Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş teli fiyatları nasıl uygulanır,neye göre belirlenir

 
  Diş teli tedavisi; dişlerin üzerine, braket adı verilen diş telleri yapıştırılarak dişlerdeki yamuklukların belirli bir süre içerisinde düzeltildiği bir tedavidir. Her hizmette olduğu gibi diş teli tedavisinde de farklı kliniklerde farklı fiyat uygulamaları vardır. Bugün sizinle bu fiyat farklılığının sebeplerini paylaşacağız.

 
 
  Diş teli fiyatlarını belirleyen en önemli faktör verilen tedavi hizmetinin kalitesidir. Ortodonti tedavisi 3 aşamadan oluşur. Fiyat teklifi aldığınız tedavi bu 3 aşamayıda kapsamalıdır. Bunlardan birincisi dişlerin sıralandığı ve estetik olarak güzel göründüğü birinci kısım, alt ve üst dişlerin birbirleriyle olan ilişkisinin düzeltildiği ve dişlerin fonksiyonel olarak rahat kullanılabilir hale geldiği ikinci kısım, ve diş tellerinin çıkarıldığı ve dişlerin yeni konumlarında kalamalarının ve bozulmamalarının sağlandığı üçüncü kısım.
  Diğer önemli nokta bazı doktorlar iki haftada bir bazende ayda bir kliniğe gelerek o kliniğin ortodonti hastalarına bakarlar. Bu sistemin avantajı tedavi ücretlerinin düşük olmasıdır. Dezavantajı ise; diş tellerinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda, örneğin diş teliniz kırıldığında yada yanağınıza battığında, doktorunuzun kliniğe geleceği günü beklemeniz gerekir. Çünkü doktorunuz ulaşılabilir değildir. Diğer dezavantajıda tedavinizin ortasında yada sonrasında doktorunuzun klinikten ayrılması gibi durumla karşılaştığınızda muhatap bulmakta zorlanırsınız. Bu durum tedaviniz devam ediyorken başınıza geldiyse büyük bir sorun oluşturmaz. Yeni bir doktor ayarlayıp sizi o doktora devrederler. Yalnız diş telleriniz çıktıktan sonra dişlerinizde bozulma gibi bir durumla karşılaşırsanız kuvvetle muhtemel sizinle ilgilenen, probleminizi çözebilecek bir muhatap bulamazsınız. Bu sebeple tedavi hizmetini biraz daha ucuza alabilmek için bu problemleri yaşama ihtimali olan klinikleri tercih etmek mantıklı değildir. Bununla birlikte söylediklerimiz, ortodonti hizmetini dışardan alan bütün klinikleri kapsamaz. Bazı kliniklerin ortodontistleri dışarıdan gelsede yaptıkları tedavinin hakkını verecek sorumluluğa sahiplerdir.

 

  Diş teli fiyatlarını etkileyen diğer nokta kullanılan malzemenin cinsidir, bu durum kaliteyle ilgili değildir. Örneğin aynı markanın metal braketlerle yapılan tedavisi ile seramik braketlerle yapılan tedavisinin fiyatı aynı değildir. Bununla birlikte tedavi kalitesi aynıdır.
 
 
 
 
 
 
Diş teli fiyatlarını etkileyen diğer noktalar ise tedavi süresi, dişlerdeki çapraşılkığın miktarı, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi sıralanabilir.
Etiketler: diş teli fiyatları diş teli fiyatı ortodonti fiyatları

Yorum Yazın

1 Yorum

...

Ayşe · 30 Mar, 2015

Yazınızı okudum. Ben yıllar önce diş teli tedavisi görmüştüm. Tedavim bitti ve bir süre sonra dişlerimde bozulma başladı. Tedavi gördüğüm kliniğe gittiğimde sizinde yazınızda anlattığınız gibi doktorumun klinikten ayrıldığını öğrendim ve tedavimle ilgili muhatap bulamadım. Bunu daha yokun başındayken insanlarla paylaşıp bilgilendiriyor olmanız gerçekten çok hoşuma gitti. En azından insanlar bu yazınızı okuduktan sonra benim yaşadığım sıkıntıyı yaşamak noktasında daha temkinli olurlar. Yazdığınız yazı için teşekkür etmeden geçmek istemedim.Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail