Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Günümüzde birçok klinikte diş teli tedavisinin fiyat aralığı 1.500-5.000 tl arasında uygulanmaktadır. Kliniğimizde buna ek olarak tedavi süresi boyunca taksitlendirme yapılarak ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Örneğin 12 ay sürecek 2400 tl maliyetindeki bir tedaviyi, 12 ay boyunca ayda 200 tl gibi bir taksitlendirme ile ödeyebilirsiniz.

Diş teli fiyatları belirlenirken birçok faktör birlikte değerlendirilir. Diş teli fiyatlarını etkileyen bu faktörler:

  • Toplam tedavi süresi
  • Dişlerdeki çapraşıklığın miktarı
  • Kullanılan malzemenin türü
  • Kullanılan malzemenin kalitesi
  • Hasta yaşı

Kliniğimizde bütün bu etkenleri yanısıra diş teli fiyatları ssk güvencesi olan hastalarımıza indirimli uygulanmaktadır.

Diş Teli Fiyatları ve SSK

Diş teli fiyatları bundan 10 yıl önce 6000-8000 tl civarıda iken şimdi 1500-5000 arasındadır. Fiyattaki bu düşüşün birçok sebebi vardır. Öncelikle eskiden diş telinin kötü bir görünüm oluşturduğu düşünülürdü. Şimdi ise özellikle gençler ve ilk öğretim öğrencileri arasında trend haline geldi. Hatta ilköğretim öğrencileri metalik diş teli taktırıp kızlar pembe, mor gibi renkleri erkekler ise sarı lacivert, sarı kırmızı yada mavi gibi renkleri tercih ederek arkadaşları arasında fark oluşturmaya başladı. Bu gibi sebeplerle diş teli hastası sayısında büyük bir patlama oluştu. Bu patlamanın sektörde oluşturduğu rekabet sebebiyle diş teli fiyatları azaldı.

Diş Teli Örneği

Eskiden diş tellerini üreten firmalar tekeldi ve diş teli malzemeleri oldukça pahalıydı. Şimdi ise bir çok firmanın piyasada farklı ürünlerinin olması malzeme fiyatında rekabet oluşturdu. Ve doktorlar tedaviyi daha ucuza mal etmeye başladılar.

Şu anda diş teli tedavisi yapan kliniklerin %90 ı türk diş hekimleri birliğinin belirlediği asgari fiyat listesinin altında tedavi yapmaktadır.

18 yaşından küçük hastalar üniversite hastanelerinde sadece malzeme fiyatına tedavi olabilirler. Üniversite hastahanelerinin tercih ettiği diş teli malzemelerinin fiyatı ise 1500-2000 tl civarındadır. Yalnız üniversite hastahanelerinde randevular en az 5 yıl sonraya verildiği için başvuran hastalar tedavi sırası geldiğinde çoğunlukla 18 yaşını geçmektedir. Bu sebeple devlet desteğinden faydalanmak isteyen ebeveynlerin üniversite hastahanelerine erken yaşta başvurmalarını öneririz.

Son zamanlarda sağlık bakanlığı kendi kadrosundaki ortdontistlerin iş gücü ile üstesinden gelemediği hastaları özelde çalışan doktorlara sevk etmeye başladı. Faturalandırılan tedavi giderinin %20 sini karşılayacağını taahhüt etti. Yalnız bu % 20 lik ödeme sevk eden hastahanenin döner sermayesinden yapıldığı için hastahaneler dışarıya hasta sevk etmek istemiyorlar. Hastaların bu sevki alabilmesi için bayağı bir uğraşması gerekiyor, ödemeyi devletten alabilmesi için bir dizin evrak hazırlaması gerekiyor ve ödemesi 6 ay gibi bir dönemin sonunda yapılıyor. hastalarını bu zorluklarla uğraştırmak istemeyen klinikler tedavi ücretini fatura etmeleri gereken tedavi tutarının % 20 altında belirleyerek problemi çözüyorlar.

Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları diş teli nasıl takılır diş teli çeşitleri

731 Yorum

...

BEGÜM · 13 Eki, 2017

Merhabalar...10-11 yaşlarında çene darlığından dolayı üst dişlerim için damaklı tel kullandım .Şuan 23 yaşındayım alt dişimin sol tarafındaki köpek dişim önde hemen yanındaki dişim (sag yanındakı) arkadaa .Bu da agız kütlemesi ,tükürük yutamama ve arkada kalan dişin sararması gıbı problemlere yol açıyor bende .Tel taktırmayı düşünüyorum .Ortalama fiyat alabilir miyim ? TEŞEKKÜRLER

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba; Öncelikle tek çene mi çift çene mi tedavi göreceğinize karar vermek gerekiyor. Bu durum da alt dişlerinizin üst dişleriniz ile uyumuna bağlıdır. Tedavi süreniz ve fiyatınız bu duruma bağlıdır. 10 lu yaşlarda üst çene genişletmesi yapıldı ve pekiştirme tedavisi uygulanmasıysa yada yetersiz süre uygulandıysa kuvvetle muhtemel alt ve üst dişlerinizin uyumu bozulmuş olabilir. Size önerimiz sorularınızın cevabı için bir ortodontiste muayene olmanızdır. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu almak için kliniğimizi de arayabilirsiniz

...

Mert · 10 Eki, 2017

Merhabalar 16 yaşındayım yaklaşık 1 senedir damağımda yani diş üstünde diş var önceden böyle rahatsız edici değildi ama artık gülümsemeye bile korkuyorum ortalama bi fiyat verir misiniz bide üst ve alt diş arasında çok hafif bi boşluk var bekliyorum.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba Mert, "diş üstünde diş var" diye anlattığın durum genellikle çene darlığından kaynaklanır. Yani yetersiz genişlikteki çeneye dişlerin sığamaması sonucu oluşur. Sonuç olarak dişlerinin düzeltilebilmesi için o dişlerin sığabileceği kadar yere ihtiyaç var. Dişleri içinde çok farklı yer açma yöntemleri var. Bunlar; çene genişletmesi, diş teli kullanarak yer açma mecbur kalındığında ise diş çekimi ile yer açma. Senin için hangi yöntemin daha uygun olduğunu tespit etmek lazım öncelikle. Bu sebeple muayene etmeden sorularına cevap vermek zor. Dilersen 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsin.

...

cem · 10 Eki, 2017

ön dişelerim kırıktı yaptırdım diş teli takılırken herhangi bir sorun çıkar mı

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba; Her halükarda dişleriniz sağlıklı olduğu sürece diş teli takılır ve başarılı bir şekilde diş tedavisi uygulanır. Yalnız diş telleri, sağlam diş üzerine, diş dolgusu üzerine ve porselen diş üzerine farklı ilaçlar kullanılarak yapıştırılır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta diş tedavisi yaptıracağınız klinikte bu ilaçların bulundurulması ve uygulamanın gerektiği gibi yapılıyor olmasıdır.

...

Gizem Çankaya · 10 Eki, 2017

Merhaba , Ben daha önce muayene oldum. Köpek dişim öne doğru, ve alt çene ile üst çenede kapanma sorunu var dişlerimi tam kapattığımda hafif yana doğru alt çenem kayıyor. Tedavi sürem ne kadar ve Şeffaf braket için fiyat bilgisini alabilirmiyim ? İyi Çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eki, 2017

Merhaba, Dişlerdeki yamukluklar diş teli ile düzeltilebilir. Sizin için önemli olan kapanma probleminin ne tarz bir yapısı olduğu. Eğer dişlerinizi tam kapatmadığınızda çenenizde kayma olmuyor ve kapattığınız anda kayarak kapanıyor ise bu durum fonksiyonel bir bozukluktur, ve diş teli ile düzeltildiğinde bahsettiğimiz kapanış probleminden eser kalmaz ve mükemmel iyileşir. Yalnız bu tarz vakaların tedavisi ertelendiğinde foksiyonel bozukluğa çene kemikleride adapte olarak hatalı gelişim gösterir ve iskeletsel bir bozukluğa doğru gider. Eğer dişlerinizi tam kapatmadığınızda da çenenizde aynı tarafa kayma varsa problem iskeletsel bozukluğa çoktan gitmiştir. İskeletsel bozukluğun tedavisi ise diğerine göre daha zordur.

...

akemal · 10 Eki, 2017

merhaba, yaşım 24. Dişlerim genel olarak oldukça düzgün fakat yan taraftaki bir dişimin diğerlerine göre biraz daha içerde olduğunu farkettim. Tel taktırmayı düşünüyorum. Ortalama kaç ay sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba, Eğer bahsettiğiniz problem tek çenede ise ve tek çene tel tedavisi olmayı düşünüyorsanız, bozukluğun miktarına bağlı olarak 4-8 arasında diş teli tedavisi görmeniz gerekecektir.

...

çilem bostan · 10 Eki, 2017

merhaba benim ön dört dişim dışa doğru çıkık sadece bu durumdan rahatsız olduğum için diş teli taktırmayı düşünüyorum. 34 yaşındayım. tedavi süreci ve fiyat konusunda bilgi alabilir miyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; Ön dişlerin dışarı çıkık olduğu vakalarda dişleri geri almak için genelikle alt dişlerden destek almak gerekir. Bu sebeple kuvvetle muhtemel alt dişlerinize tel takılması gerekecek. Bu tarz vakaların tedavi süresi dişlerdeki bozukluğun şiddetine bağlı olarak 15-20 ay aralığında sürüyor. Tedavi fiyatları ise 4500-6000 tl arasında değişiyor. Şunu unutmayınki burada konuştuğumuz süre ve fiyatlar tamamen tahmini olup değişkendir. Kişiye özel net fiyat bilgisi alabilmek için muayene olmanız gerekir. Detaylı analiz için 0212304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz

...

Gökhan · 10 Eki, 2017

Kredi kartı kullanmayanlar için taksitleri nasıl ayarlıyorsunuz senet ile mi

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Kliniğimizde hastalarımızla olan tüm ilişkilerimiz karşılıklı güven esasına dayalıdır. Kredi kartı kullanımı zorunlu değil, tercihe bağlıdır.

...

Mehmetşah Karakoyun · 9 Eki, 2017

İyi günler. Diş doktoruna gittiğimde üst ve alt çeneye tel lazım, ama tel takılmadan önce ağız temizliği yapılması gerek dedi. Yaklaşık 10 dolgu bir adet de çekilmesi gereken yada kanal tedavisi gereken dişim var. Fiyat ve tedavi süreci hakında bilgi alabilirmiyim? Ayrıca dolgu ve kanal için peşin fiyat mı alıyorsunuz yoksa tüm fiyata dahil mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; Kliniğimizdeki doktorlarımız ortodonti ve cerrahi branşlarında uzmanlaşmış olup diş teli tedavisi ve implant tedavisi uygulamaktadırlar. Bu sebeple kliniğimizde sadece diş teli tedavisi ve implant tedavi yapılıyor.

...

gamze yıldız · 9 Eki, 2017

mrb bende tel taktırmak istiyorum 20 yaşındayım yardımcı olur musunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba Gamze Hanım; 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak diş teli tedavisine dair aklınıza takılan her konuda bilgi alabilir, tedavi hakkında detayları öğrenebilir ve ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

DENİZ · 8 Eki, 2017

merhaba ,12 sene önce tel tedavisi gördüm köpek dişlerim çekildi, ancak şimdi üst ön dişlerim eski çapraz halini almaya başladı ve aralandı. tedavi süresi ve ücreti ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba öncelikle sizin için tedavi süresi ve fiyatlarından daha önemli bir durum var. Diş teli tedavisinde çekimli bir tedavi planlaması yapılmış olsa dahi çekilen dişlerin köpek dişleri olması malesef büyük hata. Çünkü köpek dişleri estetik gülümseme tasarımının oluşturulmasında büyük rol oynuyor. Bu durumda güzel bir gülümseme kazanabilmeniz için, köpek dişlerinin gelişimsel olarak oluşmadığı durumlarda uygulan kamuflaj tekniklerinden birisinin seçilerek titizlikle uygulanması gerekiyor. Dişlerinizin durumu ile ilgili verdiğiniz diğer bilgiler yetersiz olduğu için size vereceğimiz süre ve fiyat yanıltıcı olacaktır.

...

Hüseyin altıparmak · 8 Eki, 2017

Benim sadece sağ azı disim yukardan çıktı diğerleri düzgün tel takma fiyatı ne olur yasim 25

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; eğer diğer dişleriniz düzgün ve alt üst dişleriniz arasında temas bozukluğu yok ise tek çene diş teli tedavisi için problem çözülebilir. tek çene diş teli fiaytları ise dişinizdeki yamukluğun miktarına bağlı olarak 2500-3500 tl arasında olacaktır.

...

açelaya polat · 8 Eki, 2017

merhaba 23 yaşındayım üst ön 2 dişimde eğrilik var şeffaf tel uygulaması yapılır mı ücret ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, üst dilerinizdeki yamukluğun düzeltilebilmesi üst dişlerinizin tamamına tel tedavisi uygulanması gerekir. Bazen ise eğrilik sadece üst dişlerde olsa bile alt ve üst dişlerin uyumunun bozuk olduğu durumlarda alt dişlere de tel takılması gerekebilir. Bu durumun tespit edilmesi için diş yapınızı görmemiz gerekir. Eğer tel tedavisi sadece üst dişlerinize uygulanacaksa eğriliğin miktarına bağlı olarak diş teli fiyatı 2500-3500 tl arasında olacaktır. Şeffaf diş tellerin ise tek çenede metallerle arasında 500 tl fiyat farkı vardır.

...

Nur · 6 Eki, 2017

Merhaba ben 17 yaşındayım üst dişlerimde önden 5 dişimin arası açık diş yapım büyük değil ve dişlerim yamuk değil tedvisi ne kadar sürer ve ücreti nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba öncelikle dişlerinizin arasındaki boşluklar kapatılarak mı yoksa aralarına ilave yapılarak mı tedavi edildiğinde sonucun daha estetik olacağına karar vermek gerekiyor. Eğer dişlerinizin arasındaki boşluklar kapatılarak tedavi edildiğinde sonuç istenilen gülümseme estetiğini size kazandıracaksa o zaman evet diş teli tedavisi olmanız gerekiyor. Ama diş yapınız çok küçük olduğu için boşluklar kapatıldığında istenilen estetiği tam olarak sağlayamayacaksak o zaman boşlukları laminate veneer restarasyonlar yada estetik bonding uygulamaları ile dişlerinizi biraz genişletme yöntemi ile kapatarak daha estetik bir görünüm kazandırabiliriz. Sonuç olarak boşluklar nasıl kapatıldığında daha güzel bir gülümsemeniz olacağına karar vermemiz gerekiyor. Bu konu hakkında sizi doğru bilgilendirebilmemiz için diş yapınız görmemiz gerekiyor. Dilerseniz ücretsiz gülümseme tasarımı randevusu için 0212304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Deniz · 6 Eki, 2017

Merhaba 24 yaşındayım ve tel taktirmayi düşünüyorum. Fakat dişlerimde çok ağır bi bozukluk yok. 20liklerden ötürü dişlerimin sikilasmaya ve yer değiştirmeye başladığını hissediyorum. 20liklerimin alınması gerekiyormus. Ben de bu süreci biraz uzattım. Özellikle de son zamanlarda dişlerimin yerlerinde oynama olduğunu farkettim. Genel olrak bir şekil bozukluğu yok. Fakat Hem damağım küçük olduğu Hemde dislerimdeki bu sikislasmalar ve oynamalar sebebiyle tel taktırmak istiyorum. Telin bu konuda faydasını görür müyüm? Şeffaf tel düşünüyorum. Aralarında etki açısından bir fark var mıdır bir de tahminen tedavi kaç ay sürer ? Bu süre benim için önemli. Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Öncelikle merhaba Deniz Hanım; Yirmilik dişler çıkma sürecinde yer darlığının olduğu durumlarda dişleri sıkıştırarak dişlerde çapraşıklığa sebep olabilir. Bu durum genellikle ön dişleri etkiler. Eğer dişlerinizdeki çapraşıklık yirmilik dişlerinizin çıkma sürecinde arttıysa vakit kaybetmeden çektirmelisiniz. Aksi takdirde dişlerinizdeki çapraşıklık miktarı artacak bu durum da hem tedavi maliyetini artıracak hemde tedavi süresi uzatacaktır. Diş teli tedavisi dişlerdeki çapraşıklıkların düzeltildiği en doğal tedavi yöntemidir. Bu tedavinin amacı zaten dişlerdeki çapraşıklıkları düzeltmek olduğu için verim alamamanız diye bir durum pek mümkün değil. Kliniğimizde binlerce tedavisini bitirdiğimiz hastamız oldu ve hepsi sonuçlardan gayet memnun. Tedavi süresini konuşabilmemiz için mutlaka çapraşıklık miktarını bilmemiz gerekiyor. Bu sebeple süre konusunda dişleriniz görmeden konuşmak sizin için yanıltıcı olabilir dilerseniz 02122304748 nolu telefonumuzu arayarak ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

...

nilay tanko · 5 Eki, 2017

merhaba 18 yaşındayım üst dişlerim üst üste yamuk tel taktırsam fıyat ne olur ve taksıt durumu nasıl olur

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, diş teli fiyatlarının değerlendirilebilmesi için tedavinin tek çene mi çift çene mi uygulanacağını belirlememiz gerekiyor. Bununla birlikte dişlerdeki yamuklukların miktarı da tedavi süresini değiştirdiğinden fiyatları etkiliyor. Dolayısıyla verdiğiniz veriler malesef diş teli fiyatlarını konuşmamız için biraz yetersiz kalıyor. Dilerseniz ücretsiz muayene randevusu almak için 02122304748 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

...

Zehra · 5 Eki, 2017

Merhabalar sadece üst dişlerimin arasında biraz boşluk var yamukluk vs bişey yok tel fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, uygulanan tel tedavisinin kalıcı olabilmesi için tedavi bitiminde alt ve üst dişlerin birbirleri ile istenilen uyumda olması gerekir. Yani alt ve üst dişlerin anahtar kilit gibi birbirlerine oturması gerekir. Tek çene tedavi uygulayabileceğimiz hastalarda alt ve üst dişlerde ilişki bozukluğu olmaması gerekir ki teller çıktıktan sonra bozulma olmasın. Bu sebeple öncelikle diş yapınızın tek çene tel tedavisine uygun olup olmadığının değerlendirilmesi gerekir. Eğer dileriniz tek çene tedavi için uygun ise diş teli fiyatı dişlerinizdeki boşlukların miktarına ve tedavi süresine bağlı olarak 2500 ile 3500 tl arasında olacaktır.

...

Ebru som · 5 Eki, 2017

Alt çene geride üst fırlaklık yapıyor ağzımı bu yüzden rahat kapatamıyorum ve üst köpek dişlerim üstten çıktı öndeki dişlerim köpek dişime kadar hepsi yamuk fiyat ve süreç öğrenebilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Alt çenenin geride olduğu durumlarda üst çeneyi biraz geriye alt çeneyi de ileriye almak için genellikle alt ve üst çeneye birlikte tel takılması gerekiyor. Tedavi sürecinde ise yaşınız çok önemli eğer 12-15 yaş aralığında iseniz problem iskeletsel de olsa etkili bir biçimde çözülecektir. Eğer 15 yaşından büyük iseniz alt çeneniz ortodontik elastikler ile ileri alınabilir. Bu durumda dudak pozisyonlarınız önemli. Problemin şiddetli olduğu vakalarda dudak kalınlıklarıda dikkate alınarak diş çekimi de düşünülebilir. Çok farklı tedavi protokolleri olan bu durumu kısaca anlatmaya çalıştık. Farklı tekniklerle tedavi edilen ve dişleri sizinkilere benzeyen hastalarımızın tedavi öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceleyerek karşılaştırma yapmak isterseniz istediğiniz zaman randevu alarak kliğinimizi ziyaret edebilirsiniz.

...

Gülden · 5 Eki, 2017

Merhaba ben 31 yaşındayım yirmilik dişlerimden sağ üst köşedeki bu yıl tamamen çıktı bu nedenle ön dişlerim üst üste geldi. Sol üst yirmilik dişim en sondaki dişin altında kaldığından çıkamıyor arada ağrı yapıyor. Yakın zamanda bir ortodontistle görüştüm yirmilik dişleri çektirip çektirmeme konusunu bana bıraktı. Tedavinin başında damaklık takılarak damağın genişletilecek sonra tel takılacak dedi. Damağın dar dişlere yer açmalıyız dedi böyle bir durumda o dişleri çektirmek daha mantıklı değil mi? Yirmilik dişler konusunda kararsızım sizce çektirmeli miyim? Keşke yakında olsaydınız :( Ayrıca sadece üste tel taksak yeterli dedi o zaman alt ve üstte uyumsuzluk olmaz mı çiğneme açısından ?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Eki, 2017

Merhaba; Yirmilik dişleriniz çıkma sürecinde eğer dişlerinizi bozmaya başlamışsa ve tedavi planlamasında ÇEKİMSİZ TEDAVİ planlanmış ise yirmilik dişlerinizi en kısa zamanda çektirmeniz gerekebilir. Diş çekilmesi hususunda kliniğimizde diş çekimi önerilen hastalarımızın % 80 ini diş çekimi yapmadan tedavi ediyoruz. Eğer diş çekimi yapılmadan tedavi edilebilecek gibi ise sağlam dişlerinizi çektirmemenizi öneririz. Çene darlığı olduğu durumlarda genellikle alt ve üst dişlerin ilişkisinin de düzenlenmesi gerekeceği için idealinde alt ve üst dişlere birlikte tel takılması gerecektir. Daha detaylı değerlendirme için istediğiniz zaman randevu alarak kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

...

furkan · 4 Eki, 2017

üstte 1 dişim altta ise 3 ön dişimde çarpıklık var fiyat aralığı nedir .

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhabalar; Öncelikle diş teli tedavisi fiyatları dişlerinizdeki bozukluğun miktarına, tedavi süresine ve kullanılan malzemenin cinsine göre değişkenlik gösterir, bu sebeple net fiyat verebilmemiz pek mümkün değil. Bununla birlikte çift çene tedavi fiyatlarımız genellikle 4500-6000 tl arasındadır

...

HÜSNÜ ŞAHİN · 2 Eki, 2017

23 yaşındayım dişlerimin arası ayrık tek sıkıntım bu tel taktırsam düzelir mi bide fiyatları nedir ??

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, diş teli tedavisi dişlerdeki bozuklukları düzeltmek amacıyla uygulanır. Doğru bir tedavi planlamasının başarızlık riski yoktur. Tedavi fiyatını ise net olarak konuşabilmemiz için dişlerinizin arasındaki boşlukların ne kadar olduğunu ve tedavi sürenizi belirlememiz gerekiyor. Eğer alt dişlerinizin tel tedavisine ihtiyacı yoksa ve sadece üst dişlerinize tel takılacak ise tel tedavisi fiyatı 2500-3500 tl arasında olacaktır. Net fiyat için muayene olmalısınız.

...

y.emre aslan · 2 Eki, 2017

damon braket taktırmak istiyorum. fiyat ve süresi nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eki, 2017

Merhaba, damon braketlerle yapılan tedavilerin fiyatlarını konuşmadan önce, gerçekten damon braketlere ihtiyacınız olup olmadığını değerlendirebilmeniz için bu braketlerin ne amaçla kullanıldığı konusunda sizi aydınlatmamızın daha doğru olacağını düşünüyoruz; Damon braket sistemleri piyasada kullanılan braket sistemlerinin içinde en pahalı olanıdır. Uygun vakada kullanıldığında ise ödenen paranın hakkını gerçekten verirler. Damon braket sistemleri; standart braket sistemleri kullanılarak ancak diş çekimi ile düzeltilebilecek vakaları, diş çekimine gerek kalmaksızın tedavi ederek farklarını ortaya koyarlar. Bununla birlikte ark telinin içinden geçtiği slotları teli daha serbest kavradığı için küçük diş hareketlerinin verilmesi oldukça zordur. Hatta bazı vakalarda milimetrik diş hareketlerinde başarısızdır. Yani başlangıçta dişleri kabaca çok hızlı düzeltirken, küçük ayrıntıların düzeltildiği aşamaya geçildiğinde çok yavaştırlar, hatta başarısızdırlar. Bütün bunları dikkate alarak düşündüğümüzde siz damon braketlerin avantaj oluşturacağı grupta mısınız, yoksa hem diğer braketlere göre daha fazla para ödeyip damon braketlerin başarısız olduğu grupta mı olacaksınız? Sizin için öncelikle bu durumun profesyonel bir uzman tarafından analiz edilmesi gerektiği kanaatindeyiz.

...

Rumeysa · 1 Eki, 2017

merhaba ben 14 yaşındayım benim sadece üst çendede 2 ön dişim önde diğer dişlerim düzgün fiyatı ne kadarrdır ve taksit yaptığımızda ilk başta peşin para istiyormusunuz???

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Eki, 2017

Diş teli tedavi süresi ortalama 12 ay ve fiyat 3000tl civarıdır. İlk aydan başlamak üzere 3000/12: 250 tl taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Peşin ödeme almıyoruz.

...

FURKAN ARSLANYÜREK · 30 Eyl, 2017

Merhaba, Alt ve üst dişlerimin arasında boşluk var acaba tedavi süresi ve fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Eki, 2017

Çiğneme fonksiyonu için alt ve üst dişlere tel takılmalı ve aradaki boşluk fizyolojik sınırlara getirilmelidir. Süre 18 ay fiyat ortalama 4500 tl civarıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Gökçe · 28 Eyl, 2017

Merhabalar, benim yalnızca sağ üst kesici dişimde yamukluk var. Bunun tedavi süreci ve tedavi ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekküler

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

12 ay sürede sorun çözülecektir. Dİş teli fiyatınız ise 3000 tl dir. 12 ay taksitle 3000/12: 250 tl taksitle ödersiniz.

...

Büşra Ersoy · 28 Eyl, 2017

Alt fişlerim hepsi sıra halinde ama yamuk yumuk hepsi üst dişlerimde hiçbiri sorun yok diş Teli takılır mı nasıl olur ben fiyatı

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Alt çeneye diş teli takıldığında tedavi süreniz 18-24 ay arası sürebilir. Dİş teli fiyatı ise tahmini 3500-4000 tl kadardır. 18-24 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Bukre GARİP · 28 Eyl, 2017

Merhaba , 2 ön dişim geri de yandakiler çarpık ve arada boşluk olduğu için sürekli ağzıma takılıyor ve konuşmamı engelliyor ayrıca köpek dişlerimde önlere doğru çıkık. Komple bakıldığında bütün dişlerin yamuk olduğunu görüyorum. 20lik dişlerim bile yamuk çıkıyor. Arkadaşlarımın yanında ağzımı kapatarak gülebiliyorum. Bunun için tel taktırmak istiyorum ama fiyat konusunda ödeyemem diye endişeliyim. Genel maliyeti nedir ? Ve tedavi süresi ne kadar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Sorun sadece üst dişlerde ise ve üst çeneye diş teli takılır ise fiyatı 3500 tl kadardır. Alt dişlere de tel takılır ise 5000 tl ortlama fiyat olabilir. Tedavi süreniz 18 aydır ve 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Derya ı · 28 Eyl, 2017

Merhaba , Yaşım 24 ön dişlerim baya önde duruyor fırlaklık var bu yüzden diş teli taktırmayı düşünüyorum. Araştırma yaparken sayfanıza rastladım acaba fiyat olarak ne kadar tutar ve tedavi kaç yıl sürer . Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Tedaviniz 18-24 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı ise 5000-5500 tl civarıdır. 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Recep Keleş · 27 Eyl, 2017

Üst çene sağ kuduz dişinin yerini diğer dişler aldı. Kuduz dişim de üstten çıktı. Kuduz işimin arkasında yer yok. Dişlerimin arasında hafif boşluklar oluşmaya başladı. Galiba dişlerim kayıyor. Yaş 18 tahmini düzelme süresi ve fiyatı öğrenebilirmiyim.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Dişleriniz hızlı bir şekilde bozuluyor gibi görünmekte ve kısa süre içinde diş teli tedavisi başlanmalıdır. Tedavi süreniz 15-18 ay ve diş teli fiyatı ise 3500-4000 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Furkan Alişahı · 25 Eyl, 2017

İyi günler. Sağ kesici dişim kırık ve ön dişlerimde yamukluklar var. Özellikle sol kesici dişim normalden önde. Bunların tedavisi için bana ortalama bir fiyat verirseniz kliniğinizde tedavi olacağım. Sizi seçmemin nedeni ise hem yorumlar hemde taksit seçenekleri uygun olması.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli tedavi süreniz ortalama 12 ay kadardır. Kırık dişe lamina veya zirkonyum kaplama yapılması daha estetik görüntü sağlar. Tüm tedavi fiyatı 4500 tl civarıdır. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

furkan · 25 Eyl, 2017

ağzımda 1 fazla diş var. ön üstte 1 adet alt arkada 1 adet yamuk diş var tek diş için komple tel mi takılır 2 çeneye yoksa farklı tedavisi var mı? en kısa ve uygun tedavisi nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Tek bir diş bile olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. dişlerin çekilmeden hizaya girebilmesi ve ağrısız olması için 12 ay süre en makul süredir. Diş teli fiyatı tek çene de 3000-3500 tl kadardır.

...

İrem yağcı · 25 Eyl, 2017

Merhabalar üst dişlerimden birisi öne doğru çıkık tel ne kadar sürede düzeltir fiyat nedir sadece üste taktırmak istiyorum 20 yaşındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli tedavi süresi 12 ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 3000tl kadar olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

mirid · 24 Eyl, 2017

merhaba ben 20 yaşındayım. Sadece sol ön dişim yamuk ve onun yanındaki dişim ikiz dişmiş. Süresi ve ücreti ortalama nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Süresi 12 aydır. Diş teli fiyatı ise 3000tl civarıdır.

...

Ecesimsir · 24 Eyl, 2017

Merhabalar benim yanda sadece 1 disim yandan çıkmış onun haricinde birşey yok 6 ay kadar durulacağı dendi ne kadar tutar sizce ve taksitlenme olurmu

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

6-12 ay tedavi süresi olur. Fiyatı ise ortalama 3000tl kadardır. 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

ömer · 23 Eyl, 2017

üst ön iki dişimin biraz uzun mümkün mertebe kısaltılmasını istiyorum. Alt ve üst dişler sıra olarak sorun yok ama biraz öne doğrular. Tedavi süresi ve Ortalama bir fiyat alabilir miyim.(Normal tel ve Şeffaf tel için ayrı ayrı)

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Tedavi süresi 18 ay ve diş teli fiyatı metalde 4500-5000tl i şeffaf brakette ise 5500-6000 tl civarıdır. 18 taksitle ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ALİCAN · 23 Eyl, 2017

üst köpek dişlerimden biri önde yanındaki diş arkada kalıyor ve alt azı dişlerim yamuk bi fiyat söyleye bilir misiniz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Alt üst çeneye diş teli takıldığında tedavi süresi 15-18 ay olacaktır. Diş teli fiyatınız ise 4500 tl civarıdır.

...

Yasin ekinci · 22 Eyl, 2017

Alt ve düst dişlerim yamuk yasım 24 tel ttakılcak ne kadar fiyat çıkar

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli bozukluğunuzun mahiyeti bilinmemekle birlikte diş teli fiyatı 4000-6000tl arasında tutabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

CB · 22 Eyl, 2017

Merhabalar. 23 yaşındayım, daha önce 15-16 aylık ortodontik tedavi gördüm, geçtiğimiz Şubat'ta sona erdi. Çenemde darlık olduğu için alt ve üst çene için 4 ay aparey kullandım. Ardından üst çeneme tel takıldı. Alt çeneye de takılacaktı ancak doktor ağzım kapandığında alt ve üst çene arasında fazla boşluk olmadığı, üst dişlerin alttaki braketleri kıracağı gerekçesiyle alta tel takmaktan vazgeçti. Sonrasında üstteki teller çıkarıldı ancak retainer teli 4 gün geç takıldığı için bozulmalar oldu. Zaten ağzımda kapanış bozukluğu vardı, sonrasında retainer telleri kırılmaya başladı ve bu daha da pekişti. Yeniden başka bir yerde tedavi görmeyi kafama koyduğum için telleri yaptırmadım ben de. Şimdi, dişlerde çok fazla bir çapraşıklık yok ancak kapanış bozukluğu ve alt ve üst çenemde bir asimetri mevcut. Ağzımı kapattığımda üst çene solda, alt çene sağda kalıyor sanki. Yeniden tedavi görürsem dişlerim çok hırpalanır mı? Taksitlendirme ile aşağı yukarı maliyeti ne olur? Tedavi yaklaşık ne kadar sürer? Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler, iyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Çeneler arasındaki koordinasyon ve senkronize kapanışın sağlanması için her 2 çeneye de diş teli takılmalı ortalama 12 ay boyunca kapanışın optimal sağlanması hedeflenecektir. Diş teli fiyatı 4000-5000 tl arası olabilir ve 12 ay da ödersiniz.

...

Şükran · 20 Eyl, 2017

Merhaba yaşım 17, sadece üst dişlerimde sorun var. Dizilimi düzgün fakat araları boşluk. Kaç ay sürer ve ne kadara olur

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Diş teli tedavi süreniz 14-15 ay ve diş teli fiyatınız 3500tl kadardır.Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Rıdvan Yıldız · 20 Eyl, 2017

Benim sadece üst çenede kesici dişler ve ön dişler de çarpıklık var üst çenenin dar olduğu söylendi fiyat aralığını ne olur ve Bursa da şubeniz varmı

64x64

Alpdent Dental Group · 30 Eyl, 2017

Üst çenenizdeki diş bozukluğunun sebebi çene darlığına bağlıdır. Dİş teli tedavisi18-24 ay sürer. Diş teli fiyatı ise 5500-6000tl civarıdır.

...

BİLGE A. · 20 Eyl, 2017

Merhaba ön dişlerimde öne çıkıklık ve yamukluk var . Daha öncesinde ortodontine gittğimde alt çeneye gerek yok fakat üst düzeldiğinde alt ile birleşmediğinden altada gerek olucaktır dediler. Ortalama fiyat nedir ? Normal ve şeffaf tel fiyatı olarak ayrı ayrı ne kadardır ? Ödeme için peşin talep ediyormusunuz ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Çiğneme fonksiyonunun tam manasıyla oluşabilmesi ancak alt çene ile üst çenenin senkronize hareketi ile mümkündür. Size alt ve üst çene diş teli takılmalı ve aynı anda tüm dişler çiğneme pozisyonu için 15-18 aylık tedavi sürecine alınmalıdır. Diş teli fiyatınız tüm çene için ortalama 4500-5000 tl kadar olabilir. Şeffaf diş teli diğerinde 1000 tl daha fazladır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız. Ödemeleri eşit taksitlerle 5000/18 : 275tl gibi ödeyebilirsiniz.

...

Elif Sude · 19 Eyl, 2017

Merhaba, 18 yaşındayım ve üst ön iki dişimin arasında küçük sayılmayacak bir boşluk var. Tedavi süresi ve masrafı tahminen ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Tedavi süresi 15-16 ay ve diş teli fiyatı 3000-4000 tl arasındadır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

eda sağlam · 19 Eyl, 2017

merhaba üst damağımda tüm ön diş aralarında boşluk var ve köpek dişlerim çıkmıyor tedavi ve ücretlendirme için bilgi alabilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Ayrıntılı çene grafisi ile köpek dişinizin yeri tespit edilmeli dişler arası boşluklar ölçülüp yol haritası çıkarılmalıdır. Muayene olmadan fiyat vermek sizin durumunuzda daha büyük standart sapma manasına gelir. Ancak ortalama 4000-4500 tl kadar bir fiyat tutabilir.

...

Merve H. · 17 Eyl, 2017

Merhaba ben 19 yaşındayım. Alt dişlerim düzgün üst dişlerimin arası açık ne kadar süre tel takmam gerekir ücreti ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Dişler arası açıklıkta süre 14-18 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 3500tl kadardır .Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ali .d · 17 Eyl, 2017

merhaba ben 23 yaşındayım üst tarafta en öndeki iki dişimin yanlarındaki 2 dişte içeriye doğru yamuklk bulunmkatadır. Bunun tedavi süreci ve fiyatı ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Diş teli üst çeneye takılacak ve süresi 12-15 ay olacaktır. Diş teli fiyatı ise ortalama 3000-3500tl kadardır. 15 ay taksite bölebilirsiniz.

...

Miray Şair · 16 Eyl, 2017

Merhaba benim alt dişlerim neredeyse düzgün sayılır ama üst dişlerimden ortadaki 2 büyük diş ve yanındaki dişim yamuk. Bunları düzeltmek istersem fiyatı ne olur ve ne kadar sürer tedavi ? İyi günler :)

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Üst çene diş teli tedavi süresi 14-15 ay ve diş teli fiyatı 3000-3500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Pınar · 16 Eyl, 2017

Benim üst çene ilerde duruyor ve tuhaf bı görünüm veriyor tedavisi nasıldır ve dfıyat ortalaması nedir acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Çene problemlerinde diş teli tedavisi kozmetik olarak %80-90 düzelme sağlayabilir. Bu da üst düzey memnuniyet manasına gelir. Ancak 18-24 ay kadar süren bir tedavidir. Diş teli fiyatı ise 5000-5500 tl civarıdır. 24 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

İsmet Gökdere · 16 Eyl, 2017

Merhaba hocam 17 yaşındayım sol köpek dişim ileride diğer yanındaki ise geride alt ön dişlerim de yamuk tel gerekli fiyat aralığı ne kadardır ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Eyl, 2017

Alt ve üst çene de diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasında olmaktadır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zeynep R. · 15 Eyl, 2017

Merhaba, benim üst ön dişlerimin arası açık ve hafif öndeler. Ön dişlerin iki yanındaki iki dişte içe doğru. Tedavi ortalama ne kadar sürer ve fiyat nedir? Daha önce ortodontiye gittiğimde diş teli takmama gerek olmadığını taksam bile bir süre sonra eski haline döneceğini söyledi ve tedaviye başlamadı. Bu doğru mu acaba? Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Diş teli fiyatı 3500-4000 tl kadar olur.Diş teli tedavi süresi 15 ay kadar sürer ama devam eden süre de kolayca bozulmayı önleyici retansiyon tedavisi en az 2-3 yıl uygulanmalıdır. Bu son tedavi rahatsız edici tedavi değildir.Yıllarca kendini unutturabilir.

...

BÜŞRA KESEK · 15 Eyl, 2017

Merhaba, 3 çürük , 1 kaplama ve tel fiyatınız nedir ?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Diş çekimi, çürük tedavisi , dolgu ve kanal yapmıyoruz. Dİş teli fiyatı ise 2500-6000 tl arası değişmektedir.

...

sena karlı · 14 Eyl, 2017

merhaba ben 17 yaşındayım üst tarafta öndeki iki kesici dişim içe doğru çarpık alt dişlerimde yamukluk var. fiyat nasıl olur.özelde sgk karşılıyor mu

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Eyl, 2017

Üst çene ve alt çeneye diş teli takılmalıdır. Tedavi süresi alt çenedeki bozukluğa da bağlı olsa da tahmini 18 ay ve diş teli fiyatı 4500tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

dilara · 14 Eyl, 2017

Merhaba yasım 17 .benim sadece ust cenemde darlık var sadece damak genişleticiyle düzemesi mümkün mü yoksa tel takılması gerekir mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Tel takılması darlıkta bir miktar düzelme sağlar ancak mutlaka muayene olmanız ve ona göre yol haritası çizilmesi gerekir. Darlık sorununda süre 18 ay fiyat tahmini 4500tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

muhammed ekinci · 14 Eyl, 2017

hocamm sadece alt çenem onde başka bir sorun yok bana tedavi ucreti ve tedavi suresini soylermisiniz bu arada yaşım 14

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Çene problemlerinde tedavi süresi en az 18 aydır. Diş teli fiyatı ise 4500-5000tl kadar olabilir.

...

sevilay · 14 Eyl, 2017

merhaba benim tüm dişlerim düzgün sol üst köpek dişi denilen dişim diğerlerine göre daha yukarda buda ön dişlerimin birazcık üst üste binmesine sebep oldu. tahmini ne kadar fiyata yaptırabilirim teli?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

14 ay civarı süren tedaviniz olur ve diş teli fiyatı yaklaşık 3500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Buket UZUNOĞLU · 14 Eyl, 2017

Ağzımın içi küçük bir diş yamuk çıkıp diğer dişin yolunu kapatmış ve yolunu bulamayan diş damaktan çıkmış bunun maliyeti ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Damaktaki diş çekilmek zorundadır. Diş teli takılıp diğer dişlerin düzeltilmesi ile birlikte 3500-4000 tl civarı maliyeti olur.

...

fatih özyürek · 14 Eyl, 2017

merhaba yaşım 17 ve alt çenemde sağ ve sol olmak üzere 2 20 lik diş çıkıyor sanırım ve üst dişlerimde hafif çarpışıklık var tel gereklimidir veya maliyeti ne kadar olur giresunda yaşıyorum teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Görünüş itibari ile 20 lik dişleriniz tüm dişlerinize bası yapıp dişlerinizi zaman içinde bozacaktır .Giresun 'da dahi olsanız en kısa süre bir ortodontiste gitmeniz gerekmektedir.

...

Can Gürel · 14 Eyl, 2017

Merhaba benim sadece üst sağ köpek dişim bi öndeki dişin üzerine bindiği için o dişim arkada kalıyor tedavi sürem ve ücreti ne olabilir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Tedavi süreniz 12 ay ve diş teli fiyatınız yaklaşık 3000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ezgi · 13 Eyl, 2017

Merhaba, benim üst dişlerim düzgün. Alt dişlerimde ortadaki iki dişin arası açık ve yine alt dişlerden bir tanesi biraz yamuk. Tel fiyatı ne kadar olur ve ne kadar süre takmam gerekir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

12-15 ay kadar diş teli tedaviniz sürer. Diş teli fiyatı ise 3500tl kadardır.

...

kader ergül · 11 Eyl, 2017

merhaba benim kopek dişim ust cenemde yan bir sekilde ve tel yardımıyla cıkması gerek bircok yerden randevu almaya calıştım fakat devlet hastaneleri 4 veya 5 yıl gibi bir surede veriyor.Acaba ne kadara mal olur ozel bir hastanede

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Diş teli takılarak dişlerinizin düzelmesi için 12-14 ay süre gereklidir ve fiyat 3500tl kadardır. 14 taksitle ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

tuğçe gemik · 11 Eyl, 2017

yaşım 17. üst çenemde öndeki sağ dişim sol dişimin üzerinde. sol dişimde biraz aşağıda. alt çenemde sorun yok. hepsi düz. sizce nasıl bir diş teli tedavisi uygulanır ve fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Sadece üst çeneye diş teli takılmalıdır. Tedavi süreniz yaklaşık 12 ay sürer. Diş teli fiyatınız ise 3000 tl civarıdır.

...

Resul Emir · 11 Eyl, 2017

Merhaba, üstteki ön 4 dişim alt dişlerimden geride kalıyordu, bir ortodontiste gittim tedavimin çoğu bitti, ortodontistten memnun kalmadığım için değiştirmek istiyorum. Yaklaşık 3-6 aylık bir tedavi sürem kaldı, size gelsem maliyeti ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Eyl, 2017

Meslektaşlarımızın devam ettiği işlerde diş teli takılı iken tedaviye devam etmeyi etik bulmuyoruz. Diş telleriniz çıktıktan sonra ek tedavi talebiniz olursa muayene randevusu alabilirsiniz.

...

Kaan Efe Eser · 10 Eyl, 2017

dişlerimde bozukluk var,doktor çenen kücük dedi,yaşım 14. 3gün sonra tel takacaklar fiyat ne kadar arası olur???

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Diş teli fiyatınızı tel taktıracağınız yer belirlemektedir. Bizim verilerimizden bağımsızdır.

...

Sude ayvaz · 10 Eyl, 2017

Merhaba 17 yaşındayım alt çenem üsttekine göre arkada ya da üst çenemde sivrilik var onun dışında bir köpek dişim biraz yukarıda tedavi süremi ve fiyat aralığını öğrenebilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Alt üst çeneye bir den diş teli takılacaktır. Tedavi 18-24 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise 4500-5500 tl kadardır. 18-14 taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Dilek Basayoğul · 10 Eyl, 2017

Benim üst köpek dişlerim çarpık ve alt dişlerimin çoğu tırtıklı ve çarpık nasıl yardımcı olabilirsiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Her 2 çeneye de Diş teli takılması gerekmektedir. 4500tl civarı diş teli fiyatı olabilir. Süre ise 15-18 ay kadar sürebilir. 18 ay taksite bölüp ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

hale k · 9 Eyl, 2017

merhaba, ön sağ dişim de sağa dışa doğru yamukluk var. muayenede çene yapım dar olduğu ve 20 lik dişlerimde hiç çekilmediği için yer olmadığından kayma olduğu ortaya çıktı. yani diş teli öncesi 1 adet diş çekimi yapılması gerekiyor. ayrıca sol tarafta 20likten 1 önceki dişte porselen kaplama var, diş teli yapılmadan önce sökülüp, diş teli tedavisi bittikten sonra tekrar takılması gerekiyor.tüm bunlarla birlikte hem metal hem de şeffaf diş teli için , fiyat alabilir miyim? ve ne kadar sürede tedavi biter? teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Sorunlarınız sadece tek çenede görünüyor. Ancak çene darlığı çene cerrahisi operasyon endikasyonudur. Yine de diş teli ile büyük oranda çözülebilir. Bunun için mutlaka ücretsiz muayene randevusu alınız. Şeffaf diş teli metalden 1000 tl fazla maliyet çıkarmaktadır.

...

enes deniz · 8 Eyl, 2017

Merhaba üst çene sol yan kesici geride sağ yan kesicide eğri alt çenemdeki yan kesici dişlerimde geride yaşım 18. Nasıl bir tedavi olur tel mi takılır ve maliyeti ne olur.?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Her 2 çeneye de diş teli takılmalıdır. 15-18 ay süren tedavinizde fiyat 4500-5000 tl kadardır. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Erdem Doruk · 8 Eyl, 2017

Merhaba, 17 yaşındayım ve sadece üst ön 4 dişim hafif önde, dişlerimi kapattığımda alt dişlerimle arasında çok az bir mesafe oluyor. Çenemde bir bozukluk yok fiyatı ne kadar tutar ?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Üst çeneye diş teli takıldığında alt dişlerle aradaki boşluk kapanma ihtimali %50 dir. Fİyatı ise 3500 tl kadardır. Her 2 çeneye de diş teli takılması gerekir ise fiyatı 4500-5000 tl ye kadar çıkabilir. Tedavi süresi yaklaşık 15 aydır. 15 taksitle ödeyebilirsiniz

...

Derin S. · 8 Eyl, 2017

Merhaba.Benim sadece üst ön dişlerim çarpık.İkisi de ortadan içeriye doğru.Diğerleri düzgün.Birde biraz aralıklı.Tahminen tedavi ücreti ne kadar olur ve ne kadar sürer?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

12 ay kadar süren tedavi süreniz olur. Diş teli fiyatı ise 3000 tl kadardır. 12 ayda ödersiniz.

...

Azra Karamoçu · 7 Eyl, 2017

Merhabalar öncelikle cevabımı hemen alırsam çok sevinirim. Benim üstteki iki dilimde ayrılık var. Alt düşlerimde de çok az bozukluk var ama ben rahatsız oluyorum ve tel taktırmak istiyorum fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve randevu aldıktan 4 yıl kadar uzun bir süre sonra tedavi görüldüğünü duydum doğru mudur? Şimdiden teşekkürler...

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Diş teli tedavisi 15 ay sürer. Diş teli fiyatı ise ortalama 4500 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız. Dişlerin tekrar bozulmaması için en az 2 yıl randevu aralıkları her seferinde artırılarak(ayda 1 - 3 ayda 1 gibi) kontrole gelmeniz uygun olmaktadır.

...

Nur · 7 Eyl, 2017

Merhaba 20 yaşındayım üst köpek dişlerim yukarıdan çıktı üst taraftaki dişlerimde bariz bir yamukluk var alt taraftaki dişlerimde ise hafif bir çarpıklık var sizce tel taktırsam maliyeti ne olur ve ne kadar süre takarım ?

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Ciddi yamukluk durumlarında süre 18 kadar olabilir. Diş teli fiyatı ise 4500 tl civarıdır.

...

Enes Can · 7 Eyl, 2017

Merhaba,üst dişlerimin en onden sadece 2tanesi ileri kaymış durumda. Süre ve fiyat nedir acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Süre 12-15 ay ve diş teli fiyatı ortalama 3000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Güleser · 6 Eyl, 2017

MERHABA ALT ÇENEMDE İLERİYE DOĞRU ÇIKIKLIK VAR.aMA ÇOK İLERİ BOYUTTA DEĞİL.ÜST ÇENEM DAR VE KÖPEK DİŞLERİM ÖNDE.ÇENE ÖNDELİĞİ İÇİN CERRAHİ OPERASYON HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM.TEL TEDAVİSİ İLE NE KADAR FAYDA SAĞLARIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Tel tedavisi ile çene yapı patolojilerinde çene cerrahisine alternatif olamakla birlikte kozmetik ve çiğneme konforu olarak yaklaşık %80 başarı sağlamaktayız. Ücretsiz muayene randevusu ile tedavi sonrasındaki görünümünüz hakkında daha belirgin veriler edinebilirsiniz.

...

Helin · 6 Eyl, 2017

Merhaba! Ben Helin, 16 yaşındayım. Ben de ortodonti bölümünde tedavi görmek diş teli takmak istiyorum .Üst köpek dişim çarpık ve birkaç dişimde üst üste binmişlik söz konusu. Alt dişlerimde pek bir sıkıntı yok lakin iki dişim arasında açıklık var. Fiyat ve diğer detaylar hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Bir de diğer arkadaşların yorumlarını yanıtlarken her hastanıza diş telinin ardından diş beyazlatma da uyguladığınızdan dem vurmuşsunuz da acaba o söz konusu durum sadece size mi özel yoksa her yerde diş teli takıldıktan sonra beyazlatma işlemi uygulanır mı ? Yoğun bir site zannımca . Bir an önce cevaplanırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler!

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Alt çeneye diş teli takılmayacak ise süre 15 ay, Diş teli fiyatı 3000-3500tl kadardır. Alttaki ayrıklık içinde tedavi uygulanırsa fiyat 4000-4500 tl kadar olur. 15 aya bölerek ödersiniz.

...

Ebubekir Kılıç · 6 Eyl, 2017

Merhaba. Biraz alt çene geriliğim var ve üst ön dislerim alt dislerimle üst üste gelmiyor ön üst dislerim ileride yaşım 18. Nasıl bir tedavi olur tel mi takılır ve maliyeti ne olur.?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Çene lokalizasyon(önde-arkada olması) problemlerinde her 2 çeneye diş tel takılıp anatomik ve fizyolojik optimal kapanma koşulları sağlanmaya çalışılacaktır. Tedavi süresi 18 ay tedavi ücreti 4500-5500 tl arası olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ebubekir KAYA · 6 Eyl, 2017

Merhaba. Ben 18 yaşındayım dişlerimde üst çenede iki köpek dişimde biraz yukardan çıkmış ve ön iki dişim birbirine zıt çarpıklıkta yani ikiside tam ortadan içe doğru çökük duruyor al çenede de sadece ön iki dişim yukardakiyle aynı diğer dişlerim gayet iyi benim tahmini tedavi sürecim ve fiyatı ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Alt üst çene diş teli süresi 15 ay ve fiyatı 4000-4500 tl kadardır .

...

Ebubekir Kaya · 6 Eyl, 2017

Merhabalar. Benim üst 2 köpek dişim biraz yukardan çıkmış ve ön iki dişim birbirine zıt yönlerde dişim içe doğru yamuk duruyor ortalama tedavi süresi ve fiyatı nedir acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

12-14 ay gibi sürede dişleriniz düzelir. Diş teli fiyatı ise ortalama 3500 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zeynep · 5 Eyl, 2017

Merhaba. Yaşım 23. Üst köpek dişlerim biraz yukarıda. alt ön dişlerimde de çaprazlık var ve ön dişlerimin ekseni yüzümün tam ortasında değil, sağ tarafa doğru kaymışlar. Bir diş doktoru 3 diş çekileceğini( üstten 2, alttan1( alttakileri sola doğru kaydırıp ağzın uyumlu şekilde kapanması için)) ve damon braket kullanacağını söyledi. ve ücret olarak 8000 tl dedi. sizce fiyat normal mi, kapaklı braket olduğu için ve dolar yüksek olduğu için bu fiyatı verdiğini belirtti. teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Eyl, 2017

Meslektaşlarımızın tedavi ve fiyat yaklaşımları hakkında yorum yapmayı pek etik bulmuyoruz. Biz diş çekme işlemine çok zorunlu olmadıkça yanaşmamaktayız. Ek bir görüş ve fiyat almak isterseniz lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

taha yasin Ünsal · 5 Eyl, 2017

Merhaba ben 16 yasimdayim üst damagim ilerde oonun fiyati kac tl

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Diş teli fiyatı çene -damak sorunlarında 4000-5000tl civarıdır.

...

fatma altıntaş · 5 Eyl, 2017

merhaba benim dişlerimde kapanıs bozuklugu var dişlerimde kapanış bozuklugu haricinde herhangi bir carpıklık vs gibi problemlerim yok tedavi sürecim ne olur ve tedavi masraflarım ne kadar olur bilgilendirir iseniz sevinirim... teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Kapanış sorunlarında her 2 çeneye de manipülasyon uygulanmalıdır. Kapanış aralıkları ölçülmeli müdehale buna göre şekillendirilmelidir. Diş teli tedavi 15-18 ay kadar sürebilir. Fiyat muayene de netleşmekle birlikte 4000-5000tl kadar olabilir. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

İrşad Salih Köksal · 4 Eyl, 2017

Merhaba birşey sorucaktim sömestr tatilinde dış teli taktiricagim fakat harp okulu mülakatina gireceğim yani 1.5 sene gibi bir surem kalıyor benim ön iki diş ve köpek dişlerim biraz önde ne kadar fiyat çıkar ve bu sürede ne kadar gelişme gösterir şimdiden teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Diş teli fiyatı 3000-3500tl kadardır. 1.5 senede tüm tedaviniz tamamlanır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

enes · 4 Eyl, 2017

Merhaba 18 yaşındayım ve üst 1 köpek dişim önden çıktı

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

2500-3000 tl civarı diş teli fiyatı olur. Tedavi yaklaşık 12 ay kadar sürer.

...

sema · 3 Eyl, 2017

merhaba ben 13 yaşındayım alt ve üst ön dişlerim çarpık diş teli taktırmayı düşünüyorum. şeffaf diş telinin Fiyatını merak ediyorum ayrıca acı yacağından korkuyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Eyl, 2017

Alt üst çeneye diş teli takıldığında fiyatı 4000tl kadar dır. Şeffaf diş teli takıldığında ise 5000 tl olur. 15 ay sürecek tedavinizde her ay eşit taksitlerle ödeme yapabilirsiniz.Diş teli takılırken acı olmamaktadır.

...

Eda · 3 Eyl, 2017

Merhabalar ben 32 yaşımdayım. Üst köpek dişim biraz önde ve yanındakiler sen biraz yamuk. Tedavi ne kadar sürer acaba ? Fiyatı nedir ? Şeffaf yaptırmak istersem fiyatı farkı ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Fiyat üst çene için 3000-3500 tl kadar olabilir. Şeffaf diş telinde fiyat maliyetten dolayı 1000 tl artar. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

seyma guvendik · 2 Eyl, 2017

Merhaba bn 12 yasindayim on iki disim ayrik baska birseyler Yok ne kadarda olur cok durumumuz Yok taksitlede Olabilir fiyati nedir??

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Tek çene de ise yaşınızdan dolayı 9-12 ay süren bir tedavi olur. Sadece size özel yaşınızdan dolayı aylık 200tl ödeyerek 12 taksitle 2400 tl ödersiniz.

...

süleyman okçu · 2 Eyl, 2017

abi benim üst dişlerimde 1 tanesi geride kalmış alt dişlerimde yamuk fiyatı ne kadar acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

15 ay süren tedavinizde alt üst çene diş teli takıldığında fiyat 4000 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zeynepsu Cinleti · 1 Eyl, 2017

Merhaba ben 15 yaşındayım ön dişlerimde hafif bir ayrıklıklar var ve alt dişlerimde de hafif bir yamukluk var ortalama diş teli ne kadar süre takılır benim için ve fiyatı ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Sİzde de Alt ve üst çeneye diş teli takılmalıdır. Süre 12-14 ay kadar ve diş teli fiyatı sizin durumunuzda ortalama 4000 tl dir. 14 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

Aksel · 1 Eyl, 2017

Dişlerimde yamukluk yok ama ön dişlerim ayrık bu yüzden kaç para döküleceğiz :( yaş 15 ):

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Lütfen sorunuzu daha belirgin kelimelerle sorunuz.

...

Esma Güner · 31 Ağu, 2017

Merhaba 17 yaşındayım. Üst kısımda ön iki dişim çapraz diğerleri düz alt kısımda öndeki dişler hafif yamuk. Ortalama fiyat kaç TL'dir. Teşekkürler şimdiden.

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Alt ve üst çeneye diş teli takılmalıdır. Süre 12 ay kadar ve diş teli fiyatı sizin durumunuzda ortalama 4000 tl dir. 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz

...

Rojda Aslan · 30 Ağu, 2017

Merhaba ben 17 yasindayim kopek dislerim onde onun yaninda bir tane disim arkada bu nasil duzeltilir ne kadara mal olur ve tedavi suresi ne olur ogrenebilir miyim acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Köpek dişinizin ne kadar önde olduğu, diğer dişin ne kadar arkada olduğu tedavi süresini belirlemekle birlikte 12-14 ay kadar süren tedaviniz olacaktır. Diş teli fiyatı ise ortalama 3000 tl dir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

aydın · 29 Ağu, 2017

merhaba 18 yaşındayım alt dişlerim de hafif yamukluk var ve yan kesici dişimin bir tanesi arkaya doğru ortalama tedavi fiyatı ve süresi ne olur

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Eyl, 2017

Tedavi süresi 14-15 ay kadardır. Diş teli fiyatı ise 3000-3500tl civarı olur.

...

Taylan · 29 Ağu, 2017

merhaba 18 yaşındayım alt dişlerim de hafif yamukluk var ve ön dişimin yanındaki diş geriye kaymış durumda ortalama tedavi fiyatı ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Alt dişinizdeki problemler için diş teli takılırsa fiyat 3000tl civarıdır. ön diş dediğiniz diş üstte ya da altta olduğunu belirtmediğinizden izafi açıklama yapamıyoruz.

...

Buse · 29 Ağu, 2017

Merhaba. 16 yaşındayım. Önden sağ dişim çapraz çıktı. Sadece tek dişim yamuk tel fiyatı ne kadar tutar acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Diş teli tedavi süresi 9-12 ay sürer. Diş teli fiyatı ise 2500-3000 tl civarıdır. 12 ay taksitle ödersiniz.

...

Aleyna · 29 Ağu, 2017

18 yaşındayım yirmilik dişlerimin gelmesi ile diş şeklimde hafif yamulmalar görüyorum sanırım dişlerim birbirini ittiriyor, tel takmak gerekirse ücret ne olur, 20liklerimin çekilmesi lazım mı?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Yirmilik dişler bazen tüm diş yapınızı bozar ve bu durumda çok kısa sürede müdehale edilmesi gerekir. Gerekli ise bu dişler çekilir ve diş teli takılır. Her 2 çene de diş teli tedavisi 12 ay sürer ve koruyucu tedaviye geçilir. Fiyat 4000 tl civarıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Seher · 28 Ağu, 2017

Merhaba normal diş teli ile şeffaf diş telleri arasında ne kadar bir fark var ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Normal diş teli ile porselen diş teli(şeffaf) yaklaşık 1000 tl fiyat farkı vardır.

...

yasemin kaplan · 27 Ağu, 2017

21 yaşındayım. üst köpek dişler çıkık ve ön dişlerimde yamuklu var. alt dişlerimde de az çaprazlık var. 4000tl civarı fiyatlar aldım sizce ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

4000 tl sizin durumunuzda uygun bir fiyattır. Tedavinize başlayabilirsiniz. Ancak lütfen yaptırdığınız yerdeki başarı oranını araştırınız ki hem aylarınız hem, di sağlığınız hem de paranız gitmesin.

...

taylan · 27 Ağu, 2017

merhaba 18 yaşındayım alt dişlerim de hafif yamukluk var ve ön dişimin yanındaki diş geriye kaymış durumda ortalama tedavi fiyatı ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Sorununuz sadece alt çene de ise bu durumda 12-14 ay arası sürede dişleriniz düzelir ve fiyatı 3500tl civarıdır.

...

Tuğçe · 27 Ağu, 2017

Merhaba ben 21 yaşındayım ve dişlerimin arasında boşluklar var ama çene yapımda herhangi bir sorun yok. ön iki dişimin arasında da ismini bilmiyorum ama küçük bir et parçası var onunda kesilmesi gerekiyormuş. Tedavi süresi ve ücret hakkında bilgilendirme yapabilir misiniz?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Diğer hastamızda olduğu gibi alt üst çeneye diş teli takılmalıdır. Diş teli tedavi süresi 15-18 ay süre olabilir. Fiyatı ise 4000-4500tl civarıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Kübra · 27 Ağu, 2017

Merhaba Benim dişlermde ayrıklıklar var sadece birkaç dişte değil genel olarak hepsi ayrık 23 yaşındayım 20 lik dişlerim henüz çıkmadı.tel taktırmak istiyorum ne kadara malolur bilgi verebilir misiniz Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Alt ve üst çeneye tel takılmalıdır ve bu süreç 18 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı ise ort.4500tl dir. 18 aya bölerek ödersiniz.

...

Burak arslan · 26 Ağu, 2017

Benim alt kesici dişlerin yanındaki tek dişim biraz geride maaliyeti birde sürrci ne kadar acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

12 ay kadar sürede diş teli tedavisi ile fiyatı 2500-3000tl civarıdır.

...

Alin · 26 Ağu, 2017

Merhaba ben 14 yaşındayım. Üst köpek dişlerim yukardan çıktı ve alt dişlerimde biraz yamukluk var. Diş çekilmesi gerekir mi? Ayrıca tel en uygun kaç tl'ye mal olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Hastalarımızın %90 ından diş çekmeden diş teli uygulamaktayız. Alt üst çene en uygun fiyatı 4000-4500 tl kadardır. Ancak net fiyatı muayenemiz sonrası alabilirsiniz.

...

Gamze özenir · 26 Ağu, 2017

Merhaba benim sadece iki yan dişim yamuk maliyeti ne kadar olur acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Diş teli fiyatı 3000tl dir. Süre ise 12 ay kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

sema · 26 Ağu, 2017

Merhaba,benim çenemde sorun var ses geliyor sağda sorun vardı zaten ancak alttaki gömülü yirmilik dişlerimi çektirdikten sonra solda da ağrılar olmaya başladı ve üst çenemde darlık olduğu soylendi ne yapmalıyım? Tel gerekli midir?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Sizde çene ekleminde problem(temporamandibular eklem dislokasyonu) var. Diş kayıplarında yada eğriliklerinde çene ve çiğneme düzeni bozulacağından çene ekleminden ses gelmeye başlar. Çene darlığı sorunu da eklendiğinden, çene cerrahisi uzmanı ile görüşüp tedaviniz bittikten sonra diş teli takılabilir.

...

Ceren · 25 Ağu, 2017

merhaba ben ceren 14 yaşındayım. Üst sağ köpek dişim öne doğru çıkık ve diğer dişlerimden bağzıları da birbiri üzerine biniyor. Ne önerirsiniz ve fiyat aralağı ne olur öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Dİş teli üst çeneye o dişinizi ve o çenedeki diğer bozuk dişlerinizi 12-15 ay gibi bir sürede düzeltebilir. Fİyat 3000-3500tl dir. Alt çenede de bozukluk var ise fiyat 4500tl civarı olur. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

beyza aydın · 25 Ağu, 2017

Merhaba,benim sadece üst ön dişlerimden 4 tanesi biraz birbirinin üzerinde diğer dişlerimde bir çarpıklık yok bunun için nasıl bir tedavi uygulanır ve maliyeti ne kadar olur?şimdiden teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Üst çeneye diş teli takılır ve çarpıklık miktarı az ise 12 ayda düzelir , fiyat ise 3000 tl civarıdır. 12 taksite bölüp aylık 250tl ile tedavinizi bitirebilirsiniz.

...

melis · 25 Ağu, 2017

Merhaba. 20 yaşındayım. 16 yaşıma kadar tırnak yediğim için alt çenem biraz önde ve üst dişlerimde yamukluk var. Daha önceden alt dişlerime tel takılmıştı ve doktor zamanla üst de düzelir dedi fakat düzelmedi. Fiyatı ne kadar olur ve sgk karşılıyor mu belli bir miktarını?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Sadece üst çeneye diş teli takıldığınıda fiyat 3000-3500tl civarıdır. Alt çeneyi de hesaba kattığımızda (alt çenenin öne alınması işlevi komplikedir.) Fiyat 4500-5500tl kadar olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Oğuz · 24 Ağu, 2017

Merhabalar benim üst çenemde ön dişimin birinde yamukluk var alt cenemde de bir tane var tel cıkartıldıktan sonra beyazlatma işlemi uygulanıyor mu tedavi süresi ve fiyatı ne kadardır yardımcı olabilir misiniz

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Ağu, 2017

Diş teli tedavi süresi yaklaşık 14 aydır. Tek diş dahi olsa o çeneye diş teli takılmalıdır. Diş teli fiyatı ort. fiyatı 4000tl dir . Diş teli tedavisi bittikten sonra tüm hastalarımıza ücretsiz diş beyazlatma uygulanmaktadır.

...

Ayan Farziyeva · 24 Ağu, 2017

Merhaba,ben 16 yaşındayım ve İngilterede Azerbaycanliyim, Diş teli taktırmak icin Azerbaycanla Turkiye arasinda kararsiz kaldik kalite ve fiyat bakımından.ust cene dislerim 5.5mm önde ve alt cene dislerinde hafif caprazlik var.Hangi dis telini kac yil icin uygun gorursunuz? Alt çeneye demi yoksa sadece üst çene yemi taktirmam gerek. dislerimin durumu icin yilina gore ve dis teli kalitesine gore belirli bir fiyat soylersebiz memnun olurum.Simdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Ağu, 2017

İster porselen(şeffaf diş teli) ister metal braketler ile tedavi olabilirsiniz. Porselende maliyet sıklıkla 1000 tl kadar artmaktadır. Tedaviye başladığımız vakalarda bitimde olumsuz bir geri bildirim şimdiye kadar almadık ve aynı zamanda üstesinden gelemeyeceğimizi düşündüğümüz diş teli vakalarını almamaktayız. Tedavi süreniz 12-15 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı metal ise ise 4500 tl -şeffaf ise 5500 tl civarıdır. 15 ay sürede taksit taksit ödeyebilirsiniz.

...

SEVKET · 24 Ağu, 2017

Merhaba, Gömülü yirmilik dişlerimi çektirdikten sonra diş teli taktırmayı düşünüyorum. üst tarafta hafi bir bozukluk var sol köpek dişim biraz önde, köpek dişi ve süt dişlerin arasındaki küçük dişim arkada. alt çenede dişlerimin çoğu çapraz, iri olanlar içe doğru öndeki küçükler de çapraz şekilde. 30 yaşındayım sgkm var tahmini ücreti ne olur acaba? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Ağu, 2017

Dişlerinizdeki çarpıklıklar çok farklı boyutta olduğu için aslında muayene olmanız şart gibi görünmektedir. Yineden tahmini olarak 24 aylık sürede 5000-6000tl fiyatlarla diş teli tedavinizi olabilir ve 24 ay eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

...

Emir Akboyun · 24 Ağu, 2017

Merhaba, benim ön dişim tam çıkmadı 1 tanesı kısa ve diğer ön dişim de bıraz carpık alt dişlere gelirsek... 4 tanesi çarpık tahmininizce diş teli fiyatınız ne olur ??? Teşekkurler.

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Ağu, 2017

Dİşlerinizdeki patolojiler tedavinin süresini 18-24 aya kadar uzatabilir.Diş tel fiyatı ise her 2 çeneye takıldığında 4500-5500t kadar olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Neslihan · 24 Ağu, 2017

Merabalar.17 yaşındayım. Benim üstten köpek dişimin bir tanesi yukarda ve onun yanındaki öndeki dişimde geride. Üst dişerimde çok hafif yamukluklar daha var. Fiyatı ne kadar olur ve kaç yıl sürer? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Ağu, 2017

Üst tarafa diş teli takıldığından süre 18 ay kadar olur .Diş teli fiyatı ise 3000-3500 tl kadardır.

...

Ömer Ars · 23 Ağu, 2017

Merhabalar, 24 yaşındayım. Dişlerimden sadece üst 2 ve alt 2 öndeki, toplamda 4 köpek dişlerimde problem var. Daha önce bir diş hekimine görünmüştüm ve diş kemik yapımın düzgün olduğunu söylemişti. İki sorum var; 1. Renkli diş telleri ya da şeffaf diş telleri oluyor. Bu seçeneklerde fiyatlar değişiyor mu? Değişiyorsa ortalama olarak fiyat verebilir misiniz? 2.Ödemeyi nakit yapacağım standart diş teli fiyatım ne olur? İlginize şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Ağu, 2017

Sizde de her 2 çeneye de diş teli takılmalıdır. Renkli(sarı--mavi gibi) ve şeffaf diş telinde fiyat ekstra maliyetten dolayı 500-1000 tl kadar artmaktadır. Tedavi süreniz 12-15 ay olur. Dİş teli tedavisi 4500-6000 arası değişebilir. Alpdent group ödeme sistemi gereği Peşin ödeme ile taksit arasında değişen fiyat farkımız yoktur. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Mehmet Şahin · 23 Ağu, 2017

Merhaba çene darlığından dolayı üst çenemde bulunan dişlerden bir tanesi arkada bulunmakta.Tahmini olarak fiyat ve tedavi süresini öğrenebilir miyim?Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 24 Ağu, 2017

Ortalama 14 ay süren diş teli süreciniz olacaktır. Diş teli fiyatı ise 3500 tl civarı olabilir.

...

Kadriye · 23 Ağu, 2017

Merhaba benim on iki disimin arasında bosluk var ve sol ust disim fazlasiyla yukarida alt tarafta 2 disim yamuk bir kac ortodrntiste sordum fakat verdikleri rakamlar aile butcemiz icin biraz fazla ama ben gulerken dislerimi saklamaktan sıkıldım acaba fiyat konusunda yardimci olurmusunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Diş teli sizde her 2 çeneye takılacaktır. Diş teli süreniz 18 ay sürebilir. Diş teli fiyatı ise ortalama 4000-4500 tl dir. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Hesaplar iseniz 200-250 tl taksitlerin bütçenizi sarsmayacağını öngörüyoruz.

...

Hakan GÜMÜŞ · 23 Ağu, 2017

Üst ön dişlerimin 4 tanesinde hafif yamukluklar var 17 yaşındayım ortalama tedavi sürem ve fiyatı ne kadar olur bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler...

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

12-14 ayda dişleriniz düzelir. Diş teli fiyatı 3000tl civarıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

melek · 23 Ağu, 2017

merhabalar benim çene yapım dar ve üst düşlerimin ilk ön düzgün ama ondan sonrakiler çarpık tel fiyatı ne kadar olur ? saygılar..

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Çene yapısının darlığı başlı başına dişlerde çarpıklık sebebidir. Öncelikle randevu alıp muayene olmanızı düşünüyoruz. Öyle ki bu durumda bazen çene cerrahisi gerekebilir. Sadece diş teli takılması ile belirgin çene darlığı olsa da düzelme sağlayabilmekteyiz. Diş teli fiyatı 4000-5000 tl civarı olur ve 18 aylık bir süreyi öngörebiliriz.

...

nurseda biçici · 22 Ağu, 2017

Merhaba ben 14 yaşındayım. Diş teli taktırmak istiyorum. Ama dişlerim çok bozuk değil sadece çok güzel bir diş değil. Fiyatı ne kadarolur sizce?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Kliniğimizde estetik diş tasarımı ve gülümseme tasarımı da yapılmaktadır. Ücretsiz muayene ile beklentilerinizi karşılayabiliriz. Fiyatı 3000-4000 tl arasında olabilir. Net değerlendirme ve diş teli ve gülümseme tasarımı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

güne taşkıran · 22 Ağu, 2017

Merhaba benim üst çenemde bi dişim üstten çıktı ve alttaki dişlerinde şeklini bozdu. tedavi fiyatı ne kadar olabilir

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Alt ve üst çene diş teli takıldığında diş teli fiyatı 4000-4500 tl ve süre 15 ay kadar sürebilir.

...

meryem kaymak · 22 Ağu, 2017

merhaba. benim sol üst köpek dişim diğerlerine göre daha yukarıda bunun için diş teli tevasini yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar olur.alt dişlerimde bi sıkıntı yok.

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Diş teli tedaviniz 12 ay sürer ve diş teli fiyatı 2500tl civarıdır.

...

özlem seven · 21 Ağu, 2017

12 yaşındayım diş teli taktırmak istiyorum dişlerim şekli çok bozuk değil.acaba taktırsam maliyeti ve ne kadar bir süre takmam gerek

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Yaşınız küçük olduğundan 12 aydan kısa sürede dişleriniz normale döner ve 2500-3000tl diş teli fiyatınız olur. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Fatih Çelik · 21 Ağu, 2017

Merhabalar, benim sadece alt çene dişlerimde 4-5 tane dişim düzgün değil, çarpık. Ancak üst dişlerimde hiçbir sorun yok. Yaşım 16. Maaliyeti ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Ağu, 2017

Sadece alt çeneye diş teli takılacaktır. Çenedeki çarpık diş sayısı ve çarpıklık miktarına doğru orantılı olarak tedavi süreniz uzayacaktır. Ancak diş teli tedavisi süresi yaşınızı da hesaba katarak 14-15 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı ise 3500 tl civarıdır.

...

seda ergin · 20 Ağu, 2017

merhaba ben 20 yaşındayım alt dişlerimde girinti çıkıntı şeklinde hafif eğrilikler var üst dişlerimde ise köpek dişlerimden bi tanesi diğeer dişlerime göre küçük olduğu için güldüğümde üst dişlerim yana kaymış gibi duruyor diş teli taktırdığımda fiyat ne kadar olur ve tedavi süresi ne kadar olur acaba?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Her 2 çene de diş teli takılması zorunludur. 15 ay içinde dişleriniz çok büyük ihtimalle sayfamızdaki diğer hastalarımızın önce -sonra resimleri gibi gayet güzel olacaktır. Diş tel fiyatı 4000-4500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

ilayda can · 20 Ağu, 2017

merhaba diş teli taktırmak istiyorum sadece ön dişlerim önde fiyatı ne kadardır

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

12 aylık süre büyük ihtimalle yetecektir. 3000 tl kadar diş teli fiyatı olabilir.

...

Ayşe · 19 Ağu, 2017

Merhaba, ben 6 yıl önceye kadar diş teli kullanmıştım tedavimin son zamanlarında devam edemedim bırakmak zorunda kaldım şuan üstten bir dişim öne gelmiş durumda bunu düzeltme ücreti ve süresi ne kadardır ? (18 yasındayım)

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Dİşlerin yapısını önceki yıllarda bozan faktörler çenenizde bulunduğundan dolayı yeniden eğrilikler başlamış gibi görünmektedir.ve tedavi edilmez ise daha da artması muhtemeldir. Yeniden diş teli takılıp tedaviye sıfırdan başlanmalıdır. Tek çene de tedavi 3000-3500 tl kadardır. Süre 12 aydır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Ceren saygin · 19 Ağu, 2017

Iyı günler.15 yaşındayım.Üstteki iki on disimde ayriklik var.Tedavisi ne kadar surede tamamlanir ve fiyatı ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Dİş teli tedaviniz 12 ayda muhtemelen sonlanır. Diş tel fiyatı ise ortalama 3000tl kadardır. 12 aya bölerek ödersiniz.

...

Nesibe yorgun · 19 Ağu, 2017

Merhaba. Öncelikle insanlara verdiğiniz değer ve nezaketinize teşekkür etmek istiyorum. Antalya da yaşıyor olmanın üzüntüsünü yaşadım gerçekten çok isterdim sizler gibi muhteşem doktorlara görünmeyi. Benim de sorum var . Benim sol köpek disim ve yanındaki disim birbirine çarpık şekilde. Şimdiye kadar zirkonyum yaptirmayi dusunuyodum takı geçen hafta bi dis hekimine gorunene dek. Dış yapın guzel inceltmek yazik olur dedi hekimim. Ama ben gerek görüntü gerek tedavi süresi gerekse masraflar dolayisiyla biraz düşünmek istedim. 6 ayda düzelme olur dendi bana ama sizin yazdiklarimiz arasında hiç 6 ay ibaresine rastlamadım ve daha da içim daraldı 😀 bu arada 26 yaşındayım. .. iyi çalışmalar diliyorum iyiki varsınız....

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Öncelikle teşekkür ederiz. Meslektaşlarımızla hemfikiriz. Öyle ki Dişlere kaplama yapılması gerektiğinde dişler inceltilmek zorundadır. Zorda kalınmadıkça sağlam dişlere yapılması bizce de uygun değildir. Dİğer bir nokta; Eğri dişlerdeki kaplama dişlere binen yükün mandibula veya maxilla (çene kemikleri) ya uyguladığı çiğneme açısına uymayacak ve kısa sürede kaplamalar düşecektir. Önce dişlerinizin diş tel ile düzeltilmesi daha uygundur. 6 ay da belirgin düzelme olabilir. Ancak tam düzelme ve çiğneme fonksiyonunun tam uyum içinde -dişlerin üst üste kapanması- olması için 12 aylık süre gerekebilir. Porselen braketler ile yakından bile fark edilmesi zor diş telleri takabilirsiniz.

...

Pınar Kutlu · 19 Ağu, 2017

Merhaba, ben Pınar. 19 yasindayim ve ust dislerimin bir kismi onde. Yamuk degiller ve duzgunler. sizce ozelde tel taktirsam bana maliyeti ne kadar olur? Ve gazi cocuklarina bir indirim yaparlar mi??

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Kliniğimizce Size indirim yapabiliriz. İndirimle birlikte 14 ayda bitecek tedaviniz fiyatı 2500 tl dir. 150-200tl taksitle ödeyebilirsiniz.

...

nida · 18 Ağu, 2017

merhaba 14 yaşındayım üst ön dislerimden biri biraz geride ve en sondaki iki kesici dişim eğri ayrıca alt dişlerimde de çarpıklık var fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Alt üst çeneye diş teli takılır. !4 yaştan dolayı 12 ayda düzelme beklenir. Diş teli fiyatı 4000-4500 tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Tuba aku · 18 Ağu, 2017

Yaşım 20. Üst ön dislerim ayrık ne kadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

12 ay kadar süren diş teli tedavisinde fiyat 3000-3500 tl civarıdır.

...

fatma s · 18 Ağu, 2017

merhaba 20 yaşındayım sol köpek dişimin sağındaki diş doğuştan eksik süt diş olan köpek dişimide çektirmedim bu yüzden gerçek köpek dişim eksik dişin boşluğuna indi ama yukarıda ve ileride duruyor ve sol tarafımda iki tane köpek dişim var tedavi yöntemi ve ort fiyat tuttarı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Tek çene de görülen problemin çözümü muhtemelen ek çeneye diş teli takılması ile olabilecektir. Diş çekimi yapılmadan 15 ay süre zarfında dişleriniz normale döner. Diş tel fiyatı 3000-4000 tl arası olabilir. 15 ay taksitle ödersiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

mesut · 18 Ağu, 2017

iyi günler . ve alt çene ameliyatı hakkında ortalama fiyat bilgisi alabilirmiyim . ortodonti ve ameliyat dahil .

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Ortodonti ve implant uygulama kliniği olarak hizmet vermekteyiz. Çene cerrahisi yapmıyoruz. Ancak çene operasyon gerekliliğini azaltabilen diş teli tedavi seçenekleri zaman zaman uygulanmaktadır. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

erhan · 17 Ağu, 2017

Merhaba Ben 18 yaşına bugun ıtıbarıyle girdim 17 ağustos 1999 Benim sadece üst dişimde problem var ön iki dişim büyük ve önde halk diliyle tavşan dişi gibi diger yandakıler arkada kalıyor ve küçük gözüküyor sankı çene darlıgı var gibi üst çenem dar gibime geliyor başka bi problem yok fiyat nedır ve tedavi süresi nasıl olur acaba ?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Çene darlığı önemli bir çene problemidir. Bu durumun tespiti için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız. Dİğer diş problemleriniz 12 ayda düzelebilir. Diş teli fiyatı 4000tl civarıdır. 12 taksitle ödeyebilirsiniz.

...

CANSU yılmaz · 17 Ağu, 2017

Merhaba 20 yaşındayım ve alt ön dişlerimden 4 tanesi birbirine geçmiş şekilde ve iç tarafta da 2 dişim içe eğilmiş şekilde tel taktırmak istiyorum acaba ne kadara maal olur üst dişlerimde yamukluk vs yok daha önceden damaklık takmıştım

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Ağu, 2017

Alt çeneye diş teli takıldığından 6 dişin düzelmesi 15-18 ayı bulabilir. Dİş teli fiyatı ise ort. 3500 tl dır.

...

ceylan · 17 Ağu, 2017

merhabalar 26 yaşındayım dişlerim düz benim fakat bosluk oluştu şöyleki arkadaki dişlerimi daha önceden cektirmiştim sonra araları açılmaya başladı tabiki gelip görmeden diş yapısını bilemezsiniz diş hekimleri teli önerdi ve arkaya takviye diş yapılacagını söyledi maliyeti ne olur çekmeköyde oturuyorum iyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Ağu, 2017

Diş teli fiyatı tek çene de sizin durumunuzda 3000-3500tl arası Diş boşluğuna tedavi sonrasında implant yapılırsa ek olarak 1200 tl tutabilir. Dİş teli fiyatını taksitle ödeyebilirsiniz. Ancak implant tedavisi taksit olamamaktadır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Elif MISIRLI · 17 Ağu, 2017

Merhaba. Ben şuan da 22 yaşındayım. Yaklaşık 8 sene önce eğitim hastanesinden diş teli taktırmak için sıra almıştım. 5 sene bekledikten sonra sıra bana geldi ama burnumda kemik olduğundan dolayı tellerimi takmadılar, iptal ettiler. Burun ameliyatım için çeşitli KBB doktorlarına gittim ama doktorlar ameliyat etmedi bir sıkıntı yok dediler ve geri gönderdiler. Bir hafta önce yirmilik dişim ağrı yaptı ve diş hastanesine gittim. Diş hastanesinde röntgen çektiler ve üst tarafta yirmilik dişlerim var bir tanesi çürümüş. İki tarafta da yirmilik dişim çıktığı için dişlerim üst üste olmaya başladı. Doktor dişlerim de sıkıntı olduğu için ortodonti uzmanına yönlendirdi. Ortodonti uzmanı da röntgene baktı ve kesinlikle burun ameliyatı olmam gerektiğini, eğer burun ameliyatı olmazsam teller takıldıktan sonra da dişlerimin tekrardan bu hale geleceğini söyledi. Çene darlığım olduğu için çene ameliyatı olacağımı da söyledi. Çene ameliyatı ve diş telleriyle birlikte fiyatın 12.000 TL tutacağını söyledi. Çene ameliyatı sizce gerekli midir ? Yaşımdan dolayı mı ameliyat olmam gerekiyor ?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Ağu, 2017

Size gereken ilk önce çene darlığı için operasyon olmanızdır. Öyle ki çene darlığı her halükarda dişlerin bozulması için yeterli sebeptir. Aynı anda, septum deviasyonu- burunda et olması- için de ameliyat olmanız, damak yüksekliği sorununu da gidercektir. Sonrasında diş teli takılabilir. Kesinlikle başarılı operasyonların sonucunda yaşam standartlarınız kat ve kat artacaktır.

...

Burak · 17 Ağu, 2017

Merhaba 18yaşındayım üst dişlerim tam düzgün degil kopek dişleri onde on dişler biraz buyuk alt damak darlıgım var al dişler kotu vaziyette tahminen tedavi kac ay surer ve fiyatı ne kadardır

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Ağu, 2017

Dişlerdeki bozukluklar diş teli ile 18 ayda düzeltilebilir. Ancak damak darlığı durumunda tedavi 24 ay kadar sürer. Diş teli tedavisi daha komplike bir hal alır. Fİyat 5500-6000 tl arasında olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

yasemin koyuncu · 16 Ağu, 2017

Merhaba doktor bey; Benim üst dişlerim eğri.Ve 18 tane.20 liklerim çıkmış durumda ama ben çektirmek istemiyorum.Bu haliyle tel taktırsam tekrar eski haline döner mi? Şimdiden teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Ağu, 2017

Dİş eğriliklerine sebep olan faktörler arasında; - genetik yapı, - Çene darlığı, bozuklukları - Diş kayıpları ile dişlerin kayması - 20 lik dişlerin baskı yapması bulunmaktadır. Eğriliğe neden olan faktör 20 lik dişleriniz ise çekilmeden diş teli ile düzelse dahi yeniden tekrar edecektir.

...

tugay · 16 Ağu, 2017

merhaba benim üst dişlerimde aralık var ve bir doktora görüştüm o sadece bana üst dişin yapılsada alt dişinde yapılmalı biri öne doğru gelir diğeri arkada kalır dedi doğrumu ve benim dişlerim biraz aralıklı diş eklenirmi ve toplam ne kadar öderim.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Ağu, 2017

Üst dişlerdeki aralık için sadece üst çeneye tel takılabilir. 15 ay gibi sürede düzelir. Diş teli fiyatı 3000-3500 tl civarıdır. Ancak çiğneme fonksiyonu için her iki çenenin senkronize çalışması gereklidir. Bazen iki çeneye diş teli takılması gerekebilir. Diş eklenmesi çok büyük aralık var ise olasıdır. Yoksa uygun olmaz.

...

isimolmasaolur · 15 Ağu, 2017

BEN 19 YAŞINDAYIM SADECE ÜST 2 ÖN DİŞİMDE SORUN VAR BİRİ DİĞERİNİN ARKASINA ÇOK MİNİK KAYMIŞ ONUN İÇİN NE KADAR FİYATA OLUR BİLGİ ALABİLİRSEM SEVİNİRİM.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Ağu, 2017

Diş teli tek çeneye takılır. 9-12 ay içinde dişleriniz tamamen düzelir. Fiyatı ise ort. 2500 tl dir.

...

Turan Çalışkan · 15 Ağu, 2017

Merhaba ben 18 yaşındayım üst çenemdeki köpek dişlerinde ileriye doğru çıkık var alt çenem sağlam. Birde dişlerdeki sarılıklarda da beyazlatma yapıyor musunuz fiyatı ne kadar olur. Bursa da şubeniz var mı?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Diş teli tedaviniz 15 aya kadar sürebilir. Fiyat 3000-3500 tl dir. Aylık kontrollerde Şişli istanbul şubemize gelebilirsiniz. Bursa da şubemiz yoktur. 15 taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Seray Güler · 15 Ağu, 2017

Merhaba 15 yasindayim sadece ön dislerimde ayrıklık var.Sizce ne kadar fiyata mal olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Diş teli tedavi süreniz 12 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı ise ortalama 3000 tl dir.

...

Fadime uzun · 15 Ağu, 2017

meraba benim ön dişim yamuk alt disimin bir tanesi yamuk diş teli taktırcam yaşım 18 ne kadar fiyat tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Diş teli tedavi süresi yaklaşık 12 aydır. Diş teli fiyatı alt ve üst çene için 4000 tl tutabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Zehra ayverdi · 15 Ağu, 2017

Benim sağ çenem kitli 2yıl gece plağı kullandım ama düzelmedi. 3 yıldır kitli hala. Ön dişlerimden soldaki önde sağdaki arkada aşağıdaki dişlerim çarpık yirmiliklerim sıkıştırıyor demişlerdi almayı düşünüyorlardı. Bunun polikinliğinizde fiyatı nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Çene ekleminizde patoloji var. İnternetten Temporamandibular eklem disfonksiyonu diye araştırabilirsiniz. Çene cerrahisi tarafından mutlaka operasyon yapılması gerekmektedir. Sonrasında diş tel ile diğer problemleriniz çözülebilir.

...

aysel nur · 15 Ağu, 2017

merhaba benim üst çenemin ön dişlerinin 2 diş birbirinin üstüne binmiş şekilde bir tane de yamk dişim var ama alt çenemde yamuk veya üst üstüne binen diş yok yardımcı olursanız sevinirim bana fiyat ve ne kadar tedavi sürer söyleyebilirmiiniz teşekurler

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Tedavi süreniz 15-16 ay kadar sürer. Üst çene diş teli fiyatı ise 3500tl civarı olur. Kolaylıkla 200-250 taksitle ödersiniz.

...

Yağmur A. · 15 Ağu, 2017

Merhaba ben Diş Teli taktırmak istiyorum ancak üst dişlerimde sadece ön dişim ve onun yanındaki küçük dişim birbirine çapraz. Fiyat yine 4200 tl olarak kalır mı veya taksit yapıldığı zaman faiz işler mi?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Diş teli tedavisi süreniz 12-15 ay sürer. Dİş teli fiyatınız 3000-4000 tl arasıdır. Taksit ödemeleri ör 3000/15 : 200 tl 15 ayda eşit taksitlerde ödersiniz. Faiz uygulama işlemi kesinlikle yoktur. Peşin ödeme ile taksit arasında fiyat farkı yoktur.

...

zehra · 15 Ağu, 2017

merhaba ben 15 yaşındayım üstten fazla diş çıktı ,çenem geride ve dar ,ve dişlerim çarpık tedavisi kaç ay sürer ve ücreti nasıl olur??

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Sizdeki çene problemleri diş teli ile tam manasıyla çözülemeyebilir( dar ve geride olan çene yapısı) Ancak diş teli daha invasiv çene operasyonu riskini ortadan kaldırabiliriz. Diş teli tedavisi süresi 24 ay kadar sürer. Fİyat 5000-7000 tl arasıdır. 24 ayda ödersiniz. Ancak net bir şekilde muayene edilmeniz gereklidir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

oğuzhan muratoğlu · 15 Ağu, 2017

merhaba yaşım 19 dişlerimin diziliminde hiç problem yok sadece birbirlerinden ayrıklar tel taktırmak istiyorum. bilgi ve fiyat verirseniz sevinirim. iyi çalışmalar.

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Diş teli tedavisi ayrıklık durumunda ortalama 15 ay sürer. diş teli fiyatı alt üst çene için 4000-4500tl civarı olup 15 taksitle ödersiniz.

...

Aleyna kır · 14 Ağu, 2017

Alt ön dişlerimde dolgulardan dolayı çapraşıklık meydana gelmiş,fiyatı nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 15 Ağu, 2017

Süre 15 ay, diş teli fiyatı ort 3000tl dir.

...

Gözde · 14 Ağu, 2017

Merhaba benim ön dişlerim de ilk ikisi önde alt dişlerimde de ilk ikisi çarpık.Ne kadar süren bir tedavi uygulanır ve fiyatı hangi aralıkta olur ? Şimdiden teşekkür ederim.

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2017

Her 2 çeneye de dişteli takıldığında süre 15-18 aya kadar sürebilir. Dİş teli fiyatı 4000-4500 tl civarıdır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Uğur · 13 Ağu, 2017

Merhaba, ön alt dişlerimde çarpıklık var. 4-5 dişimde yamukluk var sadece. Tel taktirmak istiyorum bunun icin tedavi süresi ve fiyati ne kadar olabilir?

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2017

Alt dişlerdeki çarpıklık için sadece alt çeneye diş teli takılmalıdır. Diş teli tedavi süresi 15 ay ve diş teli fiyatı 2500-3500tl civarıdır.

...

emrah dursun · 13 Ağu, 2017

merhaba gayet acıklayıcı ve ınsanlara deger veren bı kurum oldugunuz ıcın tesekkur ederım benımde bır sorum olacak 32 yasındayım ust cenede ıkı tane dısım egrı tel taktırmak ıstıyorum alt cenede dıs dızılımınde bı sıkıntı yok ama cenem gerıde cene amelıyatı ıle bırlıkte malıyetı tahmını ne kadar tutar kredı kartına taksıt yapıyormusunuz

64x64

Alpdent Dental Group · 14 Ağu, 2017

İyi günler ,öncelikle teşekkür ederiz. Üst çeneye diş teli takılması durumunda tedavi 12-15 ay kadar sürer. Fiyat 3000tl civarıdır. Alt çenenin geride olmasında ilk seçeneğin her vakada cerrahi operasyon olmadığını düşünüyoruz. Diş teli ile birlikte 18-24 ay sürede çene yapısı belirgin bir şekilde düzeltilebilir. Alt ve üst çene toplam fiyatı (çene tedavi ve üst çene diş teli) 5000-7000 tl civarı olabilir. Zaten tüm tedavi tutarını 24 ay taksitte eşit taksitlerle ödeyeceğiniz için kredi kartına gerek olmamaktadır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Arca eroğlu · 12 Ağu, 2017

Bize 6.000 TL lik bir diş teli fiyatı söylediler sizce bu uygunmu kazıkmı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Diş problemize bağlı olan diş teli fiyat bilgisi muayene edilmedikten sonra net bir şekilde değerlendirilemez. Ücretsiz muayene için randevu alırsanız gerken tüm bilgileri alabilirsiniz.

...

Damon Braket · 12 Ağu, 2017

Merhaba! Öncelikle sorulan sorulara kısa sürede nazikçe açıklayıcı cevaplar verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Benim size birkaç sorum olacak. yaklaşık 2 hafta önce sadece üst çeneme damon braket takıldı. Gerek ağrı yönünden gerek estetik yönünden gayet memnun kaldım derken diş teli takıldıktan 9 gün sonra azı dişlerimden birisinde braket çıktı ve bu uykudayken oldu uyandığımda şok oldum adeta. Yediklerim içtiklerim arasında çok da sert şeyler bulunmuyor açıkçası ben yediklerimden dolayı olduğunu düşünmüyorum elbette %20-30 etkisi olmuş olabilir fakat braketlerim takıldığı gün (yanılmıyorsam aynı braketti) tekrar çıkmıştı yani doktor koltuğundan kalktım üzerinden 5 dk. ya geçti ya geçmedi braket açılmıştı ve doktor hemen geri yapıştırmıştı. Soruma gelecek olursak sizce bu neden olabilir? Dişim mi braketi kabul etmiyor yoksa brakette mi bir sorun var veyahut doktorun bir tekniksel hatası mı?.. Zaten braketim takılırken de epeyce aksilik yaşadık... Braketlerin birkaçını yanlış yapıştırdı doktorum onları tekrar söküp yapıştırdı braketleri çıkartırken birisini yere düşürdü :) :) Resmen komedi filmi gibiydi... :( Damon sistemini fazla uygulamamış doktorum bu konuda acemi olduğunu kendisi de belirtti. Tabii bunu braketler takılırken söylediği için iş işten geçmişti.. 2.sorum; Biz doktorumuza peşin olarak 3000 ödedik ve bu sadece üst çene fiiyatı. Sizce bu fiyat uygun mu? Şuan içimde bir sıkıntı var lütfen bana yardımcı olur musunuz bu şekilde sorunlar yaşayınca endişeye kapıldım ister istemez... Neticede az para değil... 3. sorum, damon braket diğer braket sistemleri gibi sürtünme fazla olmadığı için tedavi sürecini kısalttığı söyleniyor bu doğru mu? Ve etkisini ne zaman gösterir dişlerimde saece 1 hafta ağrı oldu o da sadece sol tarafımda daha sonrasında hiçbir ağrı olmadı bu normal mi? Sağlıklı günler diliyorum...Çok teşekkür ederim

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Braket takılması komplike ve ustalık gereken bir iştir, öyle ki tüm dişlerin hizaya girmesi için çok iyi yapışması gerekir ve tellerin gerilmesi ayarlanması bu bağlantıların kuvvetine bağlıdır. Kaslar kemiklere tendonlarla bağlandığı gibi tellerde dişlere bu braketlerle bağlanır. Dediğiniz tüm faktörler etki etmiş olabilir. Ama braketlerin çok sağlam bağlanması gerekli idi. Daha kaliteli braketlerde olduğu gibi tedavi süresi daha kısa olacaktır şüphesiz. Fiyatı normal gibi görünmekle birlikte diş probleminizi bilmediğimizden net bir yorum yapamıyoruz. Tedavi süresicinin 3. ayında yeniden problemler devam eder ise randevu alıp Şişli kliniğimize kontrole gelebilirsiniz.

...

Irem · 12 Ağu, 2017

Merhaba sizi bana yakin bir arkadasim onerdi . benim sadece bir ust kopek disim yukarıdan ciktigi icin dislerimde bozukluk var .Tek ceneye tel takmak mümkün müdü alt cene de kayma gibi herhangi bir sorun olusturmu ? Ve universite ogrenci indirimi+ssk ile ucreti tahminen ne civarda olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Diş teli tedavisi ile dişlerde kayma olası değildir. Diş teli tek çeneye takılabilir . Diş teli fiyatı 2500tl civarı olacaktır.

...

Sevinç · 12 Ağu, 2017

Merhaba. 15 yaşındayım alt çenem biraz önde birde üst dişlerim biraz yamuk ama önceden diş teli taktığım için biraz düzelmiş durumda. Görünmez diş teli istiyorum ne kadar sürer ve ne kadar tutar acaba? Taksit olarak ödeyebiliyor muyuz?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Çene tedavisi komplike bir süreç olduğu için sizde Diş teli tedavi süresi 18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı her 2 çeneye için 4500-5500tl civarıdır. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

NBnbs · 11 Ağu, 2017

Merhaba alt dişlerim çarpık ve üst ön dişlerim ileride ve çok büyük ben kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Alt üst çeneye diş teli takılmalıdır. Diş teli fiyatı 4000-4500tl civarı olur. Süresi 18 ay kadar olabilir.

...

Samed · 11 Ağu, 2017

Merhabalar.17 yaşındayım ve ön iki dişim ayrık. Alt köpek dişimde ters dönmüş ve ileride düşme tehlikesi varmış. Bunun tedavisi ne kadar sürer ve kaça mal olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Tek çeneye diş teli takıldığında dişlerinizdeki ayrıklık 12 ayda kapanır. Dİş teli fiyatı 3000tl civarı olur. Alttaki dişiniz için diş teli tedavisi gerekir ise çift çene diş teli tedavisi 15 ay sürer ve fiyatı 4000-4500 tl civarı olur. 15-18 taksite bölüp ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

yonca · 11 Ağu, 2017

merhaba 16 yaşındayım üst çenemden ön dişlerimden bi tanesi diğerinin üstünde ne kadar fiyatı tek üst çeneme taktırmak istiyorum ve süresi ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Diş teli tedavisi 12 ay sürer. Diş teli fiyatı ortalama 2500-3000. tl kadardır. 12 aya bölüp ödersiniz.

...

yonca kaya · 11 Ağu, 2017

merhaba ben 16 yaşındayım üst çenemde ön dişlerimden bi tanesi yamuk tel ne kadar süre kalır ve fiyatı ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

18 yaş altı diş teli süresini kısaltır. 12 aya kadar sürebilir. Diş teli fiyatı 2500-3000 tl civarı tutar. 12 ay taksitle ödersiniz.

...

gülçin · 10 Ağu, 2017

ortodonti olmam gerekiye alt çene geriye alınacak. diş teli takılacak acaba fiyat nedir. 15 yaşındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 12 Ağu, 2017

Verdiğiniz veriler diş teli fiyatı vermemize yeterli değildir. Kısa zamanınızı alacak ücretsiz muayene olursanız net tedavi planı ve ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

...

melike t. · 9 Ağu, 2017

iyi günler üst çenemde önde iki diş yamuk nasıl bir tedavi uygulanır.ssk karsılıyor mu ücreti ne kadar olur.17 yasındayım

64x64

Alpdent Dental Group · 10 Ağu, 2017

12 ay boyunca Diş teli tedavisi uygulanır. Düzelme 3 .aydan sonra belirgin başlar. Diş teli fiyatı ssk indirimi ile birlikte 2500-3000tl dir.

...

Emre · 7 Ağu, 2017

Merhabalar 15 yaşındayım üst ön dişlerimden bir tanesi diğerlerinden daha yukarıdan ve yamuk çıktı acaba kaç tl tutar ve ne kadar süre durur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Ağu, 2017

Diş teli ortalama 12 ay durur. Diş teli fiyatı ise 2500-3000tl kadardır. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

muhammet güner · 7 Ağu, 2017

ben şeffaf diş teli takı cam ön dişlerden 3 tanesi geriye doğru alt dişler az az yamukluk var fiyatı ve taksitli kaç para olur

64x64

Alpdent Dental Group · 9 Ağu, 2017

Her 2 çeneye diş teli takılmalıdır. Diş teli tedavi süresi 15 ay sürer. Diş teli fiyatı 4000 tl civarı olur. 15 aya bölerek ödeyebilirsiniz.

...

Gül Yilmaz · 6 Ağu, 2017

19 yaşındayım üst dişlerim alta göre önde tedavi süresi ne kadar olur ve fiyat nedir?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Çiğneme fonksiyonunu tam manasıyla sağlamak için her 2 çeneye diş teli takılmalıdır. Diş teli tedavisi15-18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 4500tl civarı tutabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

irem kart · 6 Ağu, 2017

henüz 17 yaşındayım . üst çenemde 2 dişim normal dişlerimden geride sadece üst çeneme tel taktırmak istiyorum ne kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Diş teli tedavisi 12 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 3000tl civarı tutabilir .

...

Ekin · 6 Ağu, 2017

15 yaşındayım.Alt çenem biraz önde ust dişlerimde ise biraz sıkışıklık var tedavi ortalama ne kadar sürer ve maliyeti ne olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

2 ayrı olay nedeniyle tedavi 18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 4500-5000tl kadar olabilir. 18 aya bölüp ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Muammer Kuru · 5 Ağu, 2017

İyi Günler Yaşım "22" Üst Çenemde çarpık ve boşluklu 4 dişim var Tahmini Ne Kadar Sürer Ve Ne kadar Ücret Öderim .... Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

15 ya kadar diş teli tedaviniz sürer. Diş teli fiyatı 3500 tl civarı tutar. 15 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

fatma yıldız · 5 Ağu, 2017

merhaba... sadece üst ya da sadece alt ceneye tel taktırmak çenenin one ya da arkaya dogru kaymasına sebep olmaz mı ?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Diş teli takıldıktan sonra kontrollerde teller açısal olarak gereken noktalarda uzman hekimlerimizce sıkıştırılmakta veya gevşetilmektedir. Dolayısı ile her müdehale aynı değildir. Hedefe ve etkin sonuca yöneliktir.

...

emirhan aydın · 5 Ağu, 2017

yaşım 17 sadece alt dişlerime tel taktırmak istiyorum sskm var fiyat

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Diş teli fiyatı 2500-3000 tl civarı olur.

...

Serdar k... · 5 Ağu, 2017

Merhaba 23 yaşındayım, üst ön dişim hafif geride(1 tanesi köpek dişimin yanında ki) ve 20 lik dişlerimin ittirmesi sonucu hafif alt ön dişlerim dudağımı dışarı çıkardı. diş teli ile tedavi mümkün mü? fiyat ve tadavi süresi hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim ,iyi çalışmalar

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

20 lik dişlerinize kısa sürede müdahale etmek gereklidir. Sonrasında tek çene diş teli takılmalıdır. Tek çene tedavi olursa 2500-3000 tl çift çene 4500-5500 tl civarı fiyat olmaktadır. Tedavi 15 ay kadar sürer

...

ERDEM AKATAY · 4 Ağu, 2017

İÇTEN TEL İSİTİYORUM NASIL BİRŞEY GORUNMEMESİ İÇİN BİDE SEFFAF TEL VAR DİYORLAR 2 Sİ İÇİN PARA NE KADAR SOYLERMİSİNİZ

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Şeffaf diş teli dışarıdan fark edilmesi pek kolay değildir. Örnek vaklarımızın resimlerinden veya hali hazırda kontrole gelen şeffaf tel takılı hastalarımızdan anlayabilirsiniz. Şeffaf diş teli 5000-6000 tl kadar olabilir. İçten diş teli düzeltmede çok etkili değildir.

...

Alp Eren · 4 Ağu, 2017

merhaba 24 yaşındayım. üst ön dişimin sağındaki dişte belirgin çaprazlık var sadece. diğer dişlerimde ise hafif çaprazlıklar var. tedavi süresi ve ücret ne kadar olabilir. Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Tek çene diş teli gerekir ise sadece süt çenede 3000 tl civarı diş teli fiyatı olur. Ancak diğer dişlerde yamukluklar içinde çift çene diş teli takılırsa 5000-5500 tl civarı olabilir.

...

muzaffer aktaş · 4 Ağu, 2017

kolay gelsin hocam 26 yaşındayım alt sol ve sağ dişlerde yamulma var bide alt çene geriye doğru kayma var ne kadara mal olur acaba üst ön dişler yamuk

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Çenede kayma ve dişlerde yamukluk, biraz komplike bir tedavi gerektirir. Tedavi süresi 24 aya kadar uzayabilir. Diş teli fiyatı 6000 tl kadar olabilir . 24 taksitle ödeyebilirsiniz.Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

batuhan orhan · 4 Ağu, 2017

ben 14 yaşıma yeni girdim alt çenem ileride tel ile tedavisi varmı ve maliyeti ne kadardır

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Bu yaşlarda tel tedavisi daha etkili ve kısa sürer. Mutlaka muayene olup en kısa sürede tedavinize başlayınız. Kliniğimizde olması şart değildir.Diş teli Fiyatı 3500-4500tl arası olabilir. Süre 18 ay kadardır.

...

aslı · 4 Ağu, 2017

Merhaba. 19 yaşındayım üst çenemdeki dişlerimin arası açık sadece üst çeneme tel taktırmak istiyorum tel fiyatı ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Dişler arası boşluk olmasında , mesafeye bağlı tedavi 15 aya kadar uzayabilir. Diş teli fiyatı 3000 tl civarı olabilir. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Zeyenp · 4 Ağu, 2017

Merhaba 16 yaşındayım sadece üst köpek dişim biraz üstte çıktı tel gerektirir mi gerektirirse ücreti ne kadar olur

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Tel tedavisi ile 9-12 ayda düzelir Diş teli fiyatı 2500tl civarı olur.

...

Uğur GÜNER · 4 Ağu, 2017

alt ve üst dişlerime tel taktırmak istiyorum.üst dişlerimde ön dişlerimde biraz agır bozukluk mevcut yaşım 21 fiyatı ne olur şeffaf tel uygulaması yapılabilir mi ne kadar sürer? (meraktan soruyorum muayenesiz cevap alamazsam sorun yok sağolun)

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Alt üst çene diş teli tedavisi şeffaf braket tercih edildiğinde -maliyetlerin etkisi ile 5000-6000 tl kadar olabilir. Ancak kolaylık tedavisi süresince taksit yapılabilmesidir.

...

Uğur Can · 3 Ağu, 2017

İyi günler, alt ve üst dişlerimde çapraşıklık var , alt-üst çeneye de tel taktırmak istiyorum. Ayrıca bir tane de gömülü 20 lik dişim var, diğerlerini çektirdim. Yaşım 21 ve üniversite öğrencisiyim. Fiyat tahminen ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 6 Ağu, 2017

Diş teli tedavisi 18 aya kadar sürer. 20 lik diş bu çarpıklığa nedne olmuş olabileceğinden bir önce çekilip tel takılmalıdır. Diş teli fiyatı sizin şartlarınızda ortalama 4500 tl civarı olur . 18 ay da ödeyebilirsiniz.

...

Damla Sargın · 3 Ağu, 2017

ben 13 yaşındayım ve alt ve üst dişime tel taktırcağım nekadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Ağu, 2017

Diş teli fiyatı 3500-4000 tl civarı tutar 12 ay sürede biter. Tüm fiyatı 12 ay taksite bölerek ödeyebilirsiniz

...

CerenYılmaz · 3 Ağu, 2017

Sadece ön iki dişimde aralık var , dişlerinin dizilişi güzel sadece boşluk için tel istiyorum ne kadar fiyatı olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Ağu, 2017

Diş teli fiyatı 3000 tl civarı tutar. 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Tedaviniz yaklaşık 12 ay sürer.

...

Ecem Özçelik · 2 Ağu, 2017

Merhaba 19 yaşındayım üstteki lateral kesici dişimle kanin köpek dişim çarpık lateral kesici dişim biraz geride kanin köpek dişimde biraz yukarda sizce ne kadar maaliyeti olur tedavi süresi ne kadar sürer teşekkkürler .

64x64

Alpdent Dental Group · 3 Ağu, 2017

Tedaviniz 15 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 4000 tl civarı tutar. 15 ay taksit taksit ödeyebilirsiniz.

...

Hamdi Bıyık · 2 Ağu, 2017

Sizin muane yeriniz tam olarak nerde

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Şişli Mecidiyeköy Cevahir alışveriş merkezinin karşısında istanbul merkezimiz. Linkten haritayı görebilirsiniz. https://www.alpdent.net/iletisim

...

isimsiz · 2 Ağu, 2017

ben 17 yaşındayım üst çeneme ve alt çeneme tel taktırmak istiyorum fiyatı nedir ve taksitle oluyor mu ayrıca hastaneniz nerede acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Diş teli fiyatı 4000-4500 tl civarı tutmaktadır. Tedavi süreniz ne kadar ise fiyat o kadar taksite bölünmektedir. Örneğin 4000tl 15 ay süre 4000/15: 260 tl ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız. İstanbul merkezimiz için lütfen linki kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız. https://www.alpdent.net/iletisim

...

nurseda güngör · 1 Ağu, 2017

merhaba 19 yaşındayım ve dişlerimin araları boşluk birazda eğrilik var tel taktırmak istiyorum üniversite hastanesinde yaptırabilir miyim ve ne kadara mal olur

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Üniversite hastaneleri çoğunlukla her diş eğriliğini veya aradaki boşluklar durumunda tedaviyi gerekli görmeyebilmektedir. Ya da 3 a-4 ay sonraya randevu verilmektedir. Sorunuza gelince- evet orada tedavi olabilirsiniz. Ancak böyle bir durumda bizim fiyatımız 4000-4500 tl civarı olmakta 18 ay taksitle ödeyebilmeniz sağlanmaktadır.

...

Beyza · 1 Ağu, 2017

Merhabalar. 17 yaşındayım bir köpek dişim dişimin üstünden çıktı. alt dişlerim ise hafif yamuk. yamukluğu belli olmuyor çok fazla. ortodontiste gittim ve bana diş teli takılacağını 2 sene süreceğini ve 5000 tl fiyatı olacağını söylediler. Sizce süresi ve fiyatı uygun mu?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Süre 18 ay kadar sürebilir Fİyat 4500tl civarı olabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Naz · 1 Ağu, 2017

Merhaba ön dişlerimin ikisi diğer dişlere göre önde aynı hizaya gelmesi için şeffaf plak taktırmak istiyorum fiyatı nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Şeffaf plak tedavisi fiyatı 5000-7000 tl arasında değişebilir. Net değerlendirme ve şeffaf plak fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Emre Kelce · 1 Ağu, 2017

merhaba doktor bey ben küçükken astım bronjit geçirmişim ve bu benim dişlerimi etki etiğini düşünüyorum(küçükken ilaç tedevisi ve ağızdan hava)benim sağ ve sol üst dişlerim köpek dişlerim ve küçük azı dişlerimin damaklarım geride geride olduğu içinde dişlerim biraz üste ve dişlerimi sıkınca birleşmiyo tabikide en büyük önemi ise gülünce pek güzel durmuyo..yaşım 17 bu tedevisi nedir acaba.?

64x64

Alpdent Dental Group · 2 Ağu, 2017

Astım ve inhalerlerin dişler üzerine etkisi çok fazla yoktur. İlaçlar da bir miktar kortizon(pulmicort inhaler-bronkodilatör) içermektedir. Bu da dişlerde ziyade kemiklerde bir miktar erozyon oluşturma etkisi vardır ama bu yan etki çok sınırlıdır. Ventolin tarzı ilaçlar ise tamamen bronkodilatatör olduğundan taşikardi dışında yan etkisi yoktur. Dişlerinizdeki sorunlar çoğunlukla genetik faktörler veya diğer dişlerin basısı sonrası oluşmuş olabilir. Her halükarda her 2 çeneye diş teli takılması ile 18 ay sürede dişlerinizde bu problemler düzelecektir. Fİyatı ise 4000-6000 tl arasında olacaktır . Lütfen ücretsiz muayenemizden yararlanınız.

...

Şeyma Savaş · 1 Ağu, 2017

Merhaba ben 19 yaşındayım üst işlerimden köpek dişim hala çıkmadı ve diğer dişlerim onun yerini kapattı ve alt dişlerimde de yamukluk var bunun için diş teli taktırmak istiyorum ne kadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Ağu, 2017

Diş teli tedavi süresi 18 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı 4500-5500 tl arası tutabilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Nurşen Y. · 1 Ağu, 2017

Merhaba ben 21 yaşındayım üst ve alttaki kesici dişlerimde çok hafif yamukluklar var. Alt köpek dişlerimde çok hafif önde üst köpek dişlerim alta göre biraz daha fazla önde. İşlem süresi ne kadar olur ve fiyat ne kadar acaba? Şeffaf diş teli ücretini de yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Ağu, 2017

Diş teli tedavi süreniz 15-18 ay kadar olabilir. Diş teli alt ve üst çeneye diş teli takılacağından 4500-5000 tl civarı olabilir. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Elif · 31 Tem, 2017

19 yaşındayım. Üst çenemdeki dişlerime tel taktırmak istiyorum. Yalnızca bir dişim diğer dişlerime göre önde ve yukarıda. Tedavisi ne kadara mal olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 1 Ağu, 2017

Diş teli Tedavi ücreti tek diş olduğu için 2500-3000 tl civarı olur. 9-12 ayda diş teli tedaviniz sonuçlanır.

...

Hira · 30 Tem, 2017

Merhabalar 17 yaşındayım. Üstten bir tane köppek dişim bir dişin üstünde çıktı. Alt dişlerimden biri geride olduğu için diğeri önde. Diş teli takılırsa tedavi süresi ne kadar sürer ve fiyatı nasıl olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Sizin durumunuzda - 18 yaş altı avantajdır- diş teli tedavi süresi 12 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı 4000 -4500 tl civarıdır.

...

Yarenyy · 30 Tem, 2017

Merhaba 19 yaşındayım ve alt dişlerim hafif çarpık üst dişlerim düz ancak köpek dişimin sağındaki diş geride tel taktırmak istiyorum fiyatı ve tedavi süresi tahmininizce ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Görünüşe göre hem alt hem de üst çeneye diş teli takılacaktır. Diş teli tedavi süresi 15 ay sürecek ve diş teli fiyatı 4500-5500 tl civarı olacaktır. 15 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Arif Aksu · 29 Tem, 2017

Benim sadece ön dişlerim biraz önde ön dişler için nekadar bir fiyat tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Alt ve üst çene de önde ise diş teli her 2 çeneye takılacaktır . Fiyatı 4000-5000tl arası tutar. Ortalama 15 ay sürede tedaviniz biter. Sadece tek çene ise fiyat 3000 tl ye kadar inebilir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

merve öztürk · 29 Tem, 2017

üst ön kesici dişlerim ufak ve aralarında boşluk var 22 yaşındayım sizce ne kadar tutar

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Tedavi süresi 12-15 ay arası sürer. Fiyatı 3000-4000 tl arası tutabilir.

...

Yağmur · 29 Tem, 2017

Merhabalr 21 yaşındayım üst sol ön dişim sola doğru kayık ve neredeyse %40diğer dişin üzerinde ayrıca sağ taraftaki köpek dişimin yanındaki diş biraz içe girmiş durumda. Fiyat ve tedavi süresi hakkında bilgi alabilir miyim

64x64

Alpdent Dental Group · 31 Tem, 2017

Sadece üst tarafta diş problemleriniz var ise ve tek çene diş teli takılması gerekirse diş teli fiyatı 3500tl civarı olacaktır. Tedavi süresi 15 ay kadar sürer. Dolayısı ile 15 taksitle ödeyebilirsiniz.

...

Emre Uygun · 29 Tem, 2017

Ben 14 yasındayım sadece üst dişlerime taktırmak istiyorum hafif bir carpiklilk var ön iki disimde nekadar surer ve ne kadara mâl olur

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

9-12 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı sizin durumunuzda ortalama 3000 tl dir. 12 ay taksitle rahatça ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu (0212 219 09 08) alınız.

...

Muhammet karadağ · 28 Tem, 2017

Ben ön dişlere diş teli taktırmam lazımmış devlet hastanesinde söylediler ama tek fiyatta bücemi aşaşıyor taksit nasıl yapılıyor cevaplarmısınız

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Tek çene tel tedavisi sizin durumunuzda 12 ay ay kadar sürer ve diş teli fiyatı 3000tl tutabilir . 12 ay taksitle aylık 250tl ödeyebilirsiniz. ( 3000/12 : 250 tl ) Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

gül · 28 Tem, 2017

iyi günler, ben daha önce diş teli takmıştım ancak birkaç sene sonra 2 köpek dişim yine hafif yukarı çıktı sadece bunları düzeltmek için yeniden tel taktırmayı düşünüyorum.tedavi süresi ne kadar sürer ve fiyatı yaklaşık ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Sizin tedaviniz 9 ay kadar sürer. Fiyat 2500tl civarı olabilir. Dİşlerinizin tekrar bozulmaması için koruyucu ve rahatsız etmeyen içten tel takılmaktadır. Bu tedavi ücretsizdir. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

gamze alçiçek · 28 Tem, 2017

üst dişlerimde sadece birisi fazla çıkıntılı ve diğeri biraz içe doğru dişlerimde görüntü olarak sadece bu rahatsız ediyor herhangi bir diş problemim yok ne kadar olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Diş teli tedavisi 12-15 ay sürebilir. Diş tel fiyatı 3500 tl civarıdır.15 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net değerlendirme ve diş teli fiyatı için lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Nesrin Eyüpoğlu · 28 Tem, 2017

Merhabalar, ben 33 yaşındayım. Ön dişlerim öne doğru cıkık ve boşlık oluşuyor. Şefaf diş teli istiyorum. Fiyatını öğrenebilir miyim?

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Şeffaf diş teli fiyatı sizin durumunuzda 4500tl civarı olacaktır. Net değerlendirme ve fiyat için lütfen ücretsiz muayene için randevu alınız.

...

Mimi · 28 Tem, 2017

Merhabalar üst ve alt çene şeffaf diş teli tedavisi ücreti öğrenebılir mıyım bir de kontroller kac haftada bir olmakta teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Şeffaf diş teli tedavisi fiyatı alt üst çene için 5500 tl civarıdır.

...

Dilan babataşbaba · 28 Tem, 2017

Merhaba Merhab 25yasındatım ve alt ve üst dişlerim birbirine değmiyor diş teli çözüm olur mu ve fiyat ne olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Evet diş teli sizin için ilk ve en uygun çözüm olacaktır . Diş teli tedavisi 15-18 ay kadar sürebilir. Diş teli fiyatı 4000-5000 tl olabilir. 18 ay taksite bölüp ödenebilir. Lütfen ücretsiz muayene için randevu alınız.

...

Gülbahar Öz · 27 Tem, 2017

Merhabalar, diş teli taktırmak istiyorum. 19 yaşındayım. Üst çenemde ön kesici dişlerimden biri diğerine göre önde. Önde kalan dişin yanındaki son kesici diş arkaya sıkışmış durumda. Yani birbirleri üzerine binmiş durumdalar. Alt çenemde iki diş eksiği vardı, çekilmişti, birinin yeri kayma yaparak doluyor ama diğeri boşlukta. Ben mümkünse sadece üst çeneme diş teli taktırmak istiyorum çünkü şekil olarak düzgünler. Tedavimin ortalama fiyatı ve süresi hakkında bilgi almak istiyordum. Şimdiden teşekkürler.

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Dİş teli tedaviniz yaklaşık 12 ay sürer. Tek çeneye diş teli takılacağı için diş teli fiyatı 3000-3500tl civarı tutar.12 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Lütfen ücretsiz muayene için randevu alınız.

...

Ali Süzer · 27 Tem, 2017

merhaba benim üst çenede ön 2 dişim önde ve yamuk ve köpek dişinin bir tanesi hafif önde alt çenede ise bir diş hafif önde ve üst çenede ön dişin biri çok hafif kırık ve alt çenem çok hafif geride tahminen kaç tl tutar ve ne kadar sürede tedavi sonuçlanır yaşım 18 den küçük .

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Tedaviniz 18 ay kadar sürer. Her 2 çeneye diş teli takılmalıdır. Çene öne bir miktar öne getirilebilir diş teli tedavisi ile. Komplike bir olay olduğundan Diş teli fiyatı 5000-6000tl civarında olabilir. 18 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

...

AKIN DURAN · 27 Tem, 2017

Ben sinirlenince dişlerimi sıkıyorum köpek dişlerim sıktığımdan dolayı sivriliğini kaybetti aksine dümdüz bir şekil aldı buna ne gibi bir tedavi uygulayabiliriz

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Dişleri ve mine tabakasını zedelemeden lamina-zirkonium kaplama yapılabilir. net tedavi için lütfen muayene olunuz.

...

Ezgi kopar · 26 Tem, 2017

Merhaba ben 22 yasindayim benim butun dislerim duzgun adece ust kesici dislerimden bir tanesi gerde acaba tedavi nasil olur ne kadar uzun surer

64x64

Alpdent Dental Group · 29 Tem, 2017

Diş teli tedaviniz 12 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 3500tl civarı olur. Lütfen ücretsiz muayene için randevu alınız.

...

sevim çelik · 25 Tem, 2017

Merhabalar ben 16 yaşındayım alt dişlerimde sorun yok ama üst dişlerimde bana göre sağ tarafta köpek dişi var üste çıkmış alt ve üst dişlerimde tam birbirine denk gelmiyor ağzımı açıp kaparkende sesler geliyor çenemi sağa sola kaydırırken tıkır tıkır sesler geliyor tedavisi nedir ne kadar sürer fiyatı nedir

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2017

Her ne kadar sadece köpek dişinde problem. var gibi görülse dahi, çiğneme esnasında dişlerin üst üste gelmemesi, çiğneme disfonksiyonuna işaret eder. Ayrıca tıkır tıkır ses gelmesi Temporamandibular eklemde(çene eklemi) dislokasyon (yerinden bir miktar oynama) belirtisi gibi görünmektedir. Kesinlikle muayene gereklidir, böylece net tanı konulabilir, tedavi seçenekleri, süre ve fiyat noktasında bilgilendirilirsiniz. Tahminimizce Tüm tedavi 2 yıl sürer. Fiyat 5000-6000 tl arası değişebilir.

...

Serkay Güneri · 25 Tem, 2017

Merhabalar iyi günler sadece üst ön 2 dişten sağdaki dişim hemen yanındaki dişin hafif %20 üstüne çıkmış yarı yamuk duruyor ücreti ne olur? tedavisi nedir? Tesekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2017

12 ay tedavi sürer.Diş teli Fİyatı da 3000 tl civarı tutar. 250x12ay ödeyebilirsiniz.

...

Amine · 24 Tem, 2017

Mrb ben 25 yaşındayım sağ üst köpek dişim önde ve altta kalan dişimi rahatsız ediyor temizliği konusunda çok sorun yaşıyorum sadece üst dişlere tel takılabilir mi süreci ne olur ve ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2017

Sadece tek çene tel tedavisi yeterli gibi görünmektedir. Tedavi süresi 12 ay sürebilir. Tek çene fiyatı 3000-4000 tl arası olur.

...

çetin rıza · 24 Tem, 2017

kesici dişlerim sola dogru kaymış durumda ve çenem yamuk durmakta tedavisi mümkün müdür ?

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2017

Dİş teli tedavisi ile bu durumun düzeltilmesi mümkündür. Ancak süresi 2 yıl olabilir.Dİş teli Fİyatı 5000-7000 tl arasında olabilir. 24 ay taksitle ödersiniz. Ancak lütfen 0212 219 09 08 nolu telefonu arayıp ücretisiz muayene olunuz.

...

halil · 23 Tem, 2017

benim dişlerim arasında boşluk var onun için tel takmak istiyorum kaç liraya mal olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 25 Tem, 2017

Dişler arasında boşluk olduğunda o çeneye diş teli takılması gerekir ve süresi 115 ak kadar sürer. Diş teli Fiyatı tek çene için 3500tl civarıdır.

...

Melek Rezayi · 23 Tem, 2017

Merhaba ben 14 yaşındayım ve bir dişim hariç öbürleri düz bir köpek dişim 2 yıl önce çok üstte çıktı hala çok üstte tel taktırmak istiyorum metal tel ne kadar sürer ve fiyatı ne kadar teşekkür ederim saygılar...

64x64

Alpdent Dental Group · 23 Tem, 2017

Tek bir diş için 14 yaş avantajı da eklenince tek çene tel tedavisi başlanmalıdır. 12 ay kadar tedavi sürebilir. Fiyat 3000 tl civarı tutar. 12 aya bölerek ödeyebilirsiniz. Lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

Nurgül Demir · 22 Tem, 2017

İyi günler. Benim üstte köpek dişlerimden bi tanesi hem eğri hem de içe doğru. Eğri olduğundan çok aralık var. Diğer dişlerim arasında da aralık var. Diş teli taktırmak istiyorum fiyatlarını öğrenebilir miyim acaba. Bide dişlerim tam oturmuyo. Ona göre fiyatları öğrenebilir miyim lütfen

64x64

Alpdent Dental Group · 22 Tem, 2017

Diş teli tedavisi ile üst çenedeki dişleriniz 12 ay gibi bir süre de normale dönebilir. Ancak dişlerin oturmaması ve aradaki boşluklar için her 2 çeneye diş teli takılmalı ve çiğneme ve gülüş tasarımı yapılmalıdır. Tedavi süresi 24 aya kadar uzayabilir. Ücreti 5000-7000tl arası olur. Tedaviniz kaç ay devam edecek ise o kadar taksitle ödeyebilirsiniz.

...

AbdullahKyr · 21 Tem, 2017

Merhaba benim alt ve üst dişler yamuk ve çarpıklık var üst çenem alt tarafa göre önde nekadar sürer ve fiyat alabilirmiyim teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Diş teli tedavisi 18 ay kadar sürer. Diş teli fiyatı 4000-6000 tl civarında tutar. 18 ay taksite bölerek ödeyebilirsiniz.

...

Yasin emre · 20 Tem, 2017

Alt cenemdeki ortadaki 4 dişin 2si ilerde ikisi geride birbirine alıp tel takılıyor sanırım fiyatı ve tedavi süresi ne kadardır teşekkürler

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Sadece Alt çene problemlerinde diş teli tedavisi 12-15 ay kadar sürer.Diş teli Fiyatı 3500-4500 civarı tutar.

...

Adilcan topal · 20 Tem, 2017

Merhaba 15 yaşındayım dişlerimde çarpıklık var ve alt çenem biraz uzun üst çeneme oranla bunu diş teli ortodontik tedavi ile çözme şansımız varmı ameliyat istemiyorum ki olsa bile fiyat ne kadar ? diş teli her türlü taktıracağım. ancak alt çene düzelirmi bi bilgim yok çok merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Diş çarpıklığı tamamen ve çene bozuklukları diş teli tedavisi ile büyük oranda düzelebilmektedir. Ancak tedavi süreniz 2 yıl kadar sürer. Fiyat 5000-7000 tl olabilir. Ücretsiz muayene ile lütfen size özel tedavi planları hakkında bilgi sahibi olunuz.

...

Esma yaren · 20 Tem, 2017

merhabalar benim ön dişleriö arasında 1-2 mm boşluk var. köpek dişlerimden birinde üniversite hastanesine gittiğimde çift sinirlilik ve çekilmesi gerektiği söylendi. orda tadavi olmadım size fiyatı ne kadardır?

64x64

Alpdent Dental Group · 21 Tem, 2017

Diş teli tedaviniz 18 ya kadar sürer. Tüm diş teli tedaviniz ise 4000 tl civarı tutar. 220 tl taksitle ödeyebilirsiniz.

...

DENİZ · 19 Tem, 2017

merhabalar, 22 yaşındayım maxillamda toplam 11 diş var 2 dişim doğuştan çıkmamış diğer dişimde düştü. aralardaki boşluklar diş teli ile kapatılabilir mi ve ortalama fiyat ne olur ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

Eksik dişlerin %80 i diş teli tedavisi ile kapatılabilir. Tedavi süresi 18 aya kadar uzayabilir. Sadece maxilla ya diş teli takılırsa fiyatı 3500 tl civarı olacaktır.

...

Hilal gitti · 19 Tem, 2017

Merhaba ben 20 yaşındayım. Benim sadece üst dişlerim önde kaç paraya olur

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

12 ay kadar sürer diş teli Fiyatı 3500 tl civarı olur 12 ay taksitle ödersiniz. Net fiyatı randevu alıp muayene olarak öğrenebilirsiniz.

...

zeynep · 19 Tem, 2017

merhabalar benim bi sorum olcaktı. üst köpek dişlerim yukarıdan çıkmış. çene bozukluğundan dolayı. birde alt ön dişlerim çeneden dolayı yamuk çıkmış. tel taktırsam ne kadara mal olur ve süre ne kadar olur tahminen ?

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

Çene bozukluğu durumlarında süre ve fiyat vermek pek kolay değildir. Süre 24 aya kadar sürebilir. Fiyat ise 5000-7000 tl civarı da olabilir. Randevu alıp ücretsiz muayene olursanız size özel tedavi ve uygun taksitle ödeme planlaması yapılabilir.

...

anonim · 18 Tem, 2017

Merhabalar.Benim üst ön dişlerim çok az yamuk ve alt ön dşlerimden biri diğer dişlerime göre geride.Tedavi süresi ve ücretini öğrenmek istiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 20 Tem, 2017

Görünüşe göre her 2 çeneye de diş teli takılması gerekecektir. Tedavi süresi 12 ay civarı olabilir. Dİş teli fiyatı 4000-5000 tl olabilir. Net fiyat için lütfen ücretsiz muayene olunuz.

...

anonim · 18 Tem, 2017

Merhabalar.Benim üst ön dişlerim çok az yamuk ve alt ön dşlerimden biri diğer dişlerime göre geride.Tedavi süresi ve ücretini öğrenmek istiyorum

64x64

Alpdent Dental Group · 19 Tem, 2017

Alt üst çene tel tedavisi gerekecektir. Tedavi süresi 15 ay kadar sürer. Alt üst çene diş teli fiyatı 4000-5500 tl civarı tutacaktır. Aylık 300 tl taksitle ödeyebilirsiniz. Ancak net değerlendirme için ücretsiz muayene olunuz.

...

deniz akkuş · 18 Tem, 2017

merhabalar. benim alt azı dişlerim önde ve sol üst dişim sağ dişim biraz üstüne geliyor tedavi ücreti ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

Diş teli tedavisi her 2 çene veya sadece üst çene olarak planlanabilir. Ücretsiz muayene ile karar verilmelidir. Tek çeneye diş teli takılır ise tedavi 12 ay sürebilir. Diş teli fİyatı 3500 tl civarı tutabilir. 12 ay taksite bölüp ödeyebilirsiniz

...

başakşehir şahintepe no45 · 18 Tem, 2017

merhba yaşım 18 benim sorunum çene bozuklugu ve aralarında boşluk olan 2 diş bana 6000tl fiyat verdiler özel hastanede

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

İsterseniz ücretsiz muayene ile diş teli tedavisi noktasında teyit alırsınız. Extra seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tedavi süresi ne kadar sürer ise o kadar taksite bölüp ödeme yapabilirsiniz. Hangi kurum size uygun ise ona karar verirsiniz.

...

Yunus Kurt · 18 Tem, 2017

Merhabalar ben size zaten dün sormuştum geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.Günde kaç tane diş teli tedavisi yapıyorsunuz ? Verdiğiniz randevu süreleri ne kadar ve doktorlarınızın tecrübeleri nelerdir ? Ayrıca sadece muayene yapmak ücretsiz mi ve ne zamana randevu verebilirsiniz ? Bunlara göre gelip yaptırmayı düşünüyorum.Teşekkürlerimi sunarım

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

Diş teli kontrolleri, 2-4 haftada bir olabilmektedir. Günde yaklaşık 80-100 arası hasta bakılmaktadır. İmplant ortodonti ve protez alanlarında ayrı doktorlarımızla hizmet vermekteyiz. Diş teli noktasında şimdiye kadar hastalarımızın (kontrollere düzenli geldiği taktirde) tamamının dişleri düzelmiştir. Telefonla randevu -212 219 09 08 nolu telefondan 1-3 gün için randevu verilmekte, yine günler içinde -bazen aynı gün de olabilir- 20dk kadar süren diş teli takma için size de uygun zamanda başlama randevusu verilmektedir. Muayenelerimizin tamamı ücretsizdir.

...

Selçuk Kıy · 17 Tem, 2017

Merhabalar 16 yaşındayım benim alt çenem üst çeneme göre önde bunun tedavisi ne kadar sürer ve fiyatı ne kadardır.

64x64

Alpdent Dental Group · 18 Tem, 2017

Diş teli tedavisi ile çözüm mümkündür 18-24 ay kadar sürebilir. Fiyatı 4000-6000 tl civarı olacaktır. Taksit taksit ödeyebilirsiniz.

...

kubra a · 17 Tem, 2017

Merhabalar 21 yasindayim sut disim yeni dustu. On sag 4. Dis yerim bosluk kaldi. Dis teliyle boslugu kapatmanin maliyeti ve suresi ne kadar olur?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Diş teli tedavisi 12-15 ay kadar sürer. Ancak o boşluk çok büyük ise implant önerilebilir. Ancak bu küçük bir olasılıktır. Diş teli Fiyatı 4000 tl civarı olur. 12-15 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Net tedavi seçeneği için lütfen 212 219 09 08 nolu telefondan ücretsiz muayene için randevu alınız.

...

Yunus Kurt · 17 Tem, 2017

Merhabalar benim ön üst dişlerim 3 sene evvel çürümüştü ama ben korkup çektirmemiştim bu sebeple yeni yaş dişlerim arkadan ve yandan çıktı.Aklım başıma gelip çürük olanı çıkardığımda ise yamuk yumuk 3 dişim göründü.Alt dişlerim gayet iyi durumda.Sadece üste taktırsam kaç ay sürer ve fiyatı nedir ? Yaşım 16 bu arada.

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Üst çeneye diş teli taktırılırsa diş teli fiyatı 3000-4000 civarı olacaktır. Süre ise yamukluğun düzeyine bağlı olup 12 ay -18 ay kadar sürebilir. Erken yaş her zaman avantajdır.

...

ecenur türk · 17 Tem, 2017

üst dişlerim ayrık ve onları yaptırmak istiyorum kaç ay kalır

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Ayrık dişlerin tedavisi yaklaşık sizin durumunuzda 12 ay civarı sürer. Fiyat 3500 tl civarıdır. 250-300 tl taksitle 12 ayda ödeyebilirsiniz.

...

ecenur türk · 17 Tem, 2017

randevu kaç gün sonraya veriliyor ve kaç gün sonra diş teli taktırabilirim

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Randevu klinik yoğunluğuna bağlı 2 gün içinde verilir. Ve kadar verdiğiniz taktirde 3-4 gün içinde başlama randevusu verilebilir. Kliniğimiz çalışma randevuları dolu olabildiğinden bu süre size optimal şartlarda hizmet verebilmek için en geniş zamana verilir. 212 219 09 08 nolu telefondan ücretsiz muayene randevusu alınız, size uygun başlama randevusu verelim. Ayrıca SGK veya üniversite öğrenci indirimi talep edebilirsiniz. Taksitle de ödeyebilirsiniz.

...

fehmi · 17 Tem, 2017

üst dişişlerimden 1 tanesi yumuk ama şöylebi yamukluk nerdeyse iki dişin üstüne gelen bir yamukluk. alt çenemde ise 1 tane dişim çıkmadı yandaki iki dişin arasında kalmış durumda ne kadar sürede ve ne kadar ücretle tedavi olur acaba

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

15 ay gibi bir sürede diş teli tedavisi tamamlanır . Her iki çeneye diş teli takıldığında diş teli fiyatı 3500-6000tl arasında tutabilir. Lütfen ücretsiz muayene randevusu alınız.

...

Abdulkadir D · 17 Tem, 2017

Merhabalar, dişlerime tel taktırmak istiyorum yalnız bir adet damak almak üzere 2 dişim eksik. Damaktaki bir dişim de dolgu, böyle bir tedavinin tahmini olarak ücreti ne kadar tutar?

64x64

Alpdent Dental Group · 17 Tem, 2017

Diş teli tedavisi mutlaka ücretsiz muayenemiz sonrası tasarlanmalıdır. Şu şekilde olmaktadır; Hekimimiz eksik dişlerin diş teli tedavisi ile kapatılıp kapatılmayacağını size iletir. Kapatılamayacak ise yaklaşık 18 aylık sürecek diş teli tedavisi sonrası implant veya köprü protez seçeneğini sunar. Buna göre tedaviniz şekillenir. İmplant her bir implant için malzeme kalitesine göre 1250-2000 tl ve Diş teli fiyatı 4000-6000 tl arasında değişir. 18 ay taksitle ödeme yapabilirsiniz.