Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodontinin estetik diş hekimliğindeki yeri

 
  Ortodonti belirli bir süreç içerisinde hastasına hem daha rahat ve konforlu kullanabildiği dişler, hemde daha güzel bir gülüş kazandıran bir tedavidir. Sonuç daha estetik bir görünüm olunca estetik diş hekimliği uygulamalarında sayılması gerekir.
  Ortodonti tedavisi, estetik diş hekimliği uygulamaları içerisinde belkide dişe zara vermeden doğal sınırlar içerisinde dişlerdeki konum problemlerini düzelterek daha güzel bir görünüm kazandıran bir tedavidir. Çünkü ortodonti tedavisinde dişin üzerinde yapısal olarak hiçbir değişiklik yapılmaz, bütün tedavi doğal sınırlar içerisindedir.
  Peki ortodonti tedavisi ne gibi estetik problemlerin tedavisinde kullanılır?
  Ortodonti tedavisi, dişlerdeki konum bozukluklarını düzelten bir tedavidir. Ortodonti tedavisi dişlerin renginde, şeklinde ve formunda bir değişiklik yapmaz. Hal böyle olunca renk şekil ve form bozukluklarının düzeltilmesinin istendiği vakalarda ya ortodonti tedavisi hiç uygulanmamalı yada ortodonti tedavisi ile birlikte başka bir tedavinin kombine olarak uygulanmalıdır. Her iki tedavinin de kombine olarak kullanıldığı vakalar, hem dişlerde konum bozukluğu probleminin hemde  renk, şekil yada form probleminin birlikte seyrettiği vakalardır.
  Çene darlığını olduğu durumlarda, gülümseme anında dişler ile yanaklar arasında karanlık alanlar oluşur. Bu durum estetik diş hekimliğinde istenmeyen bir durumdur. Dişlerin dış hatlarının dudakları ve yanakları takip etmesi istenir. Böyle bir vakada istenilen estetik tasarımın yapılması için üst çene genişletmesi yapılması gerekir.
  Gülümseme anında diş etlerinin göründüğü vakalara gummy smile vakası denir. Gummy smile estetik diş hekimliğinde istenmeyen bir durumdur ve 2 çeşit tedavisi vardır. Bunlardan birincisi; diş etlerinin kesilerek yukarı kaldırılmasıdır. Diğer yöntem ise dişlerin diş etleri ile birlikte ortodonti tedavisi ile yukarı kaldırılmasıdır.
  Bütün bunlar ile birlikte ortodonti tedavisi ile dişleklik, alt çene ilerideliği, ters kapanış gibi estetik problemlerde tedavi edilir.
  Ortodonti tedavisinin diğer esetetik diş hekimliği uygulamalarından en önemli farkı uzun soluklu bir tedavi olmasıdır.
 
Etiketler: ortodonti tedavisi ortodonti diş teli tedavisi diş teli

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail