Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Şeffaf diş teli nedir, nasıl yapılır?

 

  Şeffaf diş teli; diş teli görüntüsü olmadan takılıp çıkarılabilen şeffaf plaklar aracılığıyla dişlerdeki konum bozukluğunun yine ortodontik tedavi ile düzelten aparatlardır. Yani şeffaf diş teli tedavisinde dişler, diş teli kullanılmadan düzeltilir. Şeffaf plaklar aynı zamanda takılıp çıkarılabilir oldukları için diş tellerinden daha konforludurlar. Örneğin yemek yerken şeffaf plakların çıkıyor olması diş teli tedavisinde olduğu gibi kısıtlamalar olmadan yemeğinizi yiyebilmenizi sağlar. Bununla birlikte tel tedavisinde olduğu gibi dişlerinizin arasına yiyecek artıkları kaçmadığı için diş temizliğinizi de yapmak çok kolaydır. Ayrıca önemli bir davet, mezuniyetiniz yada düğününüz için diş tellerinizin ne zaman çıkacağını düşünmezsiniz. Çünkü şeffaf plaklar takılıp çıkarılabilen aparatlardır. Bütün bu konforu değerlendirdiğinizde şeffaf diş teli fiyatlarınının normal diş teli fiyatlarından biraz daha pahalı olmasına değer diyebilirsiniz. Yalnız şeffaf plak tedavisi her vakada kullanılamaz. Örneğin gömülü diş çıkarma vakalarında, dişsel bozukluğun yanında iskeletsel bozukluğunda var olduğu vakalarda ve ortodontik amaçlı diş çekimi gerektiren vakalarda şeffaf plak tedavisi uygulanamaz.
  Şeffaf plak tedavisi için dişlerinizden ölçü alınır ve alınan ölçüler labratuvara gönderilir. Şeffaf diş teli tedavisi için şeffaf plaklar üreten değişik ticari isimleri olan firmalar vardır. Bunlar;
  • İnvisalign sistem
  • Asoaligner
  • Cleanaligner
  • Digiorto
  Saydığımız bu firmalardan invisalign sistemin şeffaf plak üretiminde uyguladığı yöntem diğer üçünden farklı olup diğer üçüde aynı yöntemi kullanmaktadır.
  İnvisalign sistem; hastadan alınan ölçüleri bilgisayar ortamına aktarınr ve set-up ismi verilen dişlerin model üzerinde düzeltilerek her düzeltmeden sonraki şeffaf plak üretimini tamamen bilgisayar ortamında yapar.
  Diğer sistemler ise her ölçüden 3 adet şeffaf plak üretir. Hasta o üç plağı sırasıyla kullandığında  dişleri bir miktar düzelir. Ve 3 plağın kullanımından sonra yeni bir ölçü daha alınarak 3 plak daha üretilir. Bütün dişler istenilen düzeyde düzelene kadar bu işleme devam edilir.
 
Etiketler: diş teli tedavisi ortodonti şeffaf diş teli görünmez diş teli invisalign sistem

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail