Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Poliklinik seçiminde diş teli fiyatlarının değerlendirilmesi

 

 

  Diş teli fiyatları birçok faktörden etkilenir ve klinikten kliniğe değişir. Bu yazımızda sizinle diş teli fiyatlarını etkileyen faktörleri, ve klinik seçiminde diş teli fiyatlarının nasıl değerlendirilmesi gerektiğini paylaşacağız.
  Diş teli fiyatlarını etkileyen önemli faktörlerden en önemlisi yapılan tedavinin doğru ve hakkı verilen bir tedavi olmasıdır. Diş teli tedavisinde önemli olan tek kavram dişlerdeki yamukluğun düzeltilmesi ve dişlerin daha güzel  görünmesinin sağlanması değildir. Dişerin daha estetik ve güzel görünmesinin yanında rahat kullanılmasıda gerekir.  Bu sebeple alt ve üst dişler birbirleri ile anahtar kilit uyumu gibi uyum içerisinde olmalıdır. Bu durum sayesinde hem alt ve üst dişlerin bozulmasını engellenerek tedavinin kalıcı olmasını sağlanır, hemde dengesiz bir ilişki sebebiyle ileride oluşabilecek çene eklemi ve çiğneme kaslarından kaynaklanabilecek sorunların önüne geçilmiş olur. Diş teli hastaları genellikle dişlerinin daha güzel görünmesiyle ilgilenir. Alt ve üst dişlerin ilişkisi teknik bir konu olduğu için hastalarımız çoğunlukla bu durumu  farkı da değildir. Dolayıyla tam bir diş teli tedavisinin bütün kurallarıyla uygulanıp uygulanmayacağı tamamen doktorunuzun insiyatifinde olacaktır.  Bu durum ise olması gerekenden daha ucuza çalışan kliniklerin önemsediği bir durum değildir. Dolayısıyla diş teli fiyatlarının değerlendirilmesinde en ucuza yönelmenin doğru olmadığını düşünüyoruz.
  Diş teli fiyatlarında diğer önemli nokta aktif tedavi ile dişler düzeltildikten sonra pasif ortodontik tedavi ile dişlerin bozulmasının engellenmesidir. Pasif tedavide en az aktif tedavi kadar uzun süreçte tamamlanır. Bu durum yaptırdığınız diş teli tedavisinin kalıcılığı noktasında kliniğinizin yaptığı işin arkasında durmasıdır. Pasif tedaviye pekiştirme tedaviside denir ve diş teli fiyatlarına dahil olması gerekir. Genellikle çok ucuza çalışan kliniklerde diş telleri çıktıktan sonra iş biter ve pasif ortodontik tedavi uygulanmaz.
  Diş teli fiyatları değerlendirilirken dikkat edilmesi gereken diğer nokta doktorunuzun ulaşılır olmasıdır. Şöyleki; bazı kliniklerde ortodonti günü ayda 1 gündür, ve ortodontist kliniğe ayda 1 gelir. Doktorunuzun klinikte olmadığı bu 1 ay içerisinde diş telleriniz ile ilgili bir problem yaşadığınızda doktorunuzun gel esini beklemek zorunda kalırsınız. Özellikle tel batması gibi rahatsız edici bir problem varlığında 1 ay beklemek sıkıntılı olacaktır.
  Diş teli fiyatlarının değerlendirilmesinde diğer önemli nokta doktorunuz klinikten ayrılsa dahi tedavinizle ilgili muhatabınızın olması gerektiğidir. Çünkü diş teli tedavisinden sonra dişlerde bozulma olabilir. Kliniğimize hergün " Dişlerimdeki bozulmalar için tedavi olduğum kliniğe gittim ama doktorum ayrıldığı için ilgilenmediler, ne yapmalıyım" diyerek yardım almaya hastalar geliyor.
  Özet olarak diş teli fiyatlarını sadece ucuz pahalı diye değerlendirmek size zarar verecektir. Bu sebeple ödeme yapacağınız miktar karlılığında nasıl ve ne kadar hiz et alacağınızı değerlendirmelisiniz.
Etiketler: diş teli fiyatları diş teli tedavisi diş teli ortodonti fiyatları

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail