Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Günümüzde birçok klinikte diş teli tedavisinin fiyat aralığı 1.500-5.000 tl arasında uygulanmaktadır. Kliniğimizde buna ek olarak tedavi süresi boyunca taksitlendirme yapılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Örneğin 12 ay sürecek 2400 tl maliyetindeki bir tedaviyi, 12 ay boyunca ayda 200 tl gibi bir taksitlendirme ile ödeyebilirsiniz.

Diş teli fiyatları belirlenirken birçok faktör birlikte değerlendirilir. Diş teli fiyatlarını etkileyen bu faktörler:

  • Toplam tedavi süresi
  • Dişlerdeki çapraşıklığın miktarı
  • Kullanılan malzemenin türü
  • Kullanılan malzemenin kalitesi
  • Hasta yaşı

Kliniğimizde bütün bu etkenleri yanısıra diş teli fiyatları ssk güvencesi olan hastalarımıza indirimli uygulanmaktadır.

Diş Teli Fiyatları ve SSK

Diş teli fiyatları bundan 10 yıl önce 6000-8000 tl civarıda iken şimdi 1500-5000 arasındadır. Fiyattaki bu düşüşün birçok sebebi vardır. Öncelikle eskiden diş telinin kötü bir görünüm oluşturduğu düşünülürdü. Şimdi ise özellikle gençler ve ilk öğretim öğrencileri arasında trend haline geldi. Hatta ilköğretim öğrencileri metalik diş teli taktırıp kızlar pembe, mor gibi renkleri erkekler ise sarı lacivert, sarı kırmızı yada mavi gibi renkleri tercih ederek arkadaşları arasında fark oluşturmaya başladı. Bu gibi sebeplerle diş teli hastası sayısında büyük bir patlama oluştu. Bu patlamanın sektörde oluşturduğu rekabet sebebiyle diş teli fiyatları azaldı.

Diş Teli Örneği

Eskiden diş tellerini üreten firmalar tekeldi ve diş teli malzemeleri oldukça pahalıydı. Şimdi ise bir çok firmanın piyasada farklı ürünlerinin olması malzeme fiyatında rekabet oluşturdu. Ve doktorlar tedaviyi daha ucuza mal etmeye başladılar.

Şu anda diş teli tedavisi yapan kliniklerin %90 ı türk diş hekimleri birliğinin belirlediği asgari fiyat listesinin altında tedavi yapmaktadır.

18 yaşından küçük hastalar üniversite hastanelerinde sadece malzeme fiyatına tedavi olabilirler. Üniversite hastahanelerinin tercih ettiği diş teli malzemelerinin fiyatı ise 1500-2000 tl civarındadır. Yalnız üniversite hastahanelerinde randevular en az 5 yıl sonraya verildiği için başvuran hastalar tedavi sırası geldiğinde çoğunlukla 18 yaşını geçmektedir. Bu sebeple devlet desteğinden faydalanmak isteyen ebeveynlerin üniversite hastahanelerine erken yaşta başvurmalarını öneririz.

Son zamanlarda sağlık bakanlığı kendi kadrosundaki ortdontistlerin iş gücü ile üstesinden gelemediği hastaları özelde çalışan doktorlara sevk etmeye başladı. Faturalandırılan tedavi giderinin %20 sini karşılayacağını taahhüt etti. Yalnız bu % 20 lik ödeme sevk eden hastahanenin döner sermayesinden yapıldığı için hastahaneler dışarıya hasta sevk etmek istemiyorlar. Hastaların bu sevki alabilmesi için bayağı bir uğraşması gerekiyor, ödemeyi devletten alabilmesi için bir dizin evrak hazırlaması gerekiyor ve ödemesi 6 ay gibi bir dönemin sonunda yapılıyor. hastalarını bu zorluklarla uğraştırmak istemeyen klinikler tedavi ücretini fatura etmeleri gereken tedavi tutarının % 20 altında belirleyerek problemi çözüyorlar.

Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli nasıl takılır diş teli çeşitleri

865 Yorum

...

Gizem Çankaya · 22 Oca, 2018

Merhaba , Diş telimi kliniğinizde taktırmayı düşünüyorum. Muayane için geleceğim. Fakat öncesinde öğrenmek istediğim bir konu vardı. Alt çeneme metal diş teli üst çeneme ise şeffaf diş teli taktırmayı düşünüyorum. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Teşekkürler , İyi Çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Her 2 çeşit diş telinin (şeffaf ve metal) dişler üzerindeki basınç etkisi farklı olduğundan , ayrıca kapanmanın alt üst çene senkronize şekilde sağlanabilmesi için aynı olmalarında fayda vardır. Fiyat farkını en aza indirmek için gereken yardımı yapabiliriz. (Muayeneye geldiğinizde lütfen bu durumu iletiniz.)

...

Admin22ss · 22 Oca, 2018

Ben 15 yaşındayım Dişlerimde çok büyük bi problem yok ama küçükler ve arasında dipten değil ama uçlarında boşluklar Dişlerim sivri duruyo

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Diş teli ile daha sıklaştırılan diler ile düzelme sağlanabilir. Alt üs çene 4000-6000 tl kadar tutabilir. 18 ayda dişleriniz düzelir ve 18 taksitle ödeyeme yapabilirsiniz. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Oğuzhan MAVZER · 21 Oca, 2018

Hocam Merhabalar benim ön iki dişimde çocukken uğraştığım için yamukluk oluştu benim bunları düzeltmem için tel taktırmam gerekirmi ve bunun maliyeti ne kadardır ? yardımcı olursanız sevinirim gülmeye utanıyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

12-15 ay da dişleriniz tamamen düzelir. Fiyat ise 3000-3500tl civarıdır. 15 ay taksitle aylık 200-250 tl civarı ödemelerle tedaviniz tamamlanabilir.

...

Duygu · 21 Oca, 2018

Benim kopek disilerimden biri ust kisimda digeri az bisey yerine oturmus vaziyette sadece ust ceneye ne kadara olur

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

12-14 ayda biter tedaviniz. ve 2500-3500tl civarına 14 eşit taksitle ödeyerek dişleriniz istenilen duruma kavuşacaktır. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Sule Gündoğdu · 20 Oca, 2018

Ust ve alt cenemdeji 4 dişim öne doğru egik diş teli taktirsam ne kadar zaman durur ve fiyati ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

15-16 ay kadar düş teli kullanırsınız. Dİş teli fiyatı ise 4000-6000 tl civarıdır. Net fiyat için lütfen ücretsiz randevu alınız.

...

seher. · 19 Oca, 2018

merhaba yaşım 22. benim sol alt köpek dişim damağımda yan olarak duruyormuş yani süt dişim hala duruyor. doktor o diş gelmez orada ömrünün sonuna kadar durur dedi. süt dişinin çıktığında oluşturacağı boşluk telle kapatılabilir dedi. dişlerim de çarpıklıklarda var(alt-üst ikisinde de) sizce nasıl bir tedavi süreci izlenmeli ?dişlerim telle düzeltildikten sonra çıkmayan köpek dişim herhangi bir sorun yaratır mı? tedavi süreci,süresi ve maliyeti hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

...

Seda Zeliha Dölek · 19 Oca, 2018

Merhabalar! Diş teli taktırmak istiyorum fakat ailemi de maddi açıdan sarsmak istemiyorum. Dişlerimin şekli üst iki dişim dıştan içe doğru doğru çaprazdır. Bana tam olarak fiyat söyler misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedavi süreniz ortalama 14 ay ve diş teli fiyatı ise 3000tl (+-500tl) dir. 200tl taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Aslı · 18 Oca, 2018

Merhaba. 23 yaşındayım sol köpek dişim üst te ve alt çene orta dişler 3 tanesi biraz çapraşık, tedavi süresi ne kadar olur ve ücreti öğrenebilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedavi süresi 15-18 ay ve diş teli fiyatı 4000-6000tl civarıdır. 18 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Azra · 17 Oca, 2018

Benim alt dişlerimde çok az bir sorunum var yani yok gibi ama üst dişlerimde köpek dişlerimde sıkıntım var sol köpek dişim yukarıya doğru, öne ve sağa doğru kayık sağ köpek dişimse biraz öne doğru gitmiş durumda diş teli yaptırsam acaba hangi fiyat aralıklarında olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Diş teli üst çeneye takıldığında tedavi süresi 15-18 ay ve diş teli fiyatı 3000-3500tl civarı olacaktır. Kapanma problemi var ise muayene de değerlendirip çift çeneye diş teli takılma noktasını birlikte karar verebiliriz.

...

Aysel Can · 17 Oca, 2018

İyi günler. Diş teli taktırmak istiyorum. Bütün muayenelerimi oldum. Tedavi sürecimi sizinle başlatmak istiyorum. Yaşım 21. Sigorta diş teli fiyatının bir kısmını karşılıyormu

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

SSK sevk ettirdiğiniz taktirde %15-20 kadarını karşılıyor. Özellerde bu indirim olmasa dahi biz kalite ve sonuçtan kesinlikle taviz vermeden fiyatlarımızı makul seviyede belirliyor ve ör 15 ay sürecek tedavinizde toplam miktarı 15 e bölüyoruz. 3000tl tutan tedavi 3000/15 : Aylık 200tl ile ödeme yapabiliyorsunuz. Tek çene fiyatları 2500-3500 tl ve çift çene 4000-6000 tl civarı olabilmektedir. Ek faktörler ve çapraşıklığın miktarı ücretsiz muayenemizde analiz edilip daha net plan ve fiyat çıkarılmaktadır.

...

SEHER · 16 Oca, 2018

merhaba kısa bir süre önce kaza geçirdim . köpek dişimin yanındaki diş ön dişimin üstünde idi çarpma sonucu bu dişim çıktı ve implant için yer yok bu nedenle tel takılacak yer açılacak ve implant öyle takılacak denildi. tedavi süreci ortalama 8 ay. tel ve implant fiyatları konusunda yardımcı olabilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Size de söylenmiş olduğu gibi gerekirse tel takılıp peşinden implant için boşluk oluşturulabilir. Ancak aralığın değerlendirilmesi için lütfen ücretsiz muayenemiz için 212 219 09 08 nolu telefondan randevu alınız.

...

mahmutakalan · 16 Oca, 2018

merhaba beni üst çenemdeki diler biraz önde çıkmış tel taktırırsam fiyatı ve ne kadar zaman içersinde telleri çıartma imkanım olur acaba teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Üst çenede diş teli yaklaşık 12-14 ay kalır ve fiyat 2500-3500 tl arasıdır. 14 eşit taksitle ödersiniz.

...

ssss · 16 Oca, 2018

Merhabalar üst dişimin biri içe gömük yok gıbı gorunuyor. bunu duzeltmek ıcın nasıl bır tedavı yapılması lazım. ortalama fıyat ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Dİş teli ile yukarı çıkartılabilir ama bu ne kadar derinde olduğuna bağlıdır. Fiyat 3000-4000 tl civarıdır. 13-14 ay da tedaviniz sürebilir . Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Hanife · 15 Oca, 2018

merhaba 25 yaşındayım. köpek dişi değimiz dişlerimden biri olması gerektiği yerden daha yukarıda. damaklarım dişlerim için yeterli alan teşkil etmediği için alt ve üst ön kısımlarda çarpıklıklar var üst üste geçmiş durumdalar. üst dişlerimden biri çıktı biri çıktı.yirmilik dişlerimin birisi çıktı. diğerleri kendilerine alan bulamadıkları için çıkamıyorlar. 3dolgu ve 2de kaplamam var. tahmini tedavi süresi ve fiyat bilgisi almak istiyorum. yardımcı olursanız memnun olurum. iyi akşamlar

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Sizde tam 20lik dişlerinizin diğer dişlere bası yapıp yapmadığı, çene darlığı olup olmadığı ayrıntılı çekilecek grafikle ortaya çıkarılmalıdır. Sebep olan faktörü düzeltemez isek tedavi sonrası yeniden nüksedecektir. Fiyat vermek emin olun pek olası değildir. Ücretsiz muayeneye gelirseniz tüm sorularınız cevaplanacaktır.

...

NUR · 15 Oca, 2018

Merhaba ben 19 yaşındayım.12 yaşında tel tedavisi gördüm fakat ön dişlerim aralandı ve sağ köpek dişim hafif yukarı kaydı.Tedavi süresi ve ücreti ortalama ne olur ? Birde ikinci kez tel takmamın herhangi bir sakıncası var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedavi süresi 12-14 aydır. Diş teli fiyatı ise sizin ikinci kez tel taktırmanızdan dolayı 2500-3000tl civarıdır.

...

Gizem Çankaya · 15 Oca, 2018

Merhaba , sadece tek köpek dişim yamuk. diğer dişlerim gayet düzgün. Tek diş için tel takılabilir mi ya da farklı bir çözüm yolu varmıdır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tek çene diş teli takılmalıdır. Başka efektif bir tedavi yöntemi yoktur. Fiyat ise 2500-3500 tl dir. 12-14 ay süren tedaviniz boyunca aylık 200-250 tl ödeyerek tedavinizi tamamlarsınız.

...

KÜBRA GÜLEN · 15 Oca, 2018

Merhabalar, şeffaf tel taktırmak istiyorum dişlerimde yamukluk ve aralıklar var ? Şeffaf tei fiyatınız nedir ? iyi günler diliyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Çift çene şeffaf diş teli extra bir durum yok ise 5000-7000 tl arasıdır.

...

Hülya · 14 Oca, 2018

Merhaba yaşım 25. benim üst dişlerimde içeri doğru bir yamukluk var. Alt dişlerde de içeri doğru yamukluk var ama aynı zamanda birkaçının arasında boşluk var.20 lik dişlerimde hala çıkmadı. Tedavi fiyatı ve zamanı ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedaviniz 18-21 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 4500-6500 tl arasıdır. Lütfen randevu alıp ücretsiz muayene olunuz.

...

aydın · 14 Oca, 2018

merhaba benim alt ve üst ön dişlerim yamuk tel takılması gerektiğini söyleyenler var ama diş tellerinin görünmemesini istiyorum arkadan takılmasını istiyorum bunun fiyatı ne kadar olur acaba yaşım 26 kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Merhaba; Öncelikle arkadan takılan diş tellerinin sizin diş yapınıza uygun olup olmadığını araştırmanız gerekiyor (her diş yapısına uygun olmadığı için kullanım alanı sınırlı). Diş tellerinizin görünmesini istemiyorsanız ve içten diş teli sizin için uygun değilse şeffaf plak tedavisini yada porselen diş teli tedavisini de değerlendirebilirsiniz.

...

Talha · 13 Oca, 2018

Merhabalar. Benim sol köpek dişim olması gereken yerin üstünde yani damağımda çıktı. Altında yok denecek kadar az bir boşluk var. Sizce köpek dişimi mi çektirmeliyim yoksa küçük azı dişimi çektirip diş teli mi taktırmalıyım? Eğer diş teli taktırırsam da maliyeti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Dişiniz çekilmeden tedavi ihtimali %80-90 dır. (Bu bizim yaklaşım tarzımızdır) Tedavi süresi 12-15 ay ve fiyat yaklaşık 3000-3500 tl civarıdır. 15 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

...

isimsiz · 12 Oca, 2018

tek üst çenede yan kesici dişler dışarı dogru kaymaya başladı .17 yaşındayım tahmini süre ve ücret ne kadar tutar öğrenebilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Üst çene diş teli takıldığında tedavi süresi 14-16 ay ve Diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır. 200-250 tl aylık ödemelerle tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

beyza · 12 Oca, 2018

merhaba dişlerimden sadece sol köpek dişim çekildikten 2 yıl sonra geldiği için diğerlerinden üstte alt çeneye tel ihtiyacım yok sadece 1 köpek dişimden rahatsızım diş teli fiyatım ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Tedavi süresi 12-15 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Merve Mermer · 12 Oca, 2018

Hayırlı günler benim üst dişlerimde köpek dişi diye adlandırılan dişimin bir tanesi yukardan çıktı alt çenemde de iki tane yamuk dişim var. Bana bir fiyat aralığı söyleyebilir misiniz ne kadar tutar ne kadar zamanda tellerim çıkar vs. Bu arada 17 yaşındaym 18 olmama bi kaç ay kaldı 😊

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Alt üst çene diş teli takıldığında tedavi süresi 15-16 ay civarı iken Diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasıdır. 16 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

EDA · 12 Oca, 2018

Merhaba, 26 yaşındayım küçüklüğümden beri ön üst dişimden biri diğer dişin üstüne binik(YAMUK) ve çok rahatsız oluyorum. alt dişlerimde yamuk ve sık dişlerim var. Daha önce bir doktor dişlerin çok sık olduğunu söylemişti. Nasıl bir tedavi uygıulanır, tedavi süresi ve fiyatlar hakkkında bilgi verir misiniz? not: dişimde bir adet kanal tedavisi var ve altta iki adet 20 lik dişin kısa zamanda çıkma ihtimali var.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Tedavi planlaması dişlerin aralıklarını standart tutma ve düzgün sıralı dişleri kapsamaktadır. 20'lik dişleriniz tüm bu sorunları başlatmış gibi görünüyor. Ayrıntılı diş grafisi çekildikten sonra 20 lik dişlerinize müdehale etmek gerekebilir. Diş çekimi sık dişlerde uygulanabildiği gibi 20'lik dişler çekildiğinde gerek kalmayabilir. Ancak tedavi 18-24 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı 4500-6500 tl civarı tutabilir .24 taksitle ödeme yapılabilir. Ancak mutlaka ücretsiz muayeneye gelmelisiniz.

...

BERFİN.S · 11 Oca, 2018

mrb benim üst dişlerge yamukluk var fiyatı ne olur taktırırsam ?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Fiyat 2500-3500 tl civarıdır. Tedavi süresi taksit sayısını belirler.

...

berfin .S · 11 Oca, 2018

Mrb benim üst dişlerimde geriye kayma ve yamukluk var diş teli takarsam fiyat ne olur ?

...

emine ertan · 11 Oca, 2018

merhaba doktor bey benim oğlum köpek dişleri dişin üstünden ciktı doktora götürdüm tel takilacagını söyledi üniversite hastanesine yönlendirdi ve fiyat ne oluyor ve taksit nasıl oluyor bilgilndirebilirmisiniz tesekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Fiyat 3000 tl civarı olur ve tedavi süresi 12-14 ay kadar sürer. 200-250tl ortalama taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Gamze · 11 Oca, 2018

Merhaba ben 20 yaşindayım dişlerim düz herhangi bir çarpıklık yok ama üst çenem ilerde tedavisi nasıl olur tel gereklimi

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Çene lokalizasyon problemleri zahmetli ve tedavisi uzun sürebilen sorunlardır. Her iki çeneye de diş teli takılmalıdır. Süre 18-24 ay ve fiyatı tahmini 4500-7000tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

ZEhra · 10 Oca, 2018

BEn 22 yaşındayım üst dişlerim ayrık ve iki arka dişimi de çekmiştim zamanında tel tedvisi nasl uygulanır bana ve ne kadar olur fiyatı çekilmiş dişlerim telin takılmasına engel olur mu

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Çekilmiş dişler bazen diş teli tedavisi ile kapanabilmektedir. Bazen ise tedavi sonrası o dişler yerine implant tedavisi uygulanmaktadır. Diş teli fiyatı üst dişler için 3000-3500 tl civarıdır. Süre ise 14-16 ay kadar olabilir. Muayeneye gelmeniz gereklidir. Ayrıklık miktarı ve çekilmiş olan dişler tedavi planını çok net etkileyecektir.

...

Nilüfer Altay · 10 Oca, 2018

Merhaba ben kızım için soracaktım ama 13 yaşında alt ve üst çeneye de tel takılması gerek fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

13 yaş tedavi süresini ve başarı oranını pozitif etkileyen faktördür. Tedavi süresi 12-14 ay ve fiyat 4000-6000tl civarıdır. 14 ay taksitler ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Merve Ç · 9 Oca, 2018

Benim gömülü diş ameliyatı olmam gerek köpek dişinden, doktor bana tedavime 3500 küsür dedi ama braket falan bunları kendim temin etmemi söyledi toplamda kaç olur acaba ? Ve neden kendim temin ediyorum malzemeleri?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Diğer hekimlerin tedavi yaklaşımları onları bağlar herhangi bir yorum yapmayı etik bulmuyoruz, diş yapınızı görmek ve grafileri yeniden değerlendirmek için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Irem · 9 Oca, 2018

Merhaba ben 18 yaşındayım üst sol iki disim hafif sağa kayık alt disim ise azi dişleri caprasik ve iki süt disimin arasında çekilmiş bir disim var yani boşluk nasıl bi fiyat aralığı olur sizce? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Tedavi süreniz 18 ay civarı olabilir. Diş teli alt üst çeneye takılacaktır .Fiyat yaklaşık 4500-6000 tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Neslihan · 7 Oca, 2018

14 yaşındayım dislerimde sadece ustte iki dişim biraz eğri duruyor göze batmiyo ama sol alttaki azı disimin altında boşluk oluşuyor bazen ve biraz agriyo dislerime dis teli tedavisi uygulansa görünmez diş teli takabilirmiyim? Özelde yaptırırım da ne kadar süre takarim

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Üst çeneye diş teli takılmalıdır. Süre 12-14 ay ve fiyat yaklaşık 3000 tl dir. Alt azı dişinizde ağrı olduğundan olası diş kökünde enfeksiyon tüm tedavi planını değiştirebilir. Bu neden lütfen ücretsiz muayenemize geliniz. Görünmez diş teli takıldığında ise üst çene diş teli fiyatı 3500-4500 tl civarı olur. 14 ay da eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Öznur · 7 Oca, 2018

merhaba benim yirmilik dişlerim alt ve üst çene olmak üzere sıkıştıkları için çıkamıyorlar ve ağız kapanıklığım da iyi olmadığı için doktor tel tedavisi gerektiğini söyledi.Tahmine tel fiyatı ve tedavi süresi ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Dİş teli tedavisi alt ve üst çeneye uygulanıp aynı zamandan kapanış sorunlarının düzeltilmesi gereklidir. Tedavi süresi 18-24 ay ve Diş teli fiyatı 4500-6500 tl arasında olabilir. 24 taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

mustafa ertekin · 6 Oca, 2018

merhaba köpek dişim sazı diş ile öndeki dişin arasında dışdan çıkıyor ne yapılabilir

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Diş çekmeden diş teli takılabilir. Ancak bu ne kadar dışarıda olduğuna bağlıdır. Ücretsiz muayene gelmekle bir şey kaybetmezsiniz. Fiyat 2500-3500 tl civarı süre 15 ay kadardır. 15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Elif · 6 Oca, 2018

merhaba ben 23 yaşındayım daha önce üst çene tel tedavisi gördüm diş teli çıkarıldıktan sonra arka kısmında kalan tel kopmuşmuştu1 ay sonra gidip doktora göründüğümdenön dört dişimde sola doğru kayma oldu 2mm kadar alt çenemdeki dişlerde bozukluk yok ancak sanırım orta kısmında kayma var tekrardan tel taktırsam fiyatı ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Sizin durumunuzda diş teli takıldığında fiyat 3500-5000 civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

melek · 5 Oca, 2018

merhaba ben 16 yasındayım. üstdeki ön dişlerim çarpık çıkdı. alt dişlerimde üst üsteler. nekadara mal olur nekaar sürer.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Erken yaş avantajdır. Ancak çift çene tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Fiyat ise 4000-6000 tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

admin_99 · 3 Oca, 2018

merhaba ben 18 yaşındayım.Dişlerimde çapraşıklık var alt öndeki iki dişim çok öne geldi alttaki damak çok dar üçgenimsi gibi alt öndeki iki diş yüzünden dilimi bazen acıtabiliyor.Tel taktırmalı mıyım .Taktırılırsa ne kadar ücret alınabilir? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Tel taktırmak faydalı olabilir ama çene darlıklarında başarı oranı düşer. Ancak muayene ile net değerlendirme yapılabilir. Olası tedavi seçenekleri değerlendirilir. Ancak çene cerrahisine yönlendirme yapabilme ihtimali de gözardı edilemez.

...

Keziban Durak · 3 Oca, 2018

Merhaba benim dişlerim alt üst olmak üzere yamuk üst ön dişler ve köpek dişleri dışa doğru alt dişlerim çarpık 18 yaşındayım sizce dişlerime tel i ne kadar fiyat a taktırabılırim yardımcı olursanız sevinirim 😊 teşekkürler şimdiden

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Diş teli fiyatınız 4000-6000 tl arasında olabilir. Süre ise 18 ay kadar sürebilir. 18 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

SELİM · 3 Oca, 2018

kolay gelsın benım on disimde dişim tamamen yamuk gelmiş tel le duzelirmi maliyeti ne kadar sadece tek ust cene

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Tedavi süresi 15-18 ay kadar olabilir . Diş teli fiyatı ise Tek çene için 2500-3500 tl kadardır. Net fiyat için lütfen muayene olunuz.

...

alp yılmaz · 3 Oca, 2018

merhabalar benim dişlerimde aşırı derecede çarpıklık var yalnız ben şeffaf braet taktırmak istiyorum yaşım 19 tedavi sürecim ne kadar sürer ve ücreti ne kadar olur ortalaama

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Çift çene diş teli tedavisi fiyatı sizin durumunuzda 5000-6000 tl dir . Şeffaf braket (porselen braket)takıldığında fiyat 7000 tl ye kadar çıkar. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

aysin · 2 Oca, 2018

25 yaşındayım dişlerimin tel olması gerekiyor ne kadar olur acaba ücreti

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Her iki çenede de çarpıklık var ise 4000-6000tl, tek çene ise 2500-3500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

fatmanur · 2 Oca, 2018

merhaba benim üst 2 köpek dişim süt diş olarak kaldı ve çürüdü. ben doktora gittiğimde çıkması gereken köpek dişlerimin gömülü olduğunu söyledi. cerrahiye gittim röntgenden baktı ve enfeksyon gözükmüyor ama bir ortodontiste gitmemi söyledi. eğer sürdürülebilirse ortodontik tedavi uygulanır ama sağlıksızsa ameliyatla alınır dedi. ben de ortodontiste gittim ve %90-80 aşağı sürdürülebilir dedi. üst çenemin de yer açılması için aparat takılıp genişletilmesi gerekiyormuş. bir de angle sınıf 3 anomali tedavisi uygulanıcağını söyledi. benim size sorum şu bu anlattığım problemlere göre diş teli tedavisi fiyatı yaklaşık olarak ne kadar olur? şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Komplike bir tedavi uygulanması gerektiği açıktır. Fiyat vermek pek olası tahmin olmamakla birlikte 7000 tl civarı olabilir. Muayene olup karar verilme zorunluluğu vardır.

...

Elena ay · 1 Oca, 2018

Üst çenemde ön iki dişim çarpık ayrıca köpek dişlerim hafif üstte.altta ise sadece çok az yamukluk var.Neredeyse yok gibi.Sadece üste takabilir miyim?İkisine takmak zorunlu mu. Ayrıca sivilce tedavisindeyim.Dudaklarım aşırı kurumuş ve çatlamıs.Dıs teli takarsam bir zarari olur mu dudaklarim icin?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Öncelikle diş teli tedavisi dudaklara zarar vermez , Tek çeneye diş teli takılabilir. Dİğer çene hakkındaki fikirlerimizi muayeneye geldiğinizde iletebiliriz. Tek çene tedavi sizde 15 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı ise 3000-3500 tl kadardır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

havva · 31 Ara, 2017

Ben küçükken bir dişimi çekmişler ve diğer dişlerimde o arayı kapatmak için kaymış bu yüzden üst dişlerim 2 mm falan sola kayık şuan 18 yaşındayım bu zamana kadar dikkatimi bile çekmemişti ama artık çok rahatsız oluyorum ve üst çenede bir dişim kaplama bu tedaviye engel olur mu? tedavi ne kadar sürer? yaklaşık fiyat aralığı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Kaplama tedaviye engel değildir. Tedaviniz yaklaşık 14-16 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise 3500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

aksu uslubaş · 31 Ara, 2017

merhaba ben 17 yaşındayım dişlerim ayrık bazı sizce tedavi ne kadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Tedavi süresi yaklaşık 12-14 aydır.Tek çene için fiyat 3000tl civarı iken çift çene için 4000-6000 tl arasıdır. Tedavi süresi taksit sayısını belirler.

...

Melike aslan · 31 Ara, 2017

Kolay gelsin ben 3 yıla yakın tel tedavisi gördüm 2 aşamadayım fakat içten tel 5 aydır koptu ve ben şeffaf aparatı takmama rağmen çok yardımcı olmadı yamulmak üzere dış hekimim uzakta ve bende istanbula yerleştim şimdi bu durumda ne yapmam gerekli lütfen yardım edin

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Kısa zamanınızı ayırıp ücretsiz muayenemize gelirseniz, sıkıntılarınız büyük oranda azalacaktır. En azından tedavi planı netleşecektir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

ömer · 29 Ara, 2017

merhaba ben oğlumu dişçiye getirdiğimde bana tel takılacak dedi ve sıra aldık ne zaman gelir bilinmiyo tabi ki dişleri üst ve alt komple yamuk çıktı henüz 11 yaşında ücreti ne kadar olur teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

11 yaş olduğu için tedavi süresi 12-15 ay civarı olur. Dİş teli fiyatı normalde bu durumda çift çene için 5000-6000 tl kadar olabilirken yaşından dolayı fiyat 4000-5000 arası olabilir. aylık 250-300 tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Önder Hasat · 28 Ara, 2017

Merhaba 17 yasındayım arka dişerim eğri ve ön dişerim arkaya göre birazdaha iyi yamuk değil ama görüntüsü sıralı değil tedavi hemen başlanırsa yanı su 5 yıl olayı olmadan fıyat ve tedavı suresı ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Çift çene diş teli tedavisi sizin durumunuzda 18-24 ay kadar sürer. Diş teli tedavi fiyatı 4500-6000 tl arasıdır. Aylık 250 tl taksitlerle 24 ay da ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

İrem Fidan · 28 Ara, 2017

18 yaşındayım ön dişlerimin biri birinin üzerinde dişlerim birbirini sıkıştırdığı için böyle olduğunu söylediler tel tedavisiyle düzelebiliceğini söylüyorlar düzelir mi acaba ? ve fiyat ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

12-15 ay da dişleriniz düzelir, Diş teli fiyatı 3000 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Safiye · 26 Ara, 2017

Merhaba ben 24 yaşındayım, dişlerimde çaprazlık var konuşurken gülerken fark ediliyor. Diş teli takılması gerektiğini söylediler bana. Toplam ne kadar tutar acaba diş teli taktırmam?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Ara, 2017

Her iki çenede de çapraşıklık var ise tedavi süresi 12-24 ay arasıdır çoğu hastada. Çift çene tedavi ücreti ise yine büyük ihtimalle 4000-6000 tl arası olacaktır. Tedavi süresi taksit sayısını belirler. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

yiğit gündeş · 25 Ara, 2017

merhabalar bende orta hat kayması denen sorun mevcut dişlerimin normal dizilişi çok güzel. Orta hat kayması için takılan diş tellerinin fiyatı ve süresi ortalama ne kadar? şimdiden teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Ara, 2017

Tedavi süresi ortalama 18 ay kadardır. Alt ve üst çene diş teli takılmalıdır. Fiyatı 4500-6000 tl kadar olabilir. 18 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Hazal Gizem Demir · 24 Ara, 2017

Alt ve ust dislerim komple yamuk icice girmis durumda kirilmalarda olusuyor fiyat alabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Ara, 2017

Dİş teli tedavi süresi 18-24 aydır. Diş teli fiyatı ise 4500-6500tl civarıdır. 24 ay eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Elisa · 21 Ara, 2017

17 yaşındayım ve sadeve köpek dişim çok hafif önde belli olmuyor fakat psikolojik olarak etkiliyor fiyat alabilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ara, 2017

Tedavi süresi 12 ay civarı ve diş teli fiyatı ise 2500-3500 tl kadardır. Aylık 200-250 tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.

...

Selin S. · 21 Ara, 2017

Yaşım 22 üst ön dişim eğri ve bir tane öne doğru çıkık çenemde sola kayma mevcut tedavi sürem ve masrafımın ne kadar olduğunu öğrenebilirmiyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ara, 2017

Çenede dislokasyon -sola-sağa kaymış olması- uzun sürecek bir tedaviyi(24 ay) beraberinde getirir. Her ne kadar fiyat aralığı versek dahi ( 4500-6500tl) Mutlaka ücretsiz muayenemize gelmelisiniz.

...

yaren · 20 Ara, 2017

Merhaba ben 17 yaşındayım üst dişlerim önde ve sanırım alt dişlerim geride bu yüzden diş teli taktırmam gerekli, maaliyeti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ara, 2017

Çift çene diş teli takıldığında sizdeki süre 18 ay civarıdır. Dİş teli fiyatı ise 4000-6000 tl kadar olabilir. 250-350 tl aylık taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

cansu akın · 20 Ara, 2017

merhaba 18 yaşındayım üsten 2 dişim aralık ama yamukluk vs. hiç birşey yok sadece aralık için tel taktırmak istiyorum nekadar???

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ara, 2017

Dişler arası aralık için o çeneye diş teli takılmalıdır ki tek aralık kapanırken yandaki dişlerin mesafesi artmasın . Diş teli tedavi süresi 12-14 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500tl kadardır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

batuhan Zor · 19 Ara, 2017

2 dişim çarpık üstte ücret ne olur yanyana çarpık dişler diş çekilmesi olur mu ?

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Dİşlerin çekilmesi ihtimali en son düşündüğümüz tedavi yaklaşımıdır. 2 dişin yan yana çapraşık olması durumu değiştirmez. Fiyat 2500-3500tl ve süre 12-15ay kadardır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

nuraydın yıldırım · 19 Ara, 2017

benim dişlerim sadece köpek dişlerim yamuk kaç TL?

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Tek çenede köpek dişlerinizin düzeltilmesi yaklaşık 14-16 ay sürer. Fiyat 2500-3500tl kadardır. Aylık 200tl gibi taksitlerle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

...

Ecem celik · 19 Ara, 2017

Merhaba, 21 yaşındayım. Üst sol köpek dişim oldukça geride,bu durum beni gülümserken çok rahatsız ediyor. Nasıl bir tedavi yolu izlenmelidir, tahmini ücretini ve tedavi süresini öğrenebilir miyim? Şimdiden yanıtınız için teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Üst çeneye diş teli takılmalıdır. O dişin çekilme olasılığı çok azdır. Tedavi süresi 14-16 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 2500-3500 tl kadar olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Mehmet · 18 Ara, 2017

İyi günler benim dişlerim iki taraflıda çap ve 4eksik dişim var şeffaf plak olurmu fiyatı ne kadar olur tedavi süresi ne kadar bilgi verirseniz

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Şeffaf plak etkinliği braket kadar değildir. Ancak değerlendirme yapılabilir. Bazı diş bozukluklarını tedavi etmekte belirgin yetersiz kalır. Ancak porselen diş teli ile dışarıdan zor fark edilebilen diş tedavisi uygulanabilir. Fiyatı ise çift çene için 5000-7000 tl kadar olabilir. Ortalama 18 ay süren tedavi süresince taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Sema Nur İnan · 18 Ara, 2017

Merhabalar!Ben 19 yaşındayım ve üst köpek dişim dışa doğru açık,dudaklarımı kapatınca diş gözükmüyor fakat en ufak tebessümde gözüküyor.20lik dişlerim tamamen çıkmış değil ve yarı gömülü halde bir de alt çenem üst çeneme göre ön kısımda.Kliniğinizde muayene olmak istesem ve diş teli gibi tedavilerden faydalanırsam ücret ne kadar olur?bilgilendirirseniz sevinirm

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Çene lokasyon bozukluğunda tedavi süresi 24 aya kadar uzayabilir. Dİş bozukluklarını tetikleyen olay 20 ilk dişlerin alttan yaptığı bası olabilir. Panaromik grafik çekilerek net tanı konabilir . Dİş teli tedavi ücreti 4500-6500 tl civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

KADER · 18 Ara, 2017

Merhaba 20 yaşındayım dişlerim sıkışık olduğu için aralarda 4 adet çürümelerim var ve köpek dişlerim çıkık ve tel takmak istiyorum bunun için ne kadar bir maliyet öderim ?

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Dİş teli tedavi süresi 15-18 ay kadar olur. Diş teli fiyatı ise 4000-6000 tl arası olacaktır. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Görkem · 17 Ara, 2017

Merhaba. Benim diş dizaynım güzel birçoğu doktora gidip bunu danıştım. Fakat benim anlatmak istediğim olayı anlamadılar sanırım. Benim ön iki dişim biraz büyük ve bu durum beni çok rahatsız ediyor.Ağzımı kapattığımda ön iki dişim alt dudağıma çok fazla temas ediyor. Bu bana belli bir zaman sonra yorgunluk veriyor.Konuşurken,gülümserken bu ön iki dişim beni mutsuz ediyor ve iletişim bozukluğuna yönlendiriyor.Ön iki dişimin biraz önde ve büyük olması beni resmen hayata küstürüyor.Doktorlar 2.5 mm olduğunu söylemişlerdi gerek duymamışlardı fakat beni acayip rahatsız ediyor. Bu durum tel tedavisi ile giderilebilir mi ? O dişler tel tedavisi ile küçültülebilme şansı var mı ? varsa ücreti ve süresi tahminen ne kadar olur .Şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Ara, 2017

Merhaba; Ön dişlerin önde ve alt dudağa doğru sarkık olması, çene ortopedisinde klas II deep bite olarak isimlendirilir. Bu bozukluk dişsel de olabilir, iskeletsel de. Her 2 durumda da diş teli ile tedavi edilebilir. Bahsettiğimiz bu kapanış bozukluğu çok şiddetli olduğunda diş teli tedavisi ile birlikte ortognatik cerrahi de gerekebilir. Sadece diş teli ile düzelebilecek vakalarda tahmini tedavisi süresi net olmamakla birlikte ortalama 18 aydır. Tedavi ücretleri ise yine net olmamakla birlikte 4500-6.000 tl arasında değişir. Net tedavi planlaması, süre ve ücretlendirme için muayene olmanız gerekir.

...

Edanur güçlü · 16 Ara, 2017

15 yaşındayım on iki dişim biraz çarpışık ve alt iki dişim de ayrik biraz ücret ortalama ne kadar olur ve ne kadar süre

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Alt üst çene diş teli takılır ve süre ayrılık olduğundan 18 aya kadar uzayabilir. Fiyat 4000-6000 tl olabilir. 18 ay taksite ödersiniz.

...

onur abay · 16 Ara, 2017

merhaba ben 21 yasındayım ortodonti tedavisi oldum fakat üst cenemde bir dış kısaldı alt cenemde ise köpek dişi dilime doğru hafif kaydı tamamen doktor hatası sabitleyici takmadı tedavi sonrası tekrar tel takılmalıdır fiyat nedir başka alternatifi varmıdır iyi gunler

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

İdame tedavisini her hastamınıza uyguluyoruz. Ancak kontrollere gelmek sizlerin iradesindedir. Çift çene diş teli takılmalıdır. İkinci diş teli tedavisi olduğundan daha farklı fiyat verilebilir. Ücretsiz muayenemize geldiğinizde fiyat alabilirsiniz. Ancak tedavi süresi 12 ay kadar sürebilir. Fiyat 3500-5500 tl kadar olabilir.

...

Sedef · 15 Ara, 2017

Merhaba ben 20 yaşındayım üstte ki ön dişlerim arkaya doğru eğimli dış teli taktırmak istersem ne kadar süre tedavim sürer ve fiyat ne olur bilgi verebilir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Tedaviniz 12-14 ayda bitebilir. Fiyat ise 2500-3500 tl kadardır. Aylık 200-250tl taksitlerle tedavinizi bitirebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Doğukan · 15 Ara, 2017

İyi günler 18 yaşındayım alt dişlerimin arasında boşluk var ve üst dişlerimin de 1 tanesi hafif yamuk ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Her 2 çeneye diş teli takılır ve Tedavi süreniz 14-16 aydır. Diş teli fiyatı ise 4000-6000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Buket Gündoğdu · 15 Ara, 2017

19 yaşındayım. Köpek dişlerim önde ve alt ön dişlerim biraz çarpık. Tedavi sürem ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim☺️

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Tedavi süreniz 12-15 ay ve diş teli fiyatınız ise 4000-6000 tl arasıdır. Tedavi süreniz taksit miktarınızı belirler. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

şevval sibumi · 14 Ara, 2017

merhaba 19 yaşındayım üst dişlerimde hafif açılma var diş teli taktırmam söylenildi tahmini fiyatı ne kadar olur merak ediyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Dİşler arası ayrılıklarda süre 15 aya kadar uzayabilir. Fiyat ise 2500-3500 tl kadardır. Tedaviniz süresince taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Tuğçe · 14 Ara, 2017

Benim üst sağ taraftaki köpek disim bayagi geride çıktı bunun dışında ufak tefek caprasikliklar var fiyat ne olur acaba ne.kadar sürede duzelir

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Tek çenede ise tüm eğrilikler 12-16 ay da tedaviniz biter ve fiyatı 3000-3500 civarıdır. 200-250 taksitlerle ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Murat Öztürk · 14 Ara, 2017

Sadece öndeki iki dişimden birisi yamuk duruyor. Ama yine de görüntüyü aşırı derecede bozuyor. Ne kadar fiyat belirtirsiniz? Teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Diş teli süreniz 12-14 ay ve diş teli tedavi fiyatı 2500-3000 tl kadar olabilir. 200-250 tl taksitlerle tedavinizi tamamlayabilirsiniz.Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ss united · 13 Ara, 2017

yaş 17 ÖN 2 dişim arkadan fazla ve alttaki dişlerim eğri ne kadar olur bilgilendirirseniz sevinirim...

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Her 2 çeneye diş teli takılır ve süreyi büyük oranda alt dişleriniz belirlemekle birlikte süre 14-18 ay ve tahmini fiyat 4000-6000 tl arasıdır. 250-325tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

büşra piyaz · 12 Ara, 2017

Bi köpek dişim biraz kısa kalmış içinde ve çenemde yamukluk olduğu söylendi devlet hastanesine göründüğüm doktorun normalde göze batan bi yamukluk yok ama o dişim biraz küçük kalıyor diğerlerine fiyat aralığı ve süreci ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Ara, 2017

Sadece tek dişte problem var ise 12ay civarı dişleriniz düzene girer. Dİş teli fiyatı 2500-3000 tl civarı olur. Yamukluk var ise, ancak görünüm ve çiğneme fonksiyonunu belirgin etkilemiyor ise ek tedaviye gerek yoktur. Aksi durumda çift çeneye diş teli takılmalı ve tedavi 18-24 ay süreye yayılmalıdır. Fiyat ise 5000-7000 tl civarı olacaktır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Mehmet Aydın · 11 Ara, 2017

Merhaba, 21 yaşındayım üst çenemde 1 köpek dişi ileri doğru çıkıntılı ve alt çenemde iki köpek dişi arasındaki 4 diş diğerlerinden geride. Yaklaşık tedavi süresi ve fiyat bilgisi alabilirmiyim? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Ara, 2017

Çift çeneye diş teli takılması gereklidir. Tedavi süresi yaklaşık15-16 aydır. Diş teli fiyatı ise 4000-6000 tl arasındadır. 300-350 civarı taksitlerle tedavinizi tamamlayabilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Buse · 9 Ara, 2017

Merhaba üst çenede köpek dişimle göz dişim ayrı tedavi süresi ve maliyeti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Ara, 2017

Dİşler arası mesafe diş teli tedavi süresini belirlemekle birlikte süre 12-16 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ayşe · 9 Ara, 2017

merhaba benim üst öndişimin yanındaki dişim tam çıkmadı çıktı ama normal diş hizasınız biraz yukarısında kalıyor nasıl düzelir_??

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Ara, 2017

Üst çeneye diş teli takılmalıdır,o dişin çekilme ihtimali çok düşüktür Tedavi süresi 12-14ay diş teli fiyatı ise 2500-3500 tl kadar olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

yağmur · 9 Ara, 2017

15 yaşındayım alt dişlerimde hiçbir sıkıntı yok fakat üst ön dişerim 2 si üs üste binmiş kendimi bildim bileli böyle 2 sene önce ortası kocaman bir delik oldu ve arasına dolgu yaptırdım o zamn çok beğenmiştim ama üst üste bindikleri için güzel bir görüntü olmuyor onları ayırabilir misiniz şimdi yanındakilerde yamuldu yani ön 4 tane yamuk oldu çözüm nedir bu arada dişlerim çürüyor acele etmem lazım sadece üste taktıracam fiyat nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Ara, 2017

Dolgu yaparken ön dişlerinize verilen zarar ne kadar bilmemiz daha doğru olur. Dİşleriniz sağlam ise en kısa zamanda diş teli takılmalıdır. Yoksa dolgunun mahiyetine bakılması dişlerinize diş teli tedavisi bitene kadar geçici şekil verilmesi ve bittikten sonra kaplama yapılması ihtimal tedavi seçeneklerindendir. Ücretsiz muayenemize gelirseniz gereken tüm cevapları alırsınız. Tek çene diş teli takıldığında süre 15-18 ay diş teli fiyatı 3000-4000 tl civarıdır.

...

ahmet cemal · 8 Ara, 2017

13 yaşındayım alt dişlerimde sıkıntı yok ama üst dişlerde öndeki bir köpek dişinden diyer köpek dişine 4 diş eyri yardımcı olurmusunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Ara, 2017

Erken yaşta tedaviye başlamak her zaman belirttiğimiz gibi hem süre hem de etkinlik açısından avantajdır. Alt çene diş teli süresi 12 ay civarı sürebilir. Diş tel fiyatı ise 2500-3500 tl kadardır. Tedaviniz süresince eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ülkem Özkara · 8 Ara, 2017

Merhaba, 20 yaşındayım ön iki dişimin arası ve alt köpek dişlerimin arası ayrık bunun için tedavi süresi ve fiyatı hakkında Bilgi verebilir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Ara, 2017

Tek diş bile olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Ayrıklık mesafesi için ücretsiz muayenemize gelmeniz aslında en doğrusu olmakla birlikte ortalama diş teli tedavi süresi 12-16 ay ve diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasıdır. Eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Yasemin taş · 7 Ara, 2017

Merhaba benim sadece üst çenemdeki ön iki dişim çarpık üst üste yani. Dişlerim kapanınca üst üste geliyor yani üst çenem alt çenemi kapsamak yerine tam üstüne geliyor. Kapanışta sıkıntı var. Ama ben bundan şikayetçi değilim. Sadece üst çeneme tel takmak istiyorum fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Ara, 2017

Aslında üst çenenin alt çene üstünde iken 1-2mm kadar önde olması çiğneme fonksiyonuna optimal için verir ve normaldir. her 2 çene diş teli ile kapanış çözümlenebilir. Ancak dilediğiniz gibi sadece üst çenedeki dişlerinizde düzeltilebilir. Üst çene diş teli süresi 14-15 ay kadar sürer ve fiyatı ise 2500-3500tl arasıdır. 200-250 tl taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ceren · 7 Ara, 2017

Merhaba, 37 yaşındayım. Üst dişlerimde ön iki dişim yamuk ve yanlarındakiler simetrik dişler değil.Alt çenede de dört diş yamuk girintili çıkıntılı olarak. Tamamen şeffaf plaklardan takılması mümkünmü düzeltme için? Ne kadar süre takmam gerekli en az? Fiyatda bilgi vermenizi rica ederim. Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Ara, 2017

Alt üst çene diş teli tedaviniz olmalıdır. Çarpıklık fazla miktarda olduğu için tedavi süresi 18-24 ay kadar olabilir. Etkin bir tedavi biçin şeffaf plak yerine şeffaf braket (porselen) takılması daha uygun olacaktır. Zor farkedilir diş teli olacağından şüpheniz olmasın . Maliyeti metal brakete göre fazla olmakla birlikte tedavi sürenizce eşit aylık taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Çift çene porselen braket fiyatı sizin durumunuzda 5000-7000 tl arası olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

kader gökkabak · 6 Ara, 2017

ben 20 yaşındayım. üst ön iki dişim önde kalıyor yanındakilerde arkada köpek dişlerim onlardan daha önde yani 4 dişimde sıkıntı var ne kadara yaptırabilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Ara, 2017

Üst çenenize diş teli takıldığında fiyat 3000-3500tl kadardır. 12-15 ay tedavi süreniz olur. Aylık 200-250 tl ödeme yapabilirsiniz.

...

Umutcan Arslanteke · 6 Ara, 2017

Merhaba.Ben 17 yaşımdayım ve üst dişlerimin yaklaşık 7-8 tanesi yamuk ve alttan ise 3-4 dişim tel taktırırsam bunun maliyeti bana nedir acaba teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

Çok fazla sayıda dişteki yamukluk ve miktarları olduğu için ücretsiz muayenemize gelmeniz çoğu sorunuza cevap olacak, net tedavi planı ve fiyat kararlaştırılabilecektir. Her 2 çeneye de diş teli takılmalı ve tedavi 18-24 ay sürmelidir. Fiyat 4500-6500 arası olabilir. 18-24 taksitle ödeme kolaylığınız vardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Kübra · 5 Ara, 2017

ben 19 yaşındayım üst dişlerimde bozukluk var ön iki dişimin yanındaki dişler arkada damak kısmında maliyet hakkında bi bilgi alabilir miyim ve Ankara'da şubeniz var mı?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

Tedavi süreniz 12-15 ay kadardır. Diş teli fiyatı ise tek çeneden dolayı 2500-3500 tl kadardır . Ortalama 200tl taksitle 15ayda eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Hüseyin Demir · 4 Ara, 2017

25 yaşındayım dislerimde herhangi bir şekil bozukluğu yok lakin aralarında boşluk var.Ortalama tedavi süresi ve ücreti hakkında bilgi verirseniz sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

Alt üst çenede boşluk var ise diş teli her 2 çeneye de takılmalıdır. Tedavi 12-16 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı sizin durumunuzda tek çene için 2500-3000 tl çift çene için 4000-5500tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

hira argın · 2 Ara, 2017

merhaba benim üsten sadece 1 köpek dişim eğri altan ise 2 tane köpek dişim cok az eğri sizce maliyeti ne kadar olabilir

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Ayrıca tedaviniz 15 ay civarı sürebilir. Tedaviniz 4000-5500 civarı tutar. Aylık 300tl civarı ödeyerek tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

mineclb · 1 Ara, 2017

merhaba 17 yaşındayım üst çenemde köpek dişimin yanındaki diş biraz yamuk ve rahatsız oluyorum tahminen ne kadara mâl olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Eğer alt dişlerde sorun yok ve alt ve üst dişlerin kapanışıda olması gerektiği gibi ise sadece üst dişlere tel takılması yeterli olacaktır. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

İsmet güner · 30 Kas, 2017

Merhaba benim üst ve alt damaktan çıkan 1 er tane dişim var onlar alınıyormu yoksa telle düzeltme oluyormu eğer oluyorsa ücret hakkında bilgi alabilirmiyim teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

Çoğunlukla dişleri çekmeden diş teli ile diş eğriliklerini çözmeye çalışıyoruz. Ancak gerektiğinde çekilip diş teli tedavisi ile eskisinden kat kat daha iyi bir hale getirebiliyoruz. Tekçene için fiyat 2500-3500 tl arasıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

DERYA · 29 Kas, 2017

MERHABA 22 YAŞINDAYIM ÜST KÖPEK DİŞLERİM BİRAZ ÜSTTE BU İŞLEM İÇİN TEK ÇENE DİŞ TELİ FİYATI ALABİLİR MİYİM?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

Dİş teli fiyatınız 2500-3500 tl arasıdır. Süre 14 ay kadardır . Aylık 200-250 tl taksitlerle tedavinizi tamamlayabilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

gizem nur çinar · 27 Kas, 2017

benim sadece alttaki orta iki dişim azıcık yamuk bir de üstteki köpek dişlerim biraz önde tel taktırmak istiyorum fiyatı ne kadar olur ama ben renkli istiyorum fiyatı

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

Sadece alt çene olur ise 2500-3000 tl arası, üst çene ile birlikte 4000-5500 civarı tedavi maliyeti tutar.ortalama 15 ay sürse tedaviniz yaklaşık 300-350tl aylık ödemeler ile tedavinizi tamamlanabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ilayda il · 26 Kas, 2017

Merhaba 16 yaşındayım sadece üst ön iki dişimin yanlarında çok çok az yamukluk var 20 lik dişlerin sıkıştırmasından korkuyorum tel fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ara, 2017

20 lik dişlerin sıkıştırması ile çenede diş sırası bozulabilir. Diğer dişlerinizde muayene de değerlendirilip 20 lik dişlerinize müdehale konusunu sizle konuşabiliriz. Ön iki dişiniz için tek çene diş teli tedavisi fiyatı 2500-3000 tl civarıdır. 15 ay süren tedaviniz ile aylık 200 tl civarı ödeyerek tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

Prett · 23 Kas, 2017

Ben 10 yaşındayım bursada oturuyorum bursada da 1500 tlye yaparlarmı (üniversite hastanelerine başvurursam)

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Üniversite hastahanelerinde diş teli tedavisi görmek isteyip başvurduğunuzda bulunduğunuz şehirdeki hastahane yoğunluğuna bağlı olarak 5-9 yıl sonra sıra size geliyor. Üniversite hastahanelerinde sgk dan yararlandığınızda diş teli tedavi maliyetiniz tahmini 2000 tl civarında oluyor. Yalnız 18 yaşını doldurduğunuzda sgk dan yararlanamıyorsunuz. Yani 2 farklı noktada risk almış oluyorsunuz. Bunlardan birincisi; 18 yaşını geçme ihtimaliniz. İkincisi ise; diş teli tedavisinin en etkili uygulandığı 12-16 yaş aralığını kaçırmış olma ihtimaliniz.

...

Gizem cam · 22 Kas, 2017

Merhaba. Benim bütün dişlerim çok düzgün. Sadece sol üst köpek dişim birazcık öne doğru. Bu durumdan rahatsızlık duydum. Sadece tek bir dkopek dişi için tel mi takılması gerek ? Yoksa farklı yollardan tek diş yamuklugunu düzeltme gibi imkanlarınız varmı

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Eğer diş teli tedavisi düşünüyorsanız tek diş yamukluğu dahi olsa yamuk dişinizin olduğu çeneye komple diş teli tedavisi uygulanmalıdır. Çünkü tedavi sonrasında bütün dişlerin arasında uyum olmalıdır. Alternatif olarak kaplama yöntemleriyle de dişinizdeki yamukluğun miktarına bağlı olarak estetik bir görünüm kazanabilirsiniz. Yalnız kaplama yöntemleri dişinizin küçültülmesi yöntemiyle uygulandığı için dişinizin doğal yapısına zarar veren bir uygulamadır.

...

hanife ç. · 20 Kas, 2017

merhaba ben 14 yaşındayım dişlerimde tek rahatsız olduğum şey üst dişlerimden sadece 1 tanesi yamuk ve bu beni rahatsız ediyor diş teli gerekir mi ya da nasıl bir tedavi uygulanır bunun fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Yamuk dişlerini düzeltildiği en doğal tedavi yöntemi diş telidir. Yaşınız itibariyle de dişlerinize zarar vermemek adına başka tedavi yöntemlerinden ziyade diş teli tedavisini düşünmenizi öneririz. Tek çene diş teli tedavisi fiyatları ise kliniğimizde 2.000-3.500 tl bandında değişiyor.

...

serdal · 20 Kas, 2017

mersinde yeriniz var mı varsa nerede ?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; malesef Mersin'de şubemiz bulunmuyor.

...

Ceylan · 19 Kas, 2017

İyi günler. Benim üst dişlerimden iki tanesinde alt dişlerimden de birkaç tanesinde eğiklik var tel taktırmak istiyorum ama yirmilik dişlerim çıkma aşamasında tamamen çıkmadılar henüz. Çıkarken eğik dişlerimde ağrı yapıyor. Yirmiliklerimin tamamen çıkmasını beklemek zorunda mıyım?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ara, 2017

Merhaba; Yirmilik dişlerin çekilme amacı yer darlığının olduğu durumlarda tel tedavisinden sonra dişlerde çapraşıklığa sebep olarak tedavinin kalıcılığını olumsuz etkilemesidir. Bu sebeple yer darlığının olduğu durumlarda yirmilik dişlerin genellikle tedavi sonuna kadar çekilmesini istiyoruz. Hemde yirmilik dişlerinizin biraz daha çıkmasını beklemeniz hem dişlerinize zarar vermeyecek hemde daha kolay çekilmesini sağlayacaktır. Aksi bir durum olmadığı sürece en kısa zamanda (dişlerinizi bozmaması için) diş teli tedavisine başlamanızı, yirmilik dişlerinizinde çekiminden önce biraz daha çıkmasını beklemenizi öneririz.

...

alper solak · 18 Kas, 2017

mrhb ben şunu öğrenmek istiyorum.benim sadece üst dişlerimde çarpıklık var .sadece üst dişlere tel taktırmak istiyorum .tek taraflı diş teli taktırmak sorun olurmu .illaki alt üst taktırmakmı gerek .ve ayrıca diş teline olabilecek sıkıntılar için garanti veriyormusunuz . teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

merhaba, alt ve üst dişlerinizin kapanışında bir sorun yok ise tek çeneye de diş diş teli tedavisi uygulanabilir. Çift çene uygulanma zorunluluğu yoktur. Diş teli ile ilgili ne tarz sorunlar için garanti istediğinizi anlayamadığımız için bu konuda malesef yardımcı olamıyoruz. Garantisini istediğiniz sorunları biraz daha açarsanız bilgilendirebiliriz.

...

Kemal Can Özbek · 17 Kas, 2017

Merhabalar Üst diş (tam ordadaki olan) 2 tanesi yamuk bunların yapılması için ne kadar ücret gidebilir yaşim 19

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

merhabalar; tek çene diş tedavisi ücretleri dişlerdeki yamukluğun miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz

...

ibrahim · 17 Kas, 2017

ben 2 ay sonra askere gideceğim ama dişimi yaptırmak istiyorum bana bir öneriniz var mı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba, şeffaf plak tedavisini değerlendirebilirsiniz. Şeffaf plak tedavisinde doktorunuzla 3-4 ayda bir görüşmeniz yeterli olur.

...

Elvin · 15 Kas, 2017

Merhabalar. Ben 16 yaşındayım ve ön iki dişim çok az bir miktar geride alt ön dişlerimde de çok hafif yamuklar var. Tel taktırmak istiyorum fiyatı tahminen ne olur cevaplarsanız sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhabalar, çift çene diş teli tedavisi ücretleri dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Burcu · 14 Kas, 2017

Dişlerime tel taktırmak istiyorum bi diş kliniği 1,5 seneyi alır düzelmesi dedi, yalnız 2018 temmuz gibi düğünüm olacak 1-2 günlüğüne telleri çıkarttırıp sonra tekrar taktırabilir miyim ? Takılıyorsa tekrar para ödemem gerekir mi ? Öyle bir uygulamanız var mı?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba, diş teli tedavisi sırasında tellerin çıkarılıp tekrar takılması hem tedaviye hemde dişlere ciddi zarar verir. Bununla birlikte diş teli maliyetini de ciddi bir oranda artırır. Bu sebeple tellerin ne sebeple olursa olsun tedavi bitmeden çıkarılmasını doğru bulmuyoruz. Tedavi sırasında evlenme ihtimali olan hastalarımıza kliniğimizde şeffaf braketlerle uygulan diş teli tedavisini yada şeffaf plak tedavisini öneriyoruz. Şeffaf plaklar takılıp çıkartılabildiği için sorun oluşturmuyor. Şeffaf braketlerle uygulanan diş teli tedavisinde ise ortadan geçen metal diş teli birkaç günlüğüne çıkarıyoruz. Çıkarmadığımız braketler de şeffaf oldukları için dikkat çekmiyor, fotoğraflarda bile belli olmuyor.

...

leyla y · 14 Kas, 2017

iyi akşamlar benim ön dişlerimde eğiklik var diş teli taktırmak istiyorum ama üst çene de bir alt çene de dört dişim eksik tel takılır mı ve fiyat nedir şimdiden teşekkğr ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba, eksik dişler diş teli uygulaması için engel değildir. Eksik olan dişlerin bulunduğu boşluklara tedavi bitimin diş yapılır. Diş teli fiyatları ise dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

selin · 14 Kas, 2017

merhaba 30 yaşındayım üst dişlerim önde ve yamuk. 20 lik dişler cıkarken arkalardan diş çekimi yapıldı daha fazla öne gelmemesi için ama tel tedavisi görmedim.şuanda tel taktırmak istiyorum ama arkalarda diş eksikliğinden dolayı tel takılabilirmi yada çene genişliği yapılıp çekmeden düzeltilebilir mi? görünmemesi için arkadan yada şeffaf braket kullanımı uyugun olur mu?fiyat konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba daha önce diş çekimi yaptırdığınız için kuvvetle muhtemel diş çekimine ihtiyaç olmayacaktır. Yalnız diş yapınız görmeden net konuşmak mümkün değil tabi. Eksik dişler diş teli uygulamasına engel değildir. Şeffaf diş teli tedavisinin kaliteli malzeme kullanıldığı sürece standart diş teli tedavisinden fiyat farkı haricinde farkı yoktur. Çift çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Emirhan Yıdlırım · 13 Kas, 2017

Dişlerim Yamuk ve Diş teli takılacak.Yaşım 12 ve 5.400 TL istiyorlar sizce doğrumu.Bu yaşlar için ne kadar TL istenebilir _ ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Tel tedavisi ücretleri yaşa bağlı olarak değil dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahminin tedavi süresine ağlı olarak belirlenir. kliniğimizde çift çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. Yalnız sizin diş yapınız hakkında fikrimiz olmadığı için hangi aralıkta olduğunu hakkında fikir veremiyoruz. Fiyatlar konusunda bilgi almak isterseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

meryem · 11 Kas, 2017

merhaba. yaşım 21 üst dişlerimin çoğu ayrık ve önde. üst arkada bir tane dişim çürük. tel taktırmak istiyorum. fiyatını öğrenebilr miyim ve ne kadar süre takılı kalır sizce

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Çift çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

esma şahin · 8 Kas, 2017

merhaba dişlerimde bi sorun yok ama köpek dişlerimden ikincisi önde ne yaptırmam gerekiyo

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba dişlerinizdeki konum bozukluklarının düzeltildiği en doğal ve sağlıklı tedavi diş teli tedavisidir.

...

Sezen · 7 Kas, 2017

Merhaba, 30 yaşındayım, sol üst köpek dişim hala süt dişim ve sağlam olarak duruyor. Yerine gelmesi gereken diş ise damağın içinde. Damak içindeki dişten şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım ama ileride sorun teşkil eder mi bilemiyorum. Süt dişimin olduğu yerde hafif bir diş eti çekilmesi var. Bu tür tedavilerin mümkün olan daha genç yaşlarda yapılması gerektiğini öğrendim ve geleceği düşündüğümde de vakit varken yaptırmamın faydalı olacağını düşünüyorum. Muayene sonucu süt dişin çekilip tel ile diğer dişin yerine gelmesi uygun bulunursa tel için tahmini ücret ve tedavi süresi hakkında bilgi alabilir miyim lütfen.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba; Sürmemiş dişlerin etrafında dişin kronal 1/3' ünü saran epitel dokusuna benzer folikül vardır. Dişlerin sürme aşamasında bu folikül parçalanır ve diş açığa çıkar. Gömülü kalan dişlerde ise bu folikül bütünlüğünü korur. İlerleyen süreçte ise düşük bir ihtimal bile olsa foliküler kist oluşturabilir. Foliküler kistin özelliği ise çok sinsi büyür ve bu süreçte hiçbir rahatsızlık oluşturmaz. Farkedildiğinde çok büyük boyutlara ulaşmış olabilir. Tedadavisinde ise beraberindeki birkaç diş ile birlikte damaktan bir parçanında alınması gerekebilir. Bu sebeplerle gömülü dişinizden mutlaka kurtulmanızı öneririz. Tedavi seçeneklerinizden birisi çektirmektir. Diğeri ise diş teli tedavisi ile sürdürülmesidir. Diş teli ile sürdürülmesi işleminin süresi ve fiyatları ise gömülü dişin konumuna ve durumuna göre çok geniş aralıkta değişkenlik gösterir. Bize verdiğiniz verilerle fiyat bilgisi vermemiz bu tarz vakalarda pek mümkün değil. Daha net bilgi almak için dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

burak · 6 Kas, 2017

iyi günler yaş 21.. alt üst dişlerim yamuk ve sag arka alt 3dişim yok(20lik dişin önündekiler.).Çene geriliğide var.Hem alt üst dişe tel taktırmak hemde çene geriliğini düzeltmek istiyorum.fiyatını öğrenebilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba alt yirmilik dişinizin önündeki 3 dişin olmaması alt çene gerideliğinin düzeltilebilmesini bir noktadan sonra imkansızlaştırabilir ve çene gerideliğinin düzeltilebilmesi için ortognatik cerrahi yada ortodontik mini implant uygulamaları değerlendirilebilir. Bu tedavi seçeneklerininde ücretlendirmesi ve süresi birbirinden çok farklıdır. Sizin için hangi yöntemin daha uygun olacağını görmeden belirleyemeyeceğimiz için fiyat veremiyoruz malesef. Sizin için uygun olan tedavi planlamasını sürecini ve ücretlendirmesini öğrenmek için dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

senem es · 5 Kas, 2017

merhabalar 16 yaşındayım küçüklüğümden beri dişlerim çarpık ayrıca diş etlerim de düz bir sıra halinde değil diş teli hakkında bilgi almak istiyorum fıyat konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba diş teli tedavisi dişlerdeki çapraşıklıkları düzelten ve tedavi sonucu en doğal olan tedavi yöntemidir. Diş teli tedavisinden sonra dişleriniz tamamen kendi dişlerinizdir. Diş teli tedavisi alışma dönemi haricinde ağrısız bir tedavi yöntemidir. Kliniğimizde alışma dönemindeki ağrılarıda minimalize etmek için özel olarak hazırlanmış alışma telleri ile tedaviye başlanır. Diş teli tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Burcu baytaş · 5 Kas, 2017

Merhaba oğlum 17 yasinda üst on iki dişin arasında biraz açıklık var.bunu dış teliyle düzeltmek mumkunmu acaba.fiyati ne kadar olur bu tedavinin.birde dış teli kaç yaşına kadar takilabilir

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba dişler arasındaki boşluklar diş teli tedavisi ise kaptılabilir. Diş teli tedavisine bazı istisnalar haricinde minimum 10-12 yaşlarında başlanır. Eğer alt dişlerde sorun yok ve alt ve üst dişlerin kapanışıda olması gerektiği gibi ise sadece üst dişlere tel takılması yeterli olacaktır. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Tuğçe · 3 Kas, 2017

Merhabalar, benim üst ön iki dişimde çok hafif çarpıklık vardı ancak bu durum son 3 yılda oldukça arttı. 23 yaşındayım yirmilik dişlerimden birini çektirdim ancak biri hala duruyor. Bu çarpıklığın artmasına yirmilik dişlerimin sebep olduğunu düşünüyorum. Ön iki dişim için tel taktırmak istiyorum ancak çarpık olan dişimin iki yanındaki dişim yanlış dolgudan ötürü kırılmıştı buna zirkon kaplama diş yaptırmıştık. Zirkonyum diş tel takımına engel olur mu tedavisi nasıl olur bu durumun? Teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhaba dişleriniz sağlıklı olduğu sürece dişlerinizde zirkonyum yada dolgu yada porselen olması birşeyi değiştirmez. Herbir yüzey yapısının üzerine diş tellerini yapıştıracak ayrı ayrı yapıştırıcılar uygulanır. Bu sebeple dişinizdeki zirkonyum diş teli takılmasına ve dişlerinizin düzelmesine engel değildir. Yalnız dişlerinize yapılan zirkonyumlar dişlerinizin çapraşık haline uyumlu yapıldığı için dişleriniz düzeldiğinde bu uyum bozulabilir ve kötü bir görüntü olabilir. Bu durumda zirkonyumlarınızı dişlerinizin yeni şekline uygun olarak yaptırmanız gerebilir. Bu durum bir ihtimaldir. Net konuşabilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekir. Ücretsiz muayene randevusu için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Gizem Çankaya · 3 Kas, 2017

Merhaba , Dişlerimde kapanma sorunu var. Alt çene ve üst çene birleşme sırasında sola doğru kayma oluyor. Ve üst köpek dişimde hafif öne doğru. Tüm kontrollerimi sağladım muayene oldum. Ve doktor diş teli takılarak 7-8 ay gibi kısa bi sürede düzelebileceğini söyledi. Tedavi sürecimi sizinle başlatmak istiyorum. Şeffaf Braket Fiyatını öğrenebilirmiyim. İyi Çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 4 Kas, 2017

Merhabalar Çift çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 4500-6000 tl arasında değişiyor. Şeffaf ve metal braketlerin arasında da 1000 tl fiyat farkı var. Yalnız alt ve üst çenelerdeki ilişki bozukluğu kısa süren tedavilerle düzeltildiğinde tekrar bozulma ihtimali yüksek. İstisna durumlarda var tabiki. Bu durum iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Sonuşta zahmetli bir diş teli tedavisinden sonra dişlerin tekrar bozulması oldukça can sıkıcı bir durum.

...

ebru · 29 Eki, 2017

merhaba, ben 21 yaşındayım. benim üstteki, ikinci kesici dişlerim ve bir tanede ikinci küçük azı dişim yamuk. öden bakıldığında yamukluk göze çarpmıyor ama yandan bakıldığında belli oluyor. alt çenemde ikinci küçük azı dişimin birisi içe doğru yamuk, kesici dişler çok hafif yamuk ve alt çenemde ki bir tane büyük azı dişim 5 yıl önce çekilmişti onun yerine 20lik diş çıktı ama diğer dişimle arasında boşluk var. tel taktırmaya karar verdim ama bazı endişelerim var bir tane arkadaşım yıllarca diş teli kullandı ama üstteki bütün dişleri çok fazla öne doğru dümdüz inci gibi dizilmiş ama bariz öne doğru bende böyle bir sonuç yasamak istemiyorum haliyle, bu durum neden kaynaklı oluyor? bir de mesela dişlerimi göstermeden gülümsediğimde üst alt dudaklarım yamuk bir şekilde gülümsüyorum bu dişlerimdeki yamukluktan mı kaynaklanıyor? tel takıldıktan sonra dişler yerinden oynayıp düzgün bir hale geliyor ama bu hareketlilik dişin ömrüyle alakalı bir sıkıntı yaratıyor mu? son olarak ücreti tahminen ne kadardır? şimdiden teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba ; Biz kliniğimizde prensip olarak tedavisine başlayacağımız hastalarımızın tedavi planlamasını alternatif tedavi seçenekleri ile birlikte hastalarımızla paylaşır, tedavi sonrası tahmini görünümünü izletir ve hangi yöntemi uygulayacağımızı hastalarımızla birlikte fikir alışverişi içerisinde karar veririz. Bu sebeple tedavi bitimi hem klinik ekibimizin hem de hastalarımızın hoşuna gideceği şekilde sonuçlanır. Dişlerin olması gerekenden daha önde olmasın sebepleri vardır. Ama çözüm seçenekleri değerlendirilerek tedavi edilebilir. Gülme hattınızdaki yamukluk dişlerinizdeki yamukluktan da kaynaklanabilir, N. Facialis adı verilen mimik kaslarınızdaki tonus farkındanda kaynaklanıyor olabilir. Ayırımını yapmak için mutlaka muayene etmek gerekir. Tedavi fiyatlarımız ise çift çene uygulandığında tedavi süresine ve dişlerdeki yamukluğa bağlı olarak 4.500-6.000 tl arasında değişiyor.

...

Salim · 29 Eki, 2017

Benim ön dişimin bir tanesi önde ve onun düzelmesini istiyorum ve tedavisi var mı varsa fiyatı nedir ve kaç ayda veya kaç senede düzelir çok şikayetçiyim dişimin görüntüsünden dolayı arkadaş ortamında olsun ailevi ortamda olsun gülemiyorum artık dişimin düzgün olup herkesin içinde dişimi göstererek gülmek istiyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba Tedavi sadece tek çeneye uygulanacaksa diğer çene dişlerinde yamukluk yok ise ve alt ve üst çene arasında uyum problemi de yok ise tek çene tedavi yapılabilir. Tek çene diş teli tedavisinin ücretleri ise dişlerdeki yamukluğun miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 2.500-3.500 tl arasında değişir.

...

Taha · 27 Eki, 2017

merhaba Benim ön-üst dişlerimde çarpıklaşma var. Diş teli taktırmak istiyorum. Ancak dişlerimin çarpıklığından dolayımıdır bilmiyorum ama çene kısmımda çıkıntı olduğunu hissediyorum, aslında aynaya bakıncada fark ediyorum. Acaba diş teli taktırsam çene kısmıda düzelirmi ve diş teli fiyatı ne kadardır.kaç ay tedavi sürer. bilgi verebilirmisiniz. Teşekkürler..

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba Diş teli dişlerinizdeki çapraşıklığı düzeltirken dilenirse dişlerin sıralandığı arkta da genişletme yapabilir. Özelikle ön bölgede çapraşıklık olan vakalarda dişlerin sıralandığı ark "V" şeklindedir. Diş teli tedavisi ile bu ark "U" şeklini alır. Bu "U" şeklinin genişliği tercihe bağlı olarak genişletilip daraltılabilir. Bunun miktarı, sizin için hazırlanan yüz hatlarınıza uygun gülümseme tasarımı ışığında belirlenir. Bu tarz vakaların tahmini tedavi süresi 15-20 ay arası iken tedavi fiyatı ise 5.000-6.000 tl arasındadır. Bahsettiğimiz bu süre ve fiyat belirleyici değil, tahminidir. Net fiyat bilgisi için mutlaka muayene olmalısınız.

...

sema · 26 Eki, 2017

iyi günler ben 4 5 yıl önce tel tedavisi oldum ama on dişim tekrar egildi dişa dönük bir şekilde çarpıklaştı orta hizadan degil diğer taraftan dişimi düzeltmek istiyorum tel takmak şart mı ya da tel takılırsa tedavi ne kadar sürer önceki tedevim iki buçuk yıl sürmüştü.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

İyi günler Dişlerinizin tekrar düzelmesini istiyor iseniz yeniden tel taktırmanız gerekir. 2. tedavinizin süresi Dişlerinizdeki bozulmanın miktarına bağlıdır ve 1. tedavi sürenizden bağımsızdır. Bizimle paylaştığınız veriler tahmini tedavi süresi hakkında fikir verebilmemiz için malesef yetersiz. Dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

eda bb · 26 Eki, 2017

16 yaşındayım üstten 1 alttan 2 dişim yani üstteki biraz çıkık öne doğru dişlek gibi alttakilerde düzenli bi sıra diil yani biiraz içe doğru diş telinin fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba Diş teli fiyatları; her iki çeneyede uygulandığında dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 4.500-6.000 tl arasında değişkenlik gösterir.

...

Özge kılıç · 26 Eki, 2017

Merhaba 23 yaşındayım sadece ön 3 dişimde hafif yamukluk var çok rahatsız edici bi durumda değil aslında ama neden inci gibi olmasında diye düşünüyorum bunun için tel takımı yapılabilir mi yada ufak törpüleme gibi işlemlerle de düzelebilir mi ve bunun ücreti tahmini nedir . Şimdiden teşekkürler..

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Kas, 2017

Merhaba diş teli tedavisi dişlerdeki yamuklukların düzeltildiği en doğal tedavi yöntemidir. Eğer diğer dişlerinizde yamukluk yok ise tek çene diş teli tedavisi ile 6 ay gibi sürede inci gibi dişlere sahip olabilirsiniz. Tedavi ücreti ise 2.500 tl civarında olacaktır. Unutmayınız ki burada konuştuğumuz fiyatlar belirleyici değil, tahminidir. Net fiyat ve süre bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevu alabilirsiniz.

...

Bahar · 25 Eki, 2017

Merhaba ben dişlerime tel yaktırmak istiyorum ön iki dişim uzun ve yanındaki dişlerime ise geride ne kadawr sure tel dişlerime kalır ve fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Eki, 2017

Merhaba Diş teli tedavisinin süresi ve fiyatı dişlerinizdeki yamukluğun miktarına ve tedavinin hangi çenelere uygulanacağına bağlı olarak belirlenir. Malesef bize verdiğiniz bilgiler tahmini tedavi süresi ve fiyatı verebilmemiz için yeterli değil. Dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz

...

Cem Çayıroğlu · 24 Eki, 2017

Merhaba , Ben 16 yaşındayım ve üst ön iki dişimde ufak bir üst üstelik söz konusu ayriyetten o iki dişin yanında bir dişim de normal sıranın arkasında damağa yakın bir konumda. Kısaca üst kısımda 3 dişime tel tedavisi gerekiyor. Fiyat ne olur öğrenebilir miyim? Ona göre randevu alacağım.

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Eki, 2017

Merhaba; Size uygulanacak tel tedavisinin süresi ve fiyatı içeride, damağa doğru diye bahsettiğiniz dişinizin durumuna bağlı . Eğer dişiniz hafif seviyede içerideyse sadece üst dişlerinize tel takılarak düzelebilir. Bu tarz vakalarımızın ortalama tedavi süresi genelde 8 ay kadardır. Tedavi fiyatı ise 2500-3500 tl arasındadır. Eğer bahsettiğimiz dişiniz çok içerideyse düzelmesi aşamasında üst dişleriniz ile alt dişleriniz arasındaki uyum bozulacaktır ve alt dişlerinizede tel takılıp üst dişlerle yeniden uyum oluşturulması gerekecektir. . Bu durumda ise tahmini tedavi süresi 15-18 ay arasında iken tedavi maliyetide 4500-6000 tl arasında oluyor. Bütün bunlara net cevap alabilmek için muayene olmanız gerekir. Ücretsiz muayene randevusu için 0212304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Emre · 24 Eki, 2017

İyi akşamlar benim üst dişlerimin arası açık ve biri biraz daha aşağıda alt süt dişlerimde bi tanrsi geriye giderik diğernin arkasına doğru kaydı en kısa ne kadar bir zaman diliminde tedavisi gerçekleşir ve maliyeti bana ne olur şimdiden teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Eki, 2017

İyi akşamlar İstisna vakalarımızın haricinde tel tedavisi başlangıcında ağzınızda süt dişlerinizin olmaması gerekir. Yani süt dişleriniz düşmüş ve yerini daimi dişlere bırakmış olması gerekir. Eğer ileri yaşlardaysanız ve halen ağzınızda süt dişleriniz var ise öncelikle bu durumun sebebi mutlaka araştırılmalıdır.

...

omarrrr · 24 Eki, 2017

yaş 20 alt ve üst dişler yamuk ve alt çene geriliği var... alt ve üst toplam diş teli nekdar? muayene süreci nekdar olur ? taksitlendirme biçimi nasıl olur ? son olarakta ilk görüşme ücreti nekdardı

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Eki, 2017

Merhabalar Alt çene geriliğinin 3-4 farklı tedavi yöntemi var. Hangisinin sizin için daha uygun olacağının belirlenebilmesi için alt çene geriliğinin şiddetini görmemiz gerekiyor. Muayene olmak için ise 0212304748 nolu telefonumuzu arayarak dilediğiniz gün ve saate ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz. Kliniğimizde toplam tedavi ücretiniz tedavi süresine bölünüyor ve tedavi süresince eşit taksitlendirme yapılıyor. Tedaviye başladığınızda ise peşinat yerine sadece birinci taksitinizi ödüyorsunuz ve her ay ödemeleriniz tedaviniz ile birlikte devam ediyor. Örneğin 15 ay sürecek olan tedavinizin ücreti 3000 tl olarak belirlendi ise aylık 200 tl gibi bir taksitlendirme ile ödeme planı oluşturuluyor. Ve tedaviye başladığınız ilk aydan itibaren ayda 200 tl karşılığında diş teli tedavisi hizmeti satın almış oluyorsunuz.

...

Maral Deniz · 24 Eki, 2017

Merhaba ben 18 yaşındayım 10 yaşında dişçiye gittim alt dişlerimden yanlış dişi yani çekmemesi gereken dişi çektiler bu yüzden çekilen dişim bir daha çıkmadı ve yanında olan dişler de bu yüzden yamuk halde ben çok takıntı yaptım ve artık bu durumdan kurtulmak istiyorum çıkmayan dişim için ve yamuk olanlar için ne yapılmalı lütfen yardımcı olur musunuz bir şeyler önerirmisinz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Eki, 2017

Merhaba Öncelikle çok geçmiş olsun. Ama unutmayın ve üzülmeyin hiç birşey için geç değil ve telafisi mümkün. Kliniğimizde her ay onlarca sizin gibi hastalarımız geliyor ve doğru ve etkili tedavi planlamalarımız ile başarılı bir şekilde tedavi ediliyorlar. Anlattığınız durumun iki çözümü var. Bunlardan birincisi hata ile çekilmiş dişinizin yerini kapatmak ve dişlerinizdeki yamuklukları düzeltmek. İkincisi ise çekilen dişinizin yerine aynı büyüklükte boşluk açıp tel tedavisi sonunda implant tedavisi ile kaybettiğiniz dişinizi yeniden kazandırmak. Hangi yöntemin tercih edileceğini etkileyen birçok faktör var. Bunlar alt dişlerinizin üst dişleriniz ile ilişkisi, yirmilik dişlerinizin durumu, dişlerinizdeki yamukluğun ne yönde ve ne şiddette olduğu... Dolayısı ile hangi yöntemin uygulanacağını belirleyerek doğru bir tedavi planlaması yapabilmemiz için dişlerinizi görmemizde fayda var. Dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Burak Tekbaş · 24 Eki, 2017

Merhabalar benim üstten 2 dişim biraz ayrık onların yanındaki 2 dişimde havada ve alttaki 4 dişimde biraz yamuk ve aralık var acaba tel taktırsam kaç tl'den başlar yaşım 15

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Eki, 2017

Merhabalar Diş teli fiyatları çift çene uygulandığında tedavi süresi ve çapraşıklık miktarına bağlı olarak 4500-6000 tl arasında değişiyor.

...

Bahar · 22 Eki, 2017

Merhaba benim ön iki dişim uzun onların yanındaki iki dişim de geride ben tel yaktırmak istiyorum nekadar sure tel dişim de kalır bide fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Eğer alt dişlerde sorun yok ve alt ve üst dişlerin kapanışıda olması gerektiği gibi ise sadece üst dişlere tel takılması yeterli olacaktır. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi ve tahmini tedavi süresi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Hilal Talan · 21 Eki, 2017

Merhaba, benim alt çenede küçüklükten kaybettiğim 2 azı dişim eksik ve dişlerim o boşluklara doğru kaymaya başladı diş telinin çözüm olabileceğini söylemişti bir doktor kontrolde. Sadece alt çeneme tel takılabilir mi ve fiyat ne çıkar acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba; eksik dişler sebebiyle dişlerdeki kaymalar diş teli tedavisi ile düzeltilebilir. Eğer üst dişlerde sorun yok ve alt ve üst dişlerin kapanışıda olması gerektiği gibi ise sadece alt dişlere tel takılması yeterli olacaktır. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Büşra · 20 Eki, 2017

Merhaba, sol üstteki köpek disimin iki tarafı da açık. Dislerimi düzeltmek istiyorum. Maliyeti ne kadar olur ve ne kadar sürede biter? Bilgilendirirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Merhaba dişler arasındaki boşluklar diş teli tedavisi ise kaptılabilir. Eğer alt dişlerde sorun yok ve alt ve üst dişlerin kapanışıda olması gerektiği gibi ise sadece üst dişlere tel takılması yeterli olacaktır. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

yasin · 19 Eki, 2017

merhaba.22 yaşındayım.Ön dişlerim bayağı bozuk. Diş teli taktırmayı düşünüyorum. üst alt takarsam fiyatları nasıl olur, veya sadece üst tarafa takarsam fiyatı nasıl olur. tedavi süreci ne kadar olur. cevap verirseniz çok memnun olurum . Teşekkürler...

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Kas, 2017

Eğer alt dişlerde sorun yok ve alt ve üst dişlerin kapanışıda olması gerektiği gibi ise sadece üst dişlere tel takılması yeterli olacaktır. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.000-3.500 tl arasında değişiyor. Çift çene diş teli fiyatları ise yine dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor net fiyat bilgisi ve tahmini tedavi süresi için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

ELİF doan · 18 Eki, 2017

Merhaba 20 yaşındayım öndeki ilk iki dişim üst üste binmiş durumda önceden çok önemsemiyordum şu an çok takılıyorum diş teli görüntüsünü sevmiyorum kullanmak istemiyorum başka ne gibi bir tedavi olur ve maliyeti ne kadara olur

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eki, 2017

Merhaba Elif Hanım; Eğer şiddetli kapanış probleminiz yoksa şeffaf plak tedavisi düşünebilirsiniz. Şeffaf plak tedavisinde dişlerinizden alınan ölçünün üzerinize dişlerinizdeki bozukluk miktarına bağlı olarak 10-20 adet şeffaf plak üretilir. Her bir şeffaf plağı bir hafta kullanarak dişlerinizin hızla düzeldiğini görebilirsiniz. Tedavi fiyatları üretilen şeffaf plak sayısına bağlı olarak değişken olup 4000-8000 tl arasındadır. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için ; " https://www.alpdent.net/seffaf-dis-teli " linkimizi inceleyebilirsiniz.

...

İrem · 18 Eki, 2017

Merhabalar.. Ben 18 yaşındayım. Ön dişimin biri artık tamamen çürük (süt dişim korkudan çektirememiştim) haliyle süt dişimi çektirmeyince üstten yani diş etimden büyüyen 3 tane dişim var. Araştırmalarım üzerine uygulanacak tedavileri az çok anladım. Sizce çok geç kaldım mı? Dişlerime hiç iyi bakmadım, çok pişmanım... Küçüklüğümden beri doktora gitmeye çekindiğim için kahkahalarla gülmeyi unuttum... Korkmuyorum lakin dişlerimi göstermeye çok utanıyorum... Tek istediğim sağlıklı dişler ve elimle ağzımı kapatmadan rahatça gülebilmek.. Bu konuda bana ne söyleyebilirsiniz? Simsiyah olmasa da çürümeye başlamış dişlerim var onlar tedavi edilmeden üstten büyüyen dişlerime tedavi uygulayamayız sanırım yani çok uzun bir evre mi bu?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eki, 2017

Merhaba; Diş teli tedavisi her yaşta başarılı bir şekildi uygulanır. Kliniğimizde 55 yaşında bile diş teli hastalarımız var. Bu sebeple geç kaldığınızı hiç düşünmeyin. Çürük dişlerize eninde sonunda işlem yaptırmanız gerekecek. Bu işlem başlangıçta dolgudur. Biraz ertelerseniz diş çürüğü ilerler ve kanal tedavisi yaptırmanız gerekir. Biraz daha ertelerseniz artık dişiniz kal tedavisi ilede kurtulamayacak hale gelir ve çektirmek zorunda kalırsınız. Bu işlemlerin hepsi anestezi altında yapıldığı için canınız acıyacak diye hiç endişe etmeyin. Size önerimiz en kısa zamanda çürük dişlerinizi tedavi ettirmeniz. Sonrada rahatça gülebilmeniz için diş teli tedavisi olmanız.

...

Serkan Dinç · 16 Eki, 2017

Ben şu anda tam 18 yaşımdayım diş teli taktırmak istiyorum ve benim sigortam da yok bana diş teli kaç tl gibi bir fiyata yapılır?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eki, 2017

Merhaba; Diş teli tedavisi ücretini 18 yaş üstü iseniz sgk karşılamıyor. Devlet hastahanesinde dahi yaptırsanız özel hasta statüsünde yaptırıyorsunuz ve kurumunuz tedavi giderlerini karşılamıyor. bu sebeple sigortanızın olmadığı üzülmeyin. Kliniğimizde diş teli fiyatları dişlerdeki bozukluğun miktarına bağlı olarak 2500-6000 tl arasında değişiyor.

...

Yavuz D · 16 Eki, 2017

Merhabalar, üst ön dişlerimde ve alt dişlerimde çarpıklıklar bulunmaktadır.Özellikle üst tarafta arka arkaya gelmiş iki dişim var.Tel tedavisi olmak istiyorum. Bununla ilgili sizlerden fiyat teklifi almak istiyorum.Ona göre randevu alıp gelip tedavi olacağım.İyi günler dilerim

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eki, 2017

Merhaba; Anlattığınız kadarıyla hem alt hemde üst dişlerinize diş teli tedavisi uygulanması gerekiyor. Çift çene diş teli fiyatları kliğinimizde dişlerdeki çapraşıklık miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 4500-6000 arasında uygulanıyor. Ayrıntılı bilgi için 0212304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

sümeyye · 15 Eki, 2017

iyi günler benim santral kesici dişlerimin arasında sivri bir diş var fazladan diğer dişlerim gayet düzgün ne tür bir tedavi izlenir ve ortalama fiyatı nedir bilgi verir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eki, 2017

İyi günler; Santral dişlerinizin arasındaki fazladan dişin adı "Mesiodens"tir. Ve anne karnında diş hücrelerinin parçalanım çoğaldığı dönemde ortaya çıkan gelişim bozukluğu sebebiyle oluşur. Bu tarz vakaların tedavisinde mesiodens'in çekilmesi gerekir. Diş çekiminden sonra ortaya çıkan santral dişler arasındaki boşlukta diş teli tedavisi ile kapatılmalıdır. Eğer alt dişlerinizde bozukluk yok ise ve alt ve üst dişlerinizin kapanışı uygun ise sadece üst dişlerinize diş teli tedavisi uygulanır. Tedavi fiyatı ise tedavi süresine bağlı olarak 2500-3500 tl arasındadır.

...

BEGÜM · 13 Eki, 2017

Merhabalar...10-11 yaşlarında çene darlığından dolayı üst dişlerim için damaklı tel kullandım .Şuan 23 yaşındayım alt dişimin sol tarafındaki köpek dişim önde hemen yanındaki dişim (sag yanındakı) arkadaa .Bu da agız kütlemesi ,tükürük yutamama ve arkada kalan dişin sararması gıbı problemlere yol açıyor bende .Tel taktırmayı düşünüyorum .Ortalama fiyat alabilir miyim ? TEŞEKKÜRLER

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba; Öncelikle tek çene mi çift çene mi tedavi göreceğinize karar vermek gerekiyor. Bu durum da alt dişlerinizin üst dişleriniz ile uyumuna bağlıdır. Tedavi süreniz ve fiyatınız bu duruma bağlıdır. 10 lu yaşlarda üst çene genişletmesi yapıldı ve pekiştirme tedavisi uygulanmasıysa yada yetersiz süre uygulandıysa kuvvetle muhtemel alt ve üst dişlerinizin uyumu bozulmuş olabilir. Size önerimiz sorularınızın cevabı için bir ortodontiste muayene olmanızdır. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu almak için kliniğimizi de arayabilirsiniz

...

Mert · 10 Eki, 2017

Merhabalar 16 yaşındayım yaklaşık 1 senedir damağımda yani diş üstünde diş var önceden böyle rahatsız edici değildi ama artık gülümsemeye bile korkuyorum ortalama bi fiyat verir misiniz bide üst ve alt diş arasında çok hafif bi boşluk var bekliyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba Mert, "diş üstünde diş var" diye anlattığın durum genellikle çene darlığından kaynaklanır. Yani yetersiz genişlikteki çeneye dişlerin sığamaması sonucu oluşur. Sonuç olarak dişlerinin düzeltilebilmesi için o dişlerin sığabileceği kadar yere ihtiyaç var. Dişleri içinde çok farklı yer açma yöntemleri var. Bunlar; çene genişletmesi, diş teli kullanarak yer açma mecbur kalındığında ise diş çekimi ile yer açma. Senin için hangi yöntemin daha uygun olduğunu tespit etmek lazım öncelikle. Bu sebeple muayene etmeden sorularına cevap vermek zor. Dilersen 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsin.

...

cem · 10 Eki, 2017

ön dişelerim kırıktı yaptırdım diş teli takılırken herhangi bir sorun çıkar mı

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba; Her halükarda dişleriniz sağlıklı olduğu sürece diş teli takılır ve başarılı bir şekilde diş tedavisi uygulanır. Yalnız diş telleri, sağlam diş üzerine, diş dolgusu üzerine ve porselen diş üzerine farklı ilaçlar kullanılarak yapıştırılır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta diş tedavisi yaptıracağınız klinikte bu ilaçların bulundurulması ve uygulamanın gerektiği gibi yapılıyor olmasıdır.

...

Gizem Çankaya · 10 Eki, 2017

Merhaba , Ben daha önce muayene oldum. Köpek dişim öne doğru, ve alt çene ile üst çenede kapanma sorunu var dişlerimi tam kapattığımda hafif yana doğru alt çenem kayıyor. Tedavi sürem ne kadar ve Şeffaf braket için fiyat bilgisini alabilirmiyim ? İyi Çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba, Dişlerdeki yamukluklar diş teli ile düzeltilebilir. Sizin için önemli olan kapanma probleminin ne tarz bir yapısı olduğu. Eğer dişlerinizi tam kapatmadığınızda çenenizde kayma olmuyor ve kapattığınız anda kayarak kapanıyor ise bu durum fonksiyonel bir bozukluktur, ve diş teli ile düzeltildiğinde bahsettiğimiz kapanış probleminden eser kalmaz ve mükemmel iyileşir. Yalnız bu tarz vakaların tedavisi ertelendiğinde foksiyonel bozukluğa çene kemikleride adapte olarak hatalı gelişim gösterir ve iskeletsel bir bozukluğa doğru gider. Eğer dişlerinizi tam kapatmadığınızda da çenenizde aynı tarafa kayma varsa problem iskeletsel bozukluğa çoktan gitmiştir. İskeletsel bozukluğun tedavisi ise diğerine göre daha zordur.

...

akemal · 10 Eki, 2017

merhaba, yaşım 24. Dişlerim genel olarak oldukça düzgün fakat yan taraftaki bir dişimin diğerlerine göre biraz daha içerde olduğunu farkettim. Tel taktırmayı düşünüyorum. Ortalama kaç ay sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba, Eğer bahsettiğiniz problem tek çenede ise ve tek çene tel tedavisi olmayı düşünüyorsanız, bozukluğun miktarına bağlı olarak 4-8 arasında diş teli tedavisi görmeniz gerekecektir.

...

çilem bostan · 10 Eki, 2017

merhaba benim ön dört dişim dışa doğru çıkık sadece bu durumdan rahatsız olduğum için diş teli taktırmayı düşünüyorum. 34 yaşındayım. tedavi süreci ve fiyat konusunda bilgi alabilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; Ön dişlerin dışarı çıkık olduğu vakalarda dişleri geri almak için genelikle alt dişlerden destek almak gerekir. Bu sebeple kuvvetle muhtemel alt dişlerinize tel takılması gerekecek. Bu tarz vakaların tedavi süresi dişlerdeki bozukluğun şiddetine bağlı olarak 15-20 ay aralığında sürüyor. Tedavi fiyatları ise 4500-6000 tl arasında değişiyor. Şunu unutmayınki burada konuştuğumuz süre ve fiyatlar tamamen tahmini olup değişkendir. Kişiye özel net fiyat bilgisi alabilmek için muayene olmanız gerekir. Detaylı analiz için 0212304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz

...

Gökhan · 10 Eki, 2017

Kredi kartı kullanmayanlar için taksitleri nasıl ayarlıyorsunuz senet ile mi

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Kliniğimizde hastalarımızla olan tüm ilişkilerimiz karşılıklı güven esasına dayalıdır. Kredi kartı kullanımı zorunlu değil, tercihe bağlıdır.

...

Mehmetşah Karakoyun · 9 Eki, 2017

İyi günler. Diş doktoruna gittiğimde üst ve alt çeneye tel lazım, ama tel takılmadan önce ağız temizliği yapılması gerek dedi. Yaklaşık 10 dolgu bir adet de çekilmesi gereken yada kanal tedavisi gereken dişim var. Fiyat ve tedavi süreci hakında bilgi alabilirmiyim? Ayrıca dolgu ve kanal için peşin fiyat mı alıyorsunuz yoksa tüm fiyata dahil mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; Kliniğimizdeki doktorlarımız ortodonti ve cerrahi branşlarında uzmanlaşmış olup diş teli tedavisi ve implant tedavisi uygulamaktadırlar. Bu sebeple kliniğimizde sadece diş teli tedavisi ve implant tedavi yapılıyor.

...

gamze yıldız · 9 Eki, 2017

mrb bende tel taktırmak istiyorum 20 yaşındayım yardımcı olur musunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba Gamze Hanım; 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak diş teli tedavisine dair aklınıza takılan her konuda bilgi alabilir, tedavi hakkında detayları öğrenebilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

DENİZ · 8 Eki, 2017

merhaba ,12 sene önce tel tedavisi gördüm köpek dişlerim çekildi, ancak şimdi üst ön dişlerim eski çapraz halini almaya başladı ve aralandı. tedavi süresi ve ücreti ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba öncelikle sizin için tedavi süresi ve fiyatlarından daha önemli bir durum var. Diş teli tedavisinde çekimli bir tedavi planlaması yapılmış olsa dahi çekilen dişlerin köpek dişleri olması malesef büyük hata. Çünkü köpek dişleri estetik gülümseme tasarımının oluşturulmasında büyük rol oynuyor. Bu durumda güzel bir gülümseme kazanabilmeniz için, köpek dişlerinin gelişimsel olarak oluşmadığı durumlarda uygulan kamuflaj tekniklerinden birisinin seçilerek titizlikle uygulanması gerekiyor. Dişlerinizin durumu ile ilgili verdiğiniz diğer bilgiler yetersiz olduğu için size vereceğimiz süre ve fiyat yanıltıcı olacaktır.

...

Hüseyin altıparmak · 8 Eki, 2017

Benim sadece sağ azı disim yukardan çıktı diğerleri düzgün tel takma fiyatı ne olur yasim 25

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; eğer diğer dişleriniz düzgün ve alt üst dişleriniz arasında temas bozukluğu yok ise tek çene diş teli tedavisi için problem çözülebilir. tek çene diş teli fiaytları ise dişinizdeki yamukluğun miktarına bağlı olarak 2500-3500 tl arasında olacaktır.

...

açelaya polat · 8 Eki, 2017

merhaba 23 yaşındayım üst ön 2 dişimde eğrilik var şeffaf tel uygulaması yapılır mı ücret ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, üst dilerinizdeki yamukluğun düzeltilebilmesi üst dişlerinizin tamamına tel tedavisi uygulanması gerekir. Bazen ise eğrilik sadece üst dişlerde olsa bile alt ve üst dişlerin uyumunun bozuk olduğu durumlarda alt dişlere de tel takılması gerekebilir. Bu durumun tespit edilmesi için diş yapınızı görmemiz gerekir. Eğer tel tedavisi sadece üst dişlerinize uygulanacaksa eğriliğin miktarına bağlı olarak diş teli fiyatı 2500-3500 tl arasında olacaktır. Şeffaf diş tellerin ise tek çenede metallerle arasında 500 tl fiyat farkı vardır.

...

Nur · 6 Eki, 2017

Merhaba ben 17 yaşındayım üst dişlerimde önden 5 dişimin arası açık diş yapım büyük değil ve dişlerim yamuk değil tedvisi ne kadar sürer ve ücreti nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba öncelikle dişlerinizin arasındaki boşluklar kapatılarak mı yoksa aralarına ilave yapılarak mı tedavi edildiğinde sonucun daha estetik olacağına karar vermek gerekiyor. Eğer dişlerinizin arasındaki boşluklar kapatılarak tedavi edildiğinde sonuç istenilen gülümseme estetiğini size kazandıracaksa o zaman evet diş teli tedavisi olmanız gerekiyor. Ama diş yapınız çok küçük olduğu için boşluklar kapatıldığında istenilen estetiği tam olarak sağlayamayacaksak o zaman boşlukları laminate veneer restarasyonlar yada estetik bonding uygulamaları ile dişlerinizi biraz genişletme yöntemi ile kapatarak daha estetik bir görünüm kazandırabiliriz. Sonuç olarak boşluklar nasıl kapatıldığında daha güzel bir gülümsemeniz olacağına karar vermemiz gerekiyor. Bu konu hakkında sizi doğru bilgilendirebilmemiz için diş yapınız görmemiz gerekiyor. Dilerseniz ücretsiz gülümseme tasarımı randevusu için 0212304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Deniz · 6 Eki, 2017

Merhaba 24 yaşındayım ve tel taktirmayi düşünüyorum. Fakat dişlerimde çok ağır bi bozukluk yok. 20liklerden ötürü dişlerimin sikilasmaya ve yer değiştirmeye başladığını hissediyorum. 20liklerimin alınması gerekiyormus. Ben de bu süreci biraz uzattım. Özellikle de son zamanlarda dişlerimin yerlerinde oynama olduğunu farkettim. Genel olrak bir şekil bozukluğu yok. Fakat Hem damağım küçük olduğu Hemde dislerimdeki bu sikislasmalar ve oynamalar sebebiyle tel taktırmak istiyorum. Telin bu konuda faydasını görür müyüm? Şeffaf tel düşünüyorum. Aralarında etki açısından bir fark var mıdır bir de tahminen tedavi kaç ay sürer ? Bu süre benim için önemli. Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Öncelikle merhaba Deniz Hanım; Yirmilik dişler çıkma sürecinde yer darlığının olduğu durumlarda dişleri sıkıştırarak dişlerde çapraşıklığa sebep olabilir. Bu durum genellikle ön dişleri etkiler. Eğer dişlerinizdeki çapraşıklık yirmilik dişlerinizin çıkma sürecinde arttıysa vakit kaybetmeden çektirmelisiniz. Aksi takdirde dişlerinizdeki çapraşıklık miktarı artacak bu durum da hem tedavi maliyetini artıracak hemde tedavi süresi uzatacaktır. Diş teli tedavisi dişlerdeki çapraşıklıkların düzeltildiği en doğal tedavi yöntemidir. Bu tedavinin amacı zaten dişlerdeki çapraşıklıkları düzeltmek olduğu için verim alamamanız diye bir durum pek mümkün değil. Kliniğimizde binlerce tedavisini bitirdiğimiz hastamız oldu ve hepsi sonuçlardan gayet memnun. Tedavi süresini konuşabilmemiz için mutlaka çapraşıklık miktarını bilmemiz gerekiyor. Bu sebeple süre konusunda dişleriniz görmeden konuşmak sizin için yanıltıcı olabilir dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

nilay tanko · 5 Eki, 2017

merhaba 18 yaşındayım üst dişlerim üst üste yamuk tel taktırsam fıyat ne olur ve taksıt durumu nasıl olur

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, diş teli fiyatlarının değerlendirilebilmesi için tedavinin tek çene mi çift çene mi uygulanacağını belirlememiz gerekiyor. Bununla birlikte dişlerdeki yamuklukların miktarı da tedavi süresini değiştirdiğinden fiyatları etkiliyor. Dolayısıyla verdiğiniz veriler malesef diş teli fiyatlarını konuşmamız için biraz yetersiz kalıyor. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu almak için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Zehra · 5 Eki, 2017

Merhabalar sadece üst dişlerimin arasında biraz boşluk var yamukluk vs bişey yok tel fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, uygulanan tel tedavisinin kalıcı olabilmesi için tedavi bitiminde alt ve üst dişlerin birbirleri ile istenilen uyumda olması gerekir. Yani alt ve üst dişlerin anahtar kilit gibi birbirlerine oturması gerekir. Tek çene tedavi uygulayabileceğimiz hastalarda alt ve üst dişlerde ilişki bozukluğu olmaması gerekir ki teller çıktıktan sonra bozulma olmasın. Bu sebeple öncelikle diş yapınızın tek çene tel tedavisine uygun olup olmadığının değerlendirilmesi gerekir. Eğer dileriniz tek çene tedavi için uygun ise diş teli fiyatı dişlerinizdeki boşlukların miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 2500 ile 3500 tl arasında olacaktır.

...

Ebru som · 5 Eki, 2017

Alt çene geride üst fırlaklık yapıyor ağzımı bu yüzden rahat kapatamıyorum ve üst köpek dişlerim üstten çıktı öndeki dişlerim köpek dişime kadar hepsi yamuk fiyat ve süreç öğrenebilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Alt çenenin geride olduğu durumlarda üst çeneyi biraz geriye alt çeneyi de ileriye almak için genellikle alt ve üst çeneye birlikte tel takılması gerekiyor. Tedavi sürecinde ise yaşınız çok önemli eğer 12-15 yaş aralığında iseniz problem iskeletsel de olsa etkili bir biçimde çözülecektir. Eğer 15 yaşından büyük iseniz alt çeneniz ortodontik elastikler ile ileri alınabilir. Bu durumda dudak pozisyonlarınız önemli. Problemin şiddetli olduğu vakalarda dudak kalınlıklarıda dikkate alınarak diş çekimi de düşünülebilir. Çok farklı tedavi protokolleri olan bu durumu kısaca anlatmaya çalıştık. Farklı tekniklerle tedavi edilen ve dişleri sizinkilere benzeyen hastalarımızın tedavi öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceleyerek karşılaştırma yapmak isterseniz istediğiniz zaman randevu alarak kliğinimizi ziyaret edebilirsiniz.

...

Gülden · 5 Eki, 2017

Merhaba ben 31 yaşındayım yirmilik dişlerimden sağ üst köşedeki bu yıl tamamen çıktı bu nedenle ön dişlerim üst üste geldi. Sol üst yirmilik dişim en sondaki dişin altında kaldığından çıkamıyor arada ağrı yapıyor. Yakın zamanda bir ortodontistle görüştüm yirmilik dişleri çektirip çektirmeme konusunu bana bıraktı. Tedavinin başında damaklık takılarak damağın genişletilecek sonra tel takılacak dedi. Damağın dar dişlere yer açmalıyız dedi böyle bir durumda o dişleri çektirmek daha mantıklı değil mi? Yirmilik dişler konusunda kararsızım sizce çektirmeli miyim? Keşke yakında olsaydınız :( Ayrıca sadece üste tel taksak yeterli dedi o zaman alt ve üstte uyumsuzluk olmaz mı çiğneme açısından ?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; Yirmilik dişleriniz çıkma sürecinde eğer dişlerinizi bozmaya başlamışsa ve tedavi planlamasında ÇEKİMSİZ TEDAVİ planlanmış ise yirmilik dişlerinizi en kısa zamanda çektirmeniz gerekebilir. Diş çekilmesi hususunda kliniğimizde diş çekimi önerilen hastalarımızın % 80 ini diş çekimi yapmadan tedavi ediyoruz. Eğer diş çekimi yapılmadan tedavi edilebilecek gibi ise sağlam dişlerinizi çektirmemenizi öneririz. Çene darlığı olduğu durumlarda genellikle alt ve üst dişlerin ilişkisinin de düzenlenmesi gerekeceği için idealinde alt ve üst dişlere birlikte tel takılması gerecektir. Daha detaylı değerlendirme için istediğiniz zaman randevu alarak kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

...

furkan · 4 Eki, 2017

üstte 1 dişim altta ise 3 ön dişimde çarpıklık var fiyat aralığı nedir .

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhabalar; Öncelikle diş teli tedavisi fiyatları dişlerinizdeki bozukluğun miktarına, tedavi süresine ve kullanılan malzemenin cinsine göre değişkenlik gösterir, bu sebeple net fiyat verebilmemiz pek mümkün değil. Bununla birlikte çift çene tedavi fiyatlarımız genellikle 4500-6000 tl arasındadır

...

HÜSNÜ ŞAHİN · 2 Eki, 2017

23 yaşındayım dişlerimin arası ayrık tek sıkıntım bu tel taktırsam düzelir mi bide fiyatları nedir ??

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, diş teli tedavisi dişlerdeki bozuklukları düzeltmek amacıyla uygulanır. Doğru bir tedavi planlamasının başarızlık riski yoktur. Tedavi fiyatını ise net olarak konuşabilmemiz için dişlerinizin arasındaki boşlukların ne kadar olduğunu ve tedavi sürenizi belirlememiz gerekiyor. Eğer alt dişlerinizin tel tedavisine ihtiyacı yoksa ve sadece üst dişlerinize tel takılacak ise tel tedavisi fiyatı 2500-3500 tl arasında olacaktır. Net fiyat için muayene olmalısınız.

...

y.emre aslan · 2 Eki, 2017

damon braket taktırmak istiyorum. fiyat ve süresi nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, damon braketlerle yapılan tedavilerin fiyatlarını konuşmadan önce, gerçekten damon braketlere ihtiyacınız olup olmadığını değerlendirebilmeniz için bu braketlerin ne amaçla kullanıldığı konusunda sizi aydınlatmamızın daha doğru olacağını düşünüyoruz; Damon braket sistemleri piyasada kullanılan braket sistemlerinin içinde en pahalı olanıdır. Uygun vakada kullanıldığında ise ödenen paranın hakkını gerçekten verirler. Damon braket sistemleri; standart braket sistemleri kullanılarak ancak diş çekimi ile düzeltilebilecek vakaları, diş çekimine gerek kalmaksızın tedavi ederek farklarını ortaya koyarlar. Bununla birlikte ark telinin içinden geçtiği slotları teli daha serbest kavradığı için küçük diş hareketlerinin verilmesi oldukça zordur. Hatta bazı vakalarda milimetrik diş hareketlerinde başarısızdır. Yani başlangıçta dişleri kabaca çok hızlı düzeltirken, küçük ayrıntıların düzeltildiği aşamaya geçildiğinde çok yavaştırlar, hatta başarısızdırlar. Bütün bunları dikkate alarak düşündüğümüzde siz damon braketlerin avantaj oluşturacağı grupta mısınız, yoksa hem diğer braketlere göre daha fazla para ödeyip damon braketlerin başarısız olduğu grupta mı olacaksınız? Sizin için öncelikle bu durumun profesyonel bir uzman tarafından analiz edilmesi gerektiği kanaatindeyiz.

...

Rumeysa · 1 Eki, 2017

merhaba ben 14 yaşındayım benim sadece üst çendede 2 ön dişim önde diğer dişlerim düzgün fiyatı ne kadarrdır ve taksit yaptığımızda ilk başta peşin para istiyormusunuz???

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Eki, 2017

Diş teli tedavi süresi ortalama 12 ay ve fiyat 3000tl civarıdır. İlk aydan başlamak üzere 3000/12: 250 tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Peşin ödeme almıyoruz.

...

FURKAN ARSLANYÜREK · 30 Eyl, 2017

Merhaba, Alt ve üst dişlerimin arasında boşluk var acaba tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Eki, 2017

Çiğneme fonksiyonu için alt ve üst dişlere tel takılmalı ve aradaki boşluk fizyolojik sınırlara getirilmelidir. Süre 18 ay fiyat ortalama 4500 tl civarıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Gökçe · 28 Eyl, 2017

Merhabalar, benim yalnızca sağ üst kesici dişimde yamukluk var. Bunun tedavi süreci ve tedavi ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekküler

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

12 ay sürede sorun çözülecektir. Dİş teli fiyatınız ise 3000 tl dir. 12 ay taksitle 3000/12: 250 tl taksitle ödersiniz.

...

Büşra Ersoy · 28 Eyl, 2017

Alt fişlerim hepsi sıra halinde ama yamuk yumuk hepsi üst dişlerimde hiçbiri sorun yok diş Teli takılır mı nasıl olur ben fiyatı

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Alt çeneye diş teli takıldığında tedavi süreniz 18-24 ay arası sürebilir. Dİş teli fiyatı ise tahmini 3500-4000 tl kadardır. 18-24 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Bukre GARİP · 28 Eyl, 2017

Merhaba , 2 ön dişim geri de yandakiler çarpık ve arada boşluk olduğu için sürekli ağzıma takılıyor ve konuşmamı engelliyor ayrıca köpek dişlerimde önlere doğru çıkık. Komple bakıldığında bütün dişlerin yamuk olduğunu görüyorum. 20lik dişlerim bile yamuk çıkıyor. Arkadaşlarımın yanında ağzımı kapatarak gülebiliyorum. Bunun için tel taktırmak istiyorum ama fiyat konusunda ödeyemem diye endişeliyim. Genel maliyeti nedir ? Ve tedavi süresi ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Sorun sadece üst dişlerde ise ve üst çeneye diş teli takılır ise fiyatı 3500 tl kadardır. Alt dişlere de tel takılır ise 5000 tl ortlama fiyat olabilir. Tedavi süreniz 18 aydır ve 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Derya ı · 28 Eyl, 2017

Merhaba , Yaşım 24 ön dişlerim baya önde duruyor fırlaklık var bu yüzden diş teli taktırmayı düşünüyorum. Araştırma yaparken sayfanıza rastladım acaba fiyat olarak ne kadar tutar ve tedavi kaç yıl sürer . Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Tedaviniz 18-24 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı ise 5000-5500 tl civarıdır. 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Recep Keleş · 27 Eyl, 2017

Üst çene sağ kuduz dişinin yerini diğer dişler aldı. Kuduz dişim de üstten çıktı. Kuduz işimin arkasında yer yok. Dişlerimin arasında hafif boşluklar oluşmaya başladı. Galiba dişlerim kayıyor. Yaş 18 tahmini düzelme süresi ve fiyatı öğrenebilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Dişleriniz hızlı bir şekilde bozuluyor gibi görünmekte ve kısa süre içinde diş teli tedavisi başlanmalıdır. Tedavi süreniz 15-18 ay ve diş teli fiyatı ise 3500-4000 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Furkan Alişahı · 25 Eyl, 2017

İyi günler. Sağ kesici dişim kırık ve ön dişlerimde yamukluklar var. Özellikle sol kesici dişim normalden önde. Bunların tedavisi için bana ortalama bir fiyat verirseniz kliniğinizde tedavi olacağım. Sizi seçmemin nedeni ise hem yorumlar hemde taksit seçenekleri uygun olması.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli tedavi süreniz ortalama 12 ay kadardır. Kırık dişe lamina veya zirkonyum kaplama yapılması daha estetik görüntü sağlar. Tüm tedavi fiyatı 4500 tl civarıdır. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

furkan · 25 Eyl, 2017

ağzımda 1 fazla diş var. ön üstte 1 adet alt arkada 1 adet yamuk diş var tek diş için komple tel mi takılır 2 çeneye yoksa farklı tedavisi var mı? en kısa ve uygun tedavisi nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Tek bir diş bile olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. dişlerin çekilmeden hizaya girebilmesi ve ağrısız olması için 12 ay süre en makul süredir. Diş teli fiyatı tek çene de 3000-3500 tl kadardır.

...

İrem yağcı · 25 Eyl, 2017

Merhabalar üst dişlerimden birisi öne doğru çıkık tel ne kadar sürede düzeltir fiyat nedir sadece üste taktırmak istiyorum 20 yaşındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli tedavi süresi 12 ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 3000tl kadar olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

mirid · 24 Eyl, 2017

merhaba ben 20 yaşındayım. Sadece sol ön dişim yamuk ve onun yanındaki dişim ikiz dişmiş. Süresi ve ücreti ortalama nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Süresi 12 aydır. Diş teli fiyatı ise 3000tl civarıdır.

...

Ecesimsir · 24 Eyl, 2017

Merhabalar benim yanda sadece 1 disim yandan çıkmış onun haricinde birşey yok 6 ay kadar durulacağı dendi ne kadar tutar sizce ve taksitlenme olurmu

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

6-12 ay tedavi süresi olur. Fiyatı ise ortalama 3000tl kadardır. 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

ömer · 23 Eyl, 2017

üst ön iki dişimin biraz uzun mümkün mertebe kısaltılmasını istiyorum. Alt ve üst dişler sıra olarak sorun yok ama biraz öne doğrular. Tedavi süresi ve Ortalama bir fiyat alabilir miyim.(Normal tel ve Şeffaf tel için ayrı ayrı)

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Tedavi süresi 18 ay ve diş teli fiyatı metalde 4500-5000tl i şeffaf brakette ise 5500-6000 tl civarıdır. 18 taksitle ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ALİCAN · 23 Eyl, 2017

üst köpek dişlerimden biri önde yanındaki diş arkada kalıyor ve alt azı dişlerim yamuk bi fiyat söyleye bilir misiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Alt üst çeneye diş teli takıldığında tedavi süresi 15-18 ay olacaktır. Diş teli fiyatınız ise 4500 tl civarıdır.

...

Yasin ekinci · 22 Eyl, 2017

Alt ve düst dişlerim yamuk yasım 24 tel ttakılcak ne kadar fiyat çıkar

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli bozukluğunuzun mahiyeti bilinmemekle birlikte diş teli fiyatı 4000-6000tl arasında tutabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

CB · 22 Eyl, 2017

Merhabalar. 23 yaşındayım, daha önce 15-16 aylık ortodontik tedavi gördüm, geçtiğimiz Şubat'ta sona erdi. Çenemde darlık olduğu için alt ve üst çene için 4 ay aparey kullandım. Ardından üst çeneme tel takıldı. Alt çeneye de takılacaktı ancak doktor ağzım kapandığında alt ve üst çene arasında fazla boşluk olmadığı, üst dişlerin alttaki braketleri kıracağı gerekçesiyle alta tel takmaktan vazgeçti. Sonrasında üstteki teller çıkarıldı ancak retainer teli 4 gün geç takıldığı için bozulmalar oldu. Zaten ağzımda kapanış bozukluğu vardı, sonrasında retainer telleri kırılmaya başladı ve bu daha da pekişti. Yeniden başka bir yerde tedavi görmeyi kafama koyduğum için telleri yaptırmadım ben de. Şimdi, dişlerde çok fazla bir çapraşıklık yok ancak kapanış bozukluğu ve alt ve üst çenemde bir asimetri mevcut. Ağzımı kapattığımda üst çene solda, alt çene sağda kalıyor sanki. Yeniden tedavi görürsem dişlerim çok hırpalanır mı? Taksitlendirme ile aşağı yukarı maliyeti ne olur? Tedavi yaklaşık ne kadar sürer? Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler, iyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Çeneler arasındaki koordinasyon ve senkronize kapanışın sağlanması için her 2 çeneye de diş teli takılmalı ortalama 12 ay boyunca kapanışın optimal sağlanması hedeflenecektir. Diş teli fiyatı 4000-5000 tl arası olabilir ve 12 ay da ödersiniz.

...

Şükran · 20 Eyl, 2017

Merhaba yaşım 17, sadece üst dişlerimde sorun var. Dizilimi düzgün fakat araları boşluk. Kaç ay sürer ve ne kadara olur

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli tedavi süreniz 14-15 ay ve diş teli fiyatınız 3500tl kadardır.Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Rıdvan Yıldız · 20 Eyl, 2017

Benim sadece üst çenede kesici dişler ve ön dişler de çarpıklık var üst çenenin dar olduğu söylendi fiyat aralığını ne olur ve Bursa da şubeniz varmı

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Üst çenenizdeki diş bozukluğunun sebebi çene darlığına bağlıdır. Dİş teli tedavisi18-24 ay sürer. Diş teli fiyatı ise 5500-6000tl civarıdır.

...

BİLGE A. · 20 Eyl, 2017

Merhaba ön dişlerimde öne çıkıklık ve yamukluk var . Daha öncesinde ortodontine gittğimde alt çeneye gerek yok fakat üst düzeldiğinde alt ile birleşmediğinden altada gerek olucaktır dediler. Ortalama fiyat nedir ? Normal ve şeffaf tel fiyatı olarak ayrı ayrı ne kadardır ? Ödeme için peşin talep ediyormusunuz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Çiğneme fonksiyonunun tam manasıyla oluşabilmesi ancak alt çene ile üst çenenin senkronize hareketi ile mümkündür. Size alt ve üst çene diş teli takılmalı ve aynı anda tüm dişler çiğneme pozisyonu için 15-18 aylık tedavi sürecine alınmalıdır. Diş teli fiyatınız tüm çene için ortalama 4500-5000 tl kadar olabilir. Şeffaf diş teli diğerinde 1000 tl daha fazladır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız. Ödemeleri eşit taksitlerle 5000/18 : 275tl gibi ödeyebilirsiniz.

...

Elif Sude · 19 Eyl, 2017

Merhaba, 18 yaşındayım ve üst ön iki dişimin arasında küçük sayılmayacak bir boşluk var. Tedavi süresi ve masrafı tahminen ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Tedavi süresi 15-16 ay ve diş teli fiyatı 3000-4000 tl arasındadır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

eda sağlam · 19 Eyl, 2017

merhaba üst damağımda tüm ön diş aralarında boşluk var ve köpek dişlerim çıkmıyor tedavi ve ücretlendirme için bilgi alabilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Ayrıntılı çene grafisi ile köpek dişinizin yeri tespit edilmeli dişler arası boşluklar ölçülüp yol haritası çıkarılmalıdır. Muayene olmadan fiyat vermek sizin durumunuzda daha büyük standart sapma manasına gelir. Ancak ortalama 4000-4500 tl kadar bir fiyat tutabilir.

...

Merve H. · 17 Eyl, 2017

Merhaba ben 19 yaşındayım. Alt dişlerim düzgün üst dişlerimin arası açık ne kadar süre tel takmam gerekir ücreti ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Dişler arası açıklıkta süre 14-18 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 3500tl kadardır .Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ali .d · 17 Eyl, 2017

merhaba ben 23 yaşındayım üst tarafta en öndeki iki dişimin yanlarındaki 2 dişte içeriye doğru yamuklk bulunmkatadır. Bunun tedavi süreci ve fiyatı ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Diş teli üst çeneye takılacak ve süresi 12-15 ay olacaktır. Diş teli fiyatı ise ortalama 3000-3500tl kadardır. 15 ay taksite bölebilirsiniz.

...

Miray Şair · 16 Eyl, 2017

Merhaba benim alt dişlerim neredeyse düzgün sayılır ama üst dişlerimden ortadaki 2 büyük diş ve yanındaki dişim yamuk. Bunları düzeltmek istersem fiyatı ne olur ve ne kadar sürer tedavi ? İyi günler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Üst çene diş teli tedavi süresi 14-15 ay ve diş teli fiyatı 3000-3500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Pınar · 16 Eyl, 2017

Benim üst çene ilerde duruyor ve tuhaf bı görünüm veriyor tedavisi nasıldır ve dfıyat ortalaması nedir acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Çene problemlerinde diş teli tedavisi kozmetik olarak %80-90 düzelme sağlayabilir. Bu da üst düzey memnuniyet manasına gelir. Ancak 18-24 ay kadar süren bir tedavidir. Diş teli fiyatı ise 5000-5500 tl civarıdır. 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

İsmet Gökdere · 16 Eyl, 2017

Merhaba hocam 17 yaşındayım sol köpek dişim ileride diğer yanındaki ise geride alt ön dişlerim de yamuk tel gerekli fiyat aralığı ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Alt ve üst çene de diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasında olmaktadır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zeynep R. · 15 Eyl, 2017

Merhaba, benim üst ön dişlerimin arası açık ve hafif öndeler. Ön dişlerin iki yanındaki iki dişte içe doğru. Tedavi ortalama ne kadar sürer ve fiyat nedir? Daha önce ortodontiye gittiğimde diş teli takmama gerek olmadığını taksam bile bir süre sonra eski haline döneceğini söyledi ve tedaviye başlamadı. Bu doğru mu acaba? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Diş teli fiyatı 3500-4000 tl kadar olur.Diş teli tedavi süresi 15 ay kadar sürer ama devam eden süre de kolayca bozulmayı önleyici retansiyon tedavisi en az 2-3 yıl uygulanmalıdır. Bu son tedavi rahatsız edici tedavi değildir.Yıllarca kendini unutturabilir.

...

BÜŞRA KESEK · 15 Eyl, 2017

Merhaba, 3 çürük , 1 kaplama ve tel fiyatınız nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Diş çekimi, çürük tedavisi , dolgu ve kanal yapmıyoruz. Dİş teli fiyatı ise 2500-6000 tl arası değişmektedir.

...

sena karlı · 14 Eyl, 2017

merhaba ben 17 yaşındayım üst tarafta öndeki iki kesici dişim içe doğru çarpık alt dişlerimde yamukluk var. fiyat nasıl olur.özelde sgk karşılıyor mu

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Üst çene ve alt çeneye diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi alt çenedeki bozukluğa da bağlı olsa da tahmini 18 ay ve diş teli fiyatı 4500tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

dilara · 14 Eyl, 2017

Merhaba yasım 17 .benim sadece ust cenemde darlık var sadece damak genişleticiyle düzemesi mümkün mü yoksa tel takılması gerekir mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Tel takılması darlıkta bir miktar düzelme sağlar ancak mutlaka muayene olmanız ve ona göre yol haritası çizilmesi gerekir. Darlık sorununda süre 18 ay fiyat tahmini 4500tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

muhammed ekinci · 14 Eyl, 2017

hocamm sadece alt çenem onde başka bir sorun yok bana tedavi ucreti ve tedavi suresini soylermisiniz bu arada yaşım 14

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Çene problemlerinde tedavi süresi en az 18 aydır. Diş teli fiyatı ise 4500-5000tl kadar olabilir.

...

sevilay · 14 Eyl, 2017

merhaba benim tüm dişlerim düzgün sol üst köpek dişi denilen dişim diğerlerine göre daha yukarda buda ön dişlerimin birazcık üst üste binmesine sebep oldu. tahmini ne kadar fiyata yaptırabilirim teli?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

14 ay civarı süren tedaviniz olur ve diş teli fiyatı yaklaşık 3500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Buket UZUNOĞLU · 14 Eyl, 2017

Ağzımın içi küçük bir diş yamuk çıkıp diğer dişin yolunu kapatmış ve yolunu bulamayan diş damaktan çıkmış bunun maliyeti ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Damaktaki diş çekilmek zorundadır. Diş teli takılıp diğer dişlerin düzeltilmesi ile birlikte 3500-4000 tl civarı maliyeti olur.

...

fatih özyürek · 14 Eyl, 2017

merhaba yaşım 17 ve alt çenemde sağ ve sol olmak üzere 2 20 lik diş çıkıyor sanırım ve üst dişlerimde hafif çarpışıklık var tel gereklimidir veya maliyeti ne kadar olur giresunda yaşıyorum teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Görünüş itibari ile 20 lik dişleriniz tüm dişlerinize bası yapıp dişlerinizi zaman içinde bozacaktır .Giresun 'da dahi olsanız en kısa süre bir ortodontiste gitmeniz gerekmektedir.

...

Can Gürel · 14 Eyl, 2017

Merhaba benim sadece üst sağ köpek dişim bi öndeki dişin üzerine bindiği için o dişim arkada kalıyor tedavi sürem ve ücreti ne olabilir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Tedavi süreniz 12 ay ve diş teli fiyatınız yaklaşık 3000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ezgi · 13 Eyl, 2017

Merhaba, benim üst dişlerim düzgün. Alt dişlerimde ortadaki iki dişin arası açık ve yine alt dişlerden bir tanesi biraz yamuk. Tel fiyatı ne kadar olur ve ne kadar süre takmam gerekir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

12-15 ay kadar diş teli tedaviniz sürer. Diş teli fiyatı ise 3500tl kadardır.

...

kader ergül · 11 Eyl, 2017

merhaba benim kopek dişim ust cenemde yan bir sekilde ve tel yardımıyla cıkması gerek bircok yerden randevu almaya calıştım fakat devlet hastaneleri 4 veya 5 yıl gibi bir surede veriyor.Acaba ne kadara mal olur ozel bir hastanede

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Diş teli takılarak dişlerinizin düzelmesi için 12-14 ay süre gereklidir ve fiyat 3500tl kadardır. 14 taksitle ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

tuğçe gemik · 11 Eyl, 2017

yaşım 17. üst çenemde öndeki sağ dişim sol dişimin üzerinde. sol dişimde biraz aşağıda. alt çenemde sorun yok. hepsi düz. sizce nasıl bir diş teli tedavisi uygulanır ve fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Sadece üst çeneye diş teli takılmalıdır. Tedavi süreniz yaklaşık 12 ay sürer. Diş teli fiyatınız ise 3000 tl civarıdır.

...

Resul Emir · 11 Eyl, 2017

Merhaba, üstteki ön 4 dişim alt dişlerimden geride kalıyordu, bir ortodontiste gittim tedavimin çoğu bitti, ortodontistten memnun kalmadığım için değiştirmek istiyorum. Yaklaşık 3-6 aylık bir tedavi sürem kaldı, size gelsem maliyeti ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Meslektaşlarımızın devam ettiği işlerde diş teli takılı iken tedaviye devam etmeyi etik bulmuyoruz. Diş telleriniz çıktıktan sonra ek tedavi talebiniz olursa muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Kaan Efe Eser · 10 Eyl, 2017

dişlerimde bozukluk var,doktor çenen kücük dedi,yaşım 14. 3gün sonra tel takacaklar fiyat ne kadar arası olur???

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Diş teli fiyatınızı tel taktıracağınız yer belirlemektedir. Bizim verilerimizden bağımsızdır.

...

Sude ayvaz · 10 Eyl, 2017

Merhaba 17 yaşındayım alt çenem üsttekine göre arkada ya da üst çenemde sivrilik var onun dışında bir köpek dişim biraz yukarıda tedavi süremi ve fiyat aralığını öğrenebilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Alt üst çeneye bir den diş teli takılacaktır. Tedavi 18-24 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 4500-5500 tl kadardır. 18-14 taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Dilek Basayoğul · 10 Eyl, 2017

Benim üst köpek dişlerim çarpık ve alt dişlerimin çoğu tırtıklı ve çarpık nasıl yardımcı olabilirsiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Her 2 çeneye de Diş teli takılması gerekmektedir. 4500tl civarı diş teli fiyatı olabilir. Süre ise 15-18 ay kadar sürebilir. 18 ay taksite bölüp ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

hale k · 9 Eyl, 2017

merhaba, ön sağ dişim de sağa dışa doğru yamukluk var. muayenede çene yapım dar olduğu ve 20 lik dişlerimde hiç çekilmediği için yer olmadığından kayma olduğu ortaya çıktı. yani diş teli öncesi 1 adet diş çekimi yapılması gerekiyor. ayrıca sol tarafta 20likten 1 önceki dişte porselen kaplama var, diş teli yapılmadan önce sökülüp, diş teli tedavisi bittikten sonra tekrar takılması gerekiyor.tüm bunlarla birlikte hem metal hem de şeffaf diş teli için , fiyat alabilir miyim? ve ne kadar sürede tedavi biter? teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Sorunlarınız sadece tek çenede görünüyor. Ancak çene darlığı çene cerrahisi operasyon endikasyonudur. Yine de diş teli ile büyük oranda çözülebilir. Bunun için mutlaka ücretsiz muayene randevusu alınız. Şeffaf diş teli metalden 1000 tl fazla maliyet çıkarmaktadır.

...

enes deniz · 8 Eyl, 2017

Merhaba üst çene sol yan kesici geride sağ yan kesicide eğri alt çenemdeki yan kesici dişlerimde geride yaşım 18. Nasıl bir tedavi olur tel mi takılır ve maliyeti ne olur.?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Her 2 çeneye de diş teli takılmalıdır. 15-18 ay süren tedavinizde fiyat 4500-5000 tl kadardır. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Erdem Doruk · 8 Eyl, 2017

Merhaba, 17 yaşındayım ve sadece üst ön 4 dişim hafif önde, dişlerimi kapattığımda alt dişlerimle arasında çok az bir mesafe oluyor. Çenemde bir bozukluk yok fiyatı ne kadar tutar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Üst çeneye diş teli takıldığında alt dişlerle aradaki boşluk kapanma ihtimali %50 dir. Fİyatı ise 3500 tl kadardır. Her 2 çeneye de diş teli takılması gerekir ise fiyatı 4500-5000 tl ye kadar çıkabilir. Tedavi süresi yaklaşık 15 aydır. 15 taksitle ödeyebilirsiniz

...

Derin S. · 8 Eyl, 2017

Merhaba.Benim sadece üst ön dişlerim çarpık.İkisi de ortadan içeriye doğru.Diğerleri düzgün.Birde biraz aralıklı.Tahminen tedavi ücreti ne kadar olur ve ne kadar sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

12 ay kadar süren tedavi süreniz olur. Diş teli fiyatı ise 3000 tl kadardır. 12 ayda ödersiniz.

...

Azra Karamoçu · 7 Eyl, 2017

Merhabalar öncelikle cevabımı hemen alırsam çok sevinirim. Benim üstteki iki dilimde ayrılık var. Alt düşlerimde de çok az bozukluk var ama ben rahatsız oluyorum ve tel taktırmak istiyorum fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve randevu aldıktan 4 yıl kadar uzun bir süre sonra tedavi görüldüğünü duydum doğru mudur? Şimdiden teşekkürler...

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Diş teli tedavisi 15 ay sürer. Diş teli fiyatı ise ortalama 4500 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız. Dişlerin tekrar bozulmaması için en az 2 yıl randevu aralıkları her seferinde artırılarak(ayda 1 - 3 ayda 1 gibi) kontrole gelmeniz uygun olmaktadır.

...

Nur · 7 Eyl, 2017

Merhaba 20 yaşındayım üst köpek dişlerim yukarıdan çıktı üst taraftaki dişlerimde bariz bir yamukluk var alt taraftaki dişlerimde ise hafif bir çarpıklık var sizce tel taktırsam maliyeti ne olur ve ne kadar süre takarım ?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Ciddi yamukluk durumlarında süre 18 kadar olabilir. Diş teli fiyatı ise 4500 tl civarıdır.

...

Enes Can · 7 Eyl, 2017

Merhaba,üst dişlerimin en onden sadece 2tanesi ileri kaymış durumda. Süre ve fiyat nedir acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Süre 12-15 ay ve diş teli fiyatı ortalama 3000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Güleser · 6 Eyl, 2017

MERHABA ALT ÇENEMDE İLERİYE DOĞRU ÇIKIKLIK VAR.aMA ÇOK İLERİ BOYUTTA DEĞİL.ÜST ÇENEM DAR VE KÖPEK DİŞLERİM ÖNDE.ÇENE ÖNDELİĞİ İÇİN CERRAHİ OPERASYON HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM.TEL TEDAVİSİ İLE NE KADAR FAYDA SAĞLARIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Tel tedavisi ile çene yapı patolojilerinde çene cerrahisine alternatif olamakla birlikte kozmetik ve çiğneme konforu olarak yaklaşık %80 başarı sağlamaktayız. Ücretsiz muayene randevusu ile tedavi sonrasındaki görünümünüz hakkında daha belirgin veriler edinebilirsiniz.

...

Helin · 6 Eyl, 2017

Merhaba! Ben Helin, 16 yaşındayım. Ben de ortodonti bölümünde tedavi görmek diş teli takmak istiyorum .Üst köpek dişim çarpık ve birkaç dişimde üst üste binmişlik söz konusu. Alt dişlerimde pek bir sıkıntı yok lakin iki dişim arasında açıklık var. Fiyat ve diğer detaylar hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Bir de diğer arkadaşların yorumlarını yanıtlarken her hastanıza diş telinin ardından diş beyazlatma da uyguladığınızdan dem vurmuşsunuz da acaba o söz konusu durum sadece size mi özel yoksa her yerde diş teli takıldıktan sonra beyazlatma işlemi uygulanır mı ? Yoğun bir site zannımca . Bir an önce cevaplanırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler!

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Alt çeneye diş teli takılmayacak ise süre 15 ay, Diş teli fiyatı 3000-3500tl kadardır. Alttaki ayrıklık içinde tedavi uygulanırsa fiyat 4000-4500 tl kadar olur. 15 aya bölerek ödersiniz.

...

Ebubekir Kılıç · 6 Eyl, 2017

Merhaba. Biraz alt çene geriliğim var ve üst ön dislerim alt dislerimle üst üste gelmiyor ön üst dislerim ileride yaşım 18. Nasıl bir tedavi olur tel mi takılır ve maliyeti ne olur.?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Çene lokalizasyon(önde-arkada olması) problemlerinde her 2 çeneye diş tel takılıp anatomik ve fizyolojik optimal kapanma koşulları sağlanmaya çalışılacaktır. Tedavi süresi 18 ay tedavi ücreti 4500-5500 tl arası olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ebubekir KAYA · 6 Eyl, 2017

Merhaba. Ben 18 yaşındayım dişlerimde üst çenede iki köpek dişimde biraz yukardan çıkmış ve ön iki dişim birbirine zıt çarpıklıkta yani ikiside tam ortadan içe doğru çökük duruyor al çenede de sadece ön iki dişim yukardakiyle aynı diğer dişlerim gayet iyi benim tahmini tedavi sürecim ve fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Alt üst çene diş teli süresi 15 ay ve fiyatı 4000-4500 tl kadardır .

...

Ebubekir Kaya · 6 Eyl, 2017

Merhabalar. Benim üst 2 köpek dişim biraz yukardan çıkmış ve ön iki dişim birbirine zıt yönlerde dişim içe doğru yamuk duruyor ortalama tedavi süresi ve fiyatı nedir acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

12-14 ay gibi sürede dişleriniz düzelir. Diş teli fiyatı ise ortalama 3500 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zeynep · 5 Eyl, 2017

Merhaba. Yaşım 23. Üst köpek dişlerim biraz yukarıda. alt ön dişlerimde de çaprazlık var ve ön dişlerimin ekseni yüzümün tam ortasında değil, sağ tarafa doğru kaymışlar. Bir diş doktoru 3 diş çekileceğini( üstten 2, alttan1( alttakileri sola doğru kaydırıp ağzın uyumlu şekilde kapanması için)) ve damon braket kullanacağını söyledi. ve ücret olarak 8000 tl dedi. sizce fiyat normal mi, kapaklı braket olduğu için ve dolar yüksek olduğu için bu fiyatı verdiğini belirtti. teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Meslektaşlarımızın tedavi ve fiyat yaklaşımları hakkında yorum yapmayı pek etik bulmuyoruz. Biz diş çekme işlemine çok zorunlu olmadıkça yanaşmamaktayız. Ek bir görüş ve fiyat almak isterseniz lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

taha yasin Ünsal · 5 Eyl, 2017

Merhaba ben 16 yasimdayim üst damagim ilerde oonun fiyati kac tl

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Diş teli fiyatı çene -damak sorunlarında 4000-5000tl civarıdır.

...

fatma altıntaş · 5 Eyl, 2017

merhaba benim dişlerimde kapanıs bozuklugu var dişlerimde kapanış bozuklugu haricinde herhangi bir carpıklık vs gibi problemlerim yok tedavi sürecim ne olur ve tedavi masraflarım ne kadar olur bilgilendirir iseniz sevinirim... teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Kapanış sorunlarında her 2 çeneye de manipülasyon uygulanmalıdır. Kapanış aralıkları ölçülmeli müdehale buna göre şekillendirilmelidir. Diş teli tedavi 15-18 ay kadar sürebilir. Fiyat muayene de netleşmekle birlikte 4000-5000tl kadar olabilir. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

İrşad Salih Köksal · 4 Eyl, 2017

Merhaba birşey sorucaktim sömestr tatilinde dış teli taktiricagim fakat harp okulu mülakatina gireceğim yani 1.5 sene gibi bir surem kalıyor benim ön iki diş ve köpek dişlerim biraz önde ne kadar fiyat çıkar ve bu sürede ne kadar gelişme gösterir şimdiden teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Diş teli fiyatı 3000-3500tl kadardır. 1.5 senede tüm tedaviniz tamamlanır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

enes · 4 Eyl, 2017

Merhaba 18 yaşındayım ve üst 1 köpek dişim önden çıktı

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

2500-3000 tl civarı diş teli fiyatı olur. Tedavi yaklaşık 12 ay kadar sürer.

...

sema · 3 Eyl, 2017

merhaba ben 13 yaşındayım alt ve üst ön dişlerim çarpık diş teli taktırmayı düşünüyorum. şeffaf diş telinin Fiyatını merak ediyorum ayrıca acı yacağından korkuyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Alt üst çeneye diş teli takıldığında fiyatı 4000tl kadar dır. Şeffaf diş teli takıldığında ise 5000 tl olur. 15 ay sürecek tedavinizde her ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.Diş teli takılırken acı olmamaktadır.

...

Eda · 3 Eyl, 2017

Merhabalar ben 32 yaşımdayım. Üst köpek dişim biraz önde ve yanındakiler sen biraz yamuk. Tedavi ne kadar sürer acaba ? Fiyatı nedir ? Şeffaf yaptırmak istersem fiyatı farkı ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Fiyat üst çene için 3000-3500 tl kadar olabilir. Şeffaf diş telinde fiyat maliyetten dolayı 1000 tl artar. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

seyma guvendik · 2 Eyl, 2017

Merhaba bn 12 yasindayim on iki disim ayrik baska birseyler Yok ne kadarda olur cok durumumuz Yok taksitlede Olabilir fiyati nedir??

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Tek çene de ise yaşınızdan dolayı 9-12 ay süren bir tedavi olur. Sadece size özel yaşınızdan dolayı aylık 200tl ödeyerek 12 taksitle 2400 tl ödersiniz.

...

süleyman okçu · 2 Eyl, 2017

abi benim üst dişlerimde 1 tanesi geride kalmış alt dişlerimde yamuk fiyatı ne kadar acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

15 ay süren tedavinizde alt üst çene diş teli takıldığında fiyat 4000 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zeynepsu Cinleti · 1 Eyl, 2017

Merhaba ben 15 yaşındayım ön dişlerimde hafif bir ayrıklıklar var ve alt dişlerimde de hafif bir yamukluk var ortalama diş teli ne kadar süre takılır benim için ve fiyatı ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Sİzde de Alt ve üst çeneye diş teli takılmalıdır. Süre 12-14 ay kadar ve diş teli fiyatı sizin durumunuzda ortalama 4000 tl dir. 14 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

Aksel · 1 Eyl, 2017

Dişlerimde yamukluk yok ama ön dişlerim ayrık bu yüzden kaç para döküleceğiz :( yaş 15 ):

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Lütfen sorunuzu daha belirgin kelimelerle sorunuz.

...

Esma Güner · 31 Ağu, 2017

Merhaba 17 yaşındayım. Üst kısımda ön iki dişim çapraz diğerleri düz alt kısımda öndeki dişler hafif yamuk. Ortalama fiyat kaç TL'dir. Teşekkürler şimdiden.

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Alt ve üst çeneye diş teli takılmalıdır. Süre 12 ay kadar ve diş teli fiyatı sizin durumunuzda ortalama 4000 tl dir. 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

Rojda Aslan · 30 Ağu, 2017

Merhaba ben 17 yasindayim kopek dislerim onde onun yaninda bir tane disim arkada bu nasil duzeltilir ne kadara mal olur ve tedavi suresi ne olur ogrenebilir miyim acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Köpek dişinizin ne kadar önde olduğu, diğer dişin ne kadar arkada olduğu tedavi süresini belirlemekle birlikte 12-14 ay kadar süren tedaviniz olacaktır. Diş teli fiyatı ise ortalama 3000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

aydın · 29 Ağu, 2017

merhaba 18 yaşındayım alt dişlerim de hafif yamukluk var ve yan kesici dişimin bir tanesi arkaya doğru ortalama tedavi fiyatı ve süresi ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Tedavi süresi 14-15 ay kadardır. D