Hastalarımız birde bizden dinleyin diyor...
Bizimle Neler Değişti?
Diş Teli Fiyatları info_outline Diş teli ile neler başarabiliriz ve değer mi? Taksitlerle ödemek nasıl olur ?
İmplant Fiyatları info_outline İmplant Fiyat / Performans Oranı Siz Ne Dersiniz ?
Diş Teli Nasıl Takılır info_outline Diş teli takarken acı olur mu ? Kısa sürer mi ?
Şeffaf Diş Teli info_outline Arkadaşınız Diş Telinizi Farketmedi mi ? Nasıl olur ?
Önce & Sonra info_outline Hastalarımızın Son Halleri ?
İmplant Nasıl Yapılır info_outline İmplant Sadece 10 dk !! Dolgu 3 Kat Kanal 5 Kat Daha Uzun Sürüyor
...
Hastalarımız Ne Diyor ?
format_quote
format_quote
" Başak hanımın enerjik ruhu ve Emre Bey'in ilgilisi bir diş kliniğini ancak bu kadar güzelleştirir.İlgi alaka süper, fiyatlar da diğer kliniklere nazaran daha uygun yalnızca muhasebeyle ilgilenen bayan yorgunluğunu her seferinde negatif yansıtmasa herşey 10 numara olur. "
format_quote
" Tesadüf eseri karşılaştığım ve bir cesaretle arayıp ulaştığım ama şu anda çokça memnun olduğum bir aile diyebilirim.😍 Tedirgin ve korkulu bir şekilde muayenehaneye gittim fakat kapının önünden içeriye kadar çok güzel bir ilgi alaka ile karşılaştım. 🙏🏻Muayene tertemiz ve yüzleri gülen insanlarla karşılastim Emre Bey işinde yetkin ve güven verici gerçekten güler yüzlü bir şekilde beni karşılayıp durumumu anlatti çıktıktan sonra tek düşündüğüm şey ne zaman tel tedavisine baslayabilecegim idi.😊 Hasta ile iletişim olağanüstü gerçekten her muayeneme yuzum gülerek gidiyorum çünkü öyle karşılanacağima adım gibi eminim.💐 Böyle bir ekiple karşılaştığım için ve tedavi olduğum için çok şanslı ve mutluyum. Her şey için teşekkürler Alpdent. 😍🙏🏻🙏🏻 "
format_quote
" Yaklaşık üç senedir dişlerimi tedavi ettirmek için özel-devlet hastane hastane gezdim. Ama boş yere para döktüm hiçbir netice alamadım. Gittiğim her doktor ayrı bir şey diyordu, hiçbiri kafama yatmıyordu ve benim kafam çok karışmıştı. En son internetten kendim dişlerim için en son çıkan teknolojileri incelemeye başladım. Ve o şekilde Alpdent internet sitesini buldum. Emre beyin videolarını izlerken dedikleri kafama yatmıştı. İletişim bilgilerine açarken dua ettim İstanbulda olsun burası diye. İstanbuldaydı ve hemen iletişime geçip gittim. Emre beyin nezaketi ve işini profesyonelce yapması ve asistanlarının da güleryüzlülüğü insana güven veriyor. Verdikleri güven sayesinde ben de, çevremde diş sıkıntısı olanlara Alpdenti güvenle tavsiye ediyorum. Dişlerime şeffaf tel takıldı ve çevremdekiler farkedemiyor dişlerimde tel olduğunu. Şu an dişlerim düzeliyor. Hepsi onların sayesinde. Teşekkürler 🙏🌺😁 "
format_quote
format_quote
" Yaklaşık 2 yıldır ,15 gün arayla her geldiğimde güler yüzlü ve samimi bir ortamda tedavime devam ediyorum. Son 2 ay 😇 Doktorum Emre Bey harika bir doktor. Asistanları son derece nazik ve kibar ve güler yüzlü. Onlarında ortodonti tedavisi olmaları sizin alışma sürecinize çok olumlu yansıyor. Sizi anlıyorlar. Benim ilk başladığım zamanlarda Emre Bey kullanıyordu 🙃 Gülebilmemi sağladıkları için onlara minnettarım 🙏 Not: 10dk geç kalırsanız randevunuz ileri bir tarihe erteleniyor ama İstanbul şartlarında zamanında yetismeyi öğreniyorsunuz.😉 "
format_quote
" 1.5 yıl süren tel tedavim süresince öncelikle doktorum Emre bey'e ve güleryüzlü,tatlı asistanlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İlgi alaka istiyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir klinik :) "

Ortodonti tedavisinin estetik diş hekimliğinin diğer tedavi yöntemleri ile karşılaştırılması

   Ortodonti tedavisi, dişlerdeki konum bozukluklarını ve çene kemiklerinin birbirleri ile ilişlikisini dişlerin üzerine yapıştırılan diş telleri aracılığıyla düzelten bir tedavidir. Ortodonti tedavisi dişlerin konumlarını düzelttiği için diğer bütün estetik diş hekimliği uygulamalarından ayrılır. Çünkü bütün estetik diş hekimliği uygulamaları dişlerin görünüşünü düzeltmeye yönelik bir tedavi sağlarken ortodonti tedavisi hem dişlerin görünüşünü düzeltmekte hemde konumlarını düzeltmektedir. Zaten dişlerin görünüşünü düzelme işlemini dişlerin konumlarını düzelterek yapar.

 

   Bu sebeple dişlerin konumları ile ilgili problemlerin çözülmesi gerektiğinde yada başka problemlerle beraber dişlerin konumlarının da düzeltileceği durumlarda da başka bir tedavi ile kombine olarak uygulanır. Yalnız dişlerin renkleriyle yada şekilleri ile ilgili bir problem varsa ortodonti tedavisi uygulanmamalıdır. Çünkü ortodonti tedavisinden önce dişlerin rengi ve şekli nasılsa tedavi sonrasında da ayndır. Çünkü ortodonti tedavisi dişlerin rengini ve şeklini değiştirmez. 


   

  Estetik diş hekimliği uygulamaları bazı bonding uygulamaları haricinde dişte aşındırma yapılarak uygulanır. Yani dişe geri dönüşümsüz olarak zarar verir ( dişlere zarar verdiği için uygulanmamalıdır demiyoruz eğer ihtiyaçsa uygulanmalıdır, çünkü bahsettiğimiz estetik diş hekimliği uygulamalarının sonucu mükemmeldir). Ortodonti tedavisi ise dişin doğal yapısında hiçbir bozulma yapmaz. Tedaviden önce dişler nasılsa tedaviden sonrada öyledir. Tedaviden sonra sanki dişlerinize hiçbir şey yapılmamış gibi olur. Bu durum ortodonti tedavisinin en büyük avantajıdır. 
   Dişlerde hem konum hemde renk yada şekil problemi olduğunda kısa süreli ortodonti tedavisi ile dişlerdeki konum problemi çözülebilir, sonrada diğer estetik diş hekimliği uygulamaları ile de renk ve şekil problemi tedavi edilir. Bu yöntemle mükemmel sonuçlar elde edilir. 
   Sonuç olarak estetik diş hekimliği uygulamalarının birbirlerine göre avantaj ve dezavantajları vardır . Önemli olan doğru uygulamayı doğru vakada doğru uygulayabilmektir. Bu sebeple estetik diş hekiminizin bütün bu bahsettiğimiz tedavi yöntemlerini bilip hepsini değerlendirebilecek vizyona sahip olması gerekir.

 

Etiketler: ortodonti tedavisi ortodonti diş teli tedavisi estetik diş hekimliği

Yorum Yazın

0 YorumKampanyalarımızdan Haberdar Olun

İmplant, ortodonti tedavisi ve estetik diş uygulamarında yaptığımız kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

mail