Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

 

Ortodontik tedavi ve mini Ortodonti vidaları

 Günümüzde gelişen teknolojik şartlar nedeniyle ortodontik tedavilerde de bir takım gelişmeler ve kolaylıklar da oluşabilmektedir. Özellikle yer darlığına bağlı bazı çapraşıklıkları dişsel be iskeletsel olarak düzeltmek için eskiden hearth hearth denilen kafa giysileri kullandırılırdı. Bu kafa giysisi ağızın içinden çıkan bir telin bir kemer yada Çanta kayışına benzeyen bir materyalle  ağız dışında ense, kafanın arka kenarı , yada alt Çene (mandibula ) ucundan destek alıp dişlere hareket vermek yer darlığını giderip dişler için yer açma amacı güdülürdü.

  Günümüzdede hala head gear yani kafa giysisi dediğimiz apereyler hala sıklıkla kullanılmaktadır. Dental implantların bulunup brenemark la ağız içinde Yaygın olarak kullanımından sonra Ortodonti ana bilim dalındada implantlar kullanılmaya başlanmıştır. Ortodontik implantlar bize ortodontik tedavinin daha etkin be daha düzgün hızlı yapılması konusunda büyük Kolaylıklar sağlamaktadır. Bir ortodontik implant sayesind üst Çenedeki olması gereken konumundan daha önde olan azı dişini daha geriye almak mümkündür. Eski sistemde bu hareketi yapabilmek için ağız dışından bakıldığındada çirkin bir görüntüsü olan headgear lar kullanılırdı. Headgearların dikkat çekici çirkin görüntüsü nedeniyle hastalar bu apereyleri doğal olarak kullanmak istemezlerdi. Bu nedenle apereyler bir gün kullanıp bir iki gün takmazlardı. Devamlılık isteyen ortodonti tedavisinde de hiç bir ilerleme olmazdı hastalar dişlerinde teller olduğu halde aylarca hatta yıllarca tedaviden sonuç alamazlardı. Ortodonti tedavileri başlı başına bir disiplin işi olduğu için bu gibi olumsuzluklar tedavi süresinin uzamasına tedavi süresinin uzaması hastanın ortodontik diş tedavisinden sıkılmasına neden olur sıkılan hasta randevularını aldatır ve bu işin içinden çıkılmaz bir paradoksa dönüşürdü.

  Gelişen teknolojiyle beraber ortodontik mini implantlar küçük olmalarına rağmen üzerine çok büyük yükler alabilmektedir. Bütün o Karmaşık apereyler yerine iki tane mini ortodontik implant ile dil teli tedavisinden aynı sonucu almak mümkün olabilmektedir. Bu ortodontik mini implantların hastaya uygulanışı Güvenli ve kolaydır. Ortodontik mini implantlar Dental implantlara göre çok daha küçüktür. Dental implantlar yapılırken dokuda kedi yapılması gerekebilirken ortodontik mini implantlar hiç kesimyapmadan bile lokal anestezi Altın'da acısız ağrısız yemde bir kaç dakika içinde zahmetsizce yerleştirilebilmektedir.

 

Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi diş teli tedavisi mini vida mini implant

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail