Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş tel tedavisine başlamak için en doğru yaş

  Diş teli tedavisi halk arasında çocuklu yaşlarda uygulanan bir tedavi olarak algınır.Diş teli ile 2 çeşit düzeltme yapılır. Bunlardan birincisi çene kemiklerinin pozisyonunu düzeltme, ikincisi dişlerdeki çapraşıklığı düzeltmedir. İkincisi ise dişlerdeki çapraşıklığın ayrıklığın yada konum bozukluğunun düzeltilmesidir. İkinci durumda çene kemiklerinin birbirleri ile ilişkilerinde problem yoktur ve bu tedavi için yaş sınırı yoktur. Diş teli tedavisi için kliniğimize gelen hastalarımızın %90 ı ikinci gruba girmektedir. Çene kemiklerindeki bozukluğun ise diş teli tedavisi ile düzeltilebilmesi için hastamızın ergenlik döneminin hemen öncesinde yada başlangıcında tedavisine başlanması gerekir. Çünkü ergenlik başlangıcında büyüme atılımı olur. Maksat bu büyüme atılımından faydalanarak çenelerin büyüme yönünü ve miktarını yönlendirmektir. Örneğin alt çenesi üst çeneye göre geride olan bir hastanın tedavisinde alt çenenin ileri yöne doğru büyümesi hızlandırılır veya üst çenenin ileriye doğru büyümesi yavaşlatılır. Böylece her iki çeneninde birbirine yaklaşması sağlanır.Bu dönem geçtikten sonra çene kemiklerinin konumlarının düzeltilmesi diş teli ile değil cerrahi olarak yapılır ki bu işlemede ortognatik cerrahi denir. 

Bununla birlikte çene kemiklerinin pozisyonunda bir problem yoksa ve sadece dişlerde çapraşıklık varsa bu vakaların tedavi yaşı yoktur. Kliniğimizde 45 yaşında bile diş teli tedavisi uyguladığımız hastalarımız vardır. Kısaca dişlerden kaynaklanan ortodontik  probleminiz varsa geç kaldım diye üzülmeyin!

 Diş teli tedavisi ana dişlere uygulanan bir tedavidir. Dolayısıyla tedaviye başlamadan önce daimi ana dişlerin çıkmış olması gerekir. Çocuklarda Süt dişleri 7 yaşında daimi dişlerle yer değiştirmeye başlar ve 11-12 yaşına kadar devam eder. Bu 7-12 yaş arasındaki döneme karışık dişlenme dönemi denir. İstisnalar haricinde bu yaş aralığında diş teli tedavisine başlanmaz ve karışık dişlenme döneminin bitmesi beklenir. Yalnız üt dişleri düşse dahi daimi ana dişlerin çıkacağı boşluk yeterli değilse ve diş çıkamayacaksa, diş teli tedavisine başlamak için 12 yaşının doldurulması beklenmez ve tedaviye başlanır. Daimi dişlerin çıkacağı boşluklar hazırlanır ve dişlerin değişmesi ağızda tel varken beklenir

 
Etiketler: Diş Teli Çocuk ortodonti diş telinde yaş diş teli tedavisi ortodonti tedavisi

Yorum Yazın

10 Yorum

...

Sadun Bıçkıcı · 29 Mar, 2015

Profesyonel ve titiz olduklarını söylemeden edemeyeceğim . Kesinlikle tavsiye ederim.

...

Necmitrk · 29 Mar, 2015

Çocuğumun tedavisini alpdent te yaptırdım gerçekten işlerini iyi yapıyorlar herkese tavsiye ediyorum

...

Can Teke · 25 Mar, 2015

En kısa zamanda oğlumu getirmek istiyorum. Ancak biraz dişçi korkusu ve estetik kaygısı var. Nasıl ikna edebilirim?

...

Taha · 24 Mar, 2015

Gülümsemek güzelmiş...doktorlarımıza teşekkür ediyorum

...

Bugra kara · 24 Mar, 2015

Dis hekimine gitme korkusu olanlara israrla onerebiliriim.Operasyon sirasinda yapacagi butun adimlari anlatarak hastayi rahatlatan cok basarili bir dis hekimidir.Ben kendisine tesekkur ediyor ve basarilarinin devamini diliyorum.

...

İsmail Peker · 4 Mar, 2015

Çok yararlı bir yazı olmuş , yazılarınız devamını bekliyorum.

...

Kerem · 3 Mar, 2015

Doktor arkadaşlara çok teşekkür ediyorum işlerinde uzmanlar her şeyden evvel hasta memnuniyetine çok dikkat ediyorlar ve yaptıkların işin arkasında duruyorlar

...

ULtRasLaN GS GS · 5 Şub, 2015

fiyatlar Ucuzz

...

Fatma Dülgeroğlu · 5 Şub, 2015

ÇOCUĞUMU GÖTÜRDÜM ŞİMDİLİK MEMNUNUM HİÇ BİR SORUN ÇIKMADI İNŞSLLAH BÖYLE DEVAM EDER

...

Süleyman Sev · 5 Şub, 2015

çok memnun kaldım gerçekten doktorlar ve çalışanlar çok güler yüzlü işlerine son derece hakimler teşekkürlerKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail