Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Estetik diş hekimliğinde ortodonti tedavisinin yeri

 
  Estetik diş hekimliği dişlerdeki konum bozukluğunun, renk probleminin, şekil probleminin çeşitli yöntemlerle düzeltilerek hastaya daha güzel bir gülüş kazandırıldığı bir tedavidir. Genellikle sosyokültürel düzeyi yüksek kesimlerde değer kazanan estetik diş hekimliği, özellikle görünüşün ve estetiğin daha da önem kazandığı son yıllarda daha yaygın bilinir ve uygulanır hale gelmiştir. Özellikle iş hayatında olan insanların karşılarındaki insanda oluşturduğu ilk yargıları çok önemlidir. Bu sebeple gerçektende görünüşün önemli olduğu bir işte çalışan insan yamuk, yada çok sarı yada herhangi bir sebeple güzel görünmeyen dişlerle gülümsemek hatta dişlerini göstermek dahi istemez. Bu durum hem iş hayatında hem sosyal hayatta hemde özel hayatta geçerlidir. Estetik diş hekimliği uygulamalarıyla dişlerindeki yukarıda bahsettiğimiz problemlerini tedavi ettiren bir hastamızın bütün insan ilişkilerinde kendine güvenen bir profil oluşturur. Bu durum insanın psikolojisini dahi etkileyen bir faktördür. Ortodonti tedavisi bunları mümkün kılan estetik diş hekimliğinin uygulama alanlarından birisidir.
 
 
  Ortodonti tedavisi ile dişlerdeki konum bozukluklarını, yamuklukları, eğrilikleri düzelterek gerekirse çene kemiklerinde de genişleme yaparak daha güzel gülüşler kazandıran bir tedavidir. Ortodonti tedavisi; bazı vakalarda tek başına çözüm oluştururken bazı vakalarda da diğer estetik diş hekimliği uygulamaları ile birlikte uygulanır. Ortodonti tedavisinin avantajı dişlere zarar vermeden daha güzel görünmelerini sağlamasıdır. Dezavantajı ise uzun süren bir tedavi olmasıdır. Dişlerdeki konum bozuklukları belirli bir seviyenin üzerinde olduğunda ortodonti tedavisi ile biraz düzeltilmeden direkt herhangi bir estetik diş hekimliği uygulamalarıyla tedavi edilmesi istenilen sonucu vermez. Bu sebeple çapraşıklığın yada konum bozukluğunun belirli bir seviyenin üzerinde olduğu vakalarda planlama ortodonti tedavisi ile birlikte yapılmalıdır. Bununla birlikte dişlerde konum bozukluğunun ve eğriliğin yanında renk yada şekil problemi de varsa bu sefer ortodonti tedavisinin tek başına uygulanması doğru olmaz çünkü ortodonti tedavisi dişlerdeki konum bozukluğunu düzeltir ama diş rengine yada şekline herhangi bir etkisi yoktur. Yani tedavi öncesinde sarı dişleriniz varsa tedavi sonrasında da sarı dişleriniz olacaktır. Yada tedavi öncesinde ucu kırık bir dişiniz varsa tedavi sonrasında da ucu kırık bir dişiniz olacaktır.
 

 
  Yukarıda saydığımız bu faktörleri değerlendirdiğimizde sizinde anlayacağınız gibi ortodonti tedavisi estetik diş hekimliği uygulamalarının ayrılmaz bir parçasıdır. Ve ortodonti tedavisi olmaksızın estetik diş hekimliği uygulamaları düşünülemez.
Etiketler: estetik diş hekimliği ortodonti tedavisi ortodonti diş teli tedavisi diş teli

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail