Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

  Günümüzde ortodonti estetik bir tedavi olarak mı kabul ediliyor

  Ortodonti dişlerdeki konum bozukluğunu ve birbirleriyle ilişkisini düzelterek daha güzel görünmesini sağlayan bir tedavidir. Yani ortodontinin estetik bir yönünün olduğu doğrudur. Yalnız ortodonti tedavisinin sağladığı tek yararın estetik olduğunu düşünmek hatadır

 

-Dişlerin daha rahat temizlenmesini sağlar. Böylece dişlerinizde temizlenemeyen lekelerin oluşmasını engeller.
  Dişlede çapraşıklık ve sıkılık  varken dişlerinizi istediğiniz kadar fırçalayın diş fırçanızın değmediği alanlar kalacaktır. Bu bölgelerde diş taşı ve leke oluşacak ve ağız hijyeninin bozulmasına sebep olacaktır.

 

-Ağız hijyenini iyileştirdiği için çürük oluşumunu engeller
  Çapraşık dişlerde çok sıkı temas olduğu için dişlerinizi fırçaladığınızda diş fırçanızın hiç değmediği yüzeyler kalır. Bunu  sebebi dişlerinizdeki çapraşıklıktır. Dolayısıyla fırçanızın değmediği bölgede diş çürükleri olumaya başlar.

- Çene eklemi rahatsızlıklarını ortadan kaldırır.
  Çapraşık ve yamuk dişlerin varlığında çiğneme esnasında oluşan çiğneme basıncı her iki çene eklemine dengeli ve eşit miktarda dağılmaz. Bu durumda ilerleyen yıllarda eklem problemlerine yol açar. Çiğneme basıncının her iki çene eklemine dengeli dağılabilmesi için alt ve üst dişlerin birbirlerine sağlı sollu tam temas etmesi gerekir. Böylece çiğneme basıncı her dişe dengeli bir şekilde dağılmış olur. Dolayısıyla çene ekleminde oluşabilecek problemlerin önüne geçilmiş olur.
-Dişlerdeki konum bozukluğu diş üzerinde anormal basınç oluşturarak oklüzal travma denilen anormal çiğneme basıncının oluşturduğu travmaya sebep olabilir.
  Oklüzal travma; anormal çiğneme basıncının lokal olarak diş üzerinde oluşturduğu hasardır. Başlangıçta travmaya ağrı eşlik eder. Bir dişiniz sanki diğer dişlerinizden daha yüksekmiş ve ağzınızı kapattığınızda diğer dişlerinizden daha erken temas ediyormuş gibi hissedersiniz. İlerleyen zamanlarda ağrınız hafifler ve dişte sallanma başlar. Müdahale edilmediği takdirde dişinizi kaybetmenize kadar varan tablo ortaya çıkar. Ortodonti tedavisi dişlerinizdeki konum bozukluğunu düzelterek çiğneme basıncının diş üzerinde travma oluşturmasına engel olur.
Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi diş teli diş teli tedavisi ortodontinin faydaları

Yorum Yazın

1 Yorum

...

fatma · 29 Mar, 2015

Ben diş tedavisinden çok korkan bir hastaydım, Emre beyin yaklaşımı sayesinde ilk defa hayatımda çok rahat bir şekilde kormadan uzun bir süre diş tedavime devam edebildim. Diş tedavim yakın zamanda bitti. sonucunda da bir gün gibi bir sürede yeni yapılan dişlere çok rahat alıştım. Kendisine kliğine ekibine çok teşekkür ediyorum.Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail