Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisi gören hastaların tedavi sırasında dikkat etmesi gerekenler

  Ortodonti tedavisinin başarısı sadece kullanılan malzeme kalitesi ve hekimin tecrübesiyle ilgili değildir.Bunlar ortodonti tedavisinin başarısında çok önemli faktörler olmasına rağmen hasta kooperasyonu (uyumu) ve hekim ile etkili bir iletişim halinde olması da üstünde durulması gereken önemli bir mevzudur. Ortodonti tedavisi gören hasta hekiminin tavsiyelerine ne kadar uyarsa tedavi o kadar başarılı ve kısa süreli gerçekleşmiş olur; bu durumda hastaların ortodonti tedavisinde  şikayetçi olduğu uzun süren tedavi ve relaps(çapraşıklığın tekrarlaması) durumları ortadan kalmış olur. Ortodonti tedavisi gören hastaların başlıca dikkat etmesi gereken konular şunlardır:
 
-Asitli yiyecek ve içeceklerden uzak durmalıdırlar.( kola, fanta, sprite, gazoz... )
 
-Yapışkan yiyeceklerden uzak durmalıdırlar.(sakız, lokum, jelibon, dolgulu şekerler...)
 
-Sert ve kabuklu yiyeceklerden uzak durmalılar.(fındık,fıstık,nohut,badem)
 
-Çekirdekli yiyecekler yenmemeli, yada çekirdeği ağız dışında çıkarıldıktan sonra yenmelidir.
 
 
-Dişlerin üzerinde leke bırakabilen gıdalardan mümkün olduğunca uzak durulmalıdır.
  Çünkü ortodonti tedavisinde dişlerinizi ne kadar iyi fırçalarsanız fırçalayın dişlerinizdeki lekelenmelerin önüne geçemezsiniz. Dolayısıyla ortodonti tedaviniz boyunca Lekeli dişlerle dolaşmak istemiyorsanız dişlerinizde leke bırakan yiyecek ve içeceklerden uzak durmalısınız.(çay, kahve, sigara...)

 
-Ön dişlerle ısırma ve koparma yapmamalıdırlar.(örneğin simiti ısırarak değil küçük parçalar halinde bölerek yemeliler)
 
-Randevulara atlamadan gelinmelidir.
 
-Verilen bir aparey ya da lastik varsa düzenli kullanmalılar.
 
-Tedavi sırasında anormal bir durum olursa hekim ile en kısa sürede irtibata geçmeliler.(braketlerin kırılması,apareylerin kırılması)
-Ağız hijyenine dikkat etmelilerdir.(her öğünden sonra özel ortodonti fırçası ve ara yüz fırçası ile her fırçalama en az beş dakika sürecek şekilde diş fırçalamalılar)
-Hekim önermediği sürece tedaviyi etkileyecek ağız içinde bir işlem yaptırılmamalıdır(diş çekimi,bleaching(özel asitli materyallerle dişlerin ağartılması işlemi)) 
Etiketler: ortodonti ortodonti tedavisi kurallar

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail