Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Diş teli fiyatları diğer diş tedavileri ile karşılaştırıldığında pahalı mı

 

  Diş teli fiyatları; dişlerdeki çapraşıklığın durumu, tedavi süresi kullanılan malzemenin cinsi ve kalitesi gibi bir çok faktörden etkilenirken ortalama 1.500-5.000 tl arasında değişir. Diş teli fiyatlarını diğer tedavilerle karşılaştırmadan önce bahsettiğimiz tedavilerin hastamıza ne kazandırdığını iyi anlamamız gerekir ki verimli karşılaştırma yapabilelim.
  Diş teli tedavisi dişlerdeki yamuklukların düzeltildiği ve daha estetik bir gülüş kazandırıldığı yöntemdir. Öğleyle diş teli tedavisinin alternatifi estetik diş hekimliği uygulamalarıdır. Ve bu uygulamalarla karşılaştırılması gerekir. Estetik diş bekimliği uygulamaları ise bonding uygulamaları, zirkonyum kaplama, lamina kaplama, diş beyazlatma gibi uygulamalardır. Genellikle diş teli fiyatları zirkonyum kaplama ve lamina kaplama fiyatlarından daha ucuzdur. Diş teli tedavisi bahsettiğimiz bu tedavilerin aksine dişin doğal yapısında hiçbir bozulma yapmadan dişleri düzeltir ve daha güzel bir gülüş kazandırır. Hal böyle olunca diş teli tedavisi ile daha ekonomik fiyatlara daha sağlıklı bir tedavi satın almış olursunuz. Bütün bunlarla birlikte diş teli tedavisi sadece dişteki konum bozukluğunu düzeltir. Daha güzel bir gülümseme için dişlerin şeklinin ve renginin de değiştirilmesi gerekiyorsa diş teli tedavisi yeterli olmayacaktır. Dişin renginin değiştirilmesi için etkili bir beyazlatma yöntemine ihtiyaç olacaktır. Yine aynı şekilde dişin formunda bir bozukluk varsa duruma göre bonding uygulaması yada kaplama yöntemleri ile problem çözülecektir. Bazı durumlarda ise bu tedaviler kombine olarak uygulanır. Örneğin dişlerinizin rengi sarı ve aynı zamanda çapraşıklığınızda varsa önünüzde 2 seçenek vardır. Bunlardan birincisi; kaplama yöntemleri ile problemi çözmek (bütün dişlerinize kaplama yaptırmak), diğer yöntem ise; diş teli tedavisi ile dişlerinizdeki yamuklukları düzelttirmek, diş teli tedavisinden sonrada dişlerinizi beyazlatmak.
  Sonuç olarak dişlerinizin ve gülüşünüzün size maliyeti, yapılacak işlemin ne olduğuna bağlı olarak değişeceği için diş teli fiyatları diğer tedavi fiyatlarına göre pahalı mı sorusu doğru değildir. Çünkü bahsettiğimiz tedavi fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Önemli olan hangisinin ucuz hangisinin pahalı olduğunu belirlemek değil. Daha güzel bir gülümseme için hangi yöntemin daha verimli ve daha sağlıklı olduğunu belirlemektir. Çünkü ucuz bir yöntem tercih etme odaklı değerlendirme yapıldığında, tedaviniz, kalıcı olmayan ve güzel görünmeyen bir şekilde sonuçlanabilir. Aynı şekilde pahalı yöntem en iyi yöntemdir düşüncesiyle değerlendirdiğinizde çok daha ekonomik fiyatlara çok daha sağlıklı ve estetik sonucu kaçırabilirsiniz.
Etiketler: diş teli fiyatları ortodonti fiyatları ortodonti tedavisi diş teli tedavisi

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail