Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

İmplant Nedir?

İmplant kişinin isteği ile çene kemiğine vidalarla diş kökleri yapılarak uygulanan tedavi şeklidir. Ayrıca zor ve ağrılı olan bu tedavi yöntemi iyi sonuçlar verse de yaptırması cesaret ister.

Herkes İmplant Tedavisi Yaptırabilir mi?

Yaş grubu konusunda ileri yaşlarda olan hastalar tercih edilmelidir. Genç hastaların çene kemikleri sürekli büyüdükleri için gelişme gösterir. Çene yapısının kilo almadan ve vermeden dolayı da değişeceğinden implant uygulamasında sorun yaratır. implant yaptıracak kişileri ağlık durumlarının bu uygulamaya uygun olup olmadığı kontrol edilir. Çünkü şeker, tansiyon gibi kalıcı rahatsızlıkları olan hastalar için bu değerlerin tam yerinde olması gerekir. Özellikle diyabeti olan hastalar kanamanın çok olabileceği bu uygulama da daha çok dikkat etmeleri gerekir. Diyabet kanamanın durmasını zorlaştıracağı için ve atılan dikişlerin iyileşmesini geciktireceği için risk taşımaktadır.

İmplant Nasıl Yapılır?

İmplant tedavisi genel olarak şu adımlardan oluşur:

 • Çekilen dişlerin yerine küçük bir ara ile açılan deri altına minik oyuklar yapılmaktadır.
 • Bu oyuklar genişletilerek içerisine vücut için hiçbir zararı olmayan vidalar yerleştirilir.
 • Daha sonra vidaların kapakları kapatılarak ağız içinde uyumu beklenir.
 • Bu uyum sürecinin süresi alt ve üst dişlerde olan tedavi şekline göre değişmektedir.
 • Üst çene kemiği daha kuvvetli olacağından ve alt çene kemiği daha zayıf olacağından süreyi hekiminiz belirleyecektir.
 • Tamamlanan süre sonunda tekrar dişlerinizin röntgeni çekilerek vidaların ağız için uyumu belirlenir.
 • Bu sürede yapılan uygulamanın üzerine konulan geçici kapak sayesinde kullanımınızda bir sıkıntı olmayacaktır.
 • Çekilen röntgenler olumlu sonuç verirse tedaviye devam edilir.
 • Ölçüleri muntazam alınan dişler diğer dişlerle orantılı olabilmesi için boyu ve genişliği göz önünde bulundurularak dizayn edilir.
 • Vidaların başlarına konulan kapaklar açılarak uygun tasarlanan dişler bir başka vida yardımı ile diğer vidanın üst kısmına yerleştirilir.
 • Bu arada ilk vida için açılan oyukların dikişlerinin de iyileşmesi gerekmektedir.

Tedavi Tamamlandığında

Tedavisi tamamlanan implant dişler tekrar eskisi gibi kullanımınızı kolaylaştırır.
Ağız içinde hiçbir yan etki yapmayan implantlar ve tedavi sırasında kullanılan vidalar sağlığınızı etkileyecek hiçbir faktör içermemektedir.

İmplant Tedavisi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temiz bakmanız gereken ağzınız her türlü mikroba karşı aşırı hassastır.
Bu tedavi sonunda daha çok dikkat etmeniz gereken ağız sağlığınızı her gün fırçalayarak da iyi koruyabilirsiniz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail