Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Görünmez diş teli  hastaya güzel bir görünüm kazandırıyor

 
  Diş teli tedavisinde maksat dişlerin üzerinde, dişleri hareket ettirecek bir kuvvet oluşturarak dişlerdeki konum bozukluklarını ve yamuklukları düzeltmektir. Dişleri haraket ettirecek olan kuvvet dişlere braket ismini verdiğimiz kuvvet aktarıcılarıyla iletilmektedir.
  Dişlerin üzerine yapıştırılan braketler ve diş telleri eskiden tamamen metaldi. Metal diş tellerinin dişleri üzerindeki etkisi çok iyi olmasına rağmen sosyal hayatın içerisinde olan insanlar için tercih edilemiyordu. Bu sebeple dişlerin üzerine yapıştırılan braketlerin görünmez olanları üretildi. Ve bu görünmez diş tellerine estetik braketler ismi verildi. Kliniğimizde estetik braketlerle tedavisine başlanan bir hastamızın diş telleri çok yakın arkadaşları da dahil olmak üzere etrafındakiler tarafından farkedilememektedir. Tedaviye başlayalı 2-3 ay olduğu halde yeni farkedenler bile olmaktadır.
 
  Estetik braketler safir, seramik ve sert plastik gibi malzemelerden üretilirler. Estetik braketler halk arasında "çabuk kırılır ve tedavi süresini uzatır" olarak bilinmektedir. Metal braketlerin diş yüzeyine daha sağlam yapıştığı doğrudur. Yalnız bu durum estetik braketlerin daha zayıf yapıştığı anlamına gelmez. Sadece biraz daha dikkatli kullanım gerektir. Bu sebeple bu dikkati gösterebilecek bilince sahip hastalarda kullanımalıdır. Dişlerin üzerine yapıştırılan braketler koptuğunda, braketi kopan diş hızlı bir şekilde eski yerine doğru gitmeye başlar. Yani bozulur. Dişe tekrar braket yapıştırılarak diş tekrar düzeltilebilir. Fakat bu durum tedavinin uzamasına sebep olur ve hastaya zaman kaybettirir. Bu bahsettiğimiz farklarının haricinde estetik braketlerin metal braketlerden farkları yoktur. Estetik braketlere, diş renginde olması ve bu sebeple diş üzerinde belli olmaması sebebiyle görünmez diş telleri de denilmektedir.
Kliniğimizde diş teli tedavisine başlanan her üç hastadan ikisine görünmez diş teli tedavisi uygulanmaktadır. Böylece hastalarımız sosyal hayatlarında da özgürleşirler.
  Görünmez diş teli tedavisi uygulamasında önemli olan nokta kıymetine bilen, dikkatli kullanabilecek hem fırçalamasını iyi yapabilecek hemde kırılmasına sebep olan yiyeceklerden uzak durabilecek hastalarda uygulanmasına özen gösterilmelidir.
Etiketler: görünmez diş teli şeffaf diş teli diş teli tedavisi estetik braketler ortodonti tedavisi

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail