant yaptırsam mı acaba. Kaplama da yaptırsam 2 diş için implant ücreti nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba, kısmi diş eksikliklerinin köprü sistemleriyle yerine koyulması yıllar sonra köprü ayağının kaybedilmesiyle sonuçlanıyor. Bu sebeple kısmi diş eksikliklerinde en kalıcı çözüm implant tedavisidir. Siz köprü sisteminin diş kaybına yol açtığını tecrübe ile öğrenmişsiniz maalesef. daha fazla kayıptan ve zarardan kaçınmak için implant tercih etmelisiniz diye düşünüyoruz. İmplant fiyatları kliniğimizde 1200 tlden başlıyor. Kullanılan implant markası ve üzerine yapılacak olan porselenin materyaline bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Abdülkerim dönmez · 27 Tem, 2018

33 yaşındayım bir köpek dişim yerine implant yaptırmak istiyorum, ne kadar ücret öderim. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba; kliniğimizde implant fiyatları 1200 tlden başlıyor ve kliniğimiz tarafından 5 yıl garanti veriliyor. İmplant fiyatları kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cansu Demir · 27 Tem, 2018

İmplanta ihtiyacı olan 2 boş diş yerim var. Arka üst solda bu dişlerim. İmplant için hem fiyat almak istiyorum hem de implant süreci ile ilgili bilgi almak istiyorum. İmplant fiyatı daha önce aldığım yerler 2 diş için yüksek fiyatlar vermişti ve ödeme kolaylığı sağlamadılar. Sizde hem implant fiyatı hem de implanta ilişkin ödeme süreci nasışdır? Şimdiden teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba; Öncelikle implant uygulanasından sonra üst çenede 3, alt çenede 2 ay bekleme süreci gerekiyor. Bu süre implant yüzeyi ile kemik yapısının arasında sağlıklı bir bağ yapısının oluşması için. Daha sonra ölçü alınarak kaplama aşamasına geçiliyor. Ödemesini ise birincisi implant uygulamasının yapıldığı gün olmak üzere 3 taksit şeklinde olabilir. Bu, pek uyguladığımız bir ödeme şekli değil, yalnız ödeme kolaylığından bahsettiğiniz için sizin için uygulayabiliriz. kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor. Kullanılan implant markası ve porselen çeşidine bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Duru Seçkin · 17 Tem, 2018

Sol alt arkadan ikinci dişim; ben 16-17 yaşındayken çekildi. Şu an orası boş. Ve yemek yerken hep aynı taraflar yemek problem oluyor. Arkadaşlarım implant yaptırmamı söylediler. Bu dişime implant yaptırmak istiyorum. Öncelikle dişime implant yapılabilir mi? İmplant tedavi süreci ne kadar sürer? İmplant uygulaması acılı bir süreç midir? Ve son olarak İmplant fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Tem, 2018

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Diş kayıplarının geri kazandırılması için kullanılan en doğal tedavi yöntemi implant tedavisidir. İmplant tedavisi iyi bir cerrah tarafından uygulandığında 5 dakika gibi kısa zaman alan bir uygulamadır ve tamamen acısızdır. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tlden başlıyor, kullanılan implant markası ve porselen çeşitine bağlı olarak değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

esma izmirli · 13 Tem, 2018

2 dişim eksik sağ azı dişim ve sol köpek dişim. Aynı anda implant yapılabilir mi ? İmplant fiyatı ne kadar olur ?

...

Emin Esk.. · 8 Tem, 2018

Merhaba , babamın alt ve üst dişleri yok takma damak kullanıyor. İmplant denen bir yöntem varmış. Alt üst damak yaptırsak implant kaç tane gerekir ve fiyatı ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

İmplant üstü sabit protez yaptırmak isterseniz herbir çene için en az 4 implant yaptırıp all on four denilen yöntemle implantların üzerine sabit damak yaptırabilirsiniz ki bu yöntem babanızın kendi dişleri gibi kullanabileceği en konforlu yöntemdir. Tabi bütün bunlar için babanızın kemik yapısının implanta uygun olması gerekiyor. Kliniğimizde implant fiyatları 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ekrem vanlı · 7 Tem, 2018

Üst sol tarafta 4 sene dişim çürüdü ve yerine diğer 2 dişimi de yontup köprü protez yapıldı. Ancak son haftalarda o dişlerimde ağrı başladı ve sallanıyor. Ne yapmam lazım. İmplant yaptırmak mı daha mantıklı olur ? implant fiyatı nedir.

...

Murat Demir · 7 Tem, 2018

Merhaba 34 yaşındayım. Sağ ön dişim kırık , ama sadece kök kısmı kaldı. İmplant yapılabilir mi . İmplant ücreti ne kadar tutar. Üstüne nasıl bir kaplama yapılabilir. Saygılarımla..

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

Merhaba; BAhsettiğiniz diş kayıplarında eğer kemik yapınız uygun ise diş kökü çekilip aynı seansta implant uygulaması yapılıp yine aynı seansta üzerine diş takılabiliyor. Böylelikle tedaviye başladığınız andan itibaren hiç dişsiz kalmıyorsunuz. Bu yöntemin adı immediate yüklemedir. Üzerine ekonomik bir porselen yaptırabilirsiniz. Daha estetik olsun daha doğal görünsün isterseniz kişisel olarak üretilmiş zirkonyum abuntment dediğimiz implant parçasının üzerine zirkonyum kaplama yatırabilirsiniz. Zirkonyum; yapısı itibariyle doğal dişleri en iyi taklit eden materyaldir. Kliniğimizde implant fiyatları kullanılan implant markalarına bağlı olarak 1.200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Abdülkadir korkmaz · 5 Tem, 2018

İyi günler . Almanya da yaşıyorum , ağustos ayında 15 gün iznim var . 4 tane dişime implant yapılması gerekiyor. 15 günde implant olur mu. Tek diş implant fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

İyi günler; öncelikle geçmiş olsun. Eğer kemik yapınız uygun ise immediate yükleme dediğimiz yöntemle implant uygulamasından hemen sonra implantların üzerine dişlerin takılması mümkün. Bu yöntemle implantların yapılıp üzerine dişlerin takılması için ihtiyacımız olan üsre 5-7 gün civarıdır. Eğer kliniğimizde yaptırmaya karar verirseniz Türkiye ye gelmeden önce panoromik röntgeninizi bize iletirseniz implant uygulaması öncesinde hazırlık yapıp daha sağlıklı planlama ile tedavinize başlayabiliriz.

...

Şencan erkilet · 5 Tem, 2018

.Selamlar , sağ köpek dişim 6 ay önce çekilmek zorunda kaldı. Yerine protez mi implant mı yaptırsam kararsız kaldım. İmplant fiyatları ne kadar bilmiyorum. Hangisi daha uzun ömürlü olur. 1 diş implant fiyatını söyler misiniz.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; önünüzde köprü ve implant olmak üzere 2 seçeneğiniz var. Köprü ekonomik olarak biraz daha hesaplı gibi görünsede ilerleyen yıllarda, eksik dişinizin önündeki ve arkasındaki dişlerin küçültülmesiyle yapıldığı için diş çürüğüne hatta diş kaybına neden oluyor. Bu sebeple ilerleyen yıllarda yeniden yaptırmak zorunda kalıyorsunuz. Köprü, sağlam dişlerin küçültülmesi ile yapıldığı için dişlere zarar veriyor. Bu sebeple önerdiğimiz bir yöntem değil. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için paylaştığım linki izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=fTLsjAM_eHM Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Meliha okuyan · 4 Tem, 2018

Arkadaşım eksik dişlerine implant yaptırmış . Sizden çok memnun kalmış. Benim de 4 dişim eksik implant fiyatı be kadar olur , üstüne kaplama yapılıyor mu. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; öncelikle teşekkür ederiz. İmplant fiyatları kullanılan implant markasına bağlı olarak değişiyor. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor. İmplant işleminin sonrasında kaplamada yaptırmalısınız. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Erdal temlik · 4 Tem, 2018

Üstte damak protez yapıldı ama sallanıyor, implant yaptırmak istiyorum, fiyat ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; dişlerinizi yeniden kazanmanız için 2 tedavi seçeneği uygulanabilir. Bunlardan birincisi 2 implant üzerine çıtçıtlı damak protezdir. Bu sistemle dişlerinizin sallanması yüksek oranda azalır. Yalnız kullanacağınız protez yine hareketli protez olacaktır. Diğer seçeneğiniz üst çenenize minimum 4-6 implant yaptırarak üzerine sabit kaplama yaptırmaktır. İmplant fiyatları kullanılan implant markasına ve üzerine yapılacak olan dişin niteliğine bağlı olarak değişmektedir. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mehmet ali Kandemir · 3 Tem, 2018

36 yaşındayım, alt çenede orta kısımda 3 dişim Yok. Diş etlerimde sorun var dediler. İmplant yaptırsak ne kadar fiyata malolur.

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. 3 diş eksikliğinde genelikle 2 implant üzerinde oturacak şekilde 3 lü köprü sistemi uygulanır. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Üzerine yaptıracağınız kaplama da; porselen, zirkonyum, c max gibi seçeneklerden birini seçmelisiniz. Bu seçeneklere bağlı olarak fiyat değişiyor çünkü. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cihan asker · 3 Tem, 2018

Arka sol azı dişim 3 yıl önce çekildi, yanındaki dişim ise sallanıyor, implant fiyatı en kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Tem, 2018

Merhaba; öncelikle sallanan dişiniz periodontal tedavi ile tedavi edilebilecek mi yok çekilecek mi kararının verilmesiyle kaç implant uygulanacağının belirlenmesi gerekir. Kliniğimizde implant fiyatları kullamılan marka farklılıklarına bağlı olarak değişken olup 1200 tl den başlıyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mustafa İşlekdemir · 6 Haz, 2018

Merhabalar yaşım 18 . Ön üst dişim küçükken düşüp yarısını kırdım ve 6 sene önce dolgu + kanal tedavisi uygulandı.Ve şuan iyice önde doğru kaydı yanlardaki dişler onun yerine doğru kayıyor sanırım bu durumda ne yapılmalı implant mı yoksa 20 yaşına kadar geçici bir şey varmı

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Haz, 2018

Merhaba; Genelikle çarpma sonucu kırılan dişlerde ilerleyen zamanda kök rezorbsiyonu dediğimiz köklerde erime oluşabiliyor. Öncelikle bu durumun değerlendirilmesi gerekir. Eğer dişinizin kökü sağlıklıysa dişlerinizdeki konum bozukluğunu diş teli tedavisi ile düzelttirebilirsiniz. Ayrıca uzun zaman önce kanal tedavisi yapılan dişlerde kahverengi veya siyaha doğru renk değişikliği oluşur. Eğer dişinizde böyle bir renk değişikliği başladıysa diş teli tedavisinden sonda zirkonyum gibi bir materyalden estetik kron uygulamalarını da düşünebilirsiniz.

...

Ramize Şenay · 2 Mar, 2018

Merhabalar, köpek dişimin hemen arkasındaki azı dişim yıllar önce çekildi. Orası hala boş duruyor. Herhangi bir işlen yaptırmadım. Bu boş kısma implant yaptırmak istersem eğer fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Mar, 2018

Merhaba; öncelikle uzun süreli diş kayıplarında aydan aya. kemik kalitesi ve kalınlığı azalarak implantın başarısını etkiler. Bu sebeple en kısa zaman içerisinde implant yaptırarak bu olumsuz süreci durdurmanızı öneririz. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor ve kullanılan marka ve üzerine yapılacak porselenin çeşitine bağlı olarak değişiyor. Kemik yapınızın implant yapımı için uygun olup olmadığını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

cem cakir · 2 Mar, 2018

27 yaşındayım ön dişim düşmek üzere, implant yaptırmak istiyorum ama orası boşluk olduğunda kötü bir görüntü olmasını istemiyorum . Nasıl yapılabilir, ne kadar sürer ve fiyat nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Mar, 2018

Merhaba eğer kemik yapısı uygunsa implant yapımından hemen sonra diş takılabilir böylece hiç dişsiz kalmamış olursunuz. Eğer implant yapımından hemen sonra kemik yapınız diş yapılmasına uygun değilse geçici protez çözümleri de uygulanabilir. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl den başlıyor. Ayrıntılı bilgi almak için 05325824050-02122190908 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Batuhan İzci · 23 Şub, 2018

Alt sağ köpek dişim eksik. İmplant yaptırmak istiyorum. Fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2018

İmplant fiyatlarımız kliniğimizde 1200-2000 tl arasında değişiyor. Bu değişkenlik kullanılan implantın markası ve üzerine yapılacak protezin çeşitine bağlı olarak değişiyor. Dilerseniz hem kemik yapınızın implant için uygun olup olmadığını belirleyebilmemiz hemde konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için 05325824050 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Ali Aydoğan · 21 Şub, 2018

İyi akşamlar Yirmilik dişim çıktığında yanındaki azı diş çürüdü ve çekildi.  Oraya diş yaptırmam gerekiyor. İmplant fiyatı nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2018

Merhaba; Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl-2000 tl civarıdır. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Ece deniz · 21 Şub, 2018

17 yaşındayım, dişlerim çürüyor. Diş etlerimde sorun var. 2 dişim çekildi. Bir tanesi önde , çook kötü görünüyor  . Ne kadar Kısa sürede implant dişim olabilir. 2 diş fiyatı nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2018

Merhaba özellikle ön bölgeye implant uygulamasın için minimum 20 yaşında olmanız gerekir. 20 yaş altın yapılan implant uygulamalarında 20 yaşına kadar değişen çene yapısı yüzünden komşu dişlerle arasında asimetri oluşur. 20 yaşına gelene kadar komşu dişlere zarar vermeyen Maryland köprü sistemleri yaptırabilir ve bekleme döneminde dişlerinize zarar vermeden güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. 20 yaşını geçtiğinizde istediğiniz zaman Maryland köprüyü çıkarttırıp implant yaptırabilirsiniz. İmplant fiyatı 2 diş için 2400-4000tl civarıdır.

...

Enver koca · 20 Şub, 2018

Selam 42 yaşındayım sağ alt azı dişim yok ve yanındaki dişte sallanıyor. Diş doktoru köprü yaparız ama öbür dişte çekilmek zorunda dedi  ama implant daha mı iyi olut diye düşündüm.  Fiyat nasıl olur, ne kadar sürede iyileşir.Ayrıca bende gizli şeker var engel olurmu.  Şimdiden teşekkür ederim .

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Merhaba kaybedilen dişlerin yerine köprü yapılmasını; komşu dişlere zarar verdiği için ve ilerleyen zamanda kaybedilmesine yol açabileceği için tavsiye etmiyoruz. Öncelikle sallanan dişiniz değerlendirilmeli tedavi edilebiliyor ise tedavi edilmeli ve ağızda tutulabildiği kadar tutulmalıdır. Şeker hastalığı kontrol altında olduğu sürece implant uygulamasına engel değildir. Gizli şeker ise zaten sadece açlık kan şekerinin ve şeker yükleme testinin 140mg/dl değerlerinde çıkmasıdır. Sorun olacak durum yoktur. Kliniğimizde implant fiyatları 1200-2000 tl civarıdır. Fiyat kullanılan implantın markasına ve üzerine yapılacak protez dişin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıntıları sizinle paylaşabilmemiz ve diş yapınızı inceleyerek daha net konuşabilmemiz için dilerseniz 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımızı arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

yücel · 20 Şub, 2018

merhaba, üst damağımda hiç dişim yok. muayene olup film çektirdiğim doktor sinüs boşluklarından dolayı kemik takviyesi olmadan damağımın all on four a uygun olduğunu söyledi. maliyeti ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Üst damakta sağlam ve doğala en yakın implant yapılabilmesi için 4 implant gerekecektir. 1200-2000tl bandında olan fiyatlar ise 4 implant için 4500-8000 civarıdır. İthal kalite implantta yaptırabilirsiniz. Kaplama ve implant marka maliyetleri hakkında bilgi almak , Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Hasanhasanergöx · 19 Şub, 2018

Merhaba babamın altta hiç dişi yok üstte protez var. Bu arada 62 yaşında. Alta protez yaptırmak istiyoruz ama bu implant ile mümkün olabilir mi .Kaç implant gerekiyor. Bir de tahmini fiyatı öğrenebilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Şub, 2018

Merhaba, öncelikle kemik yapısının ve kalınlığının yeterliliğini belirlemek için panoromik radyografi dediğimiz bir röntgen çektirmeniz gerekiyor. Eğer kemik kalınlığı uygun değil ise kemik kalınlığını artırıcı greft uygulamaları kullanılabilir. Eğer kemik kalınlığı uygun ise implant uygulamasına direkt başlanabilir. Alt çene için minimum 4 implant yapılmalı ve üzerine “all on four” denilen sistemle sabit protez yapılmalıdır. Kliniğimizde implant fiyatları 1200 tl -2000 tl civarı . Fiyat kullanılacak implantın markasına ve üzerine yapılması planlanan protez dişinin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dişlerinizi inceleyip daha detaylı bilgi verebilmemiz için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımız arayabilir ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz

...

Esra yazgan · 19 Şub, 2018

İyi günler ben 33 yaşındayım. Üst sağda köpek dişimin yanındaki dişe kanal yapıldı , ancak geçen ay çekilmek zorunda kaldı. Sizde bir arkadaşım implant yaptırmış. 2 yıl geçti hiç problem yok diyor. İmplant fiyatı nedir acaba, Bir de 1 ay önce dişim çekilmişti. Şimdi yaptırabilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Şub, 2018

iyi günler implant tedavisi doğal dişleri en iyi taklit eden tedavi yöntemidir. Eğer kaybedilen dişte enfeksiyon yok ise implant uygulaması diş çekiminden hemen sonra bile yapılabilir. Aksi durumda diş çekiminden sonra implant uygulaması için 2 hafta süre geçmesi yeterlidir. İmplant fiyatları ise kliniğimizde 1200 tl den başlıyor. Yalnız fiyatlar kullanılacak implant ve üzerine yapılması planlanan protez dişinin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dişlerinizi inceleyip daha detaylı bilgi verebilmemiz için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımız arayabilir ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Polat Tekin · 18 Şub, 2018

Merhaba, ben web tasarımı ile uğraşan bir çalışanım, diş eti problemleri sonucu dişlerimi kaybediyorum, alt çenemdeki dişlerimin 5 tanesini devlet hastanesinde geçen hafta doktor çekti (sağ taraf komple ve önden sallanan bir adeti), kalanlarıda çekilecek dendi, ben şimdilik daha gitmedim, yaşım 42 ve kalbimde 4 adet stent var, dişlerimi komple çektiklerinde alt çene için kaç adet implant yeterli olur ,ortalama masrafım ne olur ve benim gibi hastalara implant uygulanmasında sorun varmı ? kardiyoloji kalp doktorum yaptırabilirsin fakat ilaçlarına dikkat etmelisin dedi.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2018

Merhaba; İmplant tedavisine başlamadan önce kardiyoloji doktorunuz ile konsültasyon yapılması gerekiyor. Yani yapılacak olan cerrahi işlem için kardiyoloji doktorunuzdan kullanılacak ilaçlar ve yapılacak işlemler ile ilgili sizin sağlığınız için fikir ve onay alınması gerekiyor. Alt çenenizde hiç diş yok ise 4 implant yapılması gerekiyor. Maliyetleri ise kullanılacak implant ve üzerine yapılması planlanan protez dişinin çeşitine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Dişlerinizi inceleyip daha detaylı bilgi verebilmemiz için 05325824050-02122190908 nolu telefonlarımız arayabilir ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

dilek · 4 Şub, 2018

benim.alt.cenemde.hiç.diş.yok.üst.cenemde.dişler.sallandıgı.ıcın.cekilecek.sadece.ust.ön4dişim.implant.bu.durumda.kac.imlant.daha.yaptırmam.gerek.en.uygun.fiyatlı.olmalı. yerli.implant.olabilir.fiyat.rıca.etsem.tşkler

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Alt ve üst çene toplam 6 tane implant yapılması ile dişlerin sabitlenmesi için gereken sağlamlıkla çene ile bütünleşik yapı oluşur ve üzerine dilediğiniz protez yapılabilir. Fiyatlar 1100tl den başlangıç olur, 6 tane implant fiyatı en ucuz 6500-7000 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Muzaffer · 24 Oca, 2018

iyi gunler .ben alt dislerimden sondan ikinci disimi cektirtmrk zorunda kaldım...20 lik dislerim cıkıyor yavas yavas o dis cıksa o bosluk kapanır mı 20 lık disin onunde bi tane daha dıs var doktorum dedı kı kapanır sızcede kapanır mı?ne olur cevap verin simdiden tskler:))

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Merhaba, uzun zaman içerisinde çektirdiğiniz dişten kalan boşluk komşu dişlerdeki hareket sebebiyle azalır, bir ihtimal kapanabilirde. Yalnız bu hareket dişlerin birbirleri üzerine devrilmesi şeklinde olur. Bu devrilme ise alt ve üst dişlerin arasındaki ilişkiyi bozar ve öğütme kabiliyetini azaltır. Bu sebeple diş çekimleri ile oluşan boşluğun kendi kendine kapanması yada azalması istediğimiz bir durum değildir.

...

ahmet · 11 Oca, 2018

Merhaba, Alt çenemde 3 adet kayıp dişim var. Bir süre izmirde bulunacağım ancak yurt dışında yaşıyorum. 3 adet implantın tamamen uygulanması ne kadar zaman alır? Tekrar geliiş yapma ihtimalim olmayacak ve bir ay civarında bu bölgede olacağım.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba; implant tedavisinde 2 yöntem uygulanır bunlardan birincisi implantlar yapıldıktan sonra osteointegarasyon dediğimiz kemik kaynaşmasının oluşması için 2 ay kadar beklenir sonrasında diş yapım süreci başlar. İkinci yöntemde ise implant yapıldıktan sonra hemen diş yapım süreci başlar. Sizin için şartlar uygun ise ikinci yöntem uygulanarak 1 hafta gibi süre içerisinde tedaviniz tamamlanabilir.

...

Semra · 13 Ara, 2017

62 yaşındayım dişlerimden rahatsızdım diş doktoruna gittim diş etlerimin hasta olduğu ve ileri derecede kemik erimesi oduğu ve ön üst dişlerimin sallandığı çekilmesi gerektiğini söyledi üst dişlerimden sadece 4 tanesi kaldı diğerleri çekildi diş eti tedavim yapıldı ve önce imlant olmayacağını sonra olabilirliğini söyledi fakat böyle olunca ben ikilemde kaldım karar verebilmek için daha sonra damaklı proteze karar vermek zorunda kaldım ( imlant pahalı geldi 22000 tl hesap) çıkartmalı protez yapıldı hala kontrollerim devam ediyor fakat ben kullanamıyorum rahatsız ediyor, başım ağrıyor, acı yok ama dişlerim bir şey yerken birbirine çarpıyor kontrollere gittiğimde çarpışmayı önlemek için alt dişlerimi törpülüyor doğrumu alt dişerim zarar görmezmi . bu arada alt çene kemiğimin daha iyi olduğu söylendi diş eti hastalığı var ama kemik erimesi daha azmış. İmland yaptırsam olurmu , diğer sorularım için beni aydınlatırsanız sevinirim. Birde ben ANKARA da ikamet ediyorum. ANKARA da kliniğiniz varmı varsa adresinizi yoksa tavsiye edeceğiniz bir klinik. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba; İmplant tedavisi için kemik kalınlığının ve kalitesinin yeterli olması gerekir. Yalnız yeterli kemik kalınlığının olmaması implant yapılmayacağı anlamanına gelmez. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında biyouyumlu kemik tozları kullanılarak kemik kalınlığını artırma yöntemleri uygulanabilir. Sonrasında implant yapımı için bir engel kalmaz. Dişlerini birbirine çarpması genelikle oklüzyon yani kapanış yüksekliğinden kaynaklanır. Kapanışı düşürmek için ya protezlerden birini değiştirmek gerekir, yada alt yada üst dişlerden traşlama yapılması gerekir. Ankara da kliniğimiz yok maalesef.

...

melike · 27 Kas, 2017

erken yaslarda dis doktorum bir nokta da olsa dislerimi cekerdi , ceke ceke agizimizda dis kalmadi, 46 yasindyim arkada üst cenede dis yok üst arka disler yok . sagda 4 ,solda bes köse den öne dogru.bir kaplama dis önden ikinci d bir hafta önce koptu .alt cenede de sag sol arkada dis yok,öne kösedeki metal mi dir kaplama,öne dogru sag 3 dis cürük cekilmezi gerekiyor sol öne dogru 4 dis ,arkaya dogru kösede bir tane metal kaplama , yani üste toplam 9 dis kaplama disler 2 yil önce yapildi fakat kötü yapilmis diye raporum var alt cenede toplam 8 cürük cekilecek dis var sallaniyor ve acilen yapilmasi gerekiyor ,siz den ricam tahmin fiyat ve tedavi yapisi nasil bir sekilde toplam fiyat verebilirmisiniz ?cekilecek disleri burada cektirtip tr ye implant tedavisi yapilirmi kac günü alir ? Tedavi süreci ne kadar zaman alir yurtdisinda yasamaktayim !

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba doğru bir planlama konuşabilmemiz ve doğru bilgilendirebilmemiz için dişlerinizin durumunu değerlendirmemiz gerekiyor. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu için 05325824050 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

soner · 24 Kas, 2017

Üst ön 2 dişimden birisi 25 yıldır çatlak son aşamaya geldi sanırım sallanıyor ve düşmeye yakın. Her şey dahil sizin önereceğiniz kalitede bir implant istiyorum. Süre takıntım yok. Sağlığım için en uygun olanını tabiiki siz bilirsiniz. Markanın hiç bir önemi yok fiyat bilgisi verirseniz memnun olurum. Ödemem kartsız peşin olacak.

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Kliniğimiz tarafında 5 yıl garanti verdiğimiz en hesaplı implantlar 1200 tl den başlıyor. Yalnız sallanarak düşen dişlerin çevre dokularında kemik yıkımı olduğu için implant tedavisi için uygun kemik yapınızın olup olmadığının çek iyi değerlendirilmesi gerekiyor.

...

ersun C. · 23 Kas, 2017

merhaba ust cene 2 adet ( kucuk azi disler - premolar 4 ve 5 ) uzun ömurlu kullanim icin ithah ve yerli implant ayrica uzerine dis icin fiyat verebilirmisiniz ? tesekkurler iyi calismalar

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Kliniğimizde implant fiyatları hangi dişe uygulanacağına bağlı olmaksızın ithal marka kullanıldığında 400eurodan, Yerli marka kullanıldığında ise 1200 tl den başlıyor. Üzerine yapılacak olan porselen diş fiyatı ise 300 tl dir.

...

CEM · 20 Kas, 2017

İyi günler STRAUMAN birde NEOS marka tek implant üceti ne kadardır?Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; bahsettiğiniz implantları 650 euro bandında yapıyoruz. Biraz daha ekonomik tercih etmek istediğinizde ise nobel ve thommen gibi diğer İsveç markalarını öneriyoruz.

...

Namik · 6 Kas, 2017

iyi günler ben üst cenemi implant yaptirmak istiyorum,cünki 6-7 disim kaldi,fiyatlari ögrenebilirmiyim ve ne kadar zamanda yapilabilir,cevabiniz icin simdiden Tesekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhabalar; İmplant tedavisinde 2 farklı süreç işletilir; Birincisi; implant yapıldıktan sonra üst çene için 3 ay, alt çene için ise 2 ay osteointegrasyonun(implant yüzeyinini kemik yüzeyi ile bütünlük oluşturması) beklenir. Bu süreç tamamlandıktan sonra ölçü alınır ve diş yapım süreci başlar. Bu süreç ise 5-7 gün arasında tamamlanır. İkincisi ise; immediate yükleme olarak anılır. Yani implantları yerleştirildikten hemen sonra ölçü alınarak diş yapım süreci başlatılır. 5-7 gün içerisinde bütün süreç tamamlanır. İmplant fiyatları ise kullanılan markalara göre değişkenlik gösterir.

...

Ömer Faruk · 4 Kas, 2017

Merhabalar üst çenemde 2 disim eksik diğer dişleriminde durumu iyi değil üst çeneme 14 adet ımplant yaptırmak istiyorum üzerine zirkonyum bana en uygun fiyatı kızı mail yoluyla yollarsaniz sizi de değerlendirmek istiyorum yaşım 27 12 disim çekilip implant yerleştirilecek 2 disim ise daha önceden çekilmişti implant + zirkonyum ayrıntılı şekilde ödeme koşulları ile mailime yollarsaniz sevinirim iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhaba Öncelikle tek çene için 14 implantın uygulandığı bir vaka dünyada bulunmamaktadır. Bütün dişlerin kaybedildiği vakalarda bile maksimum 6-8 implant üzerine yapıştırmalı yada vidalı protez seçenekleri uygulanır. Bu sebeple üst çene için 14 implant uygulanmasının sağlıklı bir veri olmadığını düşünüyoruz. Diğer nokta ise implantların üzerine zirkonyum istemeniz. 1300 hasta üzerinde yapılan kontrollü bir araştırmada implant üstü metal destekli porselen kullanılan hastaların tedavi bitimden 2 yıl sonra kullanılan materyal kaynaklı %5 inin başarısız olduğu, 5 yıl sonra ise %7 sinin başarısız olduğu sonucuna varılmıştır. Ful empress kron uygulamalarında bu oran ilk 2 yılın sonunda %6,5 ilk 5 yılın sonuda ise %11 oluduğu tespit edilmiştir. Zirkonyum kullanıldığında ise bu oranın ilk 2 yılın sonunda %15, ilk 5 yılın sonunda ise %28 olduğu tespit edilmiştir. Sonuç olarak implant üstü kaplamalarda zirkonyum, özellikle ön bölge haricinde kullanıldığında kırılgan yapısından dolayı doğru bir seçim değildir. Bütün bunları değerlendirdiğimizde tedavi fiyatlandırmasından önce etkili ve doğru bir tedavi planlamasına ihtiyacınızın olduğunu düşünüyoruz. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

samet bekar · 31 Eki, 2017

25 YAŞINDAYIM 4 ADET İMPLANT YAPILACAK SİŞLERİM VAR ORTALAMA FİYAT NEDİR?

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhaba kliniğimizde implant ücreti 1500 tl dir. Üzerine yapılacak dişin çeşitine bağlı olarak diş ücreti eklenir

...

Havva polat · 11 Eki, 2017

Üst damakta 6 protez dişim var. Birinin arası boş.Oraya damak protez istiyorum. alt damakta ise 2 tane aralıklı dişim var. Muhtemelen İmlant olursa onlar çekilecek. Alt damağa kaç imlant olması sağlıklı .Üstü protez olacak tabi.birde kan sulandırıcı kullanıyorum. Daha önce inr yi aşağı çekip, claksan iğne desdeğiyle dişlerimi çektirdim. Şekerim de var ama kontrol altında tutuyorum. '200 ü geçmiyor. Orta derecede bir imlant ( çin ve kore malı ) hariç. isveç olabilir. Bana ne kadar mal olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba, yanlış anlamadaysam alt çenenizde aralıklı olmak üzere sadece 2 dişiniz var. Eğer alt çenenize implant yaptırmayı düşünüyorsanız var olan dişlerinizin, konumlarına bağlı olarak yapılacak olan protezin daha stabil ve daha uzun ömürlü olabilmesi için çekilmesi düşünülebilir. Alt çenede implant kullanımıyla sabit tam protez yapılması düşünüldüğünde "all on four" tekniği ile minimum 4 implant üzerine yapılabilir. Bahsettiğiniz marka implanlar ise 500-600 euro fiyat aralığındadır.

...

Metin · 27 Eyl, 2017

Merhabalar sizden implant hakkinda bilgi almak istiyorum ben ust ve alt cenem olmak uzera 12 implant yaptirmak istiyorum zirkonyum kaplama ortalama fiyat ve ne kadar surer ogrenmek istiyorum saygilarimla simdiden tesekkurler.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

12 implant fiyatı orta kalitede implant malzemesi ile yapıldığında 12x1500tl : 18 bin kadardır. Zirkonyum kaplama eklendiğinde ise tüm masraflarla birlikte ortalama 27-28bin olabilir. İlk yöntemde 2 ay beklenir ve implantın kemiğe kaynaması beklenir. süre yaklaşık 3 aydır. Diğerinde direk implant ve üzerine kaplama yapılır ve süreç 15 günde tamamlanabilir. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Faruk · 27 Eyl, 2017

İyi günler. Yaşım 39. Alt çene sol tarafta 20 yaş dişimin yanındaki iki azı dişimin çekilmesi gerekiyor. Dişler yan yana olduğu için tek implant mı yapılacak yoksa ayrı ayrı mı? Bir de maliyetini öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba 2 diş için 2 implant yapılmalı, tek implant yapılması doğru değil. İmplant fiyatları ise kullanılan markaya bağlı olarak değişiyor. Detaylı bilgi için 05325824050 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Kaan · 20 Eyl, 2017

Merhabalar... pazartesi günü 17 tane disimi cektirdim hepsi ölü dis idi ve daha fazla sagligima zarar vermesini istemiyordum.... komple cenemde dis yok... kac implant gerekli ve üzerine zirkionyum istiyom... maliyeti ne kadar olur? ve ödeme sekli nasil hepsi hemen pesinmi yoksa yarisi basda yarisi bittikden sonrami?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Merhaba tüm dişlerin kaybedildiği durumlarda her çene için minimum 4 implant yapılarak all on four denilen sistem ile sabit diş yapılabilir. implant üzerinde zirkonyum porselenler çatlama yaptığı için önermiyoruz. Metal destekli porselen daha sağlam olduğu için tercih edilmeli. Estetik kaygılarınız var ise zirkonyum yerine İmax tercih etmelisiniz.

...

mustafa unlu · 14 Eyl, 2017

Iyi clsmlar 43 yasindayim ust cenemde hic disim yyok protez var kullanamiyorum bu nedenle ust ceceneme yeteri sayida implant ve uzerine zirkonyum kaplama yaptirmak istyiyorum maliyeti hakkinda bilgi verirseniz balikesirden ulasiyorum sizlere saygilarimla

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Minimum 4 implant yapılmalıdır, Bu durumda implant üstüne zirkonyumdan ziyade tüm çenenin yükü bineceğinden dolayı metal destekli porselen yapılması(daha ucuzdur)İmplant fiyatı 4 dişte 4800 tl ve kaplamalar içinde 4000 tl (tüm üst çenedeki dişler için) olacaktır. toplam 8400 tl dir.

...

servet karaman · 2 Eyl, 2017

Meraba ben 17 yaşındayım 13 14 yaşımdan sonra dişlerim gelmedi implant takmak istiyorum 5 diş takmak istiyorum ne kadar fiyat olur yardımcı olurmusunuz.lütfen

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Sizlere en uygun fiyat implant başı 1100 tl verilebilir. 5 diş olduğu zaman ise 5500 tl dir.

...

Zeynep karafazlı · 31 Ağu, 2017

Selamun aleyküm .benim üst damak köpek dişim küçüklüğümden beri hafif sallanmakta .şuan 23 yasındayım baya düştü düşecek gibi. İmplant yapılabilir mi ,yapılırsa ortalama bir ücret söyleyebilir misiniz . Ayrıca iyileşme süreci ne kadar sürer..yani ne kadar sürede normal diş gibi gözükür dışardan .Tesekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

İmplant yapılabilir. Önce 10-15 dk lık süreçte implant vidası yerleştirilir. 1-2 kadar iyileşme süreci olur, bu süreçte gerekir ise implantın üzerine geçici diş yapılıp görüntü problemi giderilebilir. 2 ay sonra dişleriniz üzerine lamina veya zirkonyum protez yapılır ve 15 gün sonra normal dişlerinizden siz dahi ayırt edemezsiniz. İmplant fiyatı 1200-2000 tl arası değişir.

...

muhammed Ö. · 25 Ağu, 2017

Merhaba ben 25 yaşındayım sağ üst azı dişim önce kanal tedavisi oldu fakat dolgum düştü ve 4-5 ay sonra tekrar gittiğimde dişin tekrar kanal tedavisine uygun olmadığı söylendi ve çekilmesi gerektiğini belirttiler , dişim çekildikten sonra ne kadar süre içerisinde implant tedavisi uygulatmam gerek acaba ,böyle bir süre zarfı varmı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Diş çekildikten 20 gün sonra implant için uygun zamandır. Diş çekildikten sonra aylar-yıllar beklenildiği taktirde implantın oturtulması gereken damak kısımları atrofiye gitmeye, küçülmeye başlar. 20 gün geçtikten sonra en kısa sürede implant yaptırabilirsiniz.

...

betül s. · 23 Ağu, 2017

merhaba ben 20 yaşındayım sağ üst çenede köpek dişimin yanındaki diş eksik tel takarak o boşluk kapatılamaz mı yanağımda çökme olur mu yardımcı olursanız sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Diş teli ile boşluklar kapatılabilmektedir ve çökme yanakta olmaz, ancak boşluk çok geniş ise diş teli tedavisi sonrası implant yapılıp kalıcı çözüme kavuşabilirsiniz.

...

İlknur · 12 Ağu, 2017

Merhabalar. Benim diş kayıplarım küçük yaşta başladı. Şuan 29 yaşımdayım. Yaklaşık 10yıla yakın üst çene ön dişler 8 diş köprü alt çene komple köprü oldu. Üzerine de diş eti çekişmeleri de mevcut. İmplant için tüm tedavi ile ücreti öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

İmplant tedavisi ve fiyat için tanesi 1100 tl den minimum hesaplayabilirsiniz. Ancak damak eklenebilr, ek diş implantları yapılabilir. Lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

İsmail · 9 Ağu, 2017

Merhabalar sağ ve sol tarafta birer tane olmak üzere toplam 2 azı dişine implant yaptırmak istiyorum tedavi ücreti nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Ağu, 2017

implant fiyatı 2 diş için 2500tl dir . Randevu alıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

...

Bahri odabaş · 5 Ağu, 2017

üste 3,altta 4 dişim var,kalanları implant yaptırırsam ne kadara mal olur, süre ne olur,ayrıca geçici hareketli protez yaptırdım,implant süresince geçici protezleri kullanabilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2017

Merhaba Tedavinizin planlaması var olan dişlerin konumuna göre şekillenecektir. Dolayısıyla implantların hangi bölgelere ve kaçar tane yapılacağını net olarak belirleyebilmek için tedavi planlamasına ihtiyacımız var. Bununla birlikte tahmini her çene için 4 yada 5 tane implant yapılması gerekir. Üzerine yapılacak protez de özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip. Sizin için hangisinin daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü olacağına karar vermek, diş yapınızı incelemeden zor açıkçası. Bu sebeplerle tedavi planlamasını oluşturmadan fiyat vermemiz kuvvetle muhtemel yanıltıcı olacaktır. Dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

ümit talaşlı · 4 Ağu, 2017

mrb benim adım ümit ben hemen hemen bir senedir talihsiz bir kazadan dolayı iki dişimi kırdım ve kökten çektirdim ameliyatlan dişlerimi yapmak istiyorum bana nasıl şeyler önerirsiniz acaba fiyat falan 18 yaşındayım yanlız protez yaptırcam kararsızım hangisini yaptıracağımdan dolayı vidalımı bilmiyom bana yardımcı olurmusunuz yorumunuzu bekliyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Diş kayıplarında en etkili çözüm implant tedavisidir. Dolgu yapılmasından daha kısa zamanda bitmekte ve gerçek dişlerinizden farkı kalmamaktadır. İmplant fiyatı en uygun 1100-1200tl ye dahi yaptırabilirsiniz.

...

mehmet güneş · 1 Ağu, 2017

üst damak hiç dişim yok protez kullanıyorum 7 aydır üst toplam tl nekadardır 05462488190 çanakkale

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Eğer hiç diş yoksa Üst damağa minimum 4 implant yapılması gerekir, yapıştırmalı yada vidalı sabit diş uygulanabilir. Porselen dişi 3.500 tl ye , vidalı dişi ise 5.000 tlye yapıyoruz(+implant maliyeti) Son zamanlarda dişlerin kullanıldı ileri süreçte herhangi bir problem yaşandığı zaman protezin çıkarılması ve müdahele edilmesi çok daha kolay olduğundan vidalı protezler daha popüler hale gelmiştir.

...

necdet yaman · 1 Ağu, 2017

sağ arka azı dişim çekildi, çiğneyemiyorum. İŞe yarar ekonomik implant yaptırmak istiyorum. En uygun fiyat nedir.

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Ağu, 2017

İmplant türleri yerli ve ithal implant markaları olarak ayrılmaktadır. Ancak biz tüm yaptığımız implantlara garanti vermekteyiz. En uygun ve sağlam implant fiyatı 1100 tl dir. Net değerlendirme ve implant fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ipek püsküller · 31 Tem, 2017

merhaba ortodont tedavisi gördüm ön iki dişime implant yapılması lazım.straumann marka implant ve üstüne zirkon diş istiyorum 12 ye 22 tahmini fiyat alabilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Toplam fiyat 4000 tl civarı olabilir. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

recep · 7 Ağu, 2016

İmplantda taksit yapıyormusunuz.

...

Hüseyin · 21 Nis, 2016

İmplant fiyatları derken implant malzemesinin fiyatından mı bahsediliyor yoksa implant tedavisinin toplam fiyatından mı? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Nis, 2016

Bizim için yalnızca implant malzemesinin fiyatı değil, tamamen başarı sağlanmış bir implant tedavisinin toplam ücreti olarak düşünebilirsiniz. Biz teşekkür ederiz.Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail