Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Günümüzde birçok klinikte diş teli tedavisinin fiyat aralığı 1.500-5.000 tl arasında uygulanmaktadır. Kliniğimizde buna ek olarak tedavi süresi boyunca taksitlendirme yapılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Örneğin 12 ay sürecek 2400 tl maliyetindeki bir tedaviyi, 12 ay boyunca ayda 200 tl gibi bir taksitlendirme ile ödeyebilirsiniz.

Diş teli fiyatları belirlenirken birçok faktör birlikte değerlendirilir. Diş teli fiyatlarını etkileyen bu faktörler:

  • Toplam tedavi süresi
  • Dişlerdeki çapraşıklığın miktarı
  • Kullanılan malzemenin türü
  • Kullanılan malzemenin kalitesi
  • Hasta yaşı

Kliniğimizde bütün bu etkenleri yanısıra diş teli fiyatları ssk güvencesi olan hastalarımıza indirimli uygulanmaktadır.

Diş Teli Fiyatları ve SSK

Diş teli fiyatları bundan 10 yıl önce 6000-8000 tl civarıda iken şimdi 1500-5000 arasındadır. Fiyattaki bu düşüşün birçok sebebi vardır. Öncelikle eskiden diş telinin kötü bir görünüm oluşturduğu düşünülürdü. Şimdi ise özellikle gençler ve ilk öğretim öğrencileri arasında trend haline geldi. Hatta ilköğretim öğrencileri metalik diş teli taktırıp kızlar pembe, mor gibi renkleri erkekler ise sarı lacivert, sarı kırmızı yada mavi gibi renkleri tercih ederek arkadaşları arasında fark oluşturmaya başladı. Bu gibi sebeplerle diş teli hastası sayısında büyük bir patlama oluştu. Bu patlamanın sektörde oluşturduğu rekabet sebebiyle diş teli fiyatları azaldı.

Diş Teli Örneği

Eskiden diş tellerini üreten firmalar tekeldi ve diş teli malzemeleri oldukça pahalıydı. Şimdi ise bir çok firmanın piyasada farklı ürünlerinin olması malzeme fiyatında rekabet oluşturdu. Ve doktorlar tedaviyi daha ucuza mal etmeye başladılar.

Şu anda diş teli tedavisi yapan kliniklerin %90 ı türk diş hekimleri birliğinin belirlediği asgari fiyat listesinin altında tedavi yapmaktadır.

18 yaşından küçük hastalar üniversite hastanelerinde sadece malzeme fiyatına tedavi olabilirler. Üniversite hastahanelerinin tercih ettiği diş teli malzemelerinin fiyatı ise 1500-2000 tl civarındadır. Yalnız üniversite hastahanelerinde randevular en az 5 yıl sonraya verildiği için başvuran hastalar tedavi sırası geldiğinde çoğunlukla 18 yaşını geçmektedir. Bu sebeple devlet desteğinden faydalanmak isteyen ebeveynlerin üniversite hastahanelerine erken yaşta başvurmalarını öneririz.

Son zamanlarda sağlık bakanlığı kendi kadrosundaki ortdontistlerin iş gücü ile üstesinden gelemediği hastaları özelde çalışan doktorlara sevk etmeye başladı. Faturalandırılan tedavi giderinin %20 sini karşılayacağını taahhüt etti. Yalnız bu % 20 lik ödeme sevk eden hastahanenin döner sermayesinden yapıldığı için hastahaneler dışarıya hasta sevk etmek istemiyorlar. Hastaların bu sevki alabilmesi için bayağı bir uğraşması gerekiyor, ödemeyi devletten alabilmesi için bir dizin evrak hazırlaması gerekiyor ve ödemesi 6 ay gibi bir dönemin sonunda yapılıyor. hastalarını bu zorluklarla uğraştırmak istemeyen klinikler tedavi ücretini fatura etmeleri gereken tedavi tutarının % 20 altında belirleyerek problemi çözüyorlar.

Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli nasıl takılır diş teli çeşitleri

Yorum Yazın

1043 Yorum

...

Esra limon · 9 Tem, 2018

Merhaba ben Esra 22 yaşındayım ön dişlerimin yanındaki dişlerin biri biraz önde biri de biraz geride köpek dişlerimden biri ise arkada kalmış alt dişlerimde pek sıkıntı yok alt köpek dişim kesici dişlerime göre biraz içerde duruyor daha önce dişçiye gittiğimde bana tedavinin aslında 6 ay gibi bir sürede bitebileceğini fakat alt çenemde ufak bi kaşıklık olduğunu eşit kapanmadığını bunun süreyi biraz uzatacağını söylemişti böyle bir durumda fiyat ortalama ne olur ve tedavi süresi yaklaşık ne kadar sürer bilgi alabilir miyim acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

Merhaba; Öncelikle üst çenede bozukluğun biraz fazla olduğu durumlarda tek çene diş teli tedavisi ile alt ve üst çene arasında ideal ilişki sağlamak bazen imkansız olabiliyor. Bu sebeple Kuvvetle muhtemel çift çene diş teli tedavisi ihtiyacınız olabilir. Anlattığınız kadarıyla tedaviniz 12 ay civarı sürebilir. Tedavi ücreti ise 4.500 tl civarı olabilir. Bahsettiğimiz süre ve ücret tamamen tahmini ve mesnetsizdir. Bu sebeple net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ferhat Ceylan · 8 Tem, 2018

Selamlar.. Benim yaşım 27 ve üst çenemde 1 diş var gittiğim hastanede önce diş taşı temizliği sonrada tel takılması gerektiğini söylendi..Asıl konu tabi ki ödeme şekli.. Yazılarınız da her ay belirli bir miktarda ödeme şekli ile taksitlendirme yaptığınız yazıyor ben bunu sormak istiyorum.. Dediğiniz şekilde ki ödeme yönetimi elden taksit şeklinde mi.. Yazı bira uzun oldu ama kusura bakmayın şimdiden teşekkürler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Tem, 2018

Kliniğimiz hem kaliteli hem ucuz diş teli tedavisi yapmakla birlikte toplam miktarın rahatça ödenebilmesi için tedavisi süreniz ne ise o kadar taksite bölmektedir. Sizin durumunuda tedaviniz 14-15 ay kadar sürebilir. Tek çene diş teli takılması gerektiği için tahmini fiyat 3000 tl civarıdır. : 3000/15 : Aylık 200 tl ödemelerle tedavinizi tamamlayabilirsniiz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sude akgümüş · 7 Tem, 2018

Merhaba 16 yaşındayım üst çenem alt çeneme göre daha önde ve muayene olduğumda üst çenemde daralma olduğu da söylenmişti ne kadar ücrete tedavi olabilirim şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Tem, 2018

Çene lokasyonunu optimal mesafeye alabilmek için her 2 çeneye de diş teli takılmalıdır. Ancak tedavi süresi 18-20 ay sürebilir. 5000-6500tl civarı fiyatı tutabilir. 20 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

kerem etebeklioğlu · 1 Tem, 2018

12 yaşındayım diş teli taktıracağım ön iki dişim için babamın ssk sı var acaba ne kadar a mal olur benım diş telerim ve ne zaman olur

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Tem, 2018

Merhaba kliniğimizde ssk lı hastalarımıza %20 indirim uygulanıyor. Fiyatlar ise dişlerdeki bozukluğa göre ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak değişiyor. İstediğiniz zaman tedaviye başlanabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Deniz Çiçek · 30 Haz, 2018

Merhaba ben 12 yaşındayım üst çenemde büyük dişlerimin yanında sağda bir dişim var ve görünmeyecek şekilde arkada lingual tedavi yapılabilirmi acaba.İyi günler

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Tem, 2018

Merhaba lingual tedavinin kullanım alanı konvansiyonel braketlere göre daha kısıtlıdır. Diş yapınızın lingual ortodontiye uygun olup olmadığını söyleyebilmemiz için muayene etmemiz gerekir. Dilerseniz 05325824050 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

elif turan · 25 Haz, 2018

merhabalar , 18 yaşındayım ve üst ön dişlerimden 2 tanesi eksik diş teli tedavisi ile ne kadara mal olur ve tedavi ne kadar sürer ?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Haz, 2018

2 eksik diş diş teli ile düzeltilmesi pek mümkün görünmüyor, ancak diş teli ile dişleriniz düzgün şekil alırken eksik dişlerinizi yeri implant veya protez için en uygun hale getirilir. Tedavi sonrası isterseniz o bölgelere implant veya köprü protez yapabiliriz. Bu linkten inceleyiniz. https://www.youtube.com/watch?v=fTLsjAM_eHM İmplant fiyatları 1300-2000 tl arası değişir, diş teli fiyatı ise tek çene için 3000tl , alt-üst çene için ise 4500-6000tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Muzaffer Öztürk · 24 Haz, 2018

İyi çalışmalar; 17 yaşındayım alt ve üst dişine tel taktirmak istiyorum nedeni ise bazı yerlerinde yamukluk olması fiyat aralığı ne kadar olabilir Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

17 yaş nispeten diş teli için avantajdır. Tedavi süreniz ve fiyat ağzınızdaki çarpık diş sayısı ile parelel olmakla birlikte alt üst çene fiyatı 4500-6000tl aralığındadır. 14-16 ay süresi olabilir. Bu durumda 16 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Hilal Özen · 23 Haz, 2018

Tel taktırmaýı düşünüyorum alt cenemde hafif birçene geriliği var telle duzeltebilirmisiniz Figaro nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Çene gerilinde tedavi süresi 18 ay olabilir. Diş teli alt üst çeneye takılmalıdır. Diş teli fiyatı ise 5000-6500tl arasındadır. 18 taksitle ödeme yaparsınız. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ece · 21 Haz, 2018

Merhaba iyi çalışmalar, sadece alt dişlerim için tel takma durumunuz var mı? Komple alt ve üst dişler için birde sadece alt dişler için fiyat aralığı nedir ayrıca 30 yaşındayım düzelme olasılığı çok geç olur mu? Yaş unsurumdan dolayı biraz tereddütlüyüm. Birde diş tellerini ne kadar süre kullanacağım bunun için belirtilen bir zaman dilimi var mı? Şimdiden cevaplarınız için teşşekkür ederim, iyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Merak etmeyin 60 yaşında dahi tedavi olan hastamız bulunmaktadır. Diş teli fiyatı alt çene için 3000-3500 ve çift çene için 4500-6000 tl aralığındadır. Tedavi süresi ise yaşınızla birlikte değerlendirildiğinde 16-17 ay sürebilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yeliz EBECİ · 20 Haz, 2018

Merhaba. 35 yaşındayım Sadece üst çenede ön dişlerim ayrık. Nasıl bir tedavi uygulanır? Ücret ne olur? Teşekkürler...

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Merhaba , üst çeneye diş teli takılır ve tedavi süresi 12-13 ay kadar olabilir. Diş teli fiyatı ise 3000-3500tl civarıdır. 13 taksitle ödeme yaparsınız.

...

meryem hataş · 19 Haz, 2018

benim ön dişimin biri diğerine göre önde ve ön dişimin yanındaki diş çarpık.bunun fiyatı ve tedavi süresi ne kadar

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Tedavi süresi 12-14 aydır ve Diş teli fiyatı 3000-3500tl civarıdır. 14 ay eşit taksitle ödeme yaparsınız. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

İhsan devrim yıldırım · 18 Haz, 2018

Merhabalar dişlerimde bozukluk var stajyer sigortam var 1 yıldır yaşım 22 dişim cekilmeden yapılma şansı var daha önce bir yerde muayene oldum . ücret ne gibi rakamlarda olabilir sigortam işe yararmı yada ındırım sağlanırmı bilgi verebilirmisiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

SGK indirimini biz zaten her hastamıza yapmaktayız, öyle ki SGK sı olmayan nadir kişi vardır. Fiyatlarımız maliyet belirgin bir biçimde artsa da bir süre daha eski fiyatlardan devam edecektir. Çift çene 4500-6000 tl aralığında tedavi olabilirsiniz. Ancak Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız. Bu arada diş çekilmeden tedavi imkanı var ise şartları zorlarız şüphesiz.

...

Fatma alçiçek · 17 Haz, 2018

Ben 14 yaşındayım üst dişlerimden öndeki 2 dişim tam hizada degil yani soldaki sağdakinin biraz üstünde ve azı dışimin yanindakide biraz ustte kaç tl olduğunu merak ediyorum kısa süre içinde cevaplaya bilirmisiniz lütfen

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Tedavi süreniz 14-16 ay ve diş teli fiyatınız 3000 tl ± 500 tl dir. 16 ay eşit taksitle ödeme yaparsınız. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ORHAN · 17 Haz, 2018

Merhaba İyi günler diliyorum. Ben 21 Yaşındayım alt çenem üst çeneme göre 1-2 cm ileride ve iki çenem üst üste kapanmıyor. Tedavi süreci nasıl işler? Maliyeti ne olur? Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler...

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Çiğnemenin optimize olması ve çene senkronizasyonu ile mümkündür. Yani alt -üst çene diş teli ile 18 ay civarı tedavi altına alınmalıdır. Çene geriliğinde fiyat 5000-6500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

melek özcan · 16 Haz, 2018

merhaba 14 yaşındayım üst çenemde ön iki dişimin yanında kı kesici diş yamuk diş teli taktırmak istiyorum maliyeti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Yaşınızdan dolayı 12 aylık bir sürede tedaviniz bitebilir. Dİş teli fiyatı ise 2500-3500tl civarıdır. 12 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

havva · 15 Haz, 2018

merhaba, 17 yaşındayım üst ve alt ön iki dişim içe doğru çarpık ve üst iki dişim biraz öne doğru çıkık, tedavi süresi ve fiyatı tahminen ne kadara mal olur ve yalnızca üst dişlerimi yaptırmam mümkün müdür?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Ait ve üst çene diş teli takılır .Muhtemelen 13-14 ayda düzelir ve diş teli fiyatı ise 5000 tl civarı olur. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

gönül · 13 Haz, 2018

ben 29 yaşındayım ön iki dişim üst üste ve köpek dişimin biri önde diş teli takılırmı maliyeti ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Diş teli takılır ve yaklaşık 14-15 ayda sorun çözülür. Diş teli fiyatı tek çene için 3000-3500 tl civarıdır. 15 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Büşra Arslan · 13 Haz, 2018

Merhaba ben sadece üst dişlerime tel taktırmak istiyorum 22 yaşındayım ve devlette taktıracağım be kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Devlet hastanesi 1-2 seneye randevu vermektedir çoğunlukla, ancak bizdeki fiyat bir süre daha indirimli devam edecektir. Şu an 3000-3500 tl ye yaptırabilirsiniz. Taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Selin Zeren · 12 Haz, 2018

Merhaba, benim üst ön dişlerimden birkaç tanesi aşırı olmamakla birlikte çarpık, fakat alt dişlerimde daha fazla çarpıklık var. Bu dönem içerisinde diş teli taktırmak istiyorum. Sizce bana uygulanabilecek tedavi ve Fiyat nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Alt ve üst çene diş teli takılır, tedavi süreniz tahmini 16-18 aydır. Diş teli fiyatı 5000-6000 tl bandında olabilir. 18 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Atakan Çekil · 12 Haz, 2018

İyi günler , yaşım 18 ve bundan 4 sene öncesinden ön iki dişimin arası yavaş yavaş açılmaya başladı hangi tedavi yöntemi uygundur ve tahmini fiyat aralığı öğrenebilirmiyim ilginiz için teşekkürler 😊

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Haz, 2018

Diş teli takılmalıdır ve 12 ay sonra yeniden açılmaması ise idame profilaksi teli takılır .Aylık-2 -6 aylık kontrollerle tedaviniz sonra erer. Dİş teli fiyatı 3000-3500 tl civarıdır. 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

oğuz kaplan · 11 Haz, 2018

iyi çalışmalar ; alt ve üst dişlerimin sadece öndeki görünen kısımlarında aşırı olmamakla beraber çarpıklık var. uzun süredir diş teli taktırmayı düşünüyorum ama işim görsel bi iş olduğu için malesef karar veremiyorum. lingual tedavi yöntemini araştırdım öğrendim . tellerin dışardan görünme olayı olmadığı için bu tedaviyi olmak istiyorum . Maliyet konusunda fiyat listesi bulamadım. Ne kadara patlar bunu öğrenmek istiyorum . Bide telin süre olarak ne kadar sürede dişlerin düzeleceğini hekim söyleyebiliyomu ? Yoksa bizim dişlerimizin tedaviye tepkisine göre mi zaman olarak bi tahminde bulunabiliyolar? Şİmdiden teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

Merhaba, Teşekkür ederiz. Kliniğimizde estetik kaygıları olan hastalarımız için lingual ortodonti ve invisalign sistem ile görünmez diş teli tedavisi uygulanıyor. Yalnız her vaka için bu sistemler uygun olmayabiliyor. Sizin için uygun olup olmadığını konuşabilmemiz için diş yapınızı görmemiz gerekiyor. Lingual ortodonti fiyatları 4.000-9.000 tl arasında değişiyor. Tedavi fiyatları; toplam tedavi süresi, dişlerdeki çapraşıklığın durumu ve kullanılan materyalin cinsi gibi faktörlerle değişkenlik gösteriyor. Tel tedavisi başlangıcından sonra dişlerinizin ne zaman güzel görüneceği ile ilgili tedavi başında tahmini süre konuşabilmek ise mümkün.

...

ramazan ürküt · 7 Haz, 2018

iyi günler benim çenemde kapanış problemi var üst çene ve alt çene tam olarak üst üste oturuyor buda peltek konuşmama sebep oluyor sadece tel tedavisi ile bu problem haledilebiliniyor mu

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Haz, 2018

Merhaba; konuşma bozuklukların tek sebebi dişlerdeki bozukluk değildir. Bu sebeple sadece diş teli tedavisi ile konuşmanız düzelmeyebilir. Ayrıca konuşma eğitimi de almalısınız.

...

Eylem Koç · 4 Haz, 2018

Merhaba,19 yaşındayım. Alt dişlerimden 2 tanesi 20'lik dişlerim sıkıştırdığı için çarpışık. Üst dişlerim düzgün.Tel takıp çıkarttıktan sonra sarı lekeler dişlerimde kalır mı ve tedavi süresi,ücreti nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Haz, 2018

Merhaba; tel tedavisinden sonra dişlerde lekelerin kalması tel tedavisinden değil tedavi sırasında dişlerin iyi fırçalanmamasından kaynaklanır. Eğer alt ve üst dişlerinizin birbirleri ile uyumunda problem yoksa tek çene diş teli tedavisini düşünebilirsiniz. Tek çene diş teli fiyatları kliniğimizde dişlerdeki çapraşıklığın miktarına bağlı olarak 2.500-3.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

mustafa · 4 Haz, 2018

18 yaşında erkeğim alt çene geriliği ve dişlerde çapraşıklık var maddi durumum ücretini peşin vermek için yeterli değil tedavim süresince bu ücreti ödeyecek olsam aylık olarak ne kadar bir fiyat verirsiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Haz, 2018

Merhaba; genelikle benzer vakalar için çift çene tel tedavisini öneriyoruz. Tedavi süresi ortalama 20 ay kadar, tedavi maliyeti ise 5.000 tl civarında oluyor. Toplam tedavi ücretini tedavi süresince taksitlendirerek ödeme planı oluşturuyoruz. Yani 5000 tl yi ayda 250 tl olmak üzere 20 aylık tedavi sürecinde peşinatsız ödeyebiliyorsunuz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Burcu · 2 Haz, 2018

Merhaba 21 yaşındayım dişlerimde derin kapanış var diş yüksekliğim yok yani dişlerim sürmemiş (azı dişlerim) Alt üst dişlerin arasında seyreklik var + üst dişlerde köpek dişlerinde seyreklik çok fazla ve çarpıklık var. Sorularım şunlar, azı dişlerim sürmediği için tel tedavisinde sabitleme işlemi nasıl olacak? Dişlerim de kısa diş etleri uzun braketler diş yüzeyine sığabilcek mi, + olarak ne uygulanır? TME var bunu tel engeller mi. Son olarak tedavi süresi tedavi masrafı yaklaşık ne kadar olur ek olarak ne gibi yöntemler uygulanır derin kapanış diş yüksekliği olmaması vb durumlara?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

merhaba; öncelikle diş teli tedavisinin sağlıklı bir şekilde uygulanması için tme rahatsızlığının olmaması yada minimal düzeyde olması gerekiyor. Eğer eklem rahatsızlığınız var ise öncelikle onun için tedavi olmalısınız. Derin kapanış vakalarında önemli olan derin kapanışın iskeletsel mi yoksa dişsel mi olduğudur. Bozukluğun kaynağının iskeletsel olduğu durumlarda bazen diş teli tedavisi ile beraber ortognatik cerrrahi endikasyonu oluşabilir. Bütün bunların değerlendirilmesi için diş yapınızı incelemeliyiz. Bu vakaların ortalama maliyeti ise 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Taha Becerikli · 31 May, 2018

Merhabalar. Ben 20 yaşındayım. Üst çenem alt çenemden önde artı olarak üst köpek dişlerim biraz üstte ve çarpık duruyolar. Aynı şekilde alt dişlerimdede çarpıklık var. Size sormak istediğim verdiğim bilgiler dahilinde tedavi sürem ortalama kaç yıl sürer ve tahmini fiyatı ne kadardır. Birde 18 yaşından büyük olmama rağmen devletten belli bir miktar yararlanabilme şansımız varmı. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

Merhaba bu tarz vakaların tedavi süresi ortalama18-20 ay civarında sürüyor. Tedavi maliyeti ise dişlerdeki bozukluğun miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. 18 yaş üstü ise diş teli tedavisinde devlet desteği malesef bulunmuyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

BUSEEEEEEEEEEEEE · 31 May, 2018

MERHABA 26 YAŞINDAYIM SOL ALT ÇENEM ÜST ÇENEME GÖRE DAHA ÖNDE NASIL BİR TEDAVİ İZLENMELİ VE FİYATINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

Alt çenenin geriye çekilmesi ve çiğneme fonksiyonunun optimal sağlanabilmesi için her 2 çeneye diş teli takılması gerekir ve bu süreç 18-24 ay sürer. Diş teli fiyatı ise 24 taksitle 5000-6000 tl bandındadır.

...

Ayşeö · 27 May, 2018

Merhaba. Ben 13 yaşımda ortodontik tedavi gördüm. Şu an 22 yaşındayım. Üst ön dişlerimin yanındaki dişlerim yoktu ve köpek dişlerim tel tedavisi ile ön dişlerimin yanına getirilip uçları törpülendi. Dişlerimin sıralanışında bir problem kalmadı fakat üst damak darlığım olduğundan şüpheleniyorum. Güldüğüm zaman ağzımın iki kenarında boşluklar oluyor ve kötü görünüyor. Ayrıca alt dişlerimin arkasına dişlerim ayrılmasın diye takılan o şey (adını bilmiyorum) o bölgede sürekli bir diş taşı oluşumuna sebep oluyor. Temizletiyorum fakat çok kısa bir süre içinde yeniden meydana geliyor. Üst damak darlığı ve bahsettiğim diğer durum için neler yapılabilir (gülüş estetiği veya tel tedavisi ?) ve maliyeti tahminen ne kadar olur, bunu öğrenebilirsem çok mutlu olurum. İyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

Diş teli ile estetik görünüm sağlanması için gereken muayeneden sonra tedavi süresi, diş teli fiyatı hakkında daha net bilgiler edinebilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ela · 26 May, 2018

Merhaba 13 yaşındayım ağızımdaki üst en ön dişlerim üst üsteler ağızımda başka problem yok sadece üst iki dişimde problem var tel taktırısam ne kadar sürer ve ücret ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Haz, 2018

Tedavi süreniz 12-14 ay ve diş teli fiyatınız 2500-3500 tl civarıdır. 14 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Faruk gurkan · 20 May, 2018

Hocam benim 14yasinda bir oğlum var alt çene üst çeneye göre 1 santim kadar geride çocuk uykuda iken bu çok belirgin oluyor göturdugumuz hekim fazla geç kalmayın 6 ay kadar süre var dedi ilerde ameliyatla düzeltmeye gerek kalmaması için fiyat ne olur ortalama ayrıca SGK lliyim sevk almak gerekirmi Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 25 May, 2018

Üst çene normalde önde olmalı ama 1 cm fazla, her 2 çeneye diş teli takılmalıdır. Erken yaş tabii. ki avantajdır. 5000-5500 tl civarı ücreti olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Cansud · 19 May, 2018

Merhabalar benim sadece on iki Didim'de ayriklik var çok fazla olmayan yani 1 diş boyu falan değil ve dişlerinizin üst çene daha ileride olması gerekiyordu diye biliyorum benim alt ve üst dişlerim üst üsteler bunun sebebiyle alt çene biraz ileride 12 ayda düzeltebilir demişlerdi kliniğinizde ne kadar fiyat aralığında olur acaba metal diş teli ile

64x64

Alpdent Dental Group · 25 May, 2018

Üst çenenin 1 mm önde olması en optimalidir. Her 2 çeneye metal diş teli takılır ve fiyatı yaklaşık 5000-6000tl dir. Tedavi süreniz boyunca taksit taksit ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

sıla · 18 May, 2018

merhaba 20 yaşındayım üst dişimin bir tanesinde yukarı çıkıklık var ve alt çenem üst çenemden geride taksit seçenekleri ve fiyat aralığını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 May, 2018

Çenenin önde ve arkada olması tedaviyi 2 yıla kadar uzatabilir. Fiyatı ise 5000-6000tl bandındadır. Tedavi süreniz taksit sayısını belirler.

...

Yaprak · 18 May, 2018

Merhaba,şeffaf plak uygulaması yapıyor musunuz?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 May, 2018

Ağır bir diş bozukluğu yok ise şeffaf plak tedavisi yapabiliriz. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Yalçın · 17 May, 2018

benim azim dişlerim yamuk ve dişlerim bazilari uzun fiyat ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 24 May, 2018

Alt ve üst çenede ise problem o zaman diş teli fiyatı yaklaşık 4500-6000tl civarı tutar. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

yasemin · 17 May, 2018

merhaba 17 yaşındayım üst ön iki dişim ayrık ve yanındakiler de ayrık ayrıca üst ön iki dişimden biri diğerine göre daha arkada kalıyor sadece üst çene için diş teli tedavisi ne kadara mal olur

64x64

Alpdent Dental Group · 24 May, 2018

Üst çenede ayrıklık durumunda tedavi süreniz 14-15 aydır. Fiyatı ise 3000-3500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Samet · 17 May, 2018

Merhabalar, 25 yaşındayım üst süt dişlerim de çarpıklık var biri önde diğeri arkada. Bunların yanı sıra üst dişlerim de önden arkaya doğru gidildikce özellikle azı dişlerinin olduğu yerde dışa doğru açılma var ( sürekli yanağımı ısırma durumu ile karşılaşıyorum dişler yanağıma doğru eğrilmiş) Çok abartılı olmamak kaydıyla tabiki. Bir sorumda tedavi için devlet katkısı alabiliyor muyuz bu konuda bilgi verebilir misiniz. Ve anlatmış olduğum bulgular doğrultusunda ortalama fiyatınız hangi aralıklardadır. Duruma göre hemen geleceğim. İyi günler,saygılar

64x64

Alpdent Dental Group · 24 May, 2018

Devlet 2 yıl sonrasına kadar randevu vermektedir. Diş teli tedavi süresi 15-16 ay kadar sürecektir. Diş teli fiyatı ise üst çene için 3000-3500 tl civarıdır. Alt dişlerde problem var ise bu konuda sizinle birlikte plan yapmamız gerekecektir. Fiyat revize edilir. Tüm ücreti 16 ay taksite bölüp ödeme yapabilirsiniz

...

Kerem Gencerler · 15 May, 2018

Merhaba, hangi tür braket kullanıyorsunuz? Damon sl veya kapaklı braketler mi konvansiyonel braketler mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 28 Haz, 2018

Merhaba önemli olan damon braket mi yoksa konvansiyonel braket mi kullanıldığı değil, doğru vakaya doğru braket sisteminin belirlenip doğru endikasyonla en verimli sağlıklı ve hızlı sonuç alınabilecek braketlerin kullanılmasıdır. Kliniğimizde her iki sistemde kullanılmaktadır.

...

Gökçe · 9 May, 2018

Merhaba, 17 yaşındayım. Alt ve üst çeneme tel takılması gerekiyor, ön kesici dişlerimde çapraşıklık var ve alt çenem biraz geride. Kontrole gittiğimde 12 aya kadar düzeleceğini söylediler, fakat fiyat aralığı ne kadar olur acaba kliniğinizde?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 May, 2018

Fiyat tahmini olarak 5000 ± 1000tl dir . Yani 4000 de 6000 de olabilir . Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

SEMİH · 4 May, 2018

Merhaba kolay gelsin ben 28 yaşındayım diş teli taktırmak istiyorum üst tarafta 1 tane dişte alt sırada 4 dişte çarpıklık var maliyeti ne kadar olur ne kadar sürede düzeliir bilgi verebilirmisiniz acaba şimdiden teşekuurler

64x64

Alpdent Dental Group · 11 May, 2018

Tedavi süreniz yaklaşık 14-15 ay kadardır. Diş teli her 2 çeneye de takılmalıdır . Fiyatı ise 4000-6000 tl kadar olabilir. 15 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Derin Yurd · 4 May, 2018

Merhaba 23 yaşındayım . 13 numaralı köpek dişim gömülü. Ağzımı açtığımda ''S'' şeklinde görüntü oluşuyor ve ağrı oluyor. Telle tedavisi ne kadar sürer ve fiyat aralığı ne kadar olur tahmini.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 May, 2018

Alt üst çene çiğneme senkronizasyonu ayarlanması nedeniyle Tedaviniz 16-18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise çift çene diş teli için 4500-6000 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

mahmut · 2 May, 2018

merhaba hocam benim ön dişlerim önde ve aralık , arka dişlerim birbirine kapanınca yani çiğneme pozisyonundayken çenem geride duruyor, düz bir şekilde durup çenemi serbest bıraktığımda düzeliyor ve arka dişlerim birbirine kapanmıyor, çenenin öncesi ve sonrasına dair robot resim çıkarılabiliyormu ? , nasıl düzeleceğine dair tespitler yapılabiliyormu ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 May, 2018

merhaba; ortodontik açıdan alt ve üst dişlerinizin birbirleri ile teması sırasındaki ilişkisi önemlidir. İstirahat pozisyonu yani çenenizi serbest bıraktığınız andaki pozisyonu bilgi vermez. Tedavi öncesi ve sonrası değişimi gösteren otomasyon programlar olsada tecrübelerimizle yanıltıcı bulduğumuz için kullanmıyoruz. Sizin diş ve çene yapılarınıza benzer hastalarımızın başlangıç ve bitiş fotoğrafları ile gerçek sonucu hastalarımızla paylaşmayı daha doğru buluyoruz.

...

haty · 1 May, 2018

Merhaba, 19 yaşındayım. Alt çenem biraz geride ve üst ön dişlerim çarpışık. Normal diş teliyle çok az da olsa alt çeneyi öne getirebilir miyiz? Ya da kapanışı değiştirerek daha düzgün bir hale getirebilir miyiz? Lastik veya metal vs kullanma gibi alternatiflerinin olduğunu okumuştum. Ve tedavi süreci ve fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 May, 2018

Merhaba; ergenlik dönemi sonrasında alt çenenin ameliyat harici bir yöntemle ileri alınması mümkün değildir. Yalnız ortodontik elastikler ile alt dişler öne doğru alınarak sanki alt çene öne alınmış gibi maskeleme yapılır. Bu da estetik olarak istenilen etkiyi tam bir şekilde oluşturur. Benzer vakalar kliniğimizde 18-20 ay aralığında sürüyor. Tedavi maliyeti ise dişlerinizdeki bozukluğun şiddetine bağlı olarak 4.500-5.500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

perisu · 26 Nis, 2018

Merhaba hocam rahatsız ediyorum ama 2hafta kadar önce damak genişletme aparatı takıldı ve son uc gundur de on ıkı dısımın arasında kürdan girecek kadar bosluk olustu 5 gün somra tel takılıcak tel takıldıktan sonra ne kadar sürede o aralık kapanır 😔

64x64

Alpdent Dental Group · 27 Nis, 2018

5-6 ay da belirgin kapanma ve olur ancak diğer dişlerinizin de aralıktan etkilenebileceği düşünüldüğünde 12 ayda tedaviniz büyük ihtimalle bitecektir.

...

nur ünlü · 26 Nis, 2018

Merhaba iyi günler 19 yaşındayım. Sadece en öndeki üst iki dişim carpık tedavi süresi ve ücreti ne kadar olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 27 Nis, 2018

Üst çeneye metal diş teli takılmalıdır. Diş teli fiyatı ise 2500-3500 tl kadar olabilir. 12-13 aylık sürede dişleriniz düzelecektir. 13 ay boyunca taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

RUKEN GÜNEŞ · 26 Nis, 2018

merhaba ben 18 yaşındayım üst dişlerim önde arkaya doğru gidecek şekilde istiyorum , ve alt dişlerim 2 tane köpek diş var ve 2 tane yamukluk var toplam 4 tane alt diş yamuk var fiyat aralığı acaba ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 27 Nis, 2018

Dişleriniz önce değerlendirilmelidir. Hastalarımızın önce ve tedavi sonrasındaki resimleri size daha güzel bilgiler verilmelidir. Her 2 çeneye de diş teli takılmalıdır. Süre 14-16 ay ve diş teli fiyatı 4000-6000tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Kemal Şentürk · 22 Nis, 2018

Merhaba Orthero ya da Clearfix şeffaf plak tedavisi uyguluyor musunuz? Tek çene ücreti ne kadar hocam sizin klinikte?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Nis, 2018

Şeffaf plak uygulanmaktadır ancak etkinlik noktasında tercih eden hastalarımızın çok büyük kısmı baştan iletmemize rağmen tercihlerinde pişman olmuşlar, şeffaf ve metal raketlere geçmişlerdir. Dİş teli fiyatı ise 2500-6000 tl arası değişebilmektedir.

...

lara · 22 Nis, 2018

Merhaba tedavi süresince diş telimin rengini değiştirirsem veya renkli diş telinden metal diş teline geçersem ayrı bir ücret alınıyor mu

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Nis, 2018

Basamak basamak her kontrolde değiştirebilir. Ancak diş teli renk ve mahiyeti mutlaka muayene de değerlendirilmesi gereklidir.

...

Sevil · 21 Nis, 2018

Merhaba.ben 35 yaşındayim.sol ust 1.azı dişim bir anlık gafletle cektirdim.kanal tedavisi yaparim ama 3 ay bilemedin 1 sene sonra gene gider bu dis dedi doktor.bende bir anlık gafletle cektirdim.ama cok moralim bozuldu bu görüntüye.zaten dişlerim çapraşık altta üstte.eğer diş teli taktırırsam zaten çekilecekti azılardan biri.maliyeti ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Nis, 2018

Alt ve üst çene diş teli takıldığında 4500-5500 tl civarı diş teli maliyetiniz olur. Tedavi süreniz ne kadar ise o kadar taksit yapabiliriz. İmplant ise diş teli tedavisi sonrası yapılabilir. Her bir diş için implant için 1200-2000 tl ( implant vida kalitesine göre) olacaktır.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ADEM GÜN · 15 Nis, 2018

ÖN ÜST DİŞİMDE VE ALT ÖN DE UFAK BİR YAMUKLUK VAR DOKTORUM VİDALI TAKIP ÇIKARMALI APERAY VERDİ YAKLASIK 2 SENEDİR KULLANMAKTAYIM BU AY DOKTORUM VEFAT ETTİ TEKRAR DİŞ TELİ TAKTIRMAK İSTİYORUM FİYAT OLARAK BİLGİ VERİRMİSİNİZ ?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Nis, 2018

Vidalı takılıp çıkarılabilen apareyler genellikle çene darlığını düzeltmek amacıyla tel tedavisinden önce kullanılır. Dişleri tek başına düzeltmezler. siz bu apareyi 2 yıldır kullanıyormuşsunuz, sebebini bilemiyoruz ama Ortalama kullanım süresi ise3-6 aydır. diş teli fiyatları çift çene için dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak ortalama 4500-6000 tl arasındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Giz · 8 Nis, 2018

Merhaba benim on ust disim onde yanindaki geride oluyor 😂 tedavi suresi vefiyat araligi nedir 14 yasindaym

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Tek çene tedavisi ortalama 6-10 ay civarında sürer, fiyatı ise ortalama 2500-3500 aralığındadır. Alt dişlerinizin durumuda üst dişlere uygulanacak tedavide belirleyicidir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Metin Demir · 8 Nis, 2018

Merhaba benim üst ön iki dişin arası ayrık ve yandaki dişlerle de arası ayrık. Geri kalanda sıkıntı yok. Tedavi süresi ve fiyat nedir acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Üst çenede dişlerdeki mesafenin kapatılması için 15 aya ihtiyaç duymaktayız. Diş teli fiyatı ise 3000-3500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sümeyye durmazuçar · 8 Nis, 2018

Merhaba,ben 21 yaşındayım ve üst dişlerimden 3.sü dışa doğru çıkık bu yüzden yanındaki dişimde hafif içe doğru.Sadece üst dişe tel taktıırılabiliyor mu fiyatı ne olur tahmini? Alt dişimde estetik olarak öyle pek bi bozukluk yok fakat arka dişlerimden birisi damağımın yan tarafından çıktı eğer alt üst tel taktırmak istersem fiyat ne olur tahmini?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Üst çene diş teli fiyatı 3000 tl civarı iken alt üst çene fiyatı 4500-6000tl kadar olabilir. Tedavi süresi ise ortalama 14 aydır.

...

Derya A · 7 Nis, 2018

Merhaba, iyi günler.Ben 18 yaşındayım akıl dişlerim hem alttan hem üstten olmak üzere çıkmaya başladılar bu yüzden de dişlerimi sıkıştırdılar ve dişler arasında bozukluk meydana geldi. Dişlerimin birkaçı diğerlerine göre biraz da olsa önde duruyor. Diş teli takmayı düşünüyorum sizce özelde mi yoksa devlet hastanesinde mi yaptırmalıyım ve fiyatı, süresi nedir? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Devlet hastanesinde sıraya gripi 5-7 yıl arasında tedavi olabilirsiniz. 18 yaşını geçtiğinizde Sgk diş teli tedavisine ödeme yapmamaktadır. 20 ilk dişler dişlerde çarpıklığa neden olduğu için çekilmeli ve diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi 15-18 ay olabilir. Diş teli fiyatı ise 4500-6000tl civarıdır. Ancak 18 ay taksit kolaylığı size göre olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

xxxx · 7 Nis, 2018

Merhaba 15 yaşındayım ve üstteki dişlerimin hepsi düzgün sadece sağ köpek dişim üstten geliyor ve alt dişlerimin öndeki dört tanesi çarpık eğer şeffaf renkli taktırırsam ne kadar sürer ve fiyat ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Üst çenedeki köpek dişinin normal bir şekilde yerine oturması için diş teli takılmalıdır . Alt çenede de çarpıklık tedavisi için diş teli gerekecektir. Süresi 15 ay kadardır. Diş teli fiyatı şeffaf diş teli seçildiğinde 5500-6500 civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Mustafa · 7 Nis, 2018

Merhaba iyi günler 22 yaşındayım üst dişlerimde biraz yamuk ve orta iki diş üst üste gelecek şekil alıyor sağ alt dişte 1 dişim yok. Nasıl bir tedavi uygulanır.

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Sağ alt çeneye implant ya da köprü protez uygulanabilir. İmplant fiyatı tercihe göre 1200-2000 arası değişir. Üst çeneye diş teli takılır ve süre 13-15 ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 2500-3500tl civarıdır. 15 taksitle ödeme yapılabilir.

...

Emirhan · 6 Nis, 2018

Ön dişimin teki kökünden çıktı 6 sene oldu zamanla o boşluğa doğru yandaki diş ilerledi ön tek dişim öne doğru çıktı hafif yandaki dişte boşlğu kapattı ÖNDE BİR BÜYÜK BİRDE KÜÇÜK DİŞ VAR ŞUAN

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Dİşlerin tekrar simetrik olabilmesi için 14-16 ay kadar diş teli gerekecektir. Fiyat ise 3000tl +-500 tl kadar olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yeşim kalkan · 5 Nis, 2018

Merhaba yaşım 20 üst cene sol santral sol lateral alt cene santraller yamuk diş teli fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Nis, 2018

Alt üst çene diş teli takılmalıdır. Metal braket fiyatı 5000-6000tl civarıdır. Tedavi süresi 15-18 ay kadardır. 18 ay taksitle ödeme yapabilrsiniz.

...

ayşenur · 4 Nis, 2018

Merhabalar 25 yaşındayım. Üst dişlerimden birisi arkadan çıkmıştı. Diş teli düşünüyorum. fiyatı ve tedavi süresi nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Nis, 2018

Tedavi süresi ortalama 14 aydır ve diş teli fiyatı ise 3000tl +-500tl dir. 14 taksite bölüp ödeme yapılabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

yunus emre · 2 Nis, 2018

merhaba benim üst ön 4 dişimin arasında açıklık var 3 dişim dolgulu ve sol azı dişim dişim yok 18 yaşındayım nasıl tedavi olurum süresi ve ortalama fiyatı ne kadar teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Nis, 2018

Dİşlerinizin dolguları kontrol edilip sağlam olmaması halinde yenilenebilir. Sonrasında üst çene diş teli takılır. 15 ay sürede düzelme olacaktır. Diş teli fiyatı ise 3000-3500 bandında olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

xxx · 1 Nis, 2018

Merhaba 15 yaşındayım ve üstteki dişlerimin hepsi düzgün sadece sağ köpek dişim üstten geliyor ve alt dişlerimin öndeki dört tanesi çarpık tedavi ne kadar sürer ve fiyat ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Nis, 2018

Alt ve üst çeneye diş teli takıldığında tedavi süresi 14-16 ay ve diş teli fiyatı ise 4500-6000tl kadardır. Taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

yunus emre · 1 Nis, 2018

merhaba 18 yaşındayım ön 4 dişimin arasında açıklık var sadece tedavi süreci ve maliyeti nedir ve 3 dişimde dolgu var sorun yaratırmı

...

ahmet can · 31 Mar, 2018

merhaba benim dişlerimin arasında boşluk var ve alt çene geriliği var 16 yaşındayım tahmini fiyat ve ne kadar sürer tedavi ?

64x64

Alpdent Dental Group · 5 Nis, 2018

Çene de gerilik nedeniyle tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Her 2 çeneye de tel takılmalıdır. Ayrıklıkla birlikte tedavi ücreti 5000-6000tl olabilir. 18 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Adem · 26 Mar, 2018

Merhaba,yaşım15.Öncelikle üst iki köpek dişim de dizilimden farklı olarak yukarıda kalıyor.Azı dişlerimde ileri olmayan çürükler var ve azı dişlerine yakın bir dişim çok fazla çürük .Üst ön dişlerimdede dolgular var ve bu dolgular zarar görmüş şekilde.Sanırım çatlak var.Ve alt çenem de fazla olmamakla birlikte geride önceden farkında bile değildim.Şimdi ben bunların çözümü için diş teli taktırmak istiyorum.Toplam fiyat ne kadar olur?[çürük temizleme,ön dişe yeni dolgu,fazla çürük dişin çekimi dahil)

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Merhaba; öncelikle kliniğimizde diş teli tedavisi ve implant tedavisi hariciden bir işlem yapılmıyor. Diğer işlemler için hastalarımızı ortak çalıştığımız kliniklere yönlendiriyoruz. Diş teli tedaviniz için öncelikle çekimli tedavi olup olmayacağının belirlenmesi gerekiyor. Tahmini tedavi süreniz 18 ay civarı olabilir ve çift çene tel tedavisi görmeniz gerekir. Ortalama tedavi maliyeti ise 4.500-6000 tl arasında olacaktır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

melike tarcan · 26 Mar, 2018

merhaba 16 yaşındayım üst dişlerimde sadece 4 tanesi birbirinin üstüne çıkık alt dişlerim normal maaliyeti ne kadar olur ve ne kadar süre takmam gerek

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Merhaba; eğer alt ve üst dişlerinizin birbirleri ile ilişkisi düzgün ise ve sadece üst dişlere tek takılması için diş yapınız uygun ise tek çene diş teli tedavisi uygulanabilir. tek çene tedavilerini ortalama tedavi süreleri 6-12 ay civarı olup ortalama maliyetleri ise 2.500-3.500 tl arasındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Büşra · 26 Mar, 2018

Merhaba üst ön 2 dişimin arası 1-2 cm açık alt dişlerim düzgün sadece üst dişlere tel takılabilir mi olursa ücret ne kadar olur bu ayrıklık için telden başka tedavi var mı 19 yaşındayım?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Merhaba dişlerinizin arasındaki boşluklar diş teli ile kapatılabilir. Eğer alt ve üst dişlerinizin birbirleri ile ilişkisinde problem yok ise sadece üstlere tel takılarak tedavi uygulanabilir. Tek çene diş teli tedavisi maliyeti 2.500-3.500 tl arasındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

mert yılmaz · 25 Mar, 2018

merhaba yaşım 20 üst çene ön iki dişim çarpık ve birbirinin üstüne çıkmış durumda tedavi durumu nedir teller takılıp çıkarıldıktan sonra dişlerin eski haline gelme durumu var mıdır tel takmak için diş çekimi gerekli midir tedavi ücreti ve süresi nedir teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Merhaba; diş teli tedavisinden sonra bozulma olmaması için pekiştirme tedavisi uygulanmalıdır. Aksi takdirde dişlerinizde bozulma olabilir. Alt ve üst çeneye birlikte uygulanan diş teli tedavisinin ortalama maliyeti 4.500-6000 tl arasındadır.. Tek çene diş teli maliyeti ise 2.500-3.500 tl arasındadır. Sorduğunuz diğer sorulara etkili cevap verebilmemiz için mutlaka diş yapınızı görmemiz gerekir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

nur · 24 Mar, 2018

Merhaba 17 yasindayim dislerimde öyle aman aman bi bozukluk yok alt çenem önde üst damağım darmış telle düzelmez çenen daha öne gider dediler çift çene ameliyatı olmam gerekiyormuş tel tedavisi için fiyatlar nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Önce muayene olmanız gerekir, anatomik dislokasyonlarda, (darlık ve geri-ileri ) diş teli başarı oranı sınırlı olabilir. Sizle beraber bu kararı vermek için ayrıntılı inceleme için bekliyoruz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Arif · 22 Mar, 2018

Hocam İyi günler, 25 yaşındayım. Dişlerimi yaptırmak iistiyorum .Çarpık bir kaç dişim bulunmakla beraber 2 adet kurt dişi belirgin şekilde mevcut. Bunun için fiyatlarınız nedir. Ayrıca tedavi süresi ortlama ne kadar sürer.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Tedavi süresi ortalama 14 aydır ve Diş teli fiyatı 4000-6000tl civarıdır. Taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Aliberk Yıldırım · 20 Mar, 2018

azı dişimin yanındaki dişlerim geriye doğru çekik sadece üst ve alt 2 tane yaşım 14

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Mar, 2018

Tedavi süresi 12 ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 4000-5000 civarıdır. 12 taksitle ödeme yapabilirisiniz.

...

Ceylan · 20 Mar, 2018

Merhaba19 yaşımdayım alt dişlerimde yamukluk ve çarpıklık üst dişlerimde de sadece iki tanesinde hafif bir yamukluk var tahmini tedavi süresi ve ücreti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Mar, 2018

Tedavi süresi 14-15 ay ve diş teli fiyatı ise 4000-6000tl arasıdır. 15 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Enes Dinçer · 19 Mar, 2018

Merhaba, Üst ön ve alt ön dişimin bir kaçında hafif yamukluk var 25 yaşındayım. Tahmini tedavi süresi ve fiyatı nedir? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Mar, 2018

Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Tedavi süreniz 12-14 ay ve diş teli fiyatı 4000-5500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

sefa ergünşen · 19 Mar, 2018

merhabalar. 23 yaşındayım. sadece ön- alt dişlerim çarpık ve sıkışık. ağrıyor kanıyor durup drurken diş etim şişiyor ve diş filmi çektirdim ön-alt dişlerimin diplerinde çürükler görüldü ne yapmam gerek. dolgu olur mu? tel taktırmadan önce ne yapılmalı? tel ile birlikte diğer tedavi yöntemleri yaklaşık kaç TL ' ye mal olur? İYİ ÇALIŞMALAR.

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Mar, 2018

Muhtemelen çarpık dişlerinizden dolayı kökleri zarar görmüş. çarpıklık olan dişlerinizin tamamında çürük var ise o dişlerin yerine implant yapılması uygundur. Ayrıca diş eti hastalığınızda bulunmakta. implant fiyatı her bir diş için 1200-2000tl aralığındadır. implant markasına siz karar vermelisiniz. Dİş teli fiyatı ise tek çene için 3000-4000tl civarıdır. Sağlam dişlerinizde çarpıklık var ise önce diş teli takılmalıdır. Sonrasında boşluklara implant uygulanmalıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

cansu · 17 Mar, 2018

Merhaba. 18 yaşındayım alt dişlerim biraz aralıklı ve biraz da eğrilik var üst dişlerimdede bi tane diş çıktı dişimin üst tarafından tahmini tedavi süresi ve ücreti ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Mar, 2018

Tedavi süreniz 14-15 ay ve diş teli fiyatı 4500-6000tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

hasan yücedağ · 13 Mar, 2018

Merhaba 19 yaşındayım. Üst ön dişlerimde çarpıklık ve alttaki birkaç dişim de hafif eğrilik var. Fiyatı ve süresi nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Mar, 2018

Alt üst çene diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi 15-18ay ve Diş teli fiyatı 4000-6000tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Gökçe · 12 Mar, 2018

Merhaba ben 18 yaşındayım ve birkaç tane süt dişim hala çıkmadı. Ve dişlerim normalden daha küçük. Üst ön dişlerim iç doğru bir eğimle duruyorlar. Alt dişlerimde hafif çarpıklıklar var. Yine üst sağ dişlerim arasında boşluk sol taraftakilerde ise üst üste binmesi mevcut. Fiyat ve ortalama tedavi süreci nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Mar, 2018

Tedavi süresi 18-20ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 4500-6000tl civarıdır. 20 taksitle ödersiniz.

...

Özge · 11 Mar, 2018

Merhaba. 22 yaşındayım. Alt çenemde her iki taraftaki ilk büyük azı dişlerim eksik. 20 yaş dişlerimde çıkınca diğer dişlerim bu boşluklara doğru eğildi ve döndü. Bu boşluklar tel tedavisiyle kapatılabilir mi yoksa tekrar boşluk açılarak implant mı yaptırmalım. Bunun bana maliyeti ne olur? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2018

Merhaba boşluğun diş teli ile arkadaki dişlerin öne doğru kaydırılmasıyla kapatılabilmesi alt ve üst dişlerinizin birbirleri ile ilişkisine ve yirmilik dişlerin durumuna bağlıdır. Tahmini tedavi maliyeti ise 4500-6000 tl arasındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

umut erdem yıldız · 9 Mar, 2018

Merhaba 15 yaşındayım alt çene geriliği ve alt üst dişlerimde bozukluk var tedavisi kaç ay sürer ve alt çene geriliğini azaltabilir miyiz teşekkürler...

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2018

Diş teli tedavi süresi 2 yıla kadar uzayabilir ve diş teli fiyatı 4500-6000 tl civarıdır.

...

hakan gülce · 9 Mar, 2018

on dıslerde ıkı tane acıklık var fıyat ne dır

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2018

Tedavi süresi 12-14 ay kadardır ve Diş teli ücreti ise büyük ihtimal 2500-3500tl arası olacaktır.

...

sinan · 9 Mar, 2018

üst çenede iki tane fazlalık diş var ve 2 tane de çapraşık diş var daha önce dişçiye gittiğimde eğer dişleri çekersem 50 yaş biryerden yaşlanırsın dedi bana ne gibi bir maliyeti olacak

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Mar, 2018

Diş teli tedavisi ile sorunlarınız çözülür ve süre 18 ayı bulabilir. Diş teli ücreti ise 4500-6000 tl arasıdır. Yaşlı görünme diye bir şey söz konusu değildir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayşen Akay · 7 Mar, 2018

Merhaba. Ben de diş teli taktırmak istiyorum. Alt ve üst çenemde üst üste binen dişlerim var. Ayrıca dişlerim içe doğru kıvrılıyor. Bu da ceneme baskı uyguluyor. 18 yaşındayım. Tahmini ücret ve süre ne kadardır öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Mar, 2018

Tedavi süreniz yaklaşık 15-18ay kadardır. Diş teli tedavi ücreti ise 4500-6000tl civarıdır. 18 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Taha tan · 7 Mar, 2018

Merhaba 14 yaşındayım üst çenemin her 2 köpek dişide damaktan üsten geliyo yani vampir gibi diilerim var tel takılması gerekiyormuş acaba fiyatı ne kadardır

64x64

Alpdent Dental Group · 8 Mar, 2018

Erken yaş her zaman avantajdır. Tedavi süreniz 12-14 ay ve tek çene diş teli fiyatı 2500-3500tl civarıdır. 14 ay eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

HASAN MERT TINAZ · 5 Mar, 2018

MERHABA BEN 16 YAŞINDAYIM ALT ÇENEM ÖNDE DENİZLİDE BİR ÇOK DOKTOR GEZDİM AMELİYATSIZ OLMAZ DİYORLAR AMA BAZILARI TELLE DÜZELİR DİYOR AMELİYATSIZ OLMAZMI BİLGİ VERİRMİSİNİZ

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Mar, 2018

Telle düzelme ihtimali vardır, en azından ameliyat gerekmeyecek kadar azalma olma ihtimali yüksektir. Tıbbi yaklaşım cerrahi öncesi Medical tedavi olasılıkların bitmesi üzerine kurulmuştur .

...

Buse Kara · 5 Mar, 2018

üst çene tel tedavisi ucreti nekadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Mar, 2018

Üst çene diş teli fiyatı 2500-3500tl civarındadır.

...

Ahmet · 4 Mar, 2018

Merhabalar. 22 yaşındayım üst 2 köpek dişimin arasındaki dişlerde çarpıklık var.(alt dişlerim de problem yok) İçten tel taktırma ve ya daha az görünür şekilde yaptırabilmem mümkün müdür? Mümkünse ne kadar sürer ve maliyeti ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Mar, 2018

Görünmesi zor olan diş teli takılabilir. Şeffaf diş teli fiyatı 3500-4500tl civarıdır. Tedavi süresi yaklaşık 15 aydır. 15 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

BUSENUR ALTUNTAŞ · 3 Mar, 2018

iyi çalışmalar . Ben 20 yaşındayım tel taktırmayı düşünüyorum bi yandan korkuyorumda köpek dişlerim üst taraftan çıktı ve alttaki dişimi arkaya attı bunun fiyatını ve tedavisinide ögrenebilir miyim alt dişlerimde az bozukluk var tel gerekiyo dediler doktorlar. iyi günler.

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Mar, 2018

Korkulacak bir şey yoktur. İnvasiv bir işlem olmadığı için kolaylıkla takılır ve tedavi süreci devam eder. Bir miktar gerilmeye bağlı sızlamalar olabilir. Alt ve süt çene diş teli takılmalıdır. Dİş teli tedavi süresi 14-16 ay ve diş teli fiyatı yaklaşık 4500-6000tl arasıdır. 16 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Özkan durmaz · 1 Mar, 2018

Benim 2 kopek disim ustten cikti ve ust cenemde dar direkt tel takilirmi yoksa cene genisletme aparatimi takarlar 16 yasindayim bide genisletme aparati takarlarsa ne kadar takarim.

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Mar, 2018

Dİş teli ile bir miktarda çenede genişletme olmaktadır. Muayene sonucu net fiyat ve tedavi planı hakkında daha net bilgi verebiliriz. Ancak tedavi süresi 18-24 ay sürer. Diş teli fiyatı ise 5000-6000 tl arası olabilir. Lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ayse · 28 Şub, 2018

Merhaba, üst ön dişimde çarpıklık var ve ön taraftaki sağda ve solda iki köpek dişim yukarıda. Köpek dişerini aşağıya ön dişlerimin hizasına getirmek için tel taktırmayı düşünüyorum. Fiyat olarak ne tutar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Mar, 2018

Dİş tel tedavi süresi 14-18 ay ve diş teli fiyatı ise 3500-4000tl civarıdır. 18 ay taksitle ödeme yaparsınız.

...

Kemal · 27 Şub, 2018

Merhaba ben 20 yaşındayım üst ön dişlerin çok yamuk hatta ön iki dişim çapraz şekilde birbirinin üstüne çıkmış alt çenemdede yamukluklar var tedavi sürecim kaç ay olur ve fiyat ne kadar olur ? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Mar, 2018

Tedavi süreniz 18-20ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 5000-6000 tl civarıdır. 20 ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

melisa · 26 Şub, 2018

merhabalar benim çenemde yiyecek çiğnedikçe kırtlama sesi geliyor ve özellikle sabahları parmaklarımla çene kemikleri uçlarına masaj yapmadan yiyecek çiğneyemiyorum sancı yapıyor tedavisi ne şekilde olur ve fiyat olarak kaç lira tutar. teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Merhaba; temporamandibular eklem dediğimiz çene eklemenizden kaynaklı bir problem gibi görünüyor. Bunun tedavisi için çene cerrahisinde tedavi olmalısınız.

...

anonim · 25 Şub, 2018

Benim üst ve al ön dişlerimde geç çıkarmamdan dolayı az da olsa yamukluk var, 14 yaşındayım ailem taktırmamı istiyor ama ben pek şikayetçi değilim durumumdan. Cidden takılması birkaç yıl sonrayı beklemesi garantiye başvurtacağım ama emin değilim. Sizce başvurtmalı mıyım? Ve tellerin şeffaf renkli olması tedavi süresini/ fiyatı nasıl etkiliyor? Ayrıca bilgilendirme için teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Merhaba; diş teli tedavisi genellikle estetik bir tedavidir. Eğer dişlerinizin görünümünden rahatsız değilseniz diş teli taktırmanıza pek gerek yok. Şeffaf diş tellerinin etkisi ve tedavi süresi kullanılan malzemenin kalitesi bağlı olarak değişiyor. Genellikle ülkemizde Pakistan malı, hindisin malı veya çin malı ürünler kullanılıyor. Özellikle şeffaf diş teli tercih edecekseniz bu ürünlerden uzak durmalısınız. Amerika yada Avrupa markaların şeffaf diş tellerinin ise metallerden hiçbir farkı yoktur ve kliniğimizde yıllardır güvenle kullanılıyor.

...

betül şahin · 25 Şub, 2018

merhaba benim sağ ve sol kesici dişlerim öne doğru çıkı ve kötü duruyor bunun tedavi fiyatı nedir ve kaç ay sürer

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Merhaba Çift çene diş teli fiyatları 4.000-6.000 tl arasında değişiyor.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

funda · 25 Şub, 2018

Merhaba, 19 yasindayim çenemde hicbir sorun yok üstteki iki dişim onde sadece tel taktirmayi dusunuyorum tedavi kac ay surer ve ne kadardir

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Tek çene diş teli tedavisi tahmini süresi 6-10 ay, tahmini diş teli fiyatları ise 2500-3500 tl arasındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

mahmut levent · 25 Şub, 2018

Oğlum 12 yaşında olup ağız çene yapısı dar olduğundan üst ve alt köpek dişleri üst damak ve alt damak'ta çıkmaktadır, Bu nedenle gitmiş olduğumuz diş hekimleri üst taraftan 2 adet alt taraftan 2 adet diş çekimi yapılarak diş teli takılması gerekmektedir. Sizdeki mevcut fiyat ne kadar olmaktadır, Ben sgk'lıyım oğlum sgk'dan' yararlanmaktadır.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Merhaba oğlunuzun 12 yaşında olması çok büyük bir avantajınız. Bu yaşlarda çene deliğimi daha tamamlanmadığı için özellikle ergenlik döneminde başlayan büyüme atılımını değerlendirerek çene gelişimini yönlendirebiliyoruz. Böylelikle diş çekimine gerek kalmadan dişleri düzeltebilme olacağımız oluyor. Bu yaşlarda diş çekimi çok nadir uygulanır. Bu sebeple en kısa zamanda tedaviye başlamanızı öneriyoruz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Dilan Şen · 25 Şub, 2018

Merhaba ben 18 yaşındayım ve önceleri dişimde hiçbir sorun yoktu ama kalıcı dişlerimin çıkmadıyla üstteki dişlerim çok önde ve araları çok açık alt dişlerim ise çok geride ve onların arası açık degil ama çenemi kapattığımda ön dişle arka diş arasında parmak eni kadar boşluk oluşuyor tedavi için ameliyat olmam gerekiyormuş tedavinin süresi ve maliyeti ne olur acaba öğrenebilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Şub, 2018

Merhaba; alnlattığınız vakalarda bozukluk belli bir şiddetin üzerinde olmadığı sürece bir çok kliniğin ameliyat önerdiği vakaları sadece diş teli ile ameliyata ihtiyaç duymadan düzeltebiliyoruz. Bu duruma karar verebilmek için, net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Murat karabağ · 25 Şub, 2018

Merhaba sadece iki disim de yamukluk var sol üst çene fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Şub, 2018

Tedavi süresi 14-15 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

BURAK EMRE BARAN · 23 Şub, 2018

MERHABA Yaşım 16 alt çenem ileride yaşın 18 e geçmediği sürece tel ile düzeltilebilrmiş pek fazla ameliyat olma düşüncem yok sizce nolur tel takılırsa ne kadar olur fiyatı?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2018

Merhaba; alt çenenin ileride olması ileri yaşlarda en çok ameliyata gereksinim duyulan vakalardır. Bu sebeple ameliyatsız diş teli ile dişlerinizin düzeltilebilmesi için en kısa zamanda karar verdiğiniz bir ortodonti merkezinde tedaviye başlamalısınız. Kliniğimizde çift çene diş teli fiyatları 4.000-6000 tl civarındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayşe a. · 22 Şub, 2018

Merhaba, dişlerimde kapanis bozukluğu var özellikle ön dişlerim içe doğru yamuldu arka dişlerim etlere gömülüyor tedavi süreci ve fiyatı ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2018

Kapanış sorunlarında Çift çene tedavi ücreti 4500-6500 tl civarıdır. Tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Tolunay Cengiz · 22 Şub, 2018

Merhaba,benim sadece alt dislerim gün geçtikçe arkaya doğru yatiyor ustlerde pek problem yok ama tedavi sureci ve ücreti tahmini ne kadar

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2018

Arkaya dişlerin gitmesinin sebebini bulmak gerekiyor. Tek çene diş teli fiyatı 2500-3500tl civarıdır. Tedavi süresi ise 14-16 ay kadardır. 16 eşit taksite bölüp ödeme yapabilirsiniz.

...

Fatima akturk · 22 Şub, 2018

Merhaba benim ust dislerimden iki bolgede gerilik var ust bölgeye tek tel taktirirsam maliyeti ne olur.

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Şub, 2018

Tedavi süresi 14-15ay ve diş teli fiyatı 3000-3500tl civarıdır. 25 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

devran · 21 Şub, 2018

kayserıde şubenız var mı ben muayne olmak ıstıyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Şub, 2018

Kayseri de muayene olabileceğiniz şubemiz yoktur. ilginize teşekkür ederiz.

...

DERYA · 21 Şub, 2018

merhaba ben daha önce tel taktırdım fakat dişlerim tekrar bozuldu erken çıkarmıştı doktor aralarında hafif boşluk var tedavi ne kadar sürer şuan ne kadar fiyatı

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Tedavi süresi 12-14 ay kadar sürer ve ücret çift çene için 4000-6000 ve tek çene için 2500-3500tl civarıdır. 14 taksitle ödersiniz.

...

guzhan · 21 Şub, 2018

Ön üst yan kesici dişlrrimin bi tanesi doğuştan ekseksik ve yeride kapalı üst kesiciler sağa doğru kaydı diş teli taktırıp o dişin yerini açıp implant yaptırmak istesem ne kadar sürer maliyeti ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Süre 14-16 ay ve implant dahil tedavi ücreti 4000-5500 tl civarı tutabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

devran · 20 Şub, 2018

benim on dislerim cap ve damktan disim cikti bu durum beni coook rahatsiz ediyor gulmeyi unuttum resmen suan 14 yasindayim ve universite hastenesinden sira aldim ama eminim ki bana sira18 yasimdan sonra gelecek o yuzde dislerimi ozel hastanede yaptirmak istiyorum acaba 18 yasinin altinda oldugum icin bir kisminj devlet karsilar mi

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Diş teli tedavi süresi 12-14 ay ve diş teli fiyatı ise 2500-3500 tl civarıdır. 14 ay taksitle 200tl gibi ödemelerle dişleriniz düzeltilebilir .

...

melike petekçi · 20 Şub, 2018

Merhaba ben 21 yaşındayım dişlerimin sol tarafı gayet düzgün sıra sıra keza ön dişlerimde öyle gayet düzgün. Fakat dişlerimin sol tarafında sadece bir diş üstten çıktığı için alttaki dişte çok fazla olmamakla birlikte biraz geriye doğru gitti. Tel taktırmayı düşünüyorum da fiyat ne olur tahminen?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Alt çeneye diş teli takıldığında süre 13-14 ay ve Diş teli ücreti 2500-3500tl civarıdır. 14 ayda ödersiniz.

...

irem alançay · 19 Şub, 2018

merhaba 20 yasındayım üst çenem önde tedavisi ne kadar sürer ve fiyatı ne kadar acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Çene sorunlarında tedavi süresi 18-20 ay kadar sürebilir. Dİş teli her 2 çeneye takılmalıdır. Diş teli ücreti ise 4500-6000 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Deniz · 19 Şub, 2018

Merhaba hocm yalnızca üst sol taraftaki kesici dişim geride bnunla ilgili tel fiyatı nedir acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Tedavi süresi 12-13 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır. 13 taksitle ödersiniz.

...

volkan öz · 19 Şub, 2018

Hocam merhaba, sol köpek dişim dıştan çıktığı için zamanında çekildi, şimdi hem görsel hem de dinamik olarak çok rahatsız edici.Köpek dişi olarak implant yapılıp ,aynı zamanda tel taktırma gibi bir imkan ve mı? eğer var ise kaç liraya mal olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Diş teli takılıp 14-15 ay süre sonra çıkarıldığında boşluk bırakılan araya köpek dişi implantı yapılabilir. Önceden yapılan implant diş telinin çekme kuvvetinden zarar görebilir. İmplant fiyatı 1200-2000 tl arası ve diş teli fiyatı ise 2500-3500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sinan · 19 Şub, 2018

Merhabalar Benım ön iki dişimde çok az yamukluk var ayrıca , ayrıca alt ön dişlerimden 1 tanesi cok az önde kaldı. Yani iki diş arasına zorla sıkışmış gibi ve sol alt azı dişim ile köpek dişim arasında bir dişim ağzımın iç tarafına doğru çıktı dışardan çok az aralıkmış gibi görünüyor fakat arkaya doğru eğimli Bunun için hangi tedavileri öneriyorsunuz süreç ve maliyet hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Çift çene diş teli takılmalıdır. Dişlerinizin yapısını bazen faktör 20 ilk dişler olabilir. Gerekirse grafik çekilmek ve alem alınmalıdır. Dİş çekimi yapmamak için gereken azami gayreti göstermekle birlikte en düzgün diş yapısı için sizinle gereken tedaviye muayenemizde karar veriyoruz . Süre ortalama 18 ay ve diş teli fiyatı 4000-6000 tl civarıdır.

...

Ahmet · 19 Şub, 2018

Ön dişlerim baya ayrık ve biraz öndeler öbürleride biraz bosluklar var tek üst çenem öyle ne kadar tutar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Tedavi süresi 14-16 ay ve diş teli fiyatı ise 3000-3500 tl civarıdır. 16 ay taksite bölüp ödemeye yapabilirsiniz.

...

hamza özdemir · 19 Şub, 2018

merhaba 23 yaşındayım ön üst iki ve alt iki dişim ayrık bunun için tel taktırmak istiyorum ne kadara mal olur ve taksitlendirme şekliileriniz nasıl oluyor bununla ilgili bilgi almak ve tel taktırmak istiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Şub, 2018

Tek diş dahi olsa düzeltmek için çeneye diş teli takılmalıdır. Çift çene diş teli fiyatı 4000-5500 tl civarı ve tedavi süresi 13-15 ay kadardır. 15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Aysenur · 18 Şub, 2018

Ön iki disim ayrık tedavi nasil olur ve diş teli fiyatı ne kadara gelir

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2018

Tedavi süresi 12-14 ay ve diş teli fiyatı yaklaşık 3000tl dir. 14 taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yusuf · 18 Şub, 2018

Dişlerim gayet düzgün ama önden 2 dişim ayrık ve ayrıklardan 1 tanesi birazcık önde tel taktırmayı düşünüyorum. Ortalama kaç lira olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2018

Tedavi süresi 12-15 aydır ve diş teli fiyatı ise 3000-3500 tl civarıdır. 15 ay eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Seval · 17 Şub, 2018

Merhaba üst dişlerim çok öndeler ve kısa uzunlular bu durum beni aşırı rahatsız ediyor. 17 yaşındayım özel yerlerde 7000 gibi bir fiyattan bahsediliyor. Tahmini tedavi süresi ve fiyat nedir acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2018

Tedavi süresi 15-18 ay kadardır. Tahmini diş teli fiyatı ise 4500-6000 tl arasındadır. 18 ay taksitle ödeme yaparsınız.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Yosef Wons · 17 Şub, 2018

Benim dişlerim gayet normal düz ama ön dişlerim ayrık ve ayrık olan dişlerden 1 tanesi önde dolgu yaptırıcaktım ama önde diye olmaz diye düşündüm ve tel taktırıcam. Kaç tl olabilir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Şub, 2018

Ayrıklık tek çenede ise fiyat 2500-3500tl arasıdır. Her 2 çenede ise 4000-6000 tl arasıdır. Tedavi süresi 14-15ay dır. 15 taksitle ödeme yaparsınız.

...

OSMAN BURUCU · 16 Şub, 2018

Hocam merhaba ben 20 yasindayim Sag Kopek disimden sonraki 2. Dis yani sag 2. Kök disim cenemin içine doğru çıktı. 1.kok ile 3. Kök arasindaki boşluğa sığmadı.ve ön 2 disim ayrık sadece üst damaga ortodontik tedavi uygulansa fiyat ne kadar olur ortalama

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Şub, 2018

Merhaba sadece üst çeneye diş teli tedavisi uygulanması için alt ve üst dişlerinizin birbirleri ile ilişkisi yani oklüzyonu düzgün olmalıdır. Eğer alt ve üst dişlerinizin ilişkisinde sorun yok ise tek çene diş teli tedavisini düşünebilirsiniz. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklık miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak 2500-3500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

ayça yalçın · 15 Şub, 2018

20 yaşındayım.Sadece üstte ön 2 dişim yamuk.Yamuk olduğu için dişlerimin köşelerinde lekelenme oldu.Tel taktırarak düzeltmek istiyorum.Fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Şub, 2018

Merhaba alt dişlerinizde problem yok ise sadece üst dişlerinize diş teli taktırmayı düşünebilirsiniz. Tek çene diş teli fiyatları dişlerdeki çapraşıklığın miktarına ve tahmini tedavi süresine bağlı olarak 2500-3500 tl arasında değişiyor. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

meryem · 15 Şub, 2018

çenemde hiçbir sorun yok, sadece üstteki dört ön dişim hafifçe çarpık. diş teli taktırırsam ne kadar tutar ve kaç ay takmam gerekir tahmini bir şey söyleyebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Şub, 2018

Merhaba tek çene diş teli uygulaması genelikle 4-8 ay arası sürer. Tek çene diş teli tedavisinin fiyatı ise 2500-3500 tl arasındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ufuk deniz · 14 Şub, 2018

Merhaba hocam benim derdim cok dislerimin ic kisminda sararma var damaklarimda fazlalikla siyahlasma var 23 yasindayim ust sag kopek dişinin orda hala sut disim var dislerim cok kotu yamuk yumuk nasil duzeltebiliriz bu sorunları numaranizi alsam uzun uzun bi konuşsak bu konuyu cok rahatsiz oluyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 16 Şub, 2018

Merhaba dişlerinizdeki lekeler basit bir diş temizliği ile düzeltilebilir. Damaklarınızda yani diş etlerinizdeki kararma ise melanin adını verdiğimiz pigmentin yoğunlaşmasıyla oluşur. Genelde sigara içiminden kaynaklanır. Dişlerinizdeki yamukluklar ve içeride olan köpek dişiniz için ise diş teli tedavisi düşünebilirsiniz. tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alabilirsiniz, detayları ayrıntılı bir şekilde aktarabiliriz.

...

Halil İbrahim Büyükkaratekeli · 14 Şub, 2018

Merhabalar yasim 22 ust kopek dislerim baya yukarida on dislerim biraz yamuk ve dislerim cok sıkışık. Alt çenemdeki on dişlerin çoğu çarpık tahimini tedavi süresi ve fiyat bilgisi alabilir miyim kolay gelsin bide bagkur ne kadarini karailar

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Tahmini tedavi süresi 18-20 aydır. Alt ve üst çene diş teli takılmalıdır. Fiyat ise 4500-6000tl civarıdır. 20 taksitle ödeme yaparsınız. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayşe nur cengizoğlu · 14 Şub, 2018

Merhabalar ben 18 yaşındayım dişlerim aslında çok kötü değil ama üst dişlerimde 2 köpek dişlerim önde biraz bi dişimda cok az arkada ama sadece ust disime tel dusunuyorum alt disimde herhangi bi yamukluk yok sadece ust disime tel takilabilir mi bide fiyat araligi ne kadar

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Sadece üst çeneye diş teli takılabilir.Tedavi süresi 14-16 aydır ve diş teli fiyatı 2500-3500tl civarlarındadır. Tedavi süreniz taksit sayısını belirler. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Zeynep topal · 14 Şub, 2018

Merhaba 39 yaşındayım ust ön dişlerimde ayrıklık var ama arka dişlerimde kaplama var.bu kaplamalar tel takılmasına engel olurmu birde fiyat ortalama ne tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Kaplamaların braket taşıması için gereken değerlendirme yapılır. Çoğunlukla enge değildir. Fiyat 2500-3500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

aysel gunes · 13 Şub, 2018

merhaba 18 yasindayim üst iki ön disim biraz ice dogru ve kenarlarindaki iki disimde hafif yamuk bu yuzden tel taktirmak istiyorum fiyat ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Şub, 2018

Tedavi süresi 14-15 ay ve diş teli fiyatı ise 3000-3500tl civarıdır. 15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

esra · 12 Şub, 2018

merhaba 19 yaşındayım dişlerim düz yamuk falan değil ama üst dişlerim alt dişlerimi kapatıyor derin kapanış oluyor sanırım ve çene eklemlerim agrıyor nedeni bu olabilirmi tel takılınca düzelirmi teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Şub, 2018

Tel takılınca çiğneme disfonksiyonundan dolayı temporamandibular eklem( çene eklemi) üzerine binen yük artmıştır , bu nedenle ağrı çekmektesiniz. Alt ve üst çene Dİş teli tedavisi ile kapanma sorunu düzeltildiğinden ağrı azalacaktır. Fİyat 4500-6000 tl ve Süre 18 ay civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

sanal bahar · 11 Şub, 2018

merhaba 13 yasındayım üst dişlerim alt dişlerimin arkasında tel takarsam kaç seneye çıkartırım? ve tedavi parası nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Şub, 2018

18 ayda tedaviniz muhtemelen biter , Fİyat ise çift çene tedavisinden dolayı 4500-6000 tl civarıdır. 18 ay da eşit taksitlerle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Seda kilic · 11 Şub, 2018

Ben 19 yasindayim bende  çene diski kayması var . Tel tedavisi görmem gerektigi söylendi. Üst çene darlığı var genişlemesi için ameliyat dendi sizce ameliyat şart mı çesitle apareylerle genişleyebilir mi. Birde fiyat ogrenebilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Şub, 2018

Ameliyat öncesi tüm tıbbi akademik yaklaşımlar, medikal ve kozmetik tedavilere öncelik verilmesini öngörürler. Dolayısı ile mutlaka muayene olmalısınız. Fiyat cift çene ve çene bozukluğu da olduğu gözardı edilmeden 7000tl ye kadar çıkabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

barış akkaya · 11 Şub, 2018

on dıslerım ayrık ve önde dıgerlerı bırı ustte bırı altta yamuk cıkmıs fıyat ne olur tahmınen 10 yasındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Şub, 2018

Tahminen süre 12 ay ve diş teli fiyatı 2500-3000tl civarıdır. Ayda 200tl ödersiniz.

...

Deniz · 11 Şub, 2018

Merhaba ben 19 yaşındayım üst dişlerim alt dişlerimi kapatıyor şekilde alt dişlerim biraz geride yani. Ama dizimi duzgun sadece Üst on dişimin biri de önde şeffaf dış telı tedavisi düşünüyorum fiyat bilgisi alabilir miyim ve süreçle alakalı

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Şub, 2018

Çene lokalizasyon sorunları sürecin biraz uzun olmasını gerektirir. 18-20ay kadar sürebilir. Şeffaf diş teli tel ve braket maliyetlerinden dolayı normal fiyattan 1000tl fazladır. Böylece Şeffaf diş teli fiyatı sizin durumunuzda 5000-7000tl civarı olur. 20 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Nazlı Bol · 10 Şub, 2018

Merhab ben 14 yaşımdayım benim üst çenemdeki köpek dişlerim çenemin dar olması nedeniyle ilerde. Bir diş hekimine gittik dil teli takılmadı lazım dedi. Acaba ne kadar tutar.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Şub, 2018

Çene darlığında alt ve süt çene diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Fiyat ise 4500-6000 tl civarıdır. 18 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Ezgi Özdemir · 10 Şub, 2018

Merhaba, benim dişimde bir sorun yok ama görüntüsü hoşuma gidiyor. Takabilmek için sorun olması gerekmiyodur umarım. 19 yaşındayım. Fiyat aralığı alabilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Şub, 2018

Alt -üst çene fiyatı 4000-6000tl arası , tek çene 2500-3500tl civarıdır. Ücretsiz muayenemizde neleri daha güzel tasarlayabiliriz onu diğer hastalarımızın tedavi sonrası resimleriyle anlatabiliriz.

...

Oğuzhan · 10 Şub, 2018

Merhaba iyi çalışılmalar damağımda göcüklük diş eti çekilmesi meydana geldi tedavisi amaliyat diyorlar sizin görüşünüz nedir amaliyatsız çözülebilirmi nasıl bir tedavi uygulanır bilgi verirseniz ona göre hareket edeceğim

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Şub, 2018

Dİş eti uzmanının görmesi ilk planda daha uygundur. Ameliyat olasılığı diğer medikal tedavi olasılıklar bittikten sonra düşünülmelidir. Ücretsiz muayenemize gelebilir ya da başka bir diş eti uzmanına görünebilirsiniz.

...

gül · 10 Şub, 2018

Merhaba ben 20 yaşındayım. Alt çenemdeki 4 dişim çarpık ve dişleğim. Tedavi ne kadar sürer, ücret ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 11 Şub, 2018

Alt ve üst çene diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi 15-16 ay ve diş teli fiyatı 4000-6000tl arasıdır. 16 eşit taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

eda eker · 9 Şub, 2018

merhaba dişlerim çok ayrık ve üst çenem biraz önde çene ameliyatı diyorlar sizce ne yapmalıyım?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Şub, 2018

Bir çok ameliyat denilen çene problemlerini diş teli le çözebilmekteyiz. Fiyat hem daha uygun hem de ameliyat sorunları olmadığından daha konforlu olmaktadır. Bizler de eğer ki dersek diş teli ile çözülmez o zaman rahatlıkla ameliyat kararı alabilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

narin · 8 Şub, 2018

merhaba üst ve alt sol köpek dişleri m yandaki dişlerimin üstüne çıkmıştır şeffaf tel taktirmak istiyorum çünkü 26 yaşındayım ve tellerin görünmesini istemiyorum şeffaf teli kaç paraya takarsiniz? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Şub, 2018

Alt üst çene şeffaf diş teli tedavi süresi 14-16 ay ve şeffaf diş teli fiyatı ise 5000-7000tl civarıdır. 16 ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.

...

ARDA TATLI · 7 Şub, 2018

merhaba ben 13 yaşındayım ve alt çenem üst çenemden daha önde ve alt çenemdeki dişlerim ayrık ameliyat olma ihtimali varmı yoksa sadece diş teli takmak yeterli olurmu

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Şub, 2018

Çoğunlukla diş teli ile çene geriliği-ileri de olması gibi sorunlar diş teli ile düzeltilmektedir. Erken yaş süre için avantajdır. diş teli fiyatı 4000-6000 tl arası ve süre normalde 18-20 ay iken sizin durumda 15 ay civarıdır. 15 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

İrem · 6 Şub, 2018

Merhaba, daha önce 6 ay üst çene tel takmıştım. Zamanla azı dişimin yanındaki bir dişim ön dişimin biraz üstüne çıktı. Plakla çözülebilir mi? Tel takmam mı gerekir, ne kadar süre ile? Diş arkasından tel takıyor musunuz? Uygulamaların Fiyatları ne kadar? 30 yasındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Tedavi bittikten sonra aralıklı olarak dişlerin bozulmaması için arkadan idame profilaksisi uygulanmaktadır. Plakla tedavi uygulanabilir. Ancak diş problemleriniz ilerlemeye meyilli veya çarpıklık ileri düzeyde ise gerekirse porselen diş teli ile görünmesi kolay olmayan tedavi başlanabilir. Normal tek çenede diş teli tedavisi 3000-3500 tl iken porselende 3500-4500 tl civarında olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Nisa · 6 Şub, 2018

Merhaba öndeki dişimin biri daha önde ve bu yüzden orta çizgim biraz kaymış durumda.Diş arkası teli yapıyor musunuz ve fiyat öğrenebilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Diş arkası tel pek etkili çözüm sunmamakla birlikte avantaj ve dezavantajları hakkında bilgilendirme yapabiliriz. Orta hat kayması durumunda senkronizasyonu sağlamak için çift çene diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi 18 ay kadar olabilir. Diş teli tedavi fiyatı ise 5000-6000tl bandındadır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Sema · 6 Şub, 2018

Merhabalar, benim üstte sadece 2 dişim çarpık, alttan da ön 4 dişim az bir şekilde çarpık çok yakınlar. Daha önceki doktorlara gittiğimde çok problem olmadığını söylemişlerdi ama fiyatlar uçuktu açıkcası. Sizler de iki çeneye tel takılması halinde fiyatınızı 4500 liradan mı başlatıyorsunuz acaba? Bir de mesela 18 ay sürecek tedavi için 20 aylık için ödeme kolaylığı sağlıyor musunuz? Cidden şimdiden ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Tedavi süreniz gerçekte taksit sayısını belirlemekle birlikte , gerektiğinde süreyi ve taksit sayısını 1-2 ay artırabiliriz. Çift çene fiyatı 4000-6000 tl arasındadır çoğunlukla. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Özlem · 5 Şub, 2018

Merhaba 21 yaşındayım benim sadece önden 1 dişim yamuk ortalama ne kadar tedavi süresi olur ve fiyat ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Tedavi süreniz 12-13 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır.

...

Merve e. · 5 Şub, 2018

Merhaba, 23 yasindayim ve alt ön dislerimde 3 tanesinde caprasiklik var. tedavi suresi ve fiyati ile ilgili bilgi alabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Alt çeneye diş teli takıldığında tedavi süresi 13-14 ay ve diş teli fiyatı 3000-3500tl civarıdır.

...

ece tok · 5 Şub, 2018

süt dişin erken çıkmasından kaynaklı tek 1 tane dişim geride yaklaşık olark düzeltmek için tedavi ücretini öğrenebilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Diş teli tedavi süresi 12-14 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500tl civarındadır. Ancak dişin ne kadar geride olduğu tedavi süresini uzatır ya da kısaltır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Özkan durmaz · 5 Şub, 2018

Benim üstteki 2 köpek dişim üstten çıktı tel takılması lazimmis kac tl ye patlar. Üst çenemde geride farklı bir īşlem uygularlarmı tel takmadan ön önce

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Köpek dişlerinin olması gereken yerde boşluk var ise ya da yer açılabilecek ise diş çekmeden tedavi uyguluyoruz. Fiyat 3000-3500 tl civarı olabilir tedavi süresi ise 14-16aydır. Muayene de net fiyat ve tedavi yaklaşımı hakkında net bilgi alırsınız.

...

mustafa gördük · 5 Şub, 2018

merhaba 22 yaşındayım tel taktırmak istiyorum ön ve alt 4 dişlerim üst üste binmiş durumda fiyat ve süresi nedir bide en merak ettiğim konu eğer olduda düzelmedi tabi yanlış anlamayın nasıl bir çözüm oluyor :) iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Tedavi süresi 15-18 ay ve diş teli fiyatı 4500-6000tl civarıdır. Ayrıca başarılı olamayacağımız diş bozukluklarında tedaviye başlamıyoruz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

RUKİYE yıldız · 5 Şub, 2018

Merhaba ben 17 yaşındayım ve sigara kullanımından dolayı sanırım alt ve üst dişlerimde ayrılma söz konusu yamuk yok ama dişlerim ayrık duruyor bunun fiyatı nedir acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Diş teli dişlerinizde yaklaşık 15-18 ay kadar kalır ve diş teli fiyatı ise 4000-6000 tl civarıdır. 18 taksitle ödeme yaparsınız.Lütfen ücretsiz muayenemizden faydalanınız.

...

Yusuf Küçükaslan · 5 Şub, 2018

Iyi günler kolay gelsin. Ben 21 yasındayım. Diş teli taktırmak düşünüyorum. Alt çene de ki iki dişim carol ve üstteki iki dişim de seyrek ben diş telini ne kadara taktırabilirim ve süreç ne kadar sürer bilgi verir misin tesekür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Diş teli alt ve üst çeneye takılır ve ortalama 14-16 ay dişlerinizde kalır. Tedavi ücreti ise 4500-6000tl bandındadır. 250-350 tl gibi taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

merve · 4 Şub, 2018

merhabalar ben 27 yaşındayım üst çenemde iki köpek dişim geride. bu problem için tedavi süresi ve diş teli ücreti nedir? teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Tedavi süresi 14-15 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500tl civarıdır. 200t-250 tl gibi taksitlerle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

...

Funda · 4 Şub, 2018

Merhaba ben 19 yasindayimUst dişlerim biraz yamuk ve aralıklı ne yapabiliriz ve nekadar

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

3000-3500 tl civarı tutar ve süresi 14-16 ay dır. 16 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Esma · 4 Şub, 2018

Merhaba, 32 yaşındayım. Üst çene köpek dişim çok az ayrık. Diş teli taktırsam ne kadar süre ve maliyet gerektirir?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

13-15 ay sürede dişleriniz düzelir. Fiyat ise 3000-3500 tl civarında olabilir. 15 taksitle ayda 200tl civarı ödeyerek tamamlayabilirsiniz.

...

Hatice · 3 Şub, 2018

Merhaba Hatice 16 yaşındayım Ben diş hekimine gittiğimde doktar alt çenemin biraz önde olduğunu çok rahatsız olursam diş teli tedavisi olabileceğini söyledi Bunun için fiyat ne kadar olur Ya da diş teli tedavisi uygulanır mı?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Şub, 2018

Düzgün bir çene görünümü için alt çenenin geride olması gereklidir. Diş teli ile düzelebilir. Alt ve üst çeneye diş teli takılır , süre 18-20ay ve fiyat 4500-6000tl civarındadır. 20 taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0532 582 40 50 -0 212 219 09 08) alınız.

...

Seren · 3 Şub, 2018

Merhabalar benim üst ön dişimin 1 tanesi yamuk ne kadara olur

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Süre 12-14 ay ve diş teli ücreti 2500-3500tl civarıdır.

...

rüzgar paşaoğlu · 3 Şub, 2018

merhaba, ben 24 yaşındayım üst çene dişlerimde kayıklık var sol köpek dişim eksik doktorlar diş teli takmamı tafsiye ettiler bunun için ne kadar maliyet olur ve taksit sadece kredi kartı için mi geçerli.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Şub, 2018

Tek çene de problem var ise , kayıklık kavramını pek zihnimizde somutlaştıramasakta 15-18 ay kadar tedaviniz sürer. Dİş teli fiyatı tek çene için 3000-3500 ve çift çene için 4000-6000tl kadar olabilir. 18 ay taksiti her kontrole geldiğinizde kredi kartsız ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

ESMA · 2 Şub, 2018

BENIM DİŞİMİN USTE DİŞ VE UST DISLERIMDEN 5 TANESI YAMUK ALTI DUZ

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Diş teli fiyatı 3000-3500 tl civarı, tedavi süresi 14-15 ay kadardır. 15 eşit taksitle ödersiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

mcvz · 2 Şub, 2018

merhaba ben 17 yaşındayım diş teli takmayı düşündüm kaç ay sürer. bide ön dişim çarpık var .bide üst sağ dişim çıkıyordu ama çıkmadı . alt sağ ve sol aynı yerde diş çektirdim ama boş goruyor fazla gülemiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Çift çene diş teli tedavisi 15-18 ay kadar sürer. Dİş teli fiyatı ise 4500-6000tl civarıdır. 18 ay boyunca ödeme yapabilirsiniz.

...

Gülderen · 1 Şub, 2018

Merhabalar.18 yasindayim benim 2 dişim üstten çıktı ve altları boş. Sanırım inmesi gerekiyordu aşağı ama yeri dar olduğundan siğmadi. Çok çirkin bir görüntüsü var. Alt dişlerinde hafif yamuk ama pek önemli değil sadece üstteki dişlerin yerine inmesini istiyorum. Ne kadar sürede iner, gerekli tedavi ve fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Böyle vakalarda çoğunlukla diş çekmeden dişleri aşağı indirebiliyoruz. Alt dişlere de tel takılması gerekir. Tedavi süresi 18-24 ay kadar olabilir. Ancak düzelmeyi 3-4 aydan hissetmeye başlarsınız. Tedavi fiyatı ise 4500-6000tl civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Selim · 1 Şub, 2018

Merhaba hocam. benim alt dişler çarpık nasıl bir tedavi uygulanır teşekürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Kapanma sorunu yok şse alt çeneye diş teli uygulanır. Çarpıklık miktarına bağlı olarak 12-18 ay aralığında sürebilir. Fiyat ise tek çene de 2500-3500 civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Merve · 1 Şub, 2018

Merhaba ben 18 yasindayim önde sadece 1 dişim yamuk ve çikan 20 lik dislerim yamuk cikiyor bunun fiyative suresi ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Yirmilik dişleriniz ekstra yamukluklara sebep olabilir. Gerekirse onlara önlem alınabilir. Tek çene diş teli fiyatı 2500-3500tl ve süre 12-15 aydır. Lütfen ücretsiz muayenemize geliniz

...

Ayşenur Soyer · 1 Şub, 2018

Benim sadece üst ben alt ön dişlerimde ufak bi yamukluk var dümdüz olmasını istiyorum 20 yaşındayım tellerin durabildiği en kısa süre nedir fiyatı kaç olur

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

12 ayda düzelme ihtimali yüksektir. Çarpıklık az ise 9 ayda bile dişleriniz tamamen düzelebilir. Fiyat ise 3000tl civarıdır.Tedavi süresi taksit sayısını belirler. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Gökay · 31 Oca, 2018

Merhaba, 25 yaşındayım üst ve alt dişlerime yamukluk var tel taktırmak istiyorum, yaşım, görüntüsü ve tedavi sürecini kısaltmak için şeffaf damon braket kullanmak istiyorum, tedavi süresi ve fiyatı ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Damon braket tedavisi ile ilk aylarda hızlı düzelme olmakta ancak sonraki kontrollerde braket ince ayarlarında zorluk yaşanmaktadır. Öyle ki bazen braket değiştirmek zorunda kaldığımız olmaktadır. Fiyatı çift çene için 6000-7000tl civarıdır. Tedavi süresi ise 14 ay kadar sürebilir. Ücretsiz muayene de net bilgileri alabilirsiniz.

...

EDA YILDIRIM · 31 Oca, 2018

ben 16 yaşındayım iki ön dişimin arası açık sadece ve tel uygulanması şart minimum fiyatı alabilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Diş teli fiyatı minimum 2500tl ve tedavi süresi 12 aydır. Ayda 200tl ödeyebilirsiniz.

...

Pelin · 31 Oca, 2018

Merhaba ben 18 yaşındayım dişlerim de hiçbir sorun yok düzgün ama sadece üst ön dişlerimin arası ayrık tedavi süresi ve ücreti ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Diş teli tedavi süresi 12-14 ay ve fiyat 2500-3500tl civarıdır.

...

kardelen · 30 Oca, 2018

Merhaba ben 15 yaşındayım üst çenemde ön iki dişim çarpık ve köpek dişlerim biraz yukarda. Bugün bir ortodontiste gittim ve benden 3500 dolar yani yaklaşık 13 bin tl istedi. iLK DEFA BU KADAR YÜKSEK FİYAT GÖRDÜM SİZCE DE FAZLA DEĞİL Mİ? Siz de ne kadardır acaba ??

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Tedavimizin olumlu sonuç vermediği hastamız yoktur. Yapamayacağımız hastaları almamayı tercih ediyoruz. Ancak anlattığınız durumda iseniz tedaviniz 12-15 ay ve fiyat en fazla 6000-6500tl tutacaktır. Ücretsiz muayeneye gelirseniz tedaviye devam ettiğimiz hastalarımızdan birebir görüşlerini alabilirsiniz. Dİğer işletmelerin TEDAVİ VE FİYAT ANLAYIŞLARI hakkında yorum yapmak istemiyoruz.

...

Ilayda · 30 Oca, 2018

Merhaba, 23 yasindayim ust cenemdeki ondeki iki disimden biri digerinin ustunde , alt cenemde ise sıkışmadan kaynaklı yamukluk var.maliyet ve süre tahmini ne kadar olur, teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Çift çene diş teli fiyatı 4500-6000tl civarı ve süresi alt dişlerden kaynaklı 18 ay kadar olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Natali · 30 Oca, 2018

Merhaba, 36 yaşındayım. Üst ve alt çenede en ön dişlerimde küçük miktarda çarpıklık var. Aslında büyük bir diş problemi olmasa da gülümserken rahatsızlık verdiği için tamamen düzgün olmalarını istiyorum. Ayrıca, bir ortodonti uzmanına bilgi almak için gittiğimde, alt çenede kapanma sorunu gibi bir durumdan da bahsetmişti. Diş teliyle bunun da düzeltebileceğini belirtmişti. Benim açımdan şimdiye kadar bir rahatsızlık oluşturmasa da, bu durumu da göz önünde bulundurarak, metal ve porselen braket için yaklaşık bir maliyet ve süre bilgisi verebilir misiniz? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Merhaba; Alt ve üst çenedeki ilişki bozuklukları tel tedavisi sürecinde ortodontik elastikler kullanılarak düzeltilebilmektedir. Alt üst çeneye birlikte uygulanan tel tedavimiz 4.000-6.000 tl arasında değişiyor. Tedavi süresi ise 12-18 arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Ayşenur b. · 29 Oca, 2018

Benim sadece ön üst ve alt dişlerimde ufak yamukluk var ve tedavi süresinin kısa olmasını istiyorum maliyeti ne olur süresi ne az kaç olur

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Çift çene diş teli takılmalıdır. Fiyat 4500-6000 tl ve minimum süre 12 aydır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Han Çoruk · 29 Oca, 2018

merhaba 21 yasındayım benim üst çenem alt çeneme göre geride kapanırken arkada kalıyor sizce tahmini ne kadar sürer ve ne kadar ücret gerekir

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Şub, 2018

Çene kapanma ve lokalizasyon problemleri süreyi uzatır. Senkronize kapanmayı sağlamak için alt üst çene diş teli takılmalıdır. Süre 15-18 ay ve fiyat 4500-6000tl civarıdır. 18 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Asli · 29 Oca, 2018

Bwnim disleriimin iki tanesi üst üste cıkmıs ve alt cenedeki dislerim oldukca yamuk ve carpık bir haldeler üst dislerimde aynı sekilde yamuk cıkmıslar fiyat olarak ne kadat tutar Simdiden tesekkurler

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Oca, 2018

Tedavi süresi 18 ay ve diş teli fiyatı 4500-6000tl civarıdır. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz.Lütfen muayene olunuz.

...

hüsein demiralp · 28 Oca, 2018

kızım 12 yaşında diş teli takılması ve 3 adet dişin çekilmesi gerektiğini söyledi alt çene biraz önde panoramik ve yan filmin çekilmesi gerektiğini söyledi. panoramik filmi çektirdim ama yan filmi nerede çektirebilirim böyle durumlarda alt ve üst çeneye tel takmak yaterlimidir..ayrıca dışarıdan aparat takmak gerekir mi yan film fiatı nedir bu tedavi bize ne kadar a mal olur yardımcı olursanız sevinirim tavşanlıdan geleceğim

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Oca, 2018

Panaromik filmi alıp muayeneye gelirseniz, diş çekimini minimuma indirebiliriz. Alt üst diş teli çoğunlukla yeterli olmaktadır. Dışarıdan aparat artık kullanılmamaktadır. Dramatik düzelme 4-5 ay içinde görülmeye başlar. Ücretsiz muayenede extra görüş almak ve kararı böyle vermeniz daha yerinde olur diye düşünüyoruz. Süre 15-18 ay sürer. Fİyat 4000-6000 tl civarıdır. 18 ay eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

...

hüsein demiralp · 28 Oca, 2018

kızım 12 yaşında diş teli takılması ve 3 adet dişin çekilmesi gerektiğini söyledi alt çene biraz önde panoramik ve yan filmin çekilmesi gerektiğini söyledi. panoramik filmi çektirdim ama yan filmi nerede çektirebilirim böyle durumlarda alt ve üst çeneye tel takmak yaterlimidir..ayrıca dışarıdan aparat takmak gerekir mi yan film fiatı nedir bu tedavi bize ne kadar a mal olur yardımcı olursanız sevinirim tavşanlıdan geleceğim

...

Ahmet · 28 Oca, 2018

Merhaba ben 16 yasindayim.Ust cenemdeki Yan Kesici Dislerimden birisi Yamuk Bir sekilde cikti.Ve de ust dislerimde aralik var.Dis Teli takmak ıstiyorum.Ücreti Yaklasik Olarak ne kadar Olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Oca, 2018

Üst çene diş teli ücreti 3000-3500tl civarıdır. Ayrıklıklardan dolayı tedavi süresi 18 aya kadar devam edebilir. 18 ay eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Selin Irmak Başkan · 27 Oca, 2018

Merhaba. 21 Yaşındayım ve üst dişlerimden bir tanesi biraz geride acaba tedavisi ve fiyatı nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Oca, 2018

Tedavi süresi 12-15 ay ve diş teli fiyatı 3000-3500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Ece atabey · 26 Oca, 2018

Merhaba:) benim üst yan kesici dişlerimde ve alt dişlerimde 6-7 milimlik bir yamukluk mevcut. İstanbulda öğrenciyim kendi harclığımla taksıtlendirme imkanınızdan yararlandırarak dis teli yaptirmak istiyorum. Fiyat 4000-4500 arası olur mu acaba olmazsa en son ne kadara yapabilrsiniz merak ediyorum :)

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Net fiyatlar muayene sonrası belirlenmektedir. Ücretsiz muayene randevusu alırsanız merak ettiğiniz hususlar şüphesiz aydınlanacaktır.

...

Arda Tatlı · 25 Oca, 2018

Merhaba ben 13 yaşındayım ve alt çenem üst çenemden Daha önde bunun için nasıl bir tedavi uygulanır ve kaç TL tutar.

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Çift çeneye diş teli takılmalıdır. 18-24 ay sürer ve fiyat 4500-6000tl arası olabilir. 250tl civarı taksitlerle dişleriniz ve çeneniz normale dönecektir.

...

Gizem Gökçe · 24 Oca, 2018

ben tel taktırmak istiyorum dişlerim yamuk ücreti öğrenebilir miyim he ay 150tl gibi bir şey yazıyordu zannedersem sgklıyım ve 17 yaşındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Tek çene 2500-3500 tl ve çift çene 4000-6000 tl arasıdır. Tedavi süresi genellikle 12-24 ay arası olmaktadır. Toplam tutarı tedavi süresine bölerseniz, aylık ödeme miktarınız belli olur.

...

MERT Yüksel · 24 Oca, 2018

Merhaba iyi günler ben 16 yaşındayım dişlerime tel taktırmak istiyorum ön dişlerimden birisi birden bire yamuldu çok sakız çiğnemekten heralde fiyat Ne olur öğrenci deyilim ama. Yani en uygun fiyat ne olur acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

2500-3500 tl civarında olan fiyat ve 12-14 ay kadar süre de dişleriniz düzelir. 14 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

ferit · 23 Oca, 2018

merhaba 20 yaşındayım üst ve alt çene darlığım var acaba tedavi süresi ve ücreti hakkında bilgi alabilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Çene darlığı tedavisi kolay olmayan durumlar olsa dahi düzelme ihtimali yüksektir. 4500-6500tl civarı ücret olur ve süre 18-24 ay kadardır. 24 taksitle ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Okan AKTAŞ · 23 Oca, 2018

İYİ GÜNLER DİLERİM.21 YAŞINDA ÖĞRENCİYİM. DİŞLERİMDE BOŞLUK MEVCUT AMA ÇOK FAZLA DEĞİL.GENE DE BENİ RAHATSIZ EDİYOR.ORTALAMA FİYATI NE OLUR,ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

64x64

Alpdent Dental Group · 26 Oca, 2018

Diş teli her 2 çenede de dişlerde ayrılık, boşluk var ise 4000-6000 tl arasıdır. Tedavi süresi ise 15-18 ay civarıdır.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Sıla Yıldız · 23 Oca, 2018

Merhaba ben 3-4 yıl önce ön dişimden birisini kırdım oraya ek yapıldı fakat ortası ayrık yani diş teli taktırırken bi sorun olur mu

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Oca, 2018

Hayır sorun olmaz braket yapışması için gerekirse o bölgeye sağlam bir protez eklenebilir.

...

Ayşe Şencan · 23 Oca, 2018

Selam. Ben devlet hastanesinden sevk olarak gelmeyi düşünüyorum diş teli için. ek olarak %10 gibi bi indirim oluyorumuş. Sevk kabul ediyormusunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Oca, 2018

Tabii sevk aldığınızda ek indirim uygulamaktayız.

...

Gökhan Özkan · 23 Oca, 2018

İyi günler. Benim çene kapanma sorunum var. Ağzımı kapatırken alt çenem hafif sola doğru kayıyor. Ve tek köpek dişim de öne doğru çıkık. Çift tel takılması gerekiyor. Tedavimi sizinle başlatıcam fakat öncesinde Tedavi süresi ne kadar sürer ? ve porselen diş teli fiyatı ne kadar ve tedavi sürecinde ne kadar taksitlendirme olur ? bilgisini alabilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Oca, 2018

Tedavi süresi ortalama 18 aydır. Metal braket fiyatı çift çenede 4000-6000 iken porselen braket maliyetinden dolayı 5000-7000 tl civarı olabilir. 18 ay eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Gizem Çankaya · 22 Oca, 2018

Merhaba , Diş telimi kliniğinizde taktırmayı düşünüyorum. Muayane için geleceğim. Fakat öncesinde öğrenmek istediğim bir konu vardı. Alt çeneme metal diş teli üst çeneme ise şeffaf diş teli taktırmayı düşünüyorum. Böyle bir durum söz konusu olur mu? Teşekkürler , İyi Çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Her 2 çeşit diş telinin (şeffaf ve metal) dişler üzerindeki basınç etkisi farklı olduğundan , ayrıca kapanmanın alt üst çene senkronize şekilde sağlanabilmesi için aynı olmalarında fayda vardır. Fiyat farkını en aza indirmek için gereken yardımı yapabiliriz. (Muayeneye geldiğinizde lütfen bu durumu iletiniz.)

...

Admin22ss · 22 Oca, 2018

Ben 15 yaşındayım Dişlerimde çok büyük bi problem yok ama küçükler ve arasında dipten değil ama uçlarında boşluklar Dişlerim sivri duruyo

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Diş teli ile daha sıklaştırılan diler ile düzelme sağlanabilir. Alt üs çene 4000-6000 tl kadar tutabilir. 18 ayda dişleriniz düzelir ve 18 taksitle ödeyeme yapabilirsiniz. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Oğuzhan MAVZER · 21 Oca, 2018

Hocam Merhabalar benim ön iki dişimde çocukken uğraştığım için yamukluk oluştu benim bunları düzeltmem için tel taktırmam gerekirmi ve bunun maliyeti ne kadardır ? yardımcı olursanız sevinirim gülmeye utanıyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

12-15 ay da dişleriniz tamamen düzelir. Fiyat ise 3000-3500tl civarıdır. 15 ay taksitle aylık 200-250 tl civarı ödemelerle tedaviniz tamamlanabilir.

...

Duygu · 21 Oca, 2018

Benim kopek disilerimden biri ust kisimda digeri az bisey yerine oturmus vaziyette sadece ust ceneye ne kadara olur

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

12-14 ayda biter tedaviniz. ve 2500-3500tl civarına 14 eşit taksitle ödeyerek dişleriniz istenilen duruma kavuşacaktır. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Sule Gündoğdu · 20 Oca, 2018

Ust ve alt cenemdeji 4 dişim öne doğru egik diş teli taktirsam ne kadar zaman durur ve fiyati ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

15-16 ay kadar düş teli kullanırsınız. Dİş teli fiyatı ise 4000-6000 tl civarıdır. Net fiyat için lütfen ücretsiz randevu alınız.

...

seher. · 19 Oca, 2018

merhaba yaşım 22. benim sol alt köpek dişim damağımda yan olarak duruyormuş yani süt dişim hala duruyor. doktor o diş gelmez orada ömrünün sonuna kadar durur dedi. süt dişinin çıktığında oluşturacağı boşluk telle kapatılabilir dedi. dişlerim de çarpıklıklarda var(alt-üst ikisinde de) sizce nasıl bir tedavi süreci izlenmeli ?dişlerim telle düzeltildikten sonra çıkmayan köpek dişim herhangi bir sorun yaratır mı? tedavi süreci,süresi ve maliyeti hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

...

Seda Zeliha Dölek · 19 Oca, 2018

Merhabalar! Diş teli taktırmak istiyorum fakat ailemi de maddi açıdan sarsmak istemiyorum. Dişlerimin şekli üst iki dişim dıştan içe doğru doğru çaprazdır. Bana tam olarak fiyat söyler misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedavi süreniz ortalama 14 ay ve diş teli fiyatı ise 3000tl (+-500tl) dir. 200tl taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Aslı · 18 Oca, 2018

Merhaba. 23 yaşındayım sol köpek dişim üst te ve alt çene orta dişler 3 tanesi biraz çapraşık, tedavi süresi ne kadar olur ve ücreti öğrenebilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedavi süresi 15-18 ay ve diş teli fiyatı 4000-6000tl civarıdır. 18 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Azra · 17 Oca, 2018

Benim alt dişlerimde çok az bir sorunum var yani yok gibi ama üst dişlerimde köpek dişlerimde sıkıntım var sol köpek dişim yukarıya doğru, öne ve sağa doğru kayık sağ köpek dişimse biraz öne doğru gitmiş durumda diş teli yaptırsam acaba hangi fiyat aralıklarında olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Diş teli üst çeneye takıldığında tedavi süresi 15-18 ay ve diş teli fiyatı 3000-3500tl civarı olacaktır. Kapanma problemi var ise muayene de değerlendirip çift çeneye diş teli takılma noktasını birlikte karar verebiliriz.

...

Aysel Can · 17 Oca, 2018

İyi günler. Diş teli taktırmak istiyorum. Bütün muayenelerimi oldum. Tedavi sürecimi sizinle başlatmak istiyorum. Yaşım 21. Sigorta diş teli fiyatının bir kısmını karşılıyormu

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

SSK sevk ettirdiğiniz taktirde %15-20 kadarını karşılıyor. Özellerde bu indirim olmasa dahi biz kalite ve sonuçtan kesinlikle taviz vermeden fiyatlarımızı makul seviyede belirliyor ve ör 15 ay sürecek tedavinizde toplam miktarı 15 e bölüyoruz. 3000tl tutan tedavi 3000/15 : Aylık 200tl ile ödeme yapabiliyorsunuz. Tek çene fiyatları 2500-3500 tl ve çift çene 4000-6000 tl civarı olabilmektedir. Ek faktörler ve çapraşıklığın miktarı ücretsiz muayenemizde analiz edilip daha net plan ve fiyat çıkarılmaktadır.

...

SEHER · 16 Oca, 2018

merhaba kısa bir süre önce kaza geçirdim . köpek dişimin yanındaki diş ön dişimin üstünde idi çarpma sonucu bu dişim çıktı ve implant için yer yok bu nedenle tel takılacak yer açılacak ve implant öyle takılacak denildi. tedavi süreci ortalama 8 ay. tel ve implant fiyatları konusunda yardımcı olabilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Size de söylenmiş olduğu gibi gerekirse tel takılıp peşinden implant için boşluk oluşturulabilir. Ancak aralığın değerlendirilmesi için lütfen ücretsiz muayenemiz için 212 219 09 08 nolu telefondan randevu alınız.

...

mahmutakalan · 16 Oca, 2018

merhaba beni üst çenemdeki diler biraz önde çıkmış tel taktırırsam fiyatı ve ne kadar zaman içersinde telleri çıartma imkanım olur acaba teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Üst çenede diş teli yaklaşık 12-14 ay kalır ve fiyat 2500-3500 tl arasıdır. 14 eşit taksitle ödersiniz.

...

ssss · 16 Oca, 2018

Merhabalar üst dişimin biri içe gömük yok gıbı gorunuyor. bunu duzeltmek ıcın nasıl bır tedavı yapılması lazım. ortalama fıyat ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Dİş teli ile yukarı çıkartılabilir ama bu ne kadar derinde olduğuna bağlıdır. Fiyat 3000-4000 tl civarıdır. 13-14 ay da tedaviniz sürebilir . Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Hanife · 15 Oca, 2018

merhaba 25 yaşındayım. köpek dişi değimiz dişlerimden biri olması gerektiği yerden daha yukarıda. damaklarım dişlerim için yeterli alan teşkil etmediği için alt ve üst ön kısımlarda çarpıklıklar var üst üste geçmiş durumdalar. üst dişlerimden biri çıktı biri çıktı.yirmilik dişlerimin birisi çıktı. diğerleri kendilerine alan bulamadıkları için çıkamıyorlar. 3dolgu ve 2de kaplamam var. tahmini tedavi süresi ve fiyat bilgisi almak istiyorum. yardımcı olursanız memnun olurum. iyi akşamlar

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Oca, 2018

Sizde tam 20lik dişlerinizin diğer dişlere bası yapıp yapmadığı, çene darlığı olup olmadığı ayrıntılı çekilecek grafikle ortaya çıkarılmalıdır. Sebep olan faktörü düzeltemez isek tedavi sonrası yeniden nüksedecektir. Fiyat vermek emin olun pek olası değildir. Ücretsiz muayeneye gelirseniz tüm sorularınız cevaplanacaktır.

...

NUR · 15 Oca, 2018

Merhaba ben 19 yaşındayım.12 yaşında tel tedavisi gördüm fakat ön dişlerim aralandı ve sağ köpek dişim hafif yukarı kaydı.Tedavi süresi ve ücreti ortalama ne olur ? Birde ikinci kez tel takmamın herhangi bir sakıncası var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedavi süresi 12-14 aydır. Diş teli fiyatı ise sizin ikinci kez tel taktırmanızdan dolayı 2500-3000tl civarıdır.

...

Gizem Çankaya · 15 Oca, 2018

Merhaba , sadece tek köpek dişim yamuk. diğer dişlerim gayet düzgün. Tek diş için tel takılabilir mi ya da farklı bir çözüm yolu varmıdır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tek çene diş teli takılmalıdır. Başka efektif bir tedavi yöntemi yoktur. Fiyat ise 2500-3500 tl dir. 12-14 ay süren tedaviniz boyunca aylık 200-250 tl ödeyerek tedavinizi tamamlarsınız.

...

KÜBRA GÜLEN · 15 Oca, 2018

Merhabalar, şeffaf tel taktırmak istiyorum dişlerimde yamukluk ve aralıklar var ? Şeffaf tei fiyatınız nedir ? iyi günler diliyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Çift çene şeffaf diş teli extra bir durum yok ise 5000-7000 tl arasıdır.

...

Hülya · 14 Oca, 2018

Merhaba yaşım 25. benim üst dişlerimde içeri doğru bir yamukluk var. Alt dişlerde de içeri doğru yamukluk var ama aynı zamanda birkaçının arasında boşluk var.20 lik dişlerimde hala çıkmadı. Tedavi fiyatı ve zamanı ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Tedaviniz 18-21 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 4500-6500 tl arasıdır. Lütfen randevu alıp ücretsiz muayene olunuz.

...

aydın · 14 Oca, 2018

merhaba benim alt ve üst ön dişlerim yamuk tel takılması gerektiğini söyleyenler var ama diş tellerinin görünmemesini istiyorum arkadan takılmasını istiyorum bunun fiyatı ne kadar olur acaba yaşım 26 kolay gelsin

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Oca, 2018

Merhaba; Öncelikle arkadan takılan diş tellerinin sizin diş yapınıza uygun olup olmadığını araştırmanız gerekiyor (her diş yapısına uygun olmadığı için kullanım alanı sınırlı). Diş tellerinizin görünmesini istemiyorsanız ve içten diş teli sizin için uygun değilse şeffaf plak tedavisini yada porselen diş teli tedavisini de değerlendirebilirsiniz.

...

Talha · 13 Oca, 2018

Merhabalar. Benim sol köpek dişim olması gereken yerin üstünde yani damağımda çıktı. Altında yok denecek kadar az bir boşluk var. Sizce köpek dişimi mi çektirmeliyim yoksa küçük azı dişimi çektirip diş teli mi taktırmalıyım? Eğer diş teli taktırırsam da maliyeti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Dişiniz çekilmeden tedavi ihtimali %80-90 dır. (Bu bizim yaklaşım tarzımızdır) Tedavi süresi 12-15 ay ve fiyat yaklaşık 3000-3500 tl civarıdır. 15 eşit taksitle ödeyebilirsiniz.

...

isimsiz · 12 Oca, 2018

tek üst çenede yan kesici dişler dışarı dogru kaymaya başladı .17 yaşındayım tahmini süre ve ücret ne kadar tutar öğrenebilirmiyim

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Üst çene diş teli takıldığında tedavi süresi 14-16 ay ve Diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır. 200-250 tl aylık ödemelerle tedavinizi tamamlayabilirsiniz.

...

beyza · 12 Oca, 2018

merhaba dişlerimden sadece sol köpek dişim çekildikten 2 yıl sonra geldiği için diğerlerinden üstte alt çeneye tel ihtiyacım yok sadece 1 köpek dişimden rahatsızım diş teli fiyatım ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Tedavi süresi 12-15 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Merve Mermer · 12 Oca, 2018

Hayırlı günler benim üst dişlerimde köpek dişi diye adlandırılan dişimin bir tanesi yukardan çıktı alt çenemde de iki tane yamuk dişim var. Bana bir fiyat aralığı söyleyebilir misiniz ne kadar tutar ne kadar zamanda tellerim çıkar vs. Bu arada 17 yaşındaym 18 olmama bi kaç ay kaldı 😊

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Alt üst çene diş teli takıldığında tedavi süresi 15-16 ay civarı iken Diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasıdır. 16 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

EDA · 12 Oca, 2018

Merhaba, 26 yaşındayım küçüklüğümden beri ön üst dişimden biri diğer dişin üstüne binik(YAMUK) ve çok rahatsız oluyorum. alt dişlerimde yamuk ve sık dişlerim var. Daha önce bir doktor dişlerin çok sık olduğunu söylemişti. Nasıl bir tedavi uygıulanır, tedavi süresi ve fiyatlar hakkkında bilgi verir misiniz? not: dişimde bir adet kanal tedavisi var ve altta iki adet 20 lik dişin kısa zamanda çıkma ihtimali var.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Tedavi planlaması dişlerin aralıklarını standart tutma ve düzgün sıralı dişleri kapsamaktadır. 20'lik dişleriniz tüm bu sorunları başlatmış gibi görünüyor. Ayrıntılı diş grafisi çekildikten sonra 20 lik dişlerinize müdehale etmek gerekebilir. Diş çekimi sık dişlerde uygulanabildiği gibi 20'lik dişler çekildiğinde gerek kalmayabilir. Ancak tedavi 18-24 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı 4500-6500 tl civarı tutabilir .24 taksitle ödeme yapılabilir. Ancak mutlaka ücretsiz muayeneye gelmelisiniz.

...

BERFİN.S · 11 Oca, 2018

mrb benim üst dişlerge yamukluk var fiyatı ne olur taktırırsam ?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Fiyat 2500-3500 tl civarıdır. Tedavi süresi taksit sayısını belirler.

...

berfin .S · 11 Oca, 2018

Mrb benim üst dişlerimde geriye kayma ve yamukluk var diş teli takarsam fiyat ne olur ?

...

emine ertan · 11 Oca, 2018

merhaba doktor bey benim oğlum köpek dişleri dişin üstünden ciktı doktora götürdüm tel takilacagını söyledi üniversite hastanesine yönlendirdi ve fiyat ne oluyor ve taksit nasıl oluyor bilgilndirebilirmisiniz tesekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Fiyat 3000 tl civarı olur ve tedavi süresi 12-14 ay kadar sürer. 200-250tl ortalama taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Gamze · 11 Oca, 2018

Merhaba ben 20 yaşindayım dişlerim düz herhangi bir çarpıklık yok ama üst çenem ilerde tedavisi nasıl olur tel gereklimi

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Çene lokalizasyon problemleri zahmetli ve tedavisi uzun sürebilen sorunlardır. Her iki çeneye de diş teli takılmalıdır. Süre 18-24 ay ve fiyatı tahmini 4500-7000tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

ZEhra · 10 Oca, 2018

BEn 22 yaşındayım üst dişlerim ayrık ve iki arka dişimi de çekmiştim zamanında tel tedvisi nasl uygulanır bana ve ne kadar olur fiyatı çekilmiş dişlerim telin takılmasına engel olur mu

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Çekilmiş dişler bazen diş teli tedavisi ile kapanabilmektedir. Bazen ise tedavi sonrası o dişler yerine implant tedavisi uygulanmaktadır. Diş teli fiyatı üst dişler için 3000-3500 tl civarıdır. Süre ise 14-16 ay kadar olabilir. Muayeneye gelmeniz gereklidir. Ayrıklık miktarı ve çekilmiş olan dişler tedavi planını çok net etkileyecektir.

...

Nilüfer Altay · 10 Oca, 2018

Merhaba ben kızım için soracaktım ama 13 yaşında alt ve üst çeneye de tel takılması gerek fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

13 yaş tedavi süresini ve başarı oranını pozitif etkileyen faktördür. Tedavi süresi 12-14 ay ve fiyat 4000-6000tl civarıdır. 14 ay taksitler ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Merve Ç · 9 Oca, 2018

Benim gömülü diş ameliyatı olmam gerek köpek dişinden, doktor bana tedavime 3500 küsür dedi ama braket falan bunları kendim temin etmemi söyledi toplamda kaç olur acaba ? Ve neden kendim temin ediyorum malzemeleri?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Diğer hekimlerin tedavi yaklaşımları onları bağlar herhangi bir yorum yapmayı etik bulmuyoruz, diş yapınızı görmek ve grafileri yeniden değerlendirmek için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Irem · 9 Oca, 2018

Merhaba ben 18 yaşındayım üst sol iki disim hafif sağa kayık alt disim ise azi dişleri caprasik ve iki süt disimin arasında çekilmiş bir disim var yani boşluk nasıl bi fiyat aralığı olur sizce? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Tedavi süreniz 18 ay civarı olabilir. Diş teli alt üst çeneye takılacaktır .Fiyat yaklaşık 4500-6000 tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Neslihan · 7 Oca, 2018

14 yaşındayım dislerimde sadece ustte iki dişim biraz eğri duruyor göze batmiyo ama sol alttaki azı disimin altında boşluk oluşuyor bazen ve biraz agriyo dislerime dis teli tedavisi uygulansa görünmez diş teli takabilirmiyim? Özelde yaptırırım da ne kadar süre takarim

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Üst çeneye diş teli takılmalıdır. Süre 12-14 ay ve fiyat yaklaşık 3000 tl dir. Alt azı dişinizde ağrı olduğundan olası diş kökünde enfeksiyon tüm tedavi planını değiştirebilir. Bu neden lütfen ücretsiz muayenemize geliniz. Görünmez diş teli takıldığında ise üst çene diş teli fiyatı 3500-4500 tl civarı olur. 14 ay da eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Öznur · 7 Oca, 2018

merhaba benim yirmilik dişlerim alt ve üst çene olmak üzere sıkıştıkları için çıkamıyorlar ve ağız kapanıklığım da iyi olmadığı için doktor tel tedavisi gerektiğini söyledi.Tahmine tel fiyatı ve tedavi süresi ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Oca, 2018

Dİş teli tedavisi alt ve üst çeneye uygulanıp aynı zamandan kapanış sorunlarının düzeltilmesi gereklidir. Tedavi süresi 18-24 ay ve Diş teli fiyatı 4500-6500 tl arasında olabilir. 24 taksitle ödeyebilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

mustafa ertekin · 6 Oca, 2018

merhaba köpek dişim sazı diş ile öndeki dişin arasında dışdan çıkıyor ne yapılabilir

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Diş çekmeden diş teli takılabilir. Ancak bu ne kadar dışarıda olduğuna bağlıdır. Ücretsiz muayene gelmekle bir şey kaybetmezsiniz. Fiyat 2500-3500 tl civarı süre 15 ay kadardır. 15 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.

...

Elif · 6 Oca, 2018

merhaba ben 23 yaşındayım daha önce üst çene tel tedavisi gördüm diş teli çıkarıldıktan sonra arka kısmında kalan tel kopmuşmuştu1 ay sonra gidip doktora göründüğümdenön dört dişimde sola doğru kayma oldu 2mm kadar alt çenemdeki dişlerde bozukluk yok ancak sanırım orta kısmında kayma var tekrardan tel taktırsam fiyatı ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Sizin durumunuzda diş teli takıldığında fiyat 3500-5000 civarı olabilir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

melek · 5 Oca, 2018

merhaba ben 16 yasındayım. üstdeki ön dişlerim çarpık çıkdı. alt dişlerimde üst üsteler. nekadara mal olur nekaar sürer.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Erken yaş avantajdır. Ancak çift çene tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Fiyat ise 4000-6000 tl arasıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

admin_99 · 3 Oca, 2018

merhaba ben 18 yaşındayım.Dişlerimde çapraşıklık var alt öndeki iki dişim çok öne geldi alttaki damak çok dar üçgenimsi gibi alt öndeki iki diş yüzünden dilimi bazen acıtabiliyor.Tel taktırmalı mıyım .Taktırılırsa ne kadar ücret alınabilir? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Tel taktırmak faydalı olabilir ama çene darlıklarında başarı oranı düşer. Ancak muayene ile net değerlendirme yapılabilir. Olası tedavi seçenekleri değerlendirilir. Ancak çene cerrahisine yönlendirme yapabilme ihtimali de gözardı edilemez.

...

Keziban Durak · 3 Oca, 2018

Merhaba benim dişlerim alt üst olmak üzere yamuk üst ön dişler ve köpek dişleri dışa doğru alt dişlerim çarpık 18 yaşındayım sizce dişlerime tel i ne kadar fiyat a taktırabılırim yardımcı olursanız sevinirim 😊 teşekkürler şimdiden

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Diş teli fiyatınız 4000-6000 tl arasında olabilir. Süre ise 18 ay kadar sürebilir. 18 eşit taksitle ödeme yapabilirsiniz.Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

SELİM · 3 Oca, 2018

kolay gelsın benım on disimde dişim tamamen yamuk gelmiş tel le duzelirmi maliyeti ne kadar sadece tek ust cene

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Tedavi süresi 15-18 ay kadar olabilir . Diş teli fiyatı ise Tek çene için 2500-3500 tl kadardır. Net fiyat için lütfen muayene olunuz.

...

alp yılmaz · 3 Oca, 2018

merhabalar benim dişlerimde aşırı derecede çarpıklık var yalnız ben şeffaf braet taktırmak istiyorum yaşım 19 tedavi sürecim ne kadar sürer ve ücreti ne kadar olur ortalaama

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Çift çene diş teli tedavisi fiyatı sizin durumunuzda 5000-6000 tl dir . Şeffaf braket (porselen braket)takıldığında fiyat 7000 tl ye kadar çıkar. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

aysin · 2 Oca, 2018

25 yaşındayım dişlerimin tel olması gerekiyor ne kadar olur acaba ücreti

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Her iki çenede de çarpıklık var ise 4000-6000tl, tek çene ise 2500-3500 tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

fatmanur · 2 Oca, 2018

merhaba benim üst 2 köpek dişim süt diş olarak kaldı ve çürüdü. ben doktora gittiğimde çıkması gereken köpek dişlerimin gömülü olduğunu söyledi. cerrahiye gittim röntgenden baktı ve enfeksyon gözükmüyor ama bir ortodontiste gitmemi söyledi. eğer sürdürülebilirse ortodontik tedavi uygulanır ama sağlıksızsa ameliyatla alınır dedi. ben de ortodontiste gittim ve %90-80 aşağı sürdürülebilir dedi. üst çenemin de yer açılması için aparat takılıp genişletilmesi gerekiyormuş. bir de angle sınıf 3 anomali tedavisi uygulanıcağını söyledi. benim size sorum şu bu anlattığım problemlere göre diş teli tedavisi fiyatı yaklaşık olarak ne kadar olur? şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Komplike bir tedavi uygulanması gerektiği açıktır. Fiyat vermek pek olası tahmin olmamakla birlikte 7000 tl civarı olabilir. Muayene olup karar verilme zorunluluğu vardır.

...

Elena ay · 1 Oca, 2018

Üst çenemde ön iki dişim çarpık ayrıca köpek dişlerim hafif üstte.altta ise sadece çok az yamukluk var.Neredeyse yok gibi.Sadece üste takabilir miyim?İkisine takmak zorunlu mu. Ayrıca sivilce tedavisindeyim.Dudaklarım aşırı kurumuş ve çatlamıs.Dıs teli takarsam bir zarari olur mu dudaklarim icin?

64x64

Alpdent Dental Group · 7 Oca, 2018

Öncelikle diş teli tedavisi dudaklara zarar vermez , Tek çeneye diş teli takılabilir. Dİğer çene hakkındaki fikirlerimizi muayeneye geldiğinizde iletebiliriz. Tek çene tedavi sizde 15 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı ise 3000-3500 tl kadardır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

havva · 31 Ara, 2017

Ben küçükken bir dişimi çekmişler ve diğer dişlerimde o arayı kapatmak için kaymış bu yüzden üst dişlerim 2 mm falan sola kayık şuan 18 yaşındayım bu zamana kadar dikkatimi bile çekmemişti ama artık çok rahatsız oluyorum ve üst çenede bir dişim kaplama bu tedaviye engel olur mu? tedavi ne kadar sürer? yaklaşık fiyat aralığı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Kaplama tedaviye engel değildir. Tedaviniz yaklaşık 14-16 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise 3500tl civarıdır. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

aksu uslubaş · 31 Ara, 2017

merhaba ben 17 yaşındayım dişlerim ayrık bazı sizce tedavi ne kadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Tedavi süresi yaklaşık 12-14 aydır.Tek çene için fiyat 3000tl civarı iken çift çene için 4000-6000 tl arasıdır. Tedavi süresi taksit sayısını belirler.

...

Melike aslan · 31 Ara, 2017

Kolay gelsin ben 3 yıla yakın tel tedavisi gördüm 2 aşamadayım fakat içten tel 5 aydır koptu ve ben şeffaf aparatı takmama rağmen çok yardımcı olmadı yamulmak üzere dış hekimim uzakta ve bende istanbula yerleştim şimdi bu durumda ne yapmam gerekli lütfen yardım edin

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Kısa zamanınızı ayırıp ücretsiz muayenemize gelirseniz, sıkıntılarınız büyük oranda azalacaktır. En azından tedavi planı netleşecektir. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

ömer · 29 Ara, 2017

merhaba ben oğlumu dişçiye getirdiğimde bana tel takılacak dedi ve sıra aldık ne zaman gelir bilinmiyo tabi ki dişleri üst ve alt komple yamuk çıktı henüz 11 yaşında ücreti ne kadar olur teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

11 yaş olduğu için tedavi süresi 12-15 ay civarı olur. Dİş teli fiyatı normalde bu durumda çift çene için 5000-6000 tl kadar olabilirken yaşından dolayı fiyat 4000-5000 arası olabilir. aylık 250-300 tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

Önder Hasat · 28 Ara, 2017

Merhaba 17 yasındayım arka dişerim eğri ve ön dişerim arkaya göre birazdaha iyi yamuk değil ama görüntüsü sıralı değil tedavi hemen başlanırsa yanı su 5 yıl olayı olmadan fıyat ve tedavı suresı ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Oca, 2018

Çift çene diş teli tedavisi sizin durumunuzda 18-24 ay kadar sürer. Diş teli tedavi fiyatı 4500-6000 tl arasıdır. Aylık 250 tl taksitlerle 24 ay da ödersiniz. Net fiyat ve tedavi seçeneklerine sizlerle birlikte karar vermek için için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0 212 219 09 08) alınız.

...

İrem Fidan · 28 Ara, 2017

18 yaşındayım ön dişlerimin biri birinin üzerinde dişlerim birbirini sıkıştırdığı için böyle olduğunu söylediler tel tedavisiyle düzelebiliceğini söylüyorlar düzelir mi acaba ? ve fiyat ne olur ?