Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisinde güncel yaklaşımlar

 
  Ortodonti tedavisi; dişlerdeki konum bozukluklarını çapraşıklıkları ayrıklıkları düzeltil aynı zamanda  alt ve üst dişlerin birbirlerine daha iyi temas etmesini sağlayarak dişlere daha güzel bür görünüm kazandıran bir tedavidir.

  Ortodonti tedavisinde eskiden var olan çapraşıklıklar diş çekimi yapılarak elde edilen boşluklar kullanılarak düzeltiliyordu. Gerçektende dişlerde güzel bür görüntü elde ediliyordu. Alt ve üst dişlerin birbirleri ile ilişkiside ideal hale getiriliyordu. Yalnız atlanan bir nokta vardı. Diş çekimi sınırlı vakaların haricinde hastanın dış görünüşünü oluşsuz etkiliyordu. Şöyleki;
  - Ortodontik amaçlı diş çekimi yapıldığında ön dişler çekim boşluklarına doğru hareket ettiği için daha geride sıralanıyor. Bu durum alt ve üst dudaklarıda geriye doğru hareket ettirdiği için dudaklarda incelmeler ve alt yüz bölgesinde daha düz bir profile (göçüklük) sebep oluyor. Dudakların ve dudak çevresinin geride konumlanan dişler tarafından desteklenememesi sebebiyle dudak çevresinde kırışmalar meydana geliyor.
  - Ön grup dişlerin geriye konumlandırılması sebebiyle dilin bulunduğu alan daralıyor. Bu durum hem dil itiminden dolayı ilerleyen zamanlarda dişlerin tekrar bozulmasına hemde dilin alanının daralması sebebiyle ileri yaşlarda horlamalara neden oluyor.
  Bundan yaklaşık 20 yıl önce ortodonti tedavisi gören 3 hastadan 2'sinde ortodontik amaçlı diş çekimi yapılırdı. Yapılan çalışmalar ve kazanılan tecrübeler ile ortodonti tedavisinin profil görüntüsünde de ciddi değişiklikler yaptığı öğrenildi. Daha önce ortodontik tedavi planlaması yapılırken hiç değerlendirilmeyen profil görüntüsü şimdi günümüz estetik değerlerinin de ciddi anlamda değer kazanması sebebiyle planlamada da etkili bir faktör haline geldi. Daha önceki yıllarda ortodontik amaçlı diş çekimi kararı çok kalay verilirken şimdi çok yönlü düşünülüp alternatif yöntemler değerlendirildikten sonra ve başka ihtimal kalmadığında yapılmaktadır.
Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi ortodontik tedavi diş teli

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail